star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Какво мислиш за предишния?
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислиш за предишния?  (Прочетена 30318 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Март 11, 2008, 11:59:53 »

Понеже всеки държи да си изкаже мнението за другия, правете го в тази тема  Razz

Правилата са прости: казваш какво мислиш за човека, постнал преди теб  Stuart

Кой ще каже нещо за мен, а? Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #1 -: Март 11, 2008, 12:28:32 »

Ми аз нямам някакво ясно впечатление от теб, честно казано.
Забелязала съм, че обичаш такива форумни игри и пишеш с удоволствие в тях, както и в други забавни теми.
Също така, мисля, че си достатъчно зряла и отговорна и с право се замисляш за сватба, която междудругото ти пожелавам да бъде много хубава и да е скоро  Wink
Иначе какво друго да кажа за теб ... изглеждаш ми доста готина, доколкото мога да преценя от мненията ти.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #2 -: Март 11, 2008, 14:48:55 »

Vivi Cheesygrin радвам се, че пишеш по-често от преди, харесва ми това, че си откровенна и си признаваш, когато не си права за нещо (например в отношенията с приятелят ти), хубаво е, че си признаваш слабите страни-ето това е качество, което аз много харесвам Smile Умееш да се изразяваш и си умерена, когато критикуваш Smile Общо взето това съм забелязала от постовете ти Big grin С две думи, кефиш ме Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #3 -: Март 11, 2008, 14:58:02 »

Ух аз само чакам да се появи някой, който мисля, че познавам малко повече, за да се включа.
Ели, винаги си ми  харесвала много понеже си зрял и умерен човек. Някак разговорите с нтеб са изпълнение със спокойствие. Харесва ми как приемаш нещата в семйството си и че гледаш на случващото се ралилстично без да драматизираш.
И искам да те видя наживо Smile

ПС На всичкото отгоре вече никовете ни са напълно различни Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #4 -: Март 12, 2008, 15:49:02 »

Хм, за теб си мисля, че за сега, поне на този етап от живота ти, си пълен противник на бебетата.  Big grin. То си и личи де. Мисля си че те е страх от такава отговорност. Незнам може и да ви бъркам, но си мисля още, че имаш доста образно изказване, непукист си, дори и в онези по -особените теми...абе с голяма уста си.  Cheesygrin
 Rolling Eyes Ми май е това...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #5 -: Март 12, 2008, 21:51:46 »

Теб в началото не те харесвах  Lol
Беше доста сопната и все беше на чомпек с чуждите мнения. Ама явно е било опознавателен период. Сега нямам критики  Cheesygrin
Може ли само с "кефиш ме" да отговоя  Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #6 -: Март 12, 2008, 23:51:02 »

Пупи, много ме кефи... обикновено имаш весели мнения и може хем да си сериозна, хем да си поспамиш човек с тебе.  Stuart

От време на време направо те чувствам близка, въпреки че не се познаваме, а на тема мъже май имаме сходни проблеми Wink
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #7 -: Март 21, 2008, 16:26:01 »

Сладкишка- наскоро разбрах, че е от Велико Търново, друго не знам за нея, но ми изглежда интелигентна. На възраст сигурно е по-малко от мен- 17-19 някъде ти давам ;)
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #8 -: Март 21, 2008, 18:09:16 »

Корни.....хмммм.....не знам на колко години си, но от постовете ти мога да предположа че си малка.....някъде 19-20 максимум....защото винаги много се палиш и реагираш малко детски на моменти....някой от мненията ти са много странни и неразбираеми понякога, дори започваш да се обясняваш прекалено много по някаквъ съвсем елементарни въпроси...че дори някога не издържам и да те дочета... (нищо лично да не се обидиш  Stuart).......Предполагам че на живо всичко изглежда по различен начин  Smile....Дано ако се запознаем да мога да променя това си мнение.....

п.с. от аватара ти изглежда че обичаш котенца...също като мен....аз ги обожавам  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #9 -: Март 21, 2008, 20:36:09 »

Мразя те.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #10 -: Март 21, 2008, 20:52:56 »

Салсеро ми напомня много за братовчед ми, с който съм израстнала (имаме само 10 дни разлика) и покрай това сходство (и не само) си е спечелил симпатиите ми. Още повече, че ми се струва много позитивна натура, а аз харесвам такива хора и обичам да общувам с тях. Обича да бърбори, по което също много си приличаме. Обича салсата май май, с което също много ме радва, защото и аз съм с леки залитания там Stuart
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #11 -: Март 21, 2008, 23:41:55 »

брех, тая тема не се ползва много активно, а би могла да е доста интересна  Cheesygrin Ния е симпатична, но честно казано нямам някакво изградено мнение за теб ...
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #12 -: Март 22, 2008, 02:07:14 »

Фани- добра, тиха, притеснителна пред хора.  Kiss
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #13 -: Март 22, 2008, 14:50:51 »

Сексито е душа човек  Cheesygrin Екзотична, мила, с малко мръсно подсъзнание, но то това прави разговорите пиперливи. Добро чувство за хумор, кратки постове, рядко споделя лични неща. Определено ме кефи  Smile
П.П. - Винаги закъснява  Lol
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #14 -: Март 23, 2008, 00:46:42 »

нали може да се включваме по 2 пъти?

belladonna - пише интересни постове, готви вкусно Cheesygrin развеселява ме често, изглежда голям шемет и весела душа Smile беше спряла да пише за известно време, но сега е отново при нас. амииии общо взето това е... май не сме си говорили много досега, та само това мога да кажа.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 23, 2008, 01:28:47 »

Еее, не закъснявам чак пък толковааа.  Big grin

Аз пак ще дам описание, базирано на впечатления от срещите ни наживо.

Беладона- интересна ми е.  Cheesygrin Натрупала е опит в живота. Става за компания (и за пиене).  Smile

Ели- и тя става за компания. Мразя хора, които мълчат.  Rolling Eyes Та Ели е позитивна личност, има някаква аура.  Smile Но много висока бре.  Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Eli
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 23, 2008, 23:36:19 »

Мерси, секси Cheesygrin и ти ставаш за компания Lol само не разбрах аз ли съм висока или аурата ми Lol
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #17 -: Март 23, 2008, 23:49:50 »

От на Ели постовете лъха една позитивност, винаги като я чета се удмихвам. Много готини впечатления имам за нея...  WinkА Райън с най-голямо удоволствие бих го нагушкала. Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #18 -: Март 23, 2008, 23:56:42 »

Мъничка дама с огрооомно излъчване  Smile

(...и със страхотни...хм....очи  Red face )
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 24, 2008, 00:17:27 »

Мерси, секси Cheesygrin и ти ставаш за компания Lol само не разбрах аз ли съм висока или аурата ми Lol

Ех, мислех да го редактирам, ама...  Нищо не ми оставяте да ми се размине.  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #20 -: Март 24, 2008, 00:22:28 »

Секси е чувствена мадама, с точен, катечоричен изказ и лъстиво съзнание Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #21 -: Март 24, 2008, 00:52:01 »

Бамби- a chick I want to fuck!  Lol
Oх, простете, нещо не ми е вечер. Smile))
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 24, 2008, 00:56:42 »

Простено ти е чадо Lol Поласкана съм бее  Love eyes Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 24, 2008, 02:08:20 »

Sneaky Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 24, 2008, 11:36:45 »

Секси ми харесва, най-вече защото рядко се заяжда или показва пристрастия, а пише обективно и често интересно.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #25 -: Март 24, 2008, 14:19:20 »

Тая тема ще стане само за мен.  Smile

Корни- мен лично не ме дразни.  Lol Сериозно сега, харесва ми, че все още вярва в някои неща, които за съжаление после се оказват не точно така, но... важно е да вярваме.  Rolling Eyes Т.е. идилистично настроена е. Прилича по характер малко на мен- ядосва се за малки неща. Smile
А не ми харесва, че на моменти е прекалено наивна.  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #26 -: Март 24, 2008, 14:23:22 »

Хаха,  и аз мисля така за Корни  Cheesygrin Все се чудя защо след като в повечето случаи не съм на нейното мнение, все пак ми симпатична, а то било защото май я възприемам като дете, което отказва да порасне  Cheesygrin (като майка ми!  Lol )
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 24, 2008, 14:24:09 »

Секси - честно казано много ми харесва.Много готина, много позитивно настроена и отзивчива.Не съм я виждала, но съм сигурна, че наистина е секси и си я представям супер мацка  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #28 -: Март 24, 2008, 14:25:36 »

Лорка е готино парче, щото има рокерски дух..и не само. Със сигурност си я представям винаги усмихната, устремена, амбициозна и...трудолюбива, като пчеличка.
Постовете и винаги са позитивни и някак си...с лекота се четат. Това ми беше първото впечатление за нея.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 24, 2008, 14:34:42 »

alivera случва се да ме подразни с някакво мнение, но не мисля нищо лошо за теб ;)
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #30 -: Март 24, 2008, 14:37:11 »

Ангелчето ме преследва из темите да ме засича като имам гаф, и после най-ужасно ме излага  Razz
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #31 -: Март 24, 2008, 14:39:03 »

Чакам те да се боядисаш косата в тъмно! Razz
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #32 -: Март 24, 2008, 14:41:01 »

Фроузъна в началото ми беше гаднярка  Razz, ама от ония дето все се заяждат, не защото има за какво, а защото така ги кефи. Ама после ми се проясни като личност и съм на мнение, че е мадама на място. Умна и не толкова фроузън, колкото иска да си мислим. Харесват ми мненията и тънката и ирония и хумор.  Smile
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 24, 2008, 14:44:48 »

Фрото е пич. Има доста умни постове, които ми събират очите. В началото леко ме дразнеше с навика си да адвокатства на нападнатия (дори да не е прав), при това доста остро и с дребните заяждания. Все повече ме радва обаче. Сигурно щото се пообвърза емоционално с форума и споделя малко повече. Искрен човек, прям, интелигентен, постовете й ги чета с усмивка, супер чувство за хумор (важно, според мен) сигурно е супер за компания, ще видим на срещата  Smile
Смайлито е сладур, никога дори не ме е издразнила с нещо. С тая къса косичка ми мяза на Уинона Райдър. Ела в София  Big grin
Аливера- в началото много ме дразнеше с правописните си грешки и глуповати въпроси. Откак се приобщи, ми е симпатична. Пак има постове, които ме дразнят, но леко. Сигурна съм, че и на живо е пич.
Не мога да ви смогна бе  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #34 -: Март 24, 2008, 14:51:21 »

Аз за теб Беладоно, съм се произнасяла. Като ти видях на снимка и като видях как изглеждаш ми се строи,..че си най- обикновенно момиче. Незнам що..не че си грозна или нещо такова...напротив... Cheesygrin
Ама истината да ти кажа- ти сигурно си единствения човек от този форум, на който чета целия пост, колкото и дълъг да е той. Много ме кефиш как се изразяваш и каква умница си.  Big grin Имаш страшно чувство за хумор и винаги едни шантави истории, заразителни..Абе мноу си готина. Оффф ще забравя нещо.....А, да- постоянна си в посещаването на форума.....Абе кеф ми е да те чета.
И така

А пък Смайлито- ми...мисля си, че наистина е много усмихната и готина мадама. Ама не мога да си я представя как ли изглежда? Rolling Eyes
« Последна редакция: Март 24, 2008, 15:01:29 от alivera » Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 24, 2008, 14:58:34 »

Между другото, аз едно време исках да приличам на Смайли! Даже се бях засилила да си подстригвам косата  Cheesygrin Не знам, ужасно ми е симпатична тази визия! Може би защото аз съм съвсем различна...
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 24, 2008, 15:15:02 »

Лора - страхотна жена, много красива и умна.Мисля само хубави неща за нея, никога не ме е дразнила с нейни мнения.Пожелавам и прекрасна сватба и хубав семеен живот, изпълнен с много топлота, разбирателство и любов.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #37 -: Март 24, 2008, 15:39:35 »

Лора - страхотна жена, много красива и умна.Мисля само хубави неща за нея, никога не ме е дразнила с нейни мнения.Пожелавам и прекрасна сватба и хубав семеен живот, изпълнен с много топлота, разбирателство и любов.

Sad eyes Wub

Тази игра все повече ми харесва!  Cheesygrin Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

Вивииии, моля те, прати ми твоя снимка!!! Ти си един от малкото съфорумци, за които имам толкова изграден визуален образ в главата си, че чак ме е страх да не се размине с действителността Smile
Между другото, шофираш ли много? Защото често като се сетя за теб, си те представям в кола...  Confused
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #38 -: Март 24, 2008, 15:42:31 »

Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

А някой да ти каже, че имаш нужда от пердах! Razz
Да не сме те видели повече да пишеш подобни неща! Razz Карам ти се! Razz Kiss
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 24, 2008, 15:47:29 »

Sad eyes Wub

Тази игра все повече ми харесва!  Cheesygrin Не, честно, днес определено имам нужда някой да ми каже, че не съм отрепка...  Unsure

Вивииии, моля те, прати ми твоя снимка!!! Ти си един от малкото съфорумци, за които имам толкова изграден визуален образ в главата си, че чак ме е страх да не се размине с действителността Smile
Между другото, шофираш ли много? Защото често като се сетя за теб, си те представям в кола...  Confused

Ще ти пратя, само че трябва да си отида вкъщи, че на този компютър нямам снимки  Smile
Да, шофирам всеки ден.
А ако не е тайна, може ли да знам какъв е този изграден образ? Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #40 -: Март 24, 2008, 16:05:09 »

Ами нека първо да видя снимката, че да не се излагам предварително  Cheesygrin Ама е много як образ, да не си помислиш нещо  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #41 -: Март 24, 2008, 16:07:03 »

Много харесвам Лора. Изключително интелигентна, забавна, емоционална и открита!  Kiss
Оу...и красива  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #42 -: Март 24, 2008, 16:27:47 »

Лора, намерих снимки в пощата си и ти ги препратих.Обаче да знаеш, че са доста стари (отпреди 3-4 години) и сега не съм същата  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #43 -: Март 24, 2008, 17:28:02 »

Виви- откакто я разпнахме на Стола, имам добро мнение за нея (преди това нямах никакво). Има принципи и изглежда свестен човек.
Направи ми впечатление, че ако не се лъжа тя беше момичето, което плаче като убият молец примерно. Това  е малко прекалено.

Струва ми се много улегнала и зряла, може би заради аватара. Трябва да си съберем котките, ще си отиват  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #44 -: Март 24, 2008, 18:56:22 »

Лора, намерих снимки в пощата си и ти ги препратих.Обаче да знаеш, че са доста стари (отпреди 3-4 години) и сега не съм същата  Smile

Олееее, много съм злеее!!! Аз съм имала твои снимки, ама тъпо и упорито продължавам да си живея с друг образ за теб!  Lol Каква загуба, ти си много по-чаровна!  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #45 -: Март 24, 2008, 18:59:06 »

Лора понякога толкова много прилича на мен, че се дразня ...  Rolling Eyes
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #46 -: Март 24, 2008, 21:18:39 »

angel_sin, да знаеш, че си ми сред любимките във форума  Stuart Имам си една изградена представа за теб, че си много мила, нежна, ведра,  интересна и усмихната, мисля, че е доста близо до истината. Определено ти чета мненията с кеф Big grin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #47 -: Март 25, 2008, 00:23:04 »

Много готина, много позитивно настроена и отзивчива.

В действителност сън най- големият песимист EVER, но не го показвам винаги. Е, най- близките ми са ми свикнали постоянно да повтарям как life sucks...  Big grin

Cookies, нея не съм я виждала и нямам много израдено мнение.  Rolling Eyes
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #48 -: Март 25, 2008, 10:50:31 »

Сексита.........ми е сред любимките  Cheesygrin.
Много красива, засмяна, леко си пада мръсница  Wink. Много интересни муцки прави, когато говори за нещо мръснишко, казва го тихичко и с една лека и невинна усмивчица, много сладко  Kiss. Другото нещо което ми е направило впечатление е когато се притеснява, леко се изчервява и някакси движенията и стават по различни( не мога да го обясня ), но най якото е че никои не разбира за притеснението й  Cheesygrin.
Никога не ме е нервирала с каквото й да е, нито пък постовете й са ме нервирали.
Само хубави неща мога да пиша за нея, ама айде спирам с хвалбите  Cheesygrin.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #49 -: Март 25, 2008, 13:37:04 »

Red face

Surprised

Другото нещо което ми е направило впечатление е когато се притеснява, леко се изчервява и някакси движенията и стават по различни( не мога да го обясня ), но най якото е че никои не разбира за притеснението й  Cheesygrin.

Освен ти, явно.  Blink
Ама какви неща забелязваш самоооооо.  Blink Kiss

А за Котето какво да кажем- голяма бърборана.  Big grin Кефи ме, защото с нея ти е едно такова спокойно. Знаеш, че можеш да си ръсиш простотии на спокойствие.  Cheesygrin В същото време има много реална представа над нещата.  Wink
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #50 -: Март 25, 2008, 13:53:14 »

гледам, че Секси много се натиска в тая тема ... да кажа и аз нещо за нея  Lol много е сладка и наистина се черви като великденско яйце  Cheesygrin освен това е малко по-кротка отколкото и се иска  Cheesygrin
Активен

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #51 -: Март 25, 2008, 14:16:02 »

хахах Фани, само ти така си мислиш  Rolling Eyes. Нали знаеш поговорката " тихите води са най дълбоки"  Cheesygrin.

Фаньо откога те чакам в тази тема  Kiss.
И ти си ми любимка  Cheesygrin.
Много чаровна, ужасно естествена и много приятна за компания. Пример ми е за връзка и щастие, страшно много им се радвам  Kiss.
Много неща мога да кажа, нооооооооо........ще закъснея за срещата  Cheesygrin
Активен
Nina
Newbie
*
Публикации: 901

« Отговор #52 -: Март 25, 2008, 14:40:23 »

а така и двенките ви хващам една под друга  Wink да си кажа и аз мнението за вас  Razz(другите да ме прескачат), че кога ще ми се удаде случай да го направя, само ме залъгвате  вие аамахаааа  Cry
така... и двете (Фанюша и Котето) сте от хората, на които може да се вярва и разчита, (само за едно нещо се сещам за което не си държите на думата, ама да приемем, че нямате време  Razz
и двете, от хората, които очароват и те изпълват с приятното усещане за топлота в отношенията
много земни, чаровни и естествени
и двете сте от хората, които ми връщат вярата, че все още съществуват добронамереност и приятелство
 Kiss
« Последна редакция: Март 25, 2008, 14:42:50 от Nina » Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #53 -: Март 25, 2008, 21:07:33 »

много е сладка и наистина се черви като великденско яйце 

Еее, веднъж се е случвало и то, защото имаше виновен. Вие какво изкарахте сегаааа.  Razz Цецо е виновен, че ме съзерцаваше отблизо !!!!!!

освен това е малко по-кротка отколкото и се иска  Cheesygrin

Е, аз пред теб нарочно се сдържам.  Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #54 -: Март 25, 2008, 21:11:58 »

освен това е малко по-кротка отколкото и се иска  Cheesygrin

Е, аз пред теб нарочно се сдържам.  Lol

това пък що  Shocked
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #55 -: Март 25, 2008, 21:41:04 »

Щото ще ми се скараш.  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #56 -: Март 25, 2008, 21:44:50 »

Щото ще ми се скараш.  Cheesygrin

да бе ... може и да те напляскам даже  Lol Lol Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #57 -: Март 25, 2008, 21:46:22 »

Lol И аз тва си помислих, ама викам да не го пиша...  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #58 -: Март 25, 2008, 21:47:33 »

Lol И аз тва си помислих, ама викам да не го пиша...  Cheesygrin

айде стига толкоз, че Корни ще ни се скара пак  Lol Lol Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #59 -: Март 25, 2008, 21:50:53 »

Ban    Lol

О. Млъквам, млъквам.  Big grin
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #60 -: Март 25, 2008, 21:51:18 »

Фанито ми се вижда човек с много позитивно излъчване. Човек, с който би било приятно на всеки да говори. Освен това имаме обща страст да спасяваме де що животно, нуждаещо се от помощ видиме. А чувствам близки такива хора, не са много:-)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #61 -: Март 25, 2008, 22:01:42 »

Фанито ми се вижда човек с много позитивно излъчване. Човек, с който би било приятно на всеки да говори. Освен това имаме обща страст да спасяваме де що животно, нуждаещо се от помощ видиме. А чувствам близки такива хора, не са много:-)

такива хора се срещат наистина рядко, но аз все се чудя всъщност животинките дали имат нужда от това спасяване ... особено след това, което преживяхме с Нели - да я взема току-що родена, да я отгледам с толкова притеснения, да и намеря дом, да я обичат толкова много и да не доживее 6 месеца .... дали просто не е била обречена  Sad не че това ще ме спре да прибера следващите бебета, които намеря или пък поредното малтретирано животно ....  Sad

а ти си ми страшно симпатична и съжалявам, че не се познаваме наживо ....
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #62 -: Март 25, 2008, 22:05:25 »

И аз наскоро изживях един ужас да гледам коте инвалид. Жалка гледка. Не искам да се отпускам и да страдам. Опитах, не стана. Но ВИНАГИ трябва да опитваш, защото ако не си ти, може да попадне на лош човек.
Ако дойдеш на срещата ще се запознаем  Smile Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #63 -: Март 25, 2008, 22:07:16 »

И аз наскоро изживях един ужас да гледам коте инвалид. Жалка гледка. Не искам да се отпускам и да страдам. Опитах, не стана. Но ВИНАГИ трябва да опитваш, защото ако не си ти, може да попадне на лош човек.
Ако дойдеш на срещата ще се запознаем  Smile Smile

мерси, такива срещи не са за мен  Rolling Eyes
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #64 -: Март 25, 2008, 22:08:51 »

Ами тогава може в по-тесен кръг някой път?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #65 -: Март 25, 2008, 22:43:15 »

Ами тогава може в по-тесен кръг някой път?

така може, говори със Сексолина, тя е организатора  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #66 -: Март 25, 2008, 23:27:18 »

A такааааа.  Big grin
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #67 -: Март 30, 2008, 21:50:41 »

СПАМ:
Мразя те.
Shocked Shocked Shocked
no comment
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #68 -: Март 31, 2008, 13:00:48 »

Lol

Опитах се да те бъзикна и да създам малко емоции, но нещата поеха в неочаквана посока, и ето ти три страници тема. Smile Не го мисля това.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #69 -: Март 31, 2008, 14:43:29 »

Лъчо е много забавен, не обръщайте внимание на някои от заяжданките му.
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #70 -: Март 31, 2008, 17:45:43 »

Голяма и нежна душичка  Kiss
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #71 -: Април 01, 2008, 16:26:26 »

Lol

Опитах се да те бъзикна и да създам малко емоции, но нещата поеха в неочаквана посока, и ето ти три страници тема. Smile Не го мисля това.
споко аз не съм от тези индивиди дето пишат по 10 страници тема от едно малко нещо (нищо лично относно никой).....та това го написах понеже ми беше интересно....че просто си написал 2 думи...при това "силни"....а се учудих че е толкова кратко и рязко....  Razz
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #72 -: Април 10, 2008, 11:06:10 »

За JustAGirl^` : не я познавам но по публикациите и виждам че е много печена и много често мненията ни за много работи съвпадат абе мацка си е  Stuart
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #73 -: Април 10, 2008, 12:27:04 »

За теб освен, че си голям фен на форумните игри, друго не мога да кажа  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #74 -: Април 10, 2008, 12:42:04 »

Лора... Често й се случва да не преценява правилно ситуацията.  Lol Много ми се кефи как танцувам, пък аз за такива хора само хубави неща си мисля!  Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #75 -: Април 10, 2008, 12:52:32 »

Тоя сутиен ще взема да то го подаря!  Lol
Голяма си откачалка!  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #76 -: Април 10, 2008, 13:05:21 »

За Лори се знае какво мисля - ако бях мъж, да съм я взел отдавна Cheesygrin

На Салсеро напоследък му е нередовен цикъла и това го изнервя, иначе е вид пич Lol Kiss
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #77 -: Април 10, 2008, 14:22:26 »

Cheesygrin

Русото една мисъл има в главата - Яж, пий, носи новите дрехи. Не го знам колко яде де... Tongue

Тоя сутиен ще взема да то го подаря!  Lol

Само ако е целия комплект и ме оставиш да си го сваля лично! Red face
« Последна редакция: Април 10, 2008, 14:28:25 от Салсеро » Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #78 -: Април 10, 2008, 14:35:52 »

Салсеро - като цяло съм си изградила доста добро мнение за него.Направил ми е впечатление с някои свои забавни постове.Също така има и доста положителни качества, като уравновесеност и отзивчивост, които съм забелязвала.
Много ме разочарова с мнението си за бездомните животни и неговата несъстрадателност към тях, но съм склонна да мисля, че това ми е болната тема и реагирам прекалено остро на всички мнения, които се различават от моето, така че не съм способна да си разваля цялостната положителна нагласа към него, заради една гледна точка.
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #79 -: Април 14, 2008, 16:23:54 »

Виви- доста рационална всъщност.
Активен

Josefine_
Newbie
*
Публикации: 46

FLASHDANCE

« Отговор #80 -: Април 28, 2008, 13:36:25 »

Много рязка личност и много често я засичам да спами ама като цяло изказванията и адски много ме кефят  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Активен

He's the kind of guy who thinks he's smart,
he's the type that always looks the part,
he's on the make, he's on the take,
and I'd never let him touch my heart
Bambina
Newbie
*

« Отговор #81 -: Април 28, 2008, 20:49:22 »

Още нямам впечатление, защото е новичка, но гледам, че се разписва в сексуалния раздел, та ми харесва Cheesygrin Big grin
Активен
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #82 -: Април 28, 2008, 21:18:55 »

Конти се много и разбира от козметика, зряла, грамотна, като цяло пич  Big grin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #83 -: Април 28, 2008, 21:45:57 »

Хаха е т'ва е стегнат отговор Cheesygrin Белисимата - аналитична и сериозна в дискусии, току провокира (демек цедка на устата няма) и май доста палава Innocent Whistling
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #84 -: Април 28, 2008, 21:49:14 »

Харесва ми начина по който размишлява. Понякога дори търся теми с нейни мнения защото ми харесва начина по който се иразява. Зряла, рационална и въпреки предишните глупости имам изцяло позитивно мнение за нея.  Smile
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
Bambina
Newbie
*

« Отговор #85 -: Април 28, 2008, 22:06:29 »

Еуфа има супер готино чувство за хумор, луда е, много енергична, саркастична, понякога се ядосва за глупости и пали от четвърт манивела Big grin

А от второто изречение съм много поласкана, наистина Smile
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #86 -: Април 28, 2008, 22:10:30 »

Ами няма как да кажа на черното бяло. Мнението ми е променено за един човек само. Жалко че се получи такава грознотия, но пък смятам че е for the best.  Kiss
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #87 -: Април 29, 2008, 01:14:55 »

Вие умряхте да се четкате.Уха.

Аз по принцип положително мнения нямам за никой.

Еуфъ е шматка.В хубавия смисъл на думата.
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #88 -: Април 29, 2008, 01:42:39 »

_)_
suck on my dick.
Oбщо взето тва мисля.  Big grin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #89 -: Април 29, 2008, 01:46:55 »

You wish.

Баси можеш и да мислиш.
Активен
euphoria
Newbie
*

« Отговор #90 -: Април 29, 2008, 02:04:42 »

Аре ма, нали си дик съкър. Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #91 -: Април 29, 2008, 02:17:46 »

Уан оф дъ бест.
Активен
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #92 -: Април 29, 2008, 02:43:54 »

Хубави цици. Устата и откровена. Без съмнение весела компания. Като отида в Бургас ше звънна.
Хаха е т'ва е стегнат отговор Cheesygrin Белисимата - аналитична и сериозна в дискусии, току провокира (демек цедка на устата няма) и май доста палава Innocent Whistling
Само аз ли мисля, че тук съм ангелче? Палава? В сравнение с постовете тук се имам за монахиня понякога  Big grin
« Последна редакция: Април 29, 2008, 02:46:01 от belladonna™ » Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #93 -: Април 30, 2008, 10:52:57 »

Ми досрамя ме да кажа, че под палава подозирам леко би наклонности  Shame Demon

Алина е анормална. 'В хубавия смисъл на думата' Lol
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #94 -: Април 30, 2008, 11:03:10 »

Прочетох го анална и викам егати,откъде ли знае.

Бамбина е хубаво дете.Наред с красота и стил,има и ум,и всичко.Което е голяма рядкост в елитните среди,в които се движа аз. Lol Само я чакам да се боядиса тъмнокоса и я обричам на волно съществувание като богинята в моето сърце. Razz
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #95 -: Април 30, 2008, 11:08:21 »

Пълно куку  Lol Понякога тъкмо съзря нещо нормално и човешко в нея, и тя пак изцепи нещо, което ме събаря и всичко почва наново. И си отговаря на снимката - същата скица бих си я представила, ако не я бях виждала.
Зад тая ми ти разтропана уста обаче се крие рядко интелигентно дете с доста аналитичен ум. Само гений като мен може да го прозре това от раз и да го оцени по достойнство. Такива ми ти неща
« Последна редакция: Април 30, 2008, 11:11:21 от FroZen » Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #96 -: Април 30, 2008, 15:21:34 »

Ми досрамя ме да кажа, че под палава подозирам леко би наклонности  Shame Demon

Алина е анормална. 'В хубавия смисъл на думата' Lol
Аз Би наклонностите ги наричам чувство на естетика  Lol Ще се изненадаш, но никога не съм се целувала с жена, а и не мога да си го представя честно казано- останалото тук, в кръга на шегата  Kiss
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #97 -: Април 30, 2008, 18:23:13 »

За Беладонна какво друго да кажа освен, че е много точна мацка Wink
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #98 -: Април 30, 2008, 19:01:35 »

Мъничко, сладичко... що е то?
Lol Kiss
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #99 -: Април 30, 2008, 19:09:44 »

Смайла е лудо дете и тя.Допада ми като цяло и характер,и външност,не я познавам отбЛИЗо,но има време.
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #100 -: Април 30, 2008, 19:45:02 »

Ооо Алето за мен е голям образ. Винаги изцепва нещо смешно и странно и понякога много и се смея на постовете  Lol. Симпатяга. И ми е странно дали и на живо е с такъв живец, както в постовете  Cheesygrin? Абе, в крайна сметка, каквото и да кажа за нея все ще е малко  Cheesygrin. Але  Kiss
Активен
jessi
Newbie
*
Публикации: 309

« Отговор #101 -: Май 04, 2008, 15:01:40 »

Представям си я също толкова весела и жизнерадостна като мацката от аватара...  Stuart  Kiss
Активен
EsteLita
Newbie
*
Публикации: 3

НОРМАЛНИТЕ НЕ ОЦЕЛЯВАТ

« Отговор #102 -: Февруари 10, 2009, 17:09:24 »

jessi  си е като jessi  сладко, мило и може би една скрита лимонка Lol Lol Lol Lol Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #103 -: Февруари 10, 2009, 20:01:49 »

Тази тема не я бях виждала.. Smile
За най-новата ни съфорумка все още нямам мнение, но нека кажем, че е малко - "от вратата за краката" по досегашни впечатления. Razz

ППП е страшна сладурка, много ведро същество, чиито постове ме усмихват винаги Smile

Алето е уникална! Много ми е любима (сигур ще да е от зодията), както някой е казал - разкошни гърди, по това, което си лоичи от снимки, страхотно чувство за хумор.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #104 -: Февруари 10, 2009, 21:18:00 »

Много сърдечен и свестен човек ми се види  Smile Това поне ми е начално впечатление... А и скромна освен това, малко стеснителна  Smile
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #105 -: Февруари 10, 2009, 21:21:12 »

Много точна мацка Smile
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #106 -: Февруари 10, 2009, 23:55:42 »

Бисквитката е много готина, никога не се кара с никой, винаги пише позитивни неща Smile
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #107 -: Февруари 11, 2009, 09:31:57 »

Рижавият котарак, освен, че ми е съгражданин и събрат по "метълизъм", е и голям симпатяга, доколкото го "познавам" де  Cheesygrin И мненията ни съвпадат по много въпроси.  Photo
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #108 -: Февруари 13, 2009, 04:04:12 »

Паячка  Kiss Kiss Kiss
Катрин- много мила и крехка,нежна и добра и би ми се искало да я поопозная повече и въпреки че имаме възможност явно нямаме време....  Kiss
« Последна редакция: Февруари 13, 2009, 04:07:10 от PPP » Активен
Блондинка
Newbie
*
Публикации: 191

« Отговор #109 -: Февруари 18, 2009, 16:56:02 »

В най-скоро време се надявам да има да кажа за всеки по нещо  Big grin
Изглежда мила  Smile
Активен

Женското предположение е много по-точно от мъжката убеденост. Ръдиард Киплинг
Lukavia
Newbie
*
Публикации: 328

« Отговор #110 -: Април 09, 2009, 01:30:39 »

Не я знам  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #111 -: Април 09, 2009, 22:05:36 »

чи от многу време не сме пили бира с него  Sneaky
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #112 -: Април 09, 2009, 22:46:27 »

Че не звънка на хората, а все се оплаква от липса на внимание! Сега пък и влюбен! Аман  Cursing
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #113 -: Април 09, 2009, 23:01:12 »

Че не звънка на хората, а все се оплаква от липса на внимание! Сега пък и влюбен! Аман  Cursing
Че също не звънка на хората, пък после ги обвинява, мрън ! Иначе и тя и мъжо и са готини, ама бягат по тъч линията  Sad
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #114 -: Април 09, 2009, 23:04:49 »

Старите хора няма да тръгнат да досаждат на младите. Ти си виновен, Гарф! Ама айде, сега докато сте още в еуфория, ти е простено.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #115 -: Април 12, 2009, 18:44:36 »

Много бъбриво и несериозно същество.  Lol
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #116 -: Април 12, 2009, 18:57:45 »

Свежарка, според мненията й. Smile
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #117 -: Април 16, 2009, 23:34:41 »

ъ... че има розАво цвеКе за аватар Smile
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #118 -: Април 17, 2009, 11:19:21 »

много интересен млад мъж  Cheesygrin
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #119 -: Април 18, 2009, 13:35:29 »

Много бъбриво и несериозно същество.  Lol
Лигла  Razz

Лейди- сладурана ми се види, ама не се познаваме много добре още.
Активен

gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #120 -: Април 18, 2009, 17:59:22 »

Че е обещала да ни хване всичкото мъжко тука и да ходим по магазините....
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
aleto
Newbie
*

« Отговор #121 -: Април 18, 2009, 19:41:22 »

Че е пълем морук и айляк.По незнайни причини мислех,че е нисък.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #122 -: Април 18, 2009, 22:40:10 »

Че искам да и ударя една пишка  Razz Ма то мечтите са безплатни, нали ?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #123 -: Април 20, 2009, 01:39:01 »

Че искам да и ударя една пишка  Razz Ма то мечтите са безплатни, нали ?

Бахти и коментара.Нищо не каза за скрития ми интелект.

Гарф е пич.Радва си ме много.И аз бих искала да му ударя пишка.Ама моята ще е масивна. Lol
Активен
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #124 -: Април 21, 2009, 19:03:36 »

Фен съм й!!! Kiss Притежава това невероятно умение да направи да изглежда и най-тъжното нещо поне мъничко весело, има невероятно чувство за (само)ирония, а и за хумор! Wink
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #125 -: Април 22, 2009, 10:27:22 »

Приятен човек е според мен.  Smile
Активен
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #126 -: Април 22, 2009, 11:17:05 »

Не те познавам,но ми изглеждаш мила и контактна.Нищо лошо Smile
Активен
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #127 -: Април 22, 2009, 12:30:09 »

Умно дете, като че ли.
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #128 -: Април 22, 2009, 13:27:25 »

Аз няма да коментирам,за да върна думите,но държа да кажа....много разумна,голяма шматка Lol Много шегички и добри спорове,което ми харесва Smile И не се стягаш много много за нещата  Stuart
Активен
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #129 -: Април 24, 2009, 00:09:19 »

Много ни е джиджана мацката  Wink
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #130 -: Април 24, 2009, 10:16:03 »

Абсолютен шемет! Много ми е симпатичен.  Cheesygrin

Пъ Съ Какво значи джиджана?  Lol
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #131 -: Април 24, 2009, 10:18:03 »

Голям сладур.
Активен

lady_dy
Newbie
*

« Отговор #132 -: Април 24, 2009, 10:28:11 »

Голям сладур.

Същото бих казала аз за теб. Smile
Активен
galchetto
Newbie
*
Публикации: 22

« Отговор #133 -: Септември 29, 2010, 23:26:50 »

хм... еми аз съм от скоро тук Smile и мнение все още нямам,но пък аватара ме радва.Харесвам подобни картинки Smile
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #134 -: Октомври 08, 2010, 23:10:42 »

Контактна,ама тепърва ще трупам мнения,за сега имам едно такова-харесваш животните Smile
Активен
sexy_kukli4ka
Newbie
*
Публикации: 0

« Отговор #135 -: Декември 05, 2010, 01:28:31 »

toi ee Gotin no mnogo prikrit nespodelq s drugite tova koeto misli predpo4ita da si go zapazii zasebesii dori da mu e acki gadno Sad
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #136 -: Януари 13, 2011, 15:41:46 »

Нямам мнение, но по името и латиницата си правя асоциация с ученичка в пубертета  Smile Може и да греша  Smile
Активен

Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: