star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Търся козметичка-София
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Търся козметичка-София  (Прочетена 2033 пъти)
NorthernWind
Newbie
*
Публикации: 11

« -: Април 11, 2008, 16:40:46 »

Здравейте!Можете ли да ми препоръчате добра козметичка за кола маска на триъгълника?По възможност да е в източната част на София и да не е много скъпо Smile
Активен
Sugar
Newbie
*
Публикации: 449

« Отговор #1 -: Април 12, 2008, 15:35:40 »

Здрасти, аз моята съм много доволна, справя се супер и е стращно мила и внимателна. Взима ми 12 лв.
Работи в Лозенец, но не мога точно да ти го обясня, най-добре и звънни и я питай къде е точно. Ще ти пратя ГСМ на лична.
Активен
NorthernWind
Newbie
*
Публикации: 11

« Отговор #2 -: Април 12, 2008, 15:55:17 »

Благодаря ти много,Sugar !  Smile
Активен
sweety_bunny
Newbie
*
Публикации: 45

« Отговор #3 -: Април 12, 2008, 16:50:10 »

Здрасти! Значи аз ходя е салон, който се намира в една уличка срещу пазара Иван Вазов. Много съм доволна, защото и не ходя само за това. Мисля, че салонът се казваше "Ефект". Ако искаш, пиши ми на лс и ще ти дам телефон, на който да се обадиш и да попиташ  Smile
Активен
Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #4 -: Юли 25, 2008, 16:59:42 »

Здрасти, аз моята съм много доволна, справя се супер и е стращно мила и внимателна. Взима ми 12 лв.
Работи в Лозенец, но не мога точно да ти го обясня, най-добре и звънни и я питай къде е точно. Ще ти пратя ГСМ на лична.

Дай насам кординатите ако може:)
10х
Активен
Sugar
Newbie
*
Публикации: 449

« Отговор #5 -: Юли 26, 2008, 14:11:20 »

опс, пращам на лична
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1443

« Отговор #6 -: Юли 28, 2008, 10:01:53 »

Може ли и на мен да ми пратиш координати.  Big grin
Активен

laura_biagiotti
Newbie
*
Публикации: 1

TaKe The BeSt - FuCk ThE ReSt

« Отговор #7 -: Август 09, 2008, 19:56:45 »

Дай насам кординатите ако може:)
10х
ей и аз искам , ако може   Rolling Eyes
Активен

Чoвек или умира като герой, или живее докато не стане злодей...
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: