star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star И на края................
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И на края................  (Прочетена 25007 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #50 -: Април 01, 2008, 21:53:56 »

А може да не иска да го прави?
Активен

Моето име е Любов.
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #51 -: Април 01, 2008, 21:58:48 »

Знам, затова и не съм се затичала да търся, ама...  :(

Че ти нямаше ли? Blink

ИмаХ.  Rolling Eyes Not any more.
Four smileys
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #52 -: Април 01, 2008, 22:00:07 »

Сексолинке, става ми мъчно като чета такива неща от теб .. нали знаеш, че ще стане ... и то когато най-малко очакваш  Kiss
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #53 -: Април 01, 2008, 22:06:33 »

Ами аз понеже гледам пред хора да не говоря и да не ми личи.  Rolling Eyes А и просто не обичам да споделям много много такива неща. Но мерси, Фанюша  Kiss

И да, прекалено много разговори ми се събраха, не искам и тук да го обсъждам. Просто хората се променят с времето.  Wink

Проблемът е, че такова любвеобилно същество като мен не може да бъде само.  Red face Wub Stuart
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #54 -: Април 01, 2008, 22:17:51 »

Проблемът е, че такова любвеобилно същество като мен не може да бъде само.  Red face Wub Stuart
Ама ти не си самичко. Ние всички мнооооооооооооого те обичаме  Four smileys
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #55 -: Април 01, 2008, 22:42:53 »

Aууу  Red face Red face Laugh Sad eyes Kiss
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #56 -: Април 01, 2008, 23:00:17 »

Kiss Kiss
Активен

desita04
Newbie
*
Публикации: 11

Ставам,бе,още ставам..........

« Отговор #57 -: Април 02, 2008, 12:17:07 »

Belladonna,съжелявам,ако съм прозвучала като човек,който слага знак на равенство между спор и скандал.За скандалите в една връзка съм съгласна,че са въпорс на темперамент.Това,което имах предвид,като написах думата постно,е че наистина ми се вижда твърде необичайно двама души,който както казах първо са от различни полове,второ житейските им пътища до момента,в който са се събрали са били различни за ,хайде да не кажем всичко,но за 90% от нещата ,който им се случват да са на еднакво мнение.И наистина съм съгласна със Vivi,че в спора се ражда истината.В крайна сметка,ако единия от двамата има повече опит и може да предложи по адекватно решение в дадена ситуация,необходимо ли е в името на хармонията да се съгласи с другия?Това за мен е криворазбрана хармония,дори и да става въпрос за важни неща в живота.Ще дам един пример-аз съм юрисконсулт в строителна фирма,и след значителното количество сделки с недвижими имоти,с който имах съмнителното удоволствие да се занимавам,когато си купувахме апартамент с приятеля ми,наистина се наложи да "тропна по масата"за неща ,който са важни,а той например нямаше как да ги прецени.Ида,знам че заедно ще живеем в жилището,и да това е изключително важно решение,но наистина спора в конкретния случай беше неизбежен.И в крайна сметка,нормално е всеки да има позиция и мислейки че е прав да я отстоява,това се нарича индивидуалност,не сме правени по калъп всички SmileА това,дали можеш да мислиш ,за да се съгласиш с другия,когато неговите аргументи надделяват е съвсем отделна тема.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #58 -: Април 02, 2008, 12:24:57 »

Говориш за абсолютно различни неща и имаш много странна интерпретация за хармония...
Има разлика между това да си темерут без мнение, който се съгласява с всичко и една връзка, в която хората се разбират без думи, гледат в една посока и имат еднакви разбирания и ценности.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #59 -: Април 02, 2008, 12:34:52 »

Ама чакай Деси, никой не казва да не отстояваш позицията си и още щом другия си отвори устата да заявяваш "ама разбира се, съгласен съм". И ние имаме различни позиции по разни въпроси, но се изслушваме. Да, имало е моменти, в които някой от нас е тропвал по масата, но те изобщо не са били запомнящи се. Те са просто едно от онези напомняния "чакай, не ме слушаш изобщо какво ти говоря". Всичко останало е както го нарече "можене да мислиш" и да оцениш по адекватното решение.

А ти недей да мислиш за сивото и скучното. Светът е шарен, от теб зависи дали ще го виждаш такъв или сив и скучен Smile
Активен

desita04
Newbie
*
Публикации: 11

Ставам,бе,още ставам..........

« Отговор #60 -: Април 02, 2008, 13:41:24 »

Виж,Лора,смятам че интерпретацията на думата хармония е когато хората се чувстват комфортно във връзката си,без значение дали се разбират без думи,или са им необходими доста такива и тропане по масата .Факт е ,че има доста хора,който избягват всячески споровете именно с цел постигане на горепосочената от мен привидна хармония и не всички те са темерути без мнение.Що се отнася до гледането в една посока,и хайде да не използваме силни думи като еднакви,но сходните разбирания и ценности,това според мен са предпоставки въобще да говорим за по продължителна връзка,тоест това са основните параметри ,в които да поставим понятието,ама аз говоря за пълнежа,Лора,за пълнежа.
Хриси,много си права за това ,че света е шарен,просто аз трябва да се стегна явно Smile))))))
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #61 -: Април 02, 2008, 15:12:12 »

Факт е ,че има доста хора,който избягват всячески споровете именно с цел постигане на горепосочената от мен привидна хармония и не всички те са темерути без мнение.

Никой тук не е говорил за това.

А пълнежът се създава на същите принципи, на които се базират и по-фундаменталните неща.
Така и не разбрах за каква скука и какво отегчение говорим... Все едно да ми е скучно с брат ми. Ми не, 20 години живях с него и за секунда не ми е било скучно. Не виждам защо не може да се случи и с половинката ми, особено като се има предвид, че за разлика от семейството си, него си го избирам според моите критерии.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #62 -: Април 02, 2008, 15:16:26 »

да бе, от всичко изчетено до тук стиугнах до извода, че аз си трая само и само за да се разбираме, за да мога после да се хваля по форумите с перфектната си връзка  Lol Lol Lol
отивам да се отдам на сивотата на ежедневието ми с очаквания за скучна вечер с любимия .. горката аз  Lol Lol Lol

Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #63 -: Април 02, 2008, 15:18:59 »

ша са сетиш ти  Lol
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #64 -: Април 02, 2008, 15:21:19 »

Добре, де- не е ли възможно, в даден момент, в процес на някаквъв период, да ти доскучее. Не казвам да е постоянно явление, тогава е лошо. Само, че всеки си има моменти- не от хубавите, когато малко или много му идва в повече. Тук не става въпрос за охладняване на чувства или нещо такова. След години брак си мисля, че е нормално.И не говоря за мисли от сорта "Искам да се махна от тази къща и от този мъж". Но човек малко или много има преломни моменти, в които си задава въпроси и иска да остане сам. Защо изкарвате всичко толкова перфектно?
Не се заяждам.
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #65 -: Април 02, 2008, 15:34:08 »

Какво значи да иска да остане сам?
Който иска- отива със списание в тоалетната за 2 часа и е сам.
Досада има, когато престанеш да споделяш и градиш с човека до теб. Другото са тинтири-минтири.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #66 -: Април 02, 2008, 15:44:35 »

Добрееееее, всечко венаги е перфектно и идеално, романтично. Невероятно е каква идилия цари по- света. Защо тогава се оплакваме... Rolling Eyes
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #67 -: Април 02, 2008, 15:58:24 »

Всичко може да е перфектно и без да е перфектно. Да, знам, че звучи като тафтологична безсмислица.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Лора
Newbie
*

« Отговор #68 -: Април 02, 2008, 16:01:27 »

При положение, че сме по 9-10 часа на работа и се виждаме само вечер, не виждам как ще си доскучаем. Да не говорим, че няколко години работихме и учехме заедно, бяхме почти денонощно заедно и пак не ни беше скучно. Боже, живеем в толкова динамичен свят - откъде време за скука?!
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #69 -: Април 02, 2008, 16:37:03 »

Аз така и не разбирам какво значи да ми доскучае... Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #70 -: Април 02, 2008, 16:40:39 »

Оф, ама как се правите, че не разбирате. Ей така, да те удари ПМС и да си кажеш, че ти е писнало да си лягаш и да се събуждаш до тоя човек. И после да ти мине.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*

« Отговор #71 -: Април 02, 2008, 16:43:39 »

Ако бях на 18, разбирам, ама.....
И като чуя някой да се оправдава с тъпия ПМС, направо откачам!

А и ти говориш за нещо моментно, докато авторката на темата имаше предвид нещо друго.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #72 -: Април 02, 2008, 16:45:38 »

Еми аз така си го обяснявам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #73 -: Април 02, 2008, 16:48:06 »

Значи като сме на 30, не може да ни "удари" нещо и да си го помислим това? Защо трябва да сме на 17 или 18, за да си кажем, че само единствено и само тогава, имаме право да грешим и да мислим такива неща, подчертавам- моментни.
И ПМС има. На различните хора се отразява по- различен начин.
« Последна редакция: Април 02, 2008, 16:53:23 от alivera » Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #74 -: Април 02, 2008, 16:51:49 »

Ами хубаво, че има ПМС, ама не мога да си представя какво ще е туй ПМС дето ще ме удари за да ми писне ей така за 5 дни най-близкия ми човек, да не искам да го чуя, да му разкажа как е минал деня ми, да ми споделя трепетите от деня и да не искам да чуя за ноговите...
Активен

Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: