star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Какво мислиш за предишния?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислиш за предишния?  (Прочетена 30316 пъти)
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #25 -: Март 24, 2008, 14:19:20 »

Тая тема ще стане само за мен.  Smile

Корни- мен лично не ме дразни.  Lol Сериозно сега, харесва ми, че все още вярва в някои неща, които за съжаление после се оказват не точно така, но... важно е да вярваме.  Rolling Eyes Т.е. идилистично настроена е. Прилича по характер малко на мен- ядосва се за малки неща. Smile
А не ми харесва, че на моменти е прекалено наивна.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #26 -: Март 24, 2008, 14:23:22 »

Хаха,  и аз мисля така за Корни  Cheesygrin Все се чудя защо след като в повечето случаи не съм на нейното мнение, все пак ми симпатична, а то било защото май я възприемам като дете, което отказва да порасне  Cheesygrin (като майка ми!  Lol )
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #27 -: Март 24, 2008, 14:24:09 »

Секси - честно казано много ми харесва.Много готина, много позитивно настроена и отзивчива.Не съм я виждала, но съм сигурна, че наистина е секси и си я представям супер мацка  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #28 -: Март 24, 2008, 14:25:36 »

Лорка е готино парче, щото има рокерски дух..и не само. Със сигурност си я представям винаги усмихната, устремена, амбициозна и...трудолюбива, като пчеличка.
Постовете и винаги са позитивни и някак си...с лекота се четат. Това ми беше първото впечатление за нея.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #29 -: Март 24, 2008, 14:34:42 »

alivera случва се да ме подразни с някакво мнение, но не мисля нищо лошо за теб ;)
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #30 -: Март 24, 2008, 14:37:11 »

Ангелчето ме преследва из темите да ме засича като имам гаф, и после най-ужасно ме излага  Razz
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #31 -: Март 24, 2008, 14:39:03 »

Чакам те да се боядисаш косата в тъмно! Razz
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #32 -: Март 24, 2008, 14:41:01 »

Фроузъна в началото ми беше гаднярка  Razz, ама от ония дето все се заяждат, не защото има за какво, а защото така ги кефи. Ама после ми се проясни като личност и съм на мнение, че е мадама на място. Умна и не толкова фроузън, колкото иска да си мислим. Харесват ми мненията и тънката и ирония и хумор.  Smile
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #33 -: Март 24, 2008, 14:44:48 »

Фрото е пич. Има доста умни постове, които ми събират очите. В началото леко ме дразнеше с навика си да адвокатства на нападнатия (дори да не е прав), при това доста остро и с дребните заяждания. Все повече ме радва обаче. Сигурно щото се пообвърза емоционално с форума и споделя малко повече. Искрен човек, прям, интелигентен, постовете й ги чета с усмивка, супер чувство за хумор (важно, според мен) сигурно е супер за компания, ще видим на срещата  Smile
Смайлито е сладур, никога дори не ме е издразнила с нещо. С тая къса косичка ми мяза на Уинона Райдър. Ела в София  Big grin
Аливера- в началото много ме дразнеше с правописните си грешки и глуповати въпроси. Откак се приобщи, ми е симпатична. Пак има постове, които ме дразнят, но леко. Сигурна съм, че и на живо е пич.
Не мога да ви смогна бе  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #34 -: Март 24, 2008, 14:51:21 »

Аз за теб Беладоно, съм се произнасяла. Като ти видях на снимка и като видях как изглеждаш ми се строи,..че си най- обикновенно момиче. Незнам що..не че си грозна или нещо такова...напротив... Cheesygrin
Ама истината да ти кажа- ти сигурно си единствения човек от този форум, на който чета целия пост, колкото и дълъг да е той. Много ме кефиш как се изразяваш и каква умница си.  Big grin Имаш страшно чувство за хумор и винаги едни шантави истории, заразителни..Абе мноу си готина. Оффф ще забравя нещо.....А, да- постоянна си в посещаването на форума.....Абе кеф ми е да те чета.
И така

А пък Смайлито- ми...мисля си, че наистина е много усмихната и готина мадама. Ама не мога да си я представя как ли изглежда? Rolling Eyes
« Последна редакция: Март 24, 2008, 15:01:29 от alivera » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 24, 2008, 14:58:34 »

Между другото, аз едно време исках да приличам на Смайли! Даже се бях засилила да си подстригвам косата  Cheesygrin Не знам, ужасно ми е симпатична тази визия! Може би защото аз съм съвсем различна...
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 24, 2008, 15:15:02 »

Лора - страхотна жена, много красива и умна.Мисля само хубави неща за нея, никога не ме е дразнила с нейни мнения.Пожелавам и прекрасна сватба и хубав семеен живот, изпълнен с много топлота, разбирателство и любов.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Март 24, 2008, 15:39:35 »

Лора - страхотна жена, много красива и умна.Мисля само хубави неща за нея, никога не ме е дразнила с нейни мнения.Пожелавам и прекрасна сватба и хубав семеен живот, изпълнен с много топлота, разбирателство и любов.

Sad eyes Wub

Тази игра все повече ми харесва!  Cheesygrin Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

Вивииии, моля те, прати ми твоя снимка!!! Ти си един от малкото съфорумци, за които имам толкова изграден визуален образ в главата си, че чак ме е страх да не се размине с действителността Smile
Между другото, шофираш ли много? Защото често като се сетя за теб, си те представям в кола...  Confused
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #38 -: Март 24, 2008, 15:42:31 »

Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

А някой да ти каже, че имаш нужда от пердах! Razz
Да не сме те видели повече да пишеш подобни неща! Razz Карам ти се! Razz Kiss
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 24, 2008, 15:47:29 »

Sad eyes Wub

Тази игра все повече ми харесва!  Cheesygrin Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

Вивииии, моля те, прати ми твоя снимка!!! Ти си един от малкото съфорумци, за които имам толкова изграден визуален образ в главата си, че чак ме е страх да не се размине с действителността Smile
Между другото, шофираш ли много? Защото често като се сетя за теб, си те представям в кола...  Confused

Ще ти пратя, само че трябва да си отида вкъщи, че на този компютър нямам снимки  Smile
Да, шофирам всеки ден.
А ако не е тайна, може ли да знам какъв е този изграден образ? Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #40 -: Март 24, 2008, 16:05:09 »

Ами нека първо да видя снимката, че да не се излагам предварително  Cheesygrin Ама е много як образ, да не си помислиш нещо  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13222

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #41 -: Март 24, 2008, 16:07:03 »

Много харесвам Лора. Изключително интелигентна, забавна, емоционална и открита!  Kiss
Оу...и красива  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #42 -: Март 24, 2008, 16:27:47 »

Лора, намерих снимки в пощата си и ти ги препратих.Обаче да знаеш, че са доста стари (отпреди 3-4 години) и сега не съм същата  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #43 -: Март 24, 2008, 17:28:02 »

Виви- откакто я разпнахме на Стола, имам добро мнение за нея (преди това нямах никакво). Има принципи и изглежда свестен човек.
Направи ми впечатление, че ако не се лъжа тя беше момичето, което плаче като убият молец примерно. Това  е малко прекалено.

Струва ми се много улегнала и зряла, може би заради аватара. Трябва да си съберем котките, ще си отиват  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Март 24, 2008, 18:56:22 »

Лора, намерих снимки в пощата си и ти ги препратих.Обаче да знаеш, че са доста стари (отпреди 3-4 години) и сега не съм същата  Smile

Олееее, много съм злеее!!! Аз съм имала твои снимки, ама тъпо и упорито продължавам да си живея с друг образ за теб!  Lol Каква загуба, ти си много по-чаровна!  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #45 -: Март 24, 2008, 18:59:06 »

Лора понякога толкова много прилича на мен, че се дразня ...  Rolling Eyes
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #46 -: Март 24, 2008, 21:18:39 »

angel_sin, да знаеш, че си ми сред любимките във форума  Stuart Имам си една изградена представа за теб, че си много мила, нежна, ведра,  интересна и усмихната, мисля, че е доста близо до истината. Определено ти чета мненията с кеф Big grin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #47 -: Март 25, 2008, 00:23:04 »

Много готина, много позитивно настроена и отзивчива.

В действителност сън най- големият песимист EVER, но не го показвам винаги. Е, най- близките ми са ми свикнали постоянно да повтарям как life sucks...  Big grin

Cookies, нея не съм я виждала и нямам много израдено мнение.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #48 -: Март 25, 2008, 10:50:31 »

Сексита.........ми е сред любимките  Cheesygrin.
Много красива, засмяна, леко си пада мръсница  Wink. Много интересни муцки прави, когато говори за нещо мръснишко, казва го тихичко и с една лека и невинна усмивчица, много сладко  Kiss. Другото нещо което ми е направило впечатление е когато се притеснява, леко се изчервява и някакси движенията и стават по различни( не мога да го обясня ), но най якото е че никои не разбира за притеснението й  Cheesygrin.
Никога не ме е нервирала с каквото й да е, нито пък постовете й са ме нервирали.
Само хубави неща мога да пиша за нея, ама айде спирам с хвалбите  Cheesygrin.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #49 -: Март 25, 2008, 13:37:04 »

Red face

Surprised

Другото нещо което ми е направило впечатление е когато се притеснява, леко се изчервява и някакси движенията и стават по различни( не мога да го обясня ), но най якото е че никои не разбира за притеснението й  Cheesygrin.

Освен ти, явно.  Blink
Ама какви неща забелязваш самоооооо.  Blink Kiss

А за Котето какво да кажем- голяма бърборана.  Big grin Кефи ме, защото с нея ти е едно такова спокойно. Знаеш, че можеш да си ръсиш простотии на спокойствие.  Cheesygrin В същото време има много реална представа над нещата.  Wink
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: