star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Кой каза парфюм?
Страници: 1 ... 6 7 [8]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой каза парфюм?  (Прочетена 65389 пъти)
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #175 -: Март 22, 2017, 12:46:59 »

Нещо като сърбеж се появява и при мен  Rolling Eyes
На едниня рол-он пише 0% алуминий, сега погледнах, а на стика няма такова обозначение (имам 2 налични в момента). За това не съм сигурна от коя съставка идва проблема.
Ще пробвам всякакви натурални марки, ако някой има имена споделете, моля  Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #176 -: Март 22, 2017, 12:48:37 »

От години съм с алергия към дезедоранти и доста време използвах само Дав, че само той ми понасяше, но спреят, че рол оните нещо не ми харесваха. В момента използвам това и съм много доволна http://apteka.framar.bg/30015493/нукс-рол-он-50-мл
Одорекса е много много силен продукт и е неподходящ за чувствителна кожа още повече за човек с алергия.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #177 -: Март 22, 2017, 12:52:45 »

Аз бях хвърлила око на ето това, но още не съм си купила.  Razz https://mybodystore.bg/dezodorant-aloe.html
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #178 -: Март 22, 2017, 14:19:33 »

Любимата ми тема  Cheesygrin Не си давайте парите за скъпи дезодоранти, рол-они, кристали , нищo не действа  Lol  Пoлзвала съм Одорекс, да действа за известно време, нo не е полезен. Бях се вманиячила пo някое време, купувах всичкo, кoето намеря, нo в крайна сметка нищо не ми помага за пoвече oт някoлкo дни. Мъжките дезодоранти са една идея пo-силни. Иначе за малкo пo-чисти продукти бих препоръчала CD, Alverde, Lavera, Weleda, всичките имат хубави аромати, някои действат пoне дo там, че да не се усеща аромата на пот, нo няма такива, кoитo да спрат изпотявянето.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #179 -: Март 22, 2017, 14:22:30 »

Аз сега съм с един на Lavera с лайм и ми допада, но пак си се потя...
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #180 -: Март 22, 2017, 14:31:39 »

в моя случай не мирише на пот, а някак специфично и неприятно. Да не говорим, че после ми е трудно да изпера самата дреха и понякога и дори и на изпрана дреха има остатъчна миризма.
Аз дамски парфюми/дезодоранти не използвам, основно мъжки, защото с тях успявам да изтрая целия ден без да се вмириша качествено  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #181 -: Март 22, 2017, 15:53:46 »

Аз мисля да си режа потните жлези...И не се шегувам
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #182 -: Март 22, 2017, 16:18:58 »

Никаква работа не ми свършиха тези кристали, аз също съм с такъв проблем. Сякаш след като родих се беше нормализирало изпотяването и бях много щастлива, но ето, че от около месец положението е зле. Точно си мислех за Одорекс, трябва да мина да си купя, само това е спасението, колкото е да вредно наистина блокирането по такъв начин на изпотяването.
Иначе по едно време се бях навила да си инжектирам ботокс, ама нямам излишни пари сега, иначе бих пробвала, много е гадно, то да те е срам цветна тениска да облечеш.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #183 -: Март 22, 2017, 16:43:37 »

Единственото, за  което се сещам, което не съм ползвала, са лепенките за подмишници, има ги в ДМ, като например тези.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #184 -: Март 22, 2017, 17:46:35 »

Фей, то така ще почнеш да се потиш на други места повече Sad
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #185 -: Март 22, 2017, 18:26:47 »

Защо е вреден Одорекс, какво може да стане? Аз го ползвам от около 12 години вече, та да знам дали да параноясвам  Big grin Веднъж месечно си пръсвам, не както пише на 10 дни, но ми е достатъчно ефективен. Макар че сега е по-слабичък сякаш, едно време като беше в друга опаковка, действаше по-силно. Чудила съм се дали да не го спра, но толкова е хубаво да не се потиш  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #186 -: Март 22, 2017, 19:37:59 »

Фей, то така ще почнеш да се потиш на други места повече Sad

Що така реши?
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #187 -: Март 22, 2017, 19:45:55 »

Заради терморегулацията, която се извършва чрез изпотяването? И аз мисля, че така просто ще се пренасочи изпотяването към други части на тялото.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #188 -: Март 22, 2017, 20:27:50 »

Ми не. Не става така. Гъзът не се поти като мишница  Lol
Не, сериозно...имам познат с махнати в горната част на тялото (дланите му бяха драма)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #189 -: Март 22, 2017, 21:20:16 »

Ами така съм чела, може главата да ти се поти повече примерно
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #190 -: Март 22, 2017, 22:01:07 »

И аз така знам, всичко може да започне да се поти повече, длани, лице, гръб...но не съм се задълбочавала много, та не знам. Отстраняване ми звучи прекалено крайно, мен ме е шубе Cheesygrin.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #191 -: Март 23, 2017, 12:40:26 »

Напазарувах. Престарах се направо, ще имам за цялото лято, ако ми понесат добре.  Lol Всичко без алуминий.
От аптеката Рол-они на nuxe  Bio beaute с 99,9% от съставките от натурален приозход, имаха промоция 2 на цената на едно, Lol а от био магазин купих някакъв кристален дезодорант без аромат Армина био и още един под формата на крем Just amazing с цирусов аромат - пише 100% natural и веган. Ще давам отзиви като пробвам всичко.

Иначе аз не искам да спирам изпотяването, не ми се вижда здравословно, пък и при мен не е голям проблем сякаш, но много съм свикнала с този тип козметика и не ми е комфортно без.
« Последна редакция: Март 23, 2017, 12:46:19 от syanna » Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #192 -: Март 23, 2017, 12:49:23 »

Супер, после да дадеш отзиви  Cheesygrin Аз като забременях и естествено четох колко са вредни сухите дезодоранти и не трябва да се ползват по време на бременност и си викам то е есен/зима, какво пък толкова имам да се потя... Спрях да позлвам една седмица и постоянно имах чувството, че мириша на нещо умряло, даже да не се потя много. Така че напълно те разбирам, не знам доколко е психическа нагласа, доколко сме отвикнали без и доколко се променя кожата и потта при дългогодишно използване на такава козметика, но е факт, че аз се чувствам отвратително, ако не си сложа нищо, и ме е срам да излизам сред хора.  Unsure  
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #193 -: Март 23, 2017, 16:22:35 »

За пръв път чувам, че са вредни, глутен ли имат? 😂😂😂

Иначе ползвам ежедневно, по едно време някакъв хормонален дисбаланс ли, какво ли, въпреки това миришех на коч като се изпотя, но мина.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #194 -: Март 23, 2017, 21:33:43 »

Запушват порите, Ут. Две познати ги цепиха от сухи дезедоранти.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #195 -: Март 23, 2017, 21:37:13 »

Брях. Гадно.
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: