star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Вижте как се обзаведох
Страници: 1 ... 7 8 [9]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вижте как се обзаведох  (Прочетена 55502 пъти)
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #200 -: Декември 04, 2010, 14:23:55 »

Ух,че хубаво,Лори! Честита да ви е! И аз се впечатлих от накичения хладилник, даже щях да изплагиатствам, но много ме е яд, че моят не лепи магнити и трябва да ги монтирам по фурната и абсобратора. Но още повече се впечатлих на ъгловото място! Защото то по принцип си е бая сложно за измисляне, поне според мен.

Иначе шкафовете до тавана са наистина много практични, а и изглежда супер. Краси затова ли ме назида, че не съм вдигнала моите догоре?   Big grin Имам толкова прах и сигурно какви ли не трупове над тях, че ще трябва да викам тея специалните за изнасяне на отпадъци когато се престраша за изчистя...
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #201 -: Декември 05, 2010, 12:13:55 »

Мда, ъгловите места са много шибнати, особено ако коминът е там, както при нас. Ние го решихме ето така:

А любимата ми гъзарийка в цялата кухня е това  Smile

Просто давам идейки. И също ще съм благодарна ако някой може да предложи нещо интересно за подправки.

Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15151

« Отговор #202 -: Декември 05, 2010, 12:40:42 »

Ами ние колко време търсехме за подправки, нищо интересно нямаше и чак като се набутахме с тия магнинтните на факелман, тогава видях сума ти варианти. Аз поне най-харесвам контейнерчета на въртяща се стойка и на прима виста се сещам, че ми бяха харесали такива дървени в Биг Шоп. А скоро като се спускахме по Сливница, близо до Нептун, преди ЦКБ, ако се сещаш, някъде там мернах и едни хубави метални.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #203 -: Декември 05, 2010, 13:36:08 »

Мда, ъгловите места са много шибнати, особено ако коминът е там, както при нас. Ние го решихме ето така:

А любимата ми гъзарийка в цялата кухня е това  Smile

Хихи, Лор, и в нашата кухня ъгълът е с точно такава вратичка, само дето нямаме комин там и използваме цялото пространство... но вие сте го решили страшно добре с двете шкафчета... А и шкафът за шишетата ни се изважда по абсолютно същия начин, много яко! Ще похваля майка ми, че е направила добър избор на времето, щом и арх. Лора си е решила кухнята така Cheesygrin.... Имаме и още едно готино решение под бар-плота с едни въртящи се "скари", което позволява да се използва пространството между бар-плота и печката... ох, не го обясних добре, знам, но няма и как да покажа в момента... Тва което мога да ви покажа е как се разполагам в настоящата си кухня в един шкаф 50 на 50 и един рафт в хладилника Lol доста креативност и изобретателност и се изисква!
Активен

C’est tout!
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #204 -: Декември 06, 2010, 11:36:13 »

Същата вратичка ми я сложиха и на мен само че на долните шкафове. Имам и същата кошница като теб, тя ми е подарък от майстора Smile
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #205 -: Февруари 17, 2011, 19:08:31 »

Много сладко кухне, чак сега го виждам. Изобщо много обичам изобретателно боравене с малки пространства, много е предизвикателно и е много готино, като видиш хубав резултат. И много хубаво тва, че са до тавана, наистина, подивявам от прах (а си имам толкова много с тази огромна библиотека). Изобщо много ви е слънчевко и успокояващо някак, с тези прекрасни плътни геометрични форми  Cheesygrin Със здраве да си я ползвате.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: