star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Кой каза парфюм?
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой каза парфюм?  (Прочетена 65462 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #150 -: Март 20, 2011, 21:36:05 »

Не, и за парфюми и по отношение на промени в някои сфери от живота, казвам някои, съм като мишоците и имам неофобия  Cheesygrin
Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #151 -: Март 20, 2011, 23:14:43 »

Я да си изкажа аз тук експертното мнение по парфюмената тема  Cheesygrin Обичам леки свежи аромати, не робувам на марки, цената не ме интересува, имам си някаква граница, която не прекрачвам и то не от финансови съображения, ами заради определени мои си принципи. Не понасям тежки парфюми, откровено ми се повдига от такива.
Не ползвам успоредно повече от 2 парфюма, купувам си след като актуалния ми е свършил. В момента използвам DKNY be delicious fresh blossom и issey miyake l'eau d'issey
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #152 -: Март 21, 2011, 10:38:51 »

И аз имам няколко любими, но търся малко мнения за D&G Light Blue парфюм за мъже. Чета му описанието, но това което ме интересува е дали е сладникав. Обикновено не си падам по сладникави, а все не намирам време да отскоча до някой магазин.

Мъжът е с него.
Отговаря на описаното от Бизар - лек, свеж, цитрусов.
Аз много го харесах от една мостричка и му го взех за пролетно-летен Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #153 -: Март 21, 2011, 10:53:21 »

Аз като се опарича (за щастие това ще се случи чак като на теб ти свърши флакона и забравиш, че някога е бил пълен) ще си закупя един такъв... Толкова идеалност и уникалност.. Като самия дизайнер де.
Активен

C’est tout!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #154 -: Март 21, 2011, 12:01:47 »

Исей и аз го харесвам. Приятелят имаше един негов мъжки, вече не помня име, но и той беше уникален. Аз в момента имам Idylle на Guerlain и Ma Dame на Gaultier. Коренно различни. Нямам любим, омръзват ми, може би единствено Булгари никога не омръзва.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #155 -: Март 23, 2011, 17:32:37 »

Подариха ми жълт Ferre, много, ама много ми харесва. Big grin
Преди ми беше най-любим Rush, но отдавна не съм имала, не знам дали още се продава, не съм го мяркала скоро.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
katerina
Newbie
*

« Отговор #156 -: Март 23, 2011, 18:53:50 »

Бла, аз имам един Ръш от около 8 години, пръснала съм се 2 пъти, не го харесвам хич, на кой му хрумна да подари на мен нещо толкова тежко, не ми е ясно.
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #157 -: Март 23, 2011, 19:07:36 »

Възможно, стоеше ми супер и много ми хареса, което е някакво чудо за мен, защото повечето парфюми трудно ги понасям.
Говоря за този в червена паралелепипедна кутия.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
katerina
Newbie
*

« Отговор #158 -: Март 23, 2011, 19:17:29 »

да, същия...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #159 -: Март 23, 2011, 20:53:08 »

Хахах, да и моя стои, мога да ти организирам пътуване по пощата Smile На мен не ми е толкова тежък, колкото твърде сладък. Иначе парфюмите, с които последните години се пръскам са One на CK, един Boss на Краси, мирише ми много на канела, а и въпреки, че и първият е мъжки, за мен са по-скоро унисекс. Горепосоченият Lightbluе, дамският обаче и един Кашарел, който ми е тип ежедневен, че е много приятен и лек. Всъщност рядко се пръскам вече, но по принцип са ми това последните. А любим парфюм нямам, защото единствения, който ми лежи на сърцето е пак един мъжки, но избягвам да го ползвам, защото е сравнително популярна миризма и не знам какво ще си помислят хората като ме надушат чак толкова на мъжко да мириша посред бял ден Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #160 -: Март 23, 2011, 20:57:41 »

Ръш е единствения неефирен парфюм, който ми стои и който много обичам междудругото. Ползвах го преди 4-5 години и още му помня миризмата. Зимата бих го носила с кеф.
Активен

Моето име е Любов.
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #161 -: Март 25, 2011, 10:29:35 »

Аз като се опарича (за щастие това ще се случи чак като на теб ти свърши флакона и забравиш, че някога е бил пълен) ще си закупя един такъв... Толкова идеалност и уникалност.. Като самия дизайнер де.

Вие да не живеете заедно, бе фъфелчета?
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Ния
Newbie
*

« Отговор #162 -: Март 25, 2011, 22:26:10 »

Ааа, засега само се обичаме  Cheesygrin
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #163 -: Март 29, 2011, 19:53:14 »

Very Irresistible в момента ползва, иначе харесвам Midnight Poison i Hipnotic доста силни и тежки, подходящи за зимата и брюнетки, но мен ме кефят ... Иначе по нежни и ефирни за пролет и лято Romance, Femme, Pearl ...
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #164 -: Март 29, 2011, 20:05:46 »

Ааа, засега само се обичаме  Cheesygrin

Не, Блоулита, Ния ме не иска! Аз все се надявам да узрее най-сетне и да разбере, че правилен момент за тия работи няма, и просто да ми предложи да заживеем под един покрив, но не! Тя пак се офлянква. Ето сега беше идеален момент - изгониха ме от общежитието, но тя прецени отново, че не е готова да направи тази сериозна крачка... Сигурно я е страх да не й изпръскам парфюма, а и веднъж изсипах цял шкаф у тях само с един замах, та заради тези ми качества нещо вътрешно я спира явно...
Активен

C’est tout!
Ния
Newbie
*

« Отговор #165 -: Март 29, 2011, 21:38:26 »

То Близнак не се печели толкоз лесно  Razz

Мамка му, само и само да не ми се изтърсиш се скъсах да ти се натискам да ти помагам с пренасянето, а ти си ме разконспирирала Rolling Eyes
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #166 -: Март 29, 2011, 22:00:21 »

Ето го Близнакът! Ето гоооо!  Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
DiddyYy
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #167 -: Април 11, 2011, 18:13:13 »

Ммм аз в момента ползвам парфюма на Christina Aguilera .. те са няколко а моя е този ... уникален е - ухае адски секси  Devil
Активен
novia
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #168 -: Април 12, 2011, 15:49:07 »

Just Cavalli Blue
Ето това е моя избор.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #169 -: Април 16, 2011, 15:59:34 »

Искам да заявя, че съм тотално и безвъзрвратно влюбена в новия B.U.  - Hippy Soul  Love eyes Отдавна не бях намирала парфюм, който представлява моята същност под формата на аромат.  Lol Ако бях парфюм, щях да съм този.  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #170 -: Март 22, 2017, 12:08:08 »

Не знам за тук ли е тамата, но ми се струва, че започвам да проявявам алергия към продуктите против изпотяване. От години насам няма ден в който да не сложа, дори да си седя у дома (+ качествен парфюм).
Използвам най-обикновен стик или рол он , най-често  Нивеа, но съм взимала и други марки като Дав, Рексона...
В момента ограничавам употребата само при излизане, обаче ми трябват съвети за някаква по-здравословна козметика, която да не дразни кожата и едновременно е ефективна. Не си представям да не използвам нищо срещу изпотяването...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #171 -: Март 22, 2017, 12:22:59 »

Ами води се, че алуминиумът, който съдържат повечето, е вреден. Търси продукти, които не съдържат такъв. Свекърва ми беше ми казала една марка, но не я помня сега... че наистина трудно се намира стик/рол-он/дезодорант, който да няма алуминий. Ако искаш мога да я попитам кой точно беше.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #172 -: Март 22, 2017, 12:28:17 »

Попадала съм на разни био марки, но нищо не съм ползвала, за да дам адекватно мнение. Принципно за лятото добра идея е Одорекс, но щом нормалните дезодоранти ти създават проблеми, не знам дали ще ти понесе на кожата.  Unsure Аз бях много доволна от ефекта при мен, препоръчах го на приятелка и тя каза, че е получила адски сърбежи и зачеряване и не е посмяла да повтори. Та по-скоро търси био козметика и такава без алуминий, както Смайли препоръча, дано да намериш нещо, което да върши работа.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #173 -: Март 22, 2017, 12:29:52 »

Попитай, моля. Майка ми пък от рол-он дезодоранти направи едни мастни топчета под мишниците, и лекарства пи, едното май и го цепиха... Сега от няколко години не използва. И аз съм понаплашена, но понякога е неизбежно и използвам.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #174 -: Март 22, 2017, 12:38:48 »

С кристали против изпотяване опитвали ли сте?
Мисля да ги тествам скоро, защото ми е сериозен проблем изпотяването.
Но той не решава проблема с потенето, а с миризмата.
Другият вариант е Одорекс. От него ефект видях голям, генерално си реших проблема с потенето, НО! казват, че хич не е полезен, а и усещането върху обезкосмени мишници е отвратително!
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: