star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star И на края................
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: И на края................  (Прочетена 24973 пъти)
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #25 -: Април 01, 2008, 16:11:47 »

Боже,какво правя аз тука,всяка вечер в една и съща обстановка с един и същи човек,като мога да бъда къде ли не?

Ехх, какво ли не бих дала, за да съм в тази ситуация. Не ми трябват много мъже, не ми трябваш много излизания, искам един единствен.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #26 -: Април 01, 2008, 16:14:42 »

Значи, не си достатъчно щастлива с него. И може и да го обичаш, но все не ти достига нещо. А това нещо е много важно. И колкото и да не си признаваш пред себе си, той не ти е достатъчен и живота с него. Това е което мисля.
И си мисля, че тук търсиш отговори. Само че ние няма как да ти ги дадем. Само межем да си изкажем мнението и да дадем съвет, правилен за нас.
Отговорите са в теб и ти ги знаеш.  Smile Успех!
« Последна редакция: Април 01, 2008, 16:19:27 от alivera » Активен

desita04
Newbie
*
Публикации: 11

Ставам,бе,още ставам..........

« Отговор #27 -: Април 01, 2008, 17:08:33 »

Бе прави са си хората като са казали,че истината страда от твърде много анализи.За пожеланието за успех благодаря искрено.
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #28 -: Април 01, 2008, 17:18:11 »

Има ли изобщо някоя от вас,която си е задавала поне веднъж въпроса:Боже,какво правя аз тука,всяка вечер в една и съща обстановка с един и същи човек,като мога да бъда къде ли не?И моля,но го приемайте като проява на несигурност в чувствата към гореупоменатия човек.

сигурно няма да ми повярваш, но никога не ми се е случвало ... Той е най-хубавото нещо в живота ми и всяка минутка заедно ми е ценна. Освен това никак не бих нарекла ежедневието ни сиво ... аз не искам да бъда къде ли не, не ми трябват други хора, нямам нужда от тях  Cheesygrin може би просто съм си такава, той също е такъв и вероятно е страшен късмет, че сме се намерили, но е факт, че и двамата се чувстваме добре и това е достатъчно.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #29 -: Април 01, 2008, 17:24:32 »

Аз по-скоро се чудя защо не се цитират само последните мнениея, а се пускат такива дървовидни цитат-в-цитати.

А на Корни, дето толкова се чуди, да кажа, че вариантът на Ангелчето е най-добрият  Wink

Аз ако са дълги мненията гледам да не цитирам, май има едно изключение само.

Лорче, знам, че си с повече опит,  ама...как да ти кажа...аз наистина не виждам ако ПО ВСИЧКИ въпроси мислим  еднакво как ще ми е добре. Ангелчето е преувеличила, сигурно. Просто мен нищо не ме дразни толкова, колкото скуката. С предишния ми приятел примерно почти не си говорихме за повечето теми, за които си говорим с моя сега и това определено ми липсваше. Както и като се съгласи кротко с всичко, което казвам- е губя интерес  Lol

А и както каза десита, само заради различния  пол трябва да има различия- аз в началото се изумявах колко различно (и просто) мислят мъжете като цяло.

Говоря само за този аспект, иначе наистина много се радвам като слушам Ангел Син как говори за връзката си, звучи адски хармонично и идеално Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #30 -: Април 01, 2008, 17:30:29 »

А и както каза десита, само заради различния  пол трябва да има различия- аз в началото се изумявах колко различно (и просто) мислят мъжете като цяло.

Говоря само за този аспект, иначе наистина много се радвам като слушам Ангел Син как говори за връзката си, звучи адски хармонично и идеално Smile

абе аз ти обясних какво имам предвид, но явно не си разбрала ... както и да е, нещо ми писна да обяснявам, а и в крайна сметка няма значение. Съжалявам, че тук няма някой близък до нас, за да каже той как стоят нещата .. защото много ясно, че каквото и да говоря за нас никой няма да приеме за цялата истина.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #31 -: Април 01, 2008, 17:33:29 »

Точно това се опита да ти обясни и тя - липсата на различията във възгледите не е еквивалентна на скука. Напротив, когато намериш човека, с който мислите като един, си създавате този перфектен и за двамата свят, колкото и захаросано да звучи. И Ангелчето много добре даде примера с вечерята - едно е да не сте на едно мнение за вечерята, съвсем друго е да имате различния в по-фундаментални въпроси  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #32 -: Април 01, 2008, 17:34:42 »

Ами аз нямах предвид това, което си обяснила. Ти говориш за въпроси, които са си между вас- къде да живеете и т.н. Тоа е важно несъмнено. Но аз под 'разговори' разбирам и някакви разговори за външни неща- филми, книги,политика, ваши приятели ако щеш. Ето там вече ми е странно да сте на едно мнение. И просто досега не бях чувала за други такива хора, които да си пасват изцяло. Доколкото помня даже беше казала, че винаги свършвате едновременно  Red face Такава хармония е страхотна, но е рядкост и се опитвам да разбера защо- и според мен е точно защото на много двойки ще им дойде в повече. Нещо тип "прекален светец и Богу не е драг"- тоест ако си нямате никакви разногласия и проблемчета, които да решавате заедно..ами нещо се губи Smile Но щом на вас така ви е добрев, нищо не казвам конкретно за вас Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #33 -: Април 01, 2008, 17:38:25 »

На мен пък хич не ми е сиво, напротив. Живеем от 2 години заедно. И въпреки че 24 часа буквално сме заедно, ами не ми е сиво. Караме се от време на време, изкарвала съм го от нерви, той мен също, но тези неща са рядкост.

По важните неща в живота ни сме на едно мнение, дори някой път не е нужно да се допитвам, защото знам без да питам, че и той мисли по същия начин. Не ни е скучно, че вечер сме си вкъщи двамата или нещо от сорта. Дори се кефим на това - нещо вкусно сготвено и да гледаме някое филмче е пефектната вечер. Може би това че си падаме доста домошари играе роля в случая. Stuart
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #34 -: Април 01, 2008, 17:41:56 »

Ами аз нямах предвид това, което си обяснила. Ти говориш за въпроси, които са си между вас- къде да живеете и т.н. Тоа е важно несъмнено. Но аз под 'разговори' разбирам и някакви разговори за външни неща- филми, книги,политика, ваши приятели ако щеш. Ето там вече ми е странно да сте на едно мнение. И просто досега не бях чувала за други такива хора, които да си пасват изцяло. Доколкото помня даже беше казала, че винаги свършвате едновременно  Red face Такава хармония е страхотна, но е рядкост и се опитвам да разбера защо- и според мен е точно защото на много двойки ще им дойде в повече. Нещо тип "прекален светец и Богу не е драг"- тоест ако си нямате никакви разногласия и проблемчета, които да решавате заедно..ами нещо се губи Smile Но щом на вас така ви е добрев, нищо не казвам конкретно за вас Smile

сега се сещам за нещо, за което спорим ... според него тоя форум и пълен с клявки (включително и аз) Lol Lol Lol а всъщност може и да е прав ...
аз не мога да разбера какъв ти е проблема с хармонията в моята връзка ... нали ти си имаш адреналина, какво ти пука, че ние не се караме и свършваме едновременно (и това даже) .... И какви са тия светци дето даваш за пример, не разбрах ? нещо свято ли видя в това, че сме еднакви ? и сто пъти казах - имаме си проблемчета - аз не обичам да правя кюфтета, той умира за тях .... аз не обичам да си хвърля дрехите на топка, той постоянно го прави .... Темата за световния мир още не сме я обсъждали, но ако много държиш може тази вечер да я зачекна и да ти кажа дали пак сме на едно мнение  Lol
абе Корни, зарежи тая работа  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #35 -: Април 01, 2008, 17:45:15 »

Стига вече, почна да се дразниш, а точно това НЕ беше целта. Исках просто да дискутираме и да кажем, че разбрах какво се опитваш да кажеш. И даже повторих много пъти, че ми харесва твойта връзка, ама е толкова рядка, че няма как да не се учудва човек и да пита. Ама щом не ти е приятно млъквам Smile

За форума и моя мисли като твоя  Razz Ама то и аз донякъде го мисля  Lol
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #36 -: Април 01, 2008, 17:50:38 »

и сто пъти казах - имаме си проблемчета - аз не обичам да правя кюфтета, той умира за тях .... аз не обичам да си хвърля дрехите на топка, той постоянно го прави ....
Ех, ние и за едни кюфтета не сме на различни мнения... и дрехите не си хвърля на топка Cheesygrin
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #37 -: Април 01, 2008, 17:55:39 »

Леле, за ожалване сте! Хванете млъкнете, че само се излагате  Lol един истински скандал да не може да си спретнете- срамота!
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #38 -: Април 01, 2008, 18:01:56 »

Ех, ние и за едни кюфтета не сме на различни мнения... и дрехите не си хвърля на топка Cheesygrin

що не си признаеш, че ги хвърля, ама на теб ти харесва  Lol Lol Lol за кюфтетата не споря ... на мен не ми харесва това, че след тях цялата къща вони на кръчма и трябва да си мия косата ...  Lol Lol Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #39 -: Април 01, 2008, 18:05:06 »

Ние пък често спорим и няколко пъти се е случвало да има доста сериозни караници.Но аз го приемам като "в спора се ражда истината" и така се разбира кой прав, кой крив.Всъщност рядко някой от нас двамата си признава, че не е бил прав на края на споровете, но все пак...Всеки си е прав за себе си, важното е да се намери балансът.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #40 -: Април 01, 2008, 18:10:56 »

Корни, на вас с твоя приятел определено не ви е скучно, вечно намираш да умуваш над нещо екзистенциално. Живей си живота Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #41 -: Април 01, 2008, 18:13:28 »

Наистина звучи малко постно това с еднаквите мнения .Най малкото сте от двете различни страни на половата барикада и би следвало да има разминавания .Но това,което мен ме интересува е по скоро сивотата в ежедневието и как се отразява тя на връзката .Има ли изобщо някоя от вас,която си е задавала поне веднъж въпроса:Боже,какво правя аз тука,всяка вечер в една и съща обстановка с един и същи човек,като мога да бъда къде ли не?И моля,но го приемайте като проява на несигурност в чувствата към гореупоменатия човек.
Случвало ми се е и е много кофти- да обичаш даден човек, и след хубавия секс за лека нощ, да си лежиш с отворени очи вперени в тавана и да осъзнаваш, че не сте един за друг. Отвратително е, в същност. С моя си мъж ми се случва обратното- излизам без него, и един момент се чудя защо съм излязла без него, някак...все едно не съм цяла, нещо липсва.
Корни споко, и аз съм така. На третия ден след сватбата в 3 през нощта се скарахме зверски, скандалът продължи до 5. На сутринта се успа за шофьорският си изпит  Lol На никого не казахме причината. Сигурно щяха да ни очистят нашите, ако разберяха. Просто си е до темперамент. Аз съм по-емоционална и обичам връзка с фойерверки и страст. Ангелчето е по-спокойна. Мъжа ми и той е като мен. Всъщност сме на приливи- имало е месеци, в които постоянно се караме, после пък дори не спорим за вечерята и се разбираме без думи. В интерес на истината имах хармонична и спокойна връзка без спорове- геройски издържах 2 месеца и го зарязах, момчето. Доскуча ми, виждаше ми се безхарактерен, а съм се опитвала целенасочено да го дразня (бях малка), и като го питах "Абе ти не ми ли се нервираш понякога?" ми отговаряше, че ми се нервира, но не искал да се караме  Confused То си е до характер и няма какво толкова да се чудиш. На мен ми е добре, че сме толкова различни. Постепенно започваме да се адаптираме един към друг и ни е интересно. На тях им е добре да се разбират с поглед- все пак са отдавна заедно. И все пак, да наричате една връзка "постна", щото нямало скандали-много крайно и глупаво. Не сте там до тях за да видите, нали така?
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #42 -: Април 01, 2008, 18:22:36 »

що не си признаеш, че ги хвърля, ама на теб ти харесва  Lol Lol Lol за кюфтетата не споря ... на мен не ми харесва това, че след тях цялата къща вони на кръчма и трябва да си мия косата ...  Lol Lol Lol
Не си ги хвърля като ти казвам.. Има си столче в спалнята и като си съблече панталона и ризата и си ги провесва на облегалката. Дори чорапите и бельото сам си слага в пералнята Cheesygrin Виж моите чорапи е много зор да не ги хвърля вечер на топка Lol Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #43 -: Април 01, 2008, 18:33:47 »

Не си ги хвърля като ти казвам.. Има си столче в спалнята и като си съблече панталона и ризата и си ги провесва на облегалката. Дори чорапите и бельото сам си слага в пералнята Cheesygrin Виж моите чорапи е много зор да не ги хвърля вечер на топка Lol Lol

брех тоя твоя мъж ... по-златен и от моя ще дойде  Lol аз чорапите си ги пускам в коша за пране, щото иначе бесовете по цяла нощ си играят .... Николай за това трудно намира те неговите по два еднакви вече  Lol Lol Lol
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Април 01, 2008, 18:41:52 »

брех тоя твоя мъж ... по-златен и от моя ще дойде  Lol
Еее, чак по-златен... да не си ги мерим викам Lol Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #45 -: Април 01, 2008, 21:02:40 »

Искам и ааааз.  Unsure  Sad Много ми липсва цялото това нещо. Аз понеже все по сериозните връзки съм си падала, а не по краткотрайните забивки и... искам да си имам някой, с който да споделям деня си... нощите... живота си...   Sad eyes Sad eyes Sad eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #46 -: Април 01, 2008, 21:06:58 »

Че ти нямаше ли? Blink
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #47 -: Април 01, 2008, 21:26:04 »

Sexy, нали знаеш, че разни неща идват, когато най-малко ги очакваш? Wink
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
sexy
Newbie
*

« Отговор #48 -: Април 01, 2008, 21:36:00 »

Знам, затова и не съм се затичала да търся, ама...  :(

Че ти нямаше ли? Blink

ИмаХ.  Rolling Eyes Not any more.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #49 -: Април 01, 2008, 21:52:42 »

Знам, затова и не съм се затичала да търся, ама...  :(

Че ти нямаше ли? Blink

ИмаХ.  Rolling Eyes Not any more.

Споделила ли си в темата "да се оплачем"? Ако не,можеш да го направиш тук ;)
Активен

Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: