star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Продупчване на уши
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Продупчване на уши  (Прочетена 48445 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #50 -: Юни 04, 2008, 11:55:03 »

Ех, тия магистри.....какво сме без техните напътствия.... Razz Big grin
Активен

The-NecromanceR
Newbie
*
Публикации: 72

« Отговор #51 -: Юни 04, 2008, 16:44:32 »

офф 1-во че беше в 3 часа 2-ро, че пиша на ТЪП лаптоп.. Тоя Shift все го забравям.. Осещането е много по-яко :Р Не бе сериозно, знам как да пиша, но на моменти, се "ебавам" с думите, но.. в 3 часа.. Smile Я правописни грешки, я пропуснати Shift-ове.. Smile Извинявам се за правописната грешка (нека така го счетем..)
Активен

Music For Speeding
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #52 -: Юни 04, 2008, 18:30:16 »

Много ми харесват клавиатурите тип лаптоп, но много хора са ми казвали, че са неудобни. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #53 -: Юни 04, 2008, 18:34:31 »

Ми неудобни са, ама са тихи. Аз искам епъл-ска клавиатура Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #54 -: Юни 04, 2008, 18:46:33 »

На нея какво й е специалното?

А за тихото съм абсолютно съгласен. Вече бях споменавал, че брат ми го чувам от другата стая като пише и мога да разпознавам като натиска спейс или ентер. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
euphoria
Newbie
*

« Отговор #55 -: Юни 04, 2008, 20:53:32 »

Кефи просто Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #56 -: Юни 04, 2008, 21:25:17 »

Ох, Еуфо, тази епълска клавиатура ми докарва многократен оргазъм всеки път като я докосна, не пропускам като вляза в магазин за техника да се отдам на безкрайни удоволствия с нея в ъгъла.. Много е яка ама засега ще си карам с амортизирания ми лаптоп, чиято клавиатура под моите нежни пръстчета от безшумна стана по-шумна и от проста клавиатура в интернет-зала.... Unsure Аз искам от този МакБуук, който се пъха в пощенски плик... Cry
Активен

C’est tout!
euphoria
Newbie
*

« Отговор #57 -: Юни 04, 2008, 21:28:59 »

Загорял народа  Lol перверзница, не те е срам на малтретираш така бедната клавиатура.  Surprised Sad
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #58 -: Юни 04, 2008, 21:29:06 »

Въпрос на навик са лаптопските, но наистина са тихи и леки. Единствения им недостатък е, че са им нагъчкани клавишите и докато свикнеш кое къде са намира, иначе са супер.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #59 -: Юни 04, 2008, 21:33:31 »

Загорял народа  Lol перверзница, не те е срам на малтретираш така бедната клавиатура.  Surprised Sad
Въпрос на гледна точка, според мен и на нея и става готино като я натискат.. издава едни такива меки звуци...
А и аз не прекалявам Tamer  Wink
Активен

C’est tout!
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #60 -: Юни 05, 2008, 00:42:11 »

Въпрос на навик са лаптопските, но наистина са тихи и леки. Единствения им недостатък е, че са им нагъчкани клавишите и докато свикнеш кое къде са намира, иначе са супер.
офффф....аз вече толкова години съм си свикнала с лаптоп.....щото тука в София съм само с лаптоп....а домашния ми комп си е в Бургас......
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #61 -: Юни 05, 2008, 01:34:27 »

Старите белите ябълкови клавиатури като че ли повече ми харесват. Уникално удобни са, стига само да свикнеш с няколкото разместени бутона.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #62 -: Юни 05, 2008, 06:25:47 »

Аз пък на лаптоп трудно си координирам движенията, имам чувството, че съм с лапи.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
The-NecromanceR
Newbie
*
Публикации: 72

« Отговор #63 -: Юни 06, 2008, 02:04:00 »

Проблема ми е, че този лаптоп е малък, а мойте пръсти .. Smile не много малки. Проблема е, че е 15 инчов и с малка клавиатура, на майка ми е 19 инчов и при него никакви проблеми нямам, стандартна клавиатура. Инъче съм фен на този тип клавиатури - малък ход на копчета и ниско разположение. У дома съм с 1 такава - много удобна - но уви не мога да се сетя каква беше.. като се прибера в Горна, ще я погледна и ще я покажа тук. Ако все още говорим за клавиатури де.. Smile Хе хе хе хе
Активен

Music For Speeding
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #64 -: Юни 06, 2008, 15:15:54 »

Продупчих си две нови дупки на лявото ухо  Clap
Активен
mavina
Newbie
*
Публикации: 88

срамежливка

« Отговор #65 -: Юли 28, 2008, 12:06:03 »

Браво Ния ThumbupБоля ли те? Bravo-bravoЧестито!
Активен

mavina
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #66 -: Юли 29, 2008, 21:48:02 »

Мавина, не бих казала, че боли. По-скоро очакването е кофти. А при мен, тъй като бяха 2 допълнителни дупки, си имаше едно препотяване... Аз реших супер спонтанно в трамвая, че ще си дупча ушите, а след като ми ги сложиха такъв адреналин ме заля, усмивката не слизаше от лицето ми. Това е определно най-хубавия подарък, който съм си правила за рожден ден  Big grin
Активен
monkiii
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #67 -: Юни 07, 2010, 15:00:32 »

Значи аз да се представя съм Симона от Пловдив ... Знам че ще ви се стори странно , но съм на 11 и имам дупка ( на хрущяла ) в горната част на ухото ...  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Не е толкова страшно и болезнено .. Преди време по - голямата ми сестра си проби ухото там и на мен ми стана интересно майка ми каза , че като порасна и аз мога да си направя .. И тази година за 1 Юни си направих обица  там .. Беше ми забавно ..  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin Всичко стана бързо и почти нищо не се усети беше като леко боцване ..  Lol Lol Lol Затова няма нищо страшно и аз съм доказателство ... Аз обикновенно съм голямо шубе , но това не беше никак страшно . Няма значение на колко си години това е само една дупка няма да ви разтрялват ...  Lol Lol Lol Беше ми приятно . Чаооо ! Kiss Kiss Kiss
Активен
Nefertiti
Newbie
*
Публикации: 23

Enjoying being a woman

« Отговор #68 -: Юни 25, 2010, 19:05:49 »

Абе това не е шега работа. Що се отнася колко ще те боли зависи от чувствителността на човек. Обикновенно боли по-малко токолкото очакваме. Обаче много трябва да внимаваш кой и с какво ти пробива ушите ососбенно твърдата част. Иглата или с каквото там ти правят пиърсинга трябва да е стерилна, и после е хубаво да почистваш мястото със сприт, а ако те боли много с риванол. Поне няколко дни след като ти го направят. Въздуха и въобще заобикалящата ни среда е мръсна и може да си докараш някоя неприятна инфикция.  Затова следете за хигиената и внимавайте някой грубиян да не ви цепне ушото  Smile
Активен

Carpe Diem
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #69 -: Юни 29, 2010, 22:16:10 »

Аз си открих магазин с много яки обеци с клипсове  и засега реших дилемата  Cheesygrin
Активен

bobi_atanasova
Newbie
*

« Отговор #70 -: Юли 11, 2010, 13:18:23 »

hora az imah po edna dupka na 2 y6i.re6ih da si napravq na ednoto uho o6te dve i nqma6e nik1kiv problem,no sled 5 dni vtorata dupkazapo4na da ima gnoi kakvoda pravq? molq za savet!!! Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #71 -: Юли 11, 2010, 15:28:14 »

Не ти ли дадоха антибиотик, след като ти ги продупчиха ?  Един спрей се изписва почти винаги. Отиди на дерматолог или поне до личния си лекар.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #72 -: Юли 12, 2010, 06:58:18 »

hora az imah po edna dupka na 2 y6i.re6ih da si napravq na ednoto uho o6te dve i nqma6e nik1kiv problem,no sled 5 dni vtorata dupkazapo4na da ima gnoi kakvoda pravq? molq za savet!!!

Отрежи си ухото.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #73 -: Юли 12, 2010, 14:34:34 »

Хаха
Активен
kriskaa
Newbie
*

« Отговор #74 -: Февруари 15, 2011, 21:36:19 »

Здравейте! Преди около месец и една седмица ми пробиха ушите. Медицинските обици ги оставих един месец. Всичко си правих както трябва - въртях ги поне един път на ден, почиствах ги с кислородна вода два ппъти на ден. Преди около седмица ги махнах и започнах да си слагам най-различни обици. Не бях сигурна дали са добре зарастнали и все още не знам, но всеки път като се прибера вкъщи си ги махам. Все още си почиствам дупките редовно, но всеки път като си слагам обиците не влизат лесно, само на половина. Тогава натискам, влизат, но пък боли. Също така са се образували топчета точно при дупките отвътре и понякога ме събят. Дали да не си сложа отново медицинските и да не почакам още малко, за да зарастнат добре?
Моля, някой ако е имал същите проблеми, да ми каже какво да правя!  Cry
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: