star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star И на края................
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И на края................  (Прочетена 25008 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #75 -: Април 02, 2008, 16:52:08 »

Естествено, че има! Но това, че са ми подути гърдите и ми се реве, за нищо на света няма да ме накара да се усъмня във връзката си. Всеки си има моментни настроения и не виждам нищо по-безумно от това да си го изкараш на любимия човек.
И да, на 30 със сигурност няма да реагирам така, както съм се държала на 18. Бих съжалила всеки, който го направи.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #76 -: Април 02, 2008, 16:54:51 »

Ако псяко ПМС, или някакво ежедневно несъгласие, е повод да се разклати нечия връзка, до степен да се запиташ какво правиш с тоя човек, то тогава да ви имам представата за връзка, момичета.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #77 -: Април 02, 2008, 16:55:56 »

Ако псяко ПМС, или някакво ежедневно несъгласие, е повод да се разклати нечия връзка, до степен да се запиташ какво правиш с тоя човек, то тогава да ви имам представата за връзка, момичета.

Lol Lol Lol абе що се буташ и ти между шамарите  Lol Lol Lol
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #78 -: Април 02, 2008, 17:04:26 »

Охххх, не говоря за разпад на връзката, а за временно неразположение. Всеки го има- хора сме.
Защо се опитвате да идеализирате всичко, все едно никога не може на човек да му дойде в повече. Егати любовта трябва да е, че за 30 години брак и нито веднъж да не се разклатиш. Не да напускаш, не да изнивиряваш, а ей така....да ти писне. Нима това е грях. Айде, моля ви се.
Не мога да разбера, защо изкарвате любовта, все едно излязла от някой роман- "...и заживели весели и щастливи до края на дните си...."

Едит: И когато реша да се омъжвам, то ще е с ясното съзнание, че този човек ще бъде винаги до мен и ще му помагам и ще му бъда опора и ще споделям с него, както и той с мен. Ще сме едно цяло и няма да го предам. И не мисля, че ако има някакво такова неразположение, то то ще промени нещата, които написах по- горе.
« Последна редакция: Април 02, 2008, 17:25:58 от alivera » Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #79 -: Април 02, 2008, 17:23:41 »

Хихи, ти да не си в ПМС :DDD
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #80 -: Април 02, 2008, 17:26:22 »

Хихи, ти да не си в ПМС :DDD

Не, не съм  Smile
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #81 -: Април 02, 2008, 17:35:02 »

Според мен говорите за различни неща.

И аз в предишната ми връзка съм имала такива моменти. Нормално, говорим за години все пак. Дразня се на човека до мен, ядосал ме е и на инат не искам да го виждам; креща, врещя, вилнея, но после ми минава. И през това време не съм се усъмнила в чувствата си към него или в силата на връзката ни.  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #82 -: Април 02, 2008, 17:36:26 »

Секси , ти си много нежна душа.Ако бях мъжко , щях да те завзема  Wub
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #83 -: Април 02, 2008, 18:39:21 »

Да не говорим, че и аз те сънувах преди няколко вечери Shame Wub
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #84 -: Април 02, 2008, 19:50:00 »

Този виц е тъп Cheesygrin
Развеждала съм се, отвратително болезнено нещо е!
Сега вече пет години имам връзка и живея почти на семейни начала с друг мъж. Готино е, нищо не се е променило за тези години. Нито чуствата са ми станали по-силни, нито са станали по-слаби. Караме се, никога не сме се обиждали! Даже не знам дали се и караме, по-скоро се нацупваме. Той е много тежък характер - овен. Може да се сърди без да разбера, защо. Аз не се сърдя, предпочитам да си кажа всичко и до там. Толкова много го уважавам, че не мога да си представя, че мога да го нараня по някакъв начин. Той е изключително отговорен и грижовен и добър, чак не е за вярване - факт! Мъчила съм се да му намеря поне един кусур, е не мога! Всичко, което открие е прекалено незначително и смешно, за да се нарече кусур.
Вероятно, трябва да попаднеш на подходящият мъж, за да не се превърне в камила Cheesygrin-дано си го намерила Smile
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #85 -: Април 02, 2008, 20:27:12 »

Секси , ти си много нежна душа.Ако бях мъжко , щях да те завзема  Wub

Ммм, в интерес на истината е така. За жалост.  Sad Дай ми на мен да страдам.  Rolling Eyes

Да не говорим, че и аз те сънувах преди няколко вечери Shame Wub

Мен ли бе?  Cheesygrin И аз теб наскоро. Сънувах, че се появяваш изненадващо на срещата, но се оказа доста грозна и си казах "Язък"  Lol

Вероятно, трябва да попаднеш на подходящият мъж, за да не се превърне в камила

Това изказване е много точно.  Cool Thumbup
« Последна редакция: Април 02, 2008, 20:42:32 от sexy » Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #86 -: Април 02, 2008, 21:11:39 »

Егати. Значи аз едно време като обяснявах как мисля, че ще ми е много хубаво да живея с мъжа си и си мечтая за този момент и т.н. и всички наскачаха "ама ти си толкова наивина. знаеш ли какви проблеми ще имате, как ще се карате за всичко, нищо не знаеш още". Сега тъкмо ви повярвах, че наистина гадни моменти има, не само заради битовизмите, ами и защото сме преди всичко хора. И хайде сега целият форум излязоха с перфектни връзки, дето няма никакви проблеми и как можело да има дисхармония при истинската любов. Е не ви разбирам вече, честно  Lol

Аз съм на мнението на Аливера, може би вие не я разбирате правилно. Според мен няма как в една връзка, особено семейна, да няма кризи и трудни моменти. То си е научно доказано. Има примерно "криза на третата година", когато човек овъпросява всичко във връзката си и или се разделят, или стават още по-стабилни след това.

Не казвам, че във всяка любов има цяла трагедия. Разбира се, че има много щастие и мили моменти. Но да отречете, че няма веднъж да се скарате, веднъж да си тряснете врата, веднъж да се разревете, веднъж да креснете...доста наивно мислене. Особено в дългосрочна перспектива.

Я питайте майките тук дали по време и след бременността по цял ден са се гледали влюбено и еднин скандал не е имало? Давам само пример, защото тогава е и най-хубаво, и най-трудно според мен за една връзка (периода около бебето). Но не говоря само за това със сигурност!

И да допълня- мислите тип "този човек ли е наистина моят", "дали нещо не се е променило от началото на връзката ни" и т.н. според мен са нормални за всеки човек. Друг е въпросът колко често си ги задаваме и как им отговаряме. Ако всеки ден си мислиш "абе що съм с него", разбира се, това не е щастлива връзка (макар че може да има изключения). Но в пристъп на яд да кажеш/помислиш такова нещо, или просто след време да се опиташ да размислиш върху връзката си- за мен е съвършено нормално.

Е, мъжете май рядко го правят, но те са друга бира  Lol
« Последна редакция: Април 02, 2008, 21:15:27 от Korneliq » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #87 -: Април 03, 2008, 10:01:21 »

Корнелия, темата не беше ли за скуката? Да се събудиш една сутрин до любимия и без абсолютно никаква причина да се запиташ "Какво правя с тук и този?"
А ти говориш за единични караници и скандали.
Най-малкото Лора доскоро сподели как едва ли не са се разделили с приятеля и, но не защото и е било скучно, а заради натрупване на много други неща, различно от "скучно ми е и досадно вече в една и съща къща". Което не означава, че всички тук са светци без грам проблеми, а че на фона на цялото разбирателство и зрелия начин, по който разрешават трудностите, дори не може да се каже, че имат проблеми. Въпрос на усещане на връзката е. Когато 7 години си имал пефектен партньор, дори като сиамски близнак, даже нещо като грандиозен скандал (който завършва с годеж), не може да ти развали усещането към човека и връзката с него. Извинявам се, че така използвах Лора, но поне го беше споделила и мога да го използвам за нагледен пример Cheesygrin. А иначе същото нещо мога да твърдя и за Фани. А вече и за себе си.
Разбирам и тези, които и обичат и се карат. Това не означава, че такава връзка не е перфектна, не е истинска или пък не си намерил човека. Просто затова има различни хора. Както има двойки, които такива неща не ги разделят и ги крепят и разнообразяват, така има и такива, които просто не умеят да се карат, знаят как да стане по другия начин. Мен лично караниците ужасно ме разстройват и ми разбиват психиката и трудно бих живяла с човек, за който не са кой знае какво и чиято любов не се променя от това, докато моята се. ...Разбираш ли сега разликата, Корни?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #88 -: Април 09, 2013, 16:53:33 »

Вижте каква тема изрових- за скуката или  скандалите в една връзка.

Сега чета и се чудя кой е писал от моя ник  Lol Толкова пък да сме се карали...Верно, че се цупех редовно в началото, но не е имало нищо сериозно. Но пък тогава си драматизирах за всичко, нормално.

Абсурдното при нас е, че откакто живеем заедно, изобщо не се караме. Сякаш всичко си дойде на мястото изведнъж. Никакъв период на нагаждане или такива подобни не помня, просто изведнъж и двамата разбрахме, че сме най-важни един за друг и нямаше за какво да се караме. Като изключим чистенето, всеки един детайл от съвместното жителство ни прави кеф и ни е по-хубаво отпреди. А вкусовете и мненията са ни доста сходни за повечето въпроси. Та мойто цупене е 2-3 пъти годишно, обикновено за секс  Razz

И ми е смешно да чета темата, защото сега  горе-долу сме като описанието на Ангелчето, което ми се струваше безумно нереално и леко скучно  Razz И да, по-добре май тази "скука" и липса на скандали от обратното, много повече се страда иначе.

Та така, просто си размишлявам и ако ви е интересно кой какво е мислил преди 5 години, заповядайте и си ревизирайте мнението или си го потвърдете Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #89 -: Април 09, 2013, 17:03:57 »

Леле, Корни, 2008ма преди 5 години ли е била!!!  Shocked Баси! Остаряхме. Връщам се да чета Smile

Мен не ми е скучно, защото всеки ден се цупим за глупости, ама шеговито де Smile
« Последна редакция: Април 09, 2013, 17:12:53 от utopia » Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #90 -: Април 09, 2013, 17:14:32 »

Първо погледнах и със съжаление установих, че не съм писала. После изпитах облекчение, че не съм писала.  Lol После установих, че 40% от писалите по темата вече не пишат във форума. После установих, че Корни и Аливера, дето сега са ми едни от най-слънчевите и идилично-влюбени съпруги, са се изказвали най-мнително относно семейната идилия  Cheesygrin По същество какво да кажа, ние живеем заедно от две години и никакви битовизми не са ни пречили. Моята даже е още по-сложна, щото към битовизмите  слагам и съжителство с родител  Lol И пак не ни е навредило на идилията. Абе няма скука в идилията, ама в един момент почваш да се чудиш дали нещо на теб не ти е наред, или половинката ти не мисли като теб и се чувства нещастна без да го показва, дали пък "много хубаво не е на хубаво", ей-такива съмнения. Но никога дали искам да продължавам да си лягам и да се събуждам до този човек днес, утре, след 5 или 30 години. Искането си е все такова, че и по-голямо става.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #91 -: Април 09, 2013, 17:31:26 »

Леле, вярно съм писала аз!  Big grin Чак сега ми стана интересно какви съм ги редила и как съм разсъждавала по "онова време". Не че съм била много далеч от истината, има резон в думите ми, но веднага си спомних в какъв период от живота си бях тогава и как всичко ми беше много сиво и безидейно. Мдааа... Хубава равносметка.  Smile
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #92 -: Април 09, 2013, 18:52:50 »

Явно само аз още имам колебания за човека Cheesygrin Как не се научих и аз така като вас да приемам нещата с добрите и лошите им страни, не знам.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #93 -: Април 10, 2013, 00:15:37 »

тази тема пък как я намери  Rolling Eyes гледам, че нещо сме се чекнали с Корни  Lol аз обаче още си стоя зад думите .. колко станаха ? 11 години и 4 месеца скука и сивота  Cheesygrin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #94 -: Април 10, 2013, 08:14:40 »

Да ви имам скуката  Lol То аз почти ви я имам, де  Stuart Само малък човек липсва, иначе и нашето е едно такова скучно-идилично (и котешко  Lol).
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #95 -: Април 10, 2013, 09:47:57 »

Ами да, Ангелче, дракали сме се,  аз съм била смешна и глупава...и убедена, че хората не може да не се карат редовно  Lol А сега се чудя за какво пък сме се карали  Confused Ама в началото си е драматичен период де, докато не си сигурен в чувствата на другия и все някакви глупави тълкувания без реална причина...

Кат, това с идилично-влюбените прозвуча много мило, мерси  Kiss
А краят на поста ти много ми хареса, все едно аз съм го писала: "дали пък "много хубаво не е на хубаво", ей-такива съмнения. Но никога дали искам да продължавам да си лягам и да се събуждам до този човек днес, утре, след 5 или 30 години".

Ут и аз явно съм имала съмнения в началото (четейки тази тема). Не е като да сме се разделяли или да сме имали сериозни проблеми, ама съм се сдухвала редовно явно, така че може и при теб с времето да спрат колебанията и драмите, при  нас  явно да били "само" две години  Lol
Активен

Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: