star chick-chat.org star Свободна зона star Форумни игри star Какво мислиш за предишния?
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислиш за предишния?  (Прочетена 30323 пъти)
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« -: Март 11, 2008, 11:59:53 »

Понеже всеки държи да си изкаже мнението за другия, правете го в тази тема  Razz

Правилата са прости: казваш какво мислиш за човека, постнал преди теб  Stuart

Кой ще каже нещо за мен, а? Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #1 -: Март 11, 2008, 12:28:32 »

Ми аз нямам някакво ясно впечатление от теб, честно казано.
Забелязала съм, че обичаш такива форумни игри и пишеш с удоволствие в тях, както и в други забавни теми.
Също така, мисля, че си достатъчно зряла и отговорна и с право се замисляш за сватба, която междудругото ти пожелавам да бъде много хубава и да е скоро  Wink
Иначе какво друго да кажа за теб ... изглеждаш ми доста готина, доколкото мога да преценя от мненията ти.
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #2 -: Март 11, 2008, 14:48:55 »

Vivi Cheesygrin радвам се, че пишеш по-често от преди, харесва ми това, че си откровенна и си признаваш, когато не си права за нещо (например в отношенията с приятелят ти), хубаво е, че си признаваш слабите страни-ето това е качество, което аз много харесвам Smile Умееш да се изразяваш и си умерена, когато критикуваш Smile Общо взето това съм забелязала от постовете ти Big grin С две думи, кефиш ме Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #3 -: Март 11, 2008, 14:58:02 »

Ух аз само чакам да се появи някой, който мисля, че познавам малко повече, за да се включа.
Ели, винаги си ми  харесвала много понеже си зрял и умерен човек. Някак разговорите с нтеб са изпълнение със спокойствие. Харесва ми как приемаш нещата в семйството си и че гледаш на случващото се ралилстично без да драматизираш.
И искам да те видя наживо Smile

ПС На всичкото отгоре вече никовете ни са напълно различни Cheesygrin
Активен

Моето име е Любов.
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #4 -: Март 12, 2008, 15:49:02 »

Хм, за теб си мисля, че за сега, поне на този етап от живота ти, си пълен противник на бебетата.  Big grin. То си и личи де. Мисля си че те е страх от такава отговорност. Незнам може и да ви бъркам, но си мисля още, че имаш доста образно изказване, непукист си, дори и в онези по -особените теми...абе с голяма уста си.  Cheesygrin
 Rolling Eyes Ми май е това...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #5 -: Март 12, 2008, 21:51:46 »

Теб в началото не те харесвах  Lol
Беше доста сопната и все беше на чомпек с чуждите мнения. Ама явно е било опознавателен период. Сега нямам критики  Cheesygrin
Може ли само с "кефиш ме" да отговоя  Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #6 -: Март 12, 2008, 23:51:02 »

Пупи, много ме кефи... обикновено имаш весели мнения и може хем да си сериозна, хем да си поспамиш човек с тебе.  Stuart

От време на време направо те чувствам близка, въпреки че не се познаваме, а на тема мъже май имаме сходни проблеми Wink
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #7 -: Март 21, 2008, 16:26:01 »

Сладкишка- наскоро разбрах, че е от Велико Търново, друго не знам за нея, но ми изглежда интелигентна. На възраст сигурно е по-малко от мен- 17-19 някъде ти давам ;)
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #8 -: Март 21, 2008, 18:09:16 »

Корни.....хмммм.....не знам на колко години си, но от постовете ти мога да предположа че си малка.....някъде 19-20 максимум....защото винаги много се палиш и реагираш малко детски на моменти....някой от мненията ти са много странни и неразбираеми понякога, дори започваш да се обясняваш прекалено много по някаквъ съвсем елементарни въпроси...че дори някога не издържам и да те дочета... (нищо лично да не се обидиш  Stuart).......Предполагам че на живо всичко изглежда по различен начин  Smile....Дано ако се запознаем да мога да променя това си мнение.....

п.с. от аватара ти изглежда че обичаш котенца...също като мен....аз ги обожавам  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #9 -: Март 21, 2008, 20:36:09 »

Мразя те.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #10 -: Март 21, 2008, 20:52:56 »

Салсеро ми напомня много за братовчед ми, с който съм израстнала (имаме само 10 дни разлика) и покрай това сходство (и не само) си е спечелил симпатиите ми. Още повече, че ми се струва много позитивна натура, а аз харесвам такива хора и обичам да общувам с тях. Обича да бърбори, по което също много си приличаме. Обича салсата май май, с което също много ме радва, защото и аз съм с леки залитания там Stuart
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #11 -: Март 21, 2008, 23:41:55 »

брех, тая тема не се ползва много активно, а би могла да е доста интересна  Cheesygrin Ния е симпатична, но честно казано нямам някакво изградено мнение за теб ...
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #12 -: Март 22, 2008, 02:07:14 »

Фани- добра, тиха, притеснителна пред хора.  Kiss
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #13 -: Март 22, 2008, 14:50:51 »

Сексито е душа човек  Cheesygrin Екзотична, мила, с малко мръсно подсъзнание, но то това прави разговорите пиперливи. Добро чувство за хумор, кратки постове, рядко споделя лични неща. Определено ме кефи  Smile
П.П. - Винаги закъснява  Lol
Активен

Eli
Newbie
*

« Отговор #14 -: Март 23, 2008, 00:46:42 »

нали може да се включваме по 2 пъти?

belladonna - пише интересни постове, готви вкусно Cheesygrin развеселява ме често, изглежда голям шемет и весела душа Smile беше спряла да пише за известно време, но сега е отново при нас. амииии общо взето това е... май не сме си говорили много досега, та само това мога да кажа.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 23, 2008, 01:28:47 »

Еее, не закъснявам чак пък толковааа.  Big grin

Аз пак ще дам описание, базирано на впечатления от срещите ни наживо.

Беладона- интересна ми е.  Cheesygrin Натрупала е опит в живота. Става за компания (и за пиене).  Smile

Ели- и тя става за компания. Мразя хора, които мълчат.  Rolling Eyes Та Ели е позитивна личност, има някаква аура.  Smile Но много висока бре.  Lol
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Eli
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 23, 2008, 23:36:19 »

Мерси, секси Cheesygrin и ти ставаш за компания Lol само не разбрах аз ли съм висока или аурата ми Lol
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #17 -: Март 23, 2008, 23:49:50 »

От на Ели постовете лъха една позитивност, винаги като я чета се удмихвам. Много готини впечатления имам за нея...  WinkА Райън с най-голямо удоволствие бих го нагушкала. Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #18 -: Март 23, 2008, 23:56:42 »

Мъничка дама с огрооомно излъчване  Smile

(...и със страхотни...хм....очи  Red face )
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 24, 2008, 00:17:27 »

Мерси, секси Cheesygrin и ти ставаш за компания Lol само не разбрах аз ли съм висока или аурата ми Lol

Ех, мислех да го редактирам, ама...  Нищо не ми оставяте да ми се размине.  Lol
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #20 -: Март 24, 2008, 00:22:28 »

Секси е чувствена мадама, с точен, катечоричен изказ и лъстиво съзнание Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #21 -: Март 24, 2008, 00:52:01 »

Бамби- a chick I want to fuck!  Lol
Oх, простете, нещо не ми е вечер. Smile))
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #22 -: Март 24, 2008, 00:56:42 »

Простено ти е чадо Lol Поласкана съм бее  Love eyes Cheesygrin
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 24, 2008, 02:08:20 »

Sneaky Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8774

« Отговор #24 -: Март 24, 2008, 11:36:45 »

Секси ми харесва, най-вече защото рядко се заяжда или показва пристрастия, а пише обективно и често интересно.
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: