star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Нови/модерни тенденции в обзавеждането
Страници: [1] 2 3 ... 12   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нови/модерни тенденции в обзавеждането  (Прочетена 74889 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« -: Март 13, 2008, 13:21:09 »

В тази тема всеки , който желае може да покаже своите любими интериорни решения, постигнатото в домашни условия , както и всякакви изгъзици ,които хващат окото  Cheesygrin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #1 -: Март 13, 2008, 15:36:33 »

Мина, много хубава тема Smile Аз да си призная отдавна кътам на компа снимки с идеи, които бих искала да реализирам Red face
Една невероятна спалня и моята е решена в червено, но на тази мога да завиждам за простора и изпипания фриз:
http://images24.snimka.bg/005363934.jpg

Още една спалня, много слънчева:

Едно много готина домашно работно кътче:
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #2 -: Март 13, 2008, 17:29:52 »

Ето от мен три маси, които искам да имам:

И една интересна етажерка за книги:
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #3 -: Март 13, 2008, 17:39:00 »

Етажерката е 'арна!
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13205

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #4 -: Март 13, 2008, 21:32:49 »

Ох, зелената спалня е страхотна! Като китна градинка е  Cheesygrin
Нямам снимки на мойта, ама сама съм си избирала тапетите, до тук е моето интериорно решение.  Lol Просто цялата е синя  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #5 -: Март 13, 2008, 22:30:07 »

Наистина е невероятна зелената спалня! Наскоро четох едни проучвания, където се казваше, че това е най-подходящият цвят за детска стая. Макар че ако си направя такава, имам сериозните опасения, че килимът ми ще бъде.....хм....оползотворен от кучо....  Rolling Eyes
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #6 -: Март 13, 2008, 23:20:37 »

Като сте казали етажерки тъй да бъде Cheesygrin

Една малко нестандартна Wink

И една много сладурска за детска стая:
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #7 -: Март 14, 2008, 18:15:22 »

Наистина е невероятна зелената спалня! Наскоро четох едни проучвания, където се казваше, че това е най-подходящият цвят за детска стая. Макар че ако си направя такава, имам сериозните опасения, че килимът ми ще бъде.....хм....оползотворен от кучо....  Rolling Eyes

Лори,кучетата са далтонисти,тъй че не се притеснявай,може и да я подмине. Cheesygrin

Хриси,първата маса е като моята.  Smile Само столовете не са,а и тези не ми допадат. По този случай имам 3 различни вида от общо 4. Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #8 -: Март 14, 2008, 23:32:13 »

Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #9 -: Март 15, 2008, 22:28:54 »

Хриси,първата маса е като моята.  Smile Само столовете не са,а и тези не ми допадат. По този случай имам 3 различни вида от общо 4. Cheesygrin
Ау, браво браво, Блоучо. Суперка е масата. Покажи с твоите столчета Wink
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #10 -: Март 16, 2008, 08:51:28 »

Аз за маса предпочитам нещо по-масивно. Само дето тежките маси не се вписват особено в съвременното обзавеждане. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
SwEeT
Newbie
*

« Отговор #11 -: Март 16, 2008, 11:28:40 »

Аз за маса предпочитам нещо по-масивно. Само дето тежките маси не се вписват особено в съвременното обзавеждане. Smile

Ако ти е голяма кухнята или хола много готино седи по голяма маса.
Особено  в голяма хухня като сложиж една  голяма маса е трепач и едно от тея  ъгловите диванчета е мого готино
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #12 -: Март 16, 2008, 11:52:36 »

http://www.mebelcenter.bg/Masi_Stolove/album/slides/S_Design_Ambra_S.html

Столовете представляват горе-долу ето това,като разновидностите им се свеждат до различна височина на облегалката,имам един черен,един оранжев и два тъмно червени. "Кожата",разбира се,е изкуственяк. Cheesygrin Сега размишлявам около закупуване на още 2 стола,но първо трябва да се сглоби масата,за да не се окаже,че няма място.

Ето и от мен 2 снимки,които намерих и много ме впечатлиха. Някой ден,ако имам поне 4 бани,едната бих искала да е такава:

« Последна редакция: Март 16, 2008, 21:03:28 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #13 -: Март 16, 2008, 13:06:14 »

Аз харесвам по-класически бани, но тук има няколко интересни бани:

Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Март 16, 2008, 13:32:12 »

Aми аз да си изтипосам огледалото в банята  Cheesygrin Много му се радвам, макар че само аз си знам колко са ме псували майсторите като им занесох чертежа  Lol

Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #15 -: Март 16, 2008, 13:49:17 »

Лора, на мен това от сайта ви ми харесва Cheesygrin
http://www.archclan.com/v1.php?idto=1&o=2 Много обичам дървото и ми е много уютно.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #16 -: Март 16, 2008, 14:21:09 »

http://www.archclan.com/v1.php?idto=1&o=0 -Аз пък обожавам тези джамове,както и като цяло големи прозорци,черни маси и столове,подобно на горепоказаните, и оранжеви стени  Cheesygrin
« Последна редакция: Март 17, 2008, 20:48:09 от Mina_21 » Активен
SwEeT
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 16, 2008, 17:30:11 »

Аз пък обожавам тези джамове,както и като цяло големи прозорци,черни маси и столове,подобно на горепоказаните, и оранжеви стени  Cheesygrin

на леля ми кухнята е оранжева и е  страшно готино  и един бар плот ЧУДНИЧКО  Stuart
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Март 16, 2008, 21:06:34 »

http://www.mebelcenter.bg/Masi_Stolove/album/slides/S_Design_Ambra_S.html

Столовете представляват горе-долу ето това,като разновидностите им се свеждат до различна височина на облегалката,имам един черен,един оранжев и два тъмно червени. "Кожата",разбира се,е изкуственяк. Cheesygrin Сега размишлявам около закупуване на още 2 стола,но първо трябва да се сглоби масата,за да не се окаже,че няма място.
Ех, че свежа идея да си вземеш различни цветове столове Wub
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 16, 2008, 22:23:17 »

Lol

Ох,Хриси,свежа идея е далеч от действителността,която сочи,че преди мен са обрали бройките от промоции и аз не успях да си взема комплект.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 16, 2008, 22:33:02 »

Хахаха, верно ли Lol Lol  Ма на мен наистина ми се видя свежичко и даже си отбелязах, че на мен не би ми хрумнало да комбинирам два цвята столове, както например постелките на масата са ми различни цветове Cheesygrin
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #21 -: Март 16, 2008, 23:09:13 »

Страхотна идея ми даде-ще си комплектовам и аз постелките,пък от благодарност,когато ми дойдете на гости за рязането на лентата,ще те сложа на черния,който по принцип е и най-висок. Cheesygrin
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #22 -: Март 17, 2008, 12:29:17 »

Това за спалня ми е много привлекателно като идея обичам просторните стаи  Stuart

А това попринцип е хотелска стая но леглото и окачения таван за детска стая много добре ми изглежда (естествено ако детето е момиченце )  Stuart
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 17, 2008, 13:24:53 »

Страхотна идея ми даде-ще си комплектовам и аз постелките,пък от благодарност,когато ми дойдете на гости за рязането на лентата,ще те сложа на черния,който по принцип е и най-висок. Cheesygrin
Ехе, трогната съм! Чакай да ти похваля и онзи сервиз на луминарк куадрато:

Вече имам достатъчно опит с него. Издрънчах яко една от купичките върху гранитогреса и тя милата взе че оцеля. Има лекички поражения по едното ръбче, ама трябва да ги търсиш за да ги видиш Cheesygrin Та съм казала, че ще допълня комплекта на сервиза с купи, паници и всевъзможните видове чаши.   Razz
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 17, 2008, 13:33:12 »

Aми аз да си изтипосам огледалото в банята  Cheesygrin Много му се радвам, макар че само аз си знам колко са ме псували майсторите като им занесох чертежа  Lol

Ти ако си мислиш, че са го рязали на ръка...  Rolling Eyes
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 12   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: