star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Кой каза парфюм?
Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой каза парфюм?  (Прочетена 65395 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« -: Октомври 21, 2006, 18:46:16 »

В момента съм на вълна Elizabeth Arden - Provocative woman.Smile
Друг страхотен е Nina Ricci - Love in Paris .  Big grin
Lancome - Miracle за фенките на розовото- той ми е порадък в розово мини куфарче в комплект със лосион за тяло и душ гел. Едва се въздържам да не го изхабя за 2 седмици  Surprised
Kenzo и Hugo Boss - Deep red са ми силните парфюми, доста рядко съм в настроение за тях  Wink
Имах и един много много любим на Армани, ама пуста възраст- не се сещам кой беше  Confused

Тук май всяка ще има да каже по нещо  Tongue
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #1 -: Октомври 21, 2006, 18:55:33 »

Аз ще кажа само две думи - Intuition на Estee Lauder
Май все пак са 3 Lol
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #2 -: Октомври 21, 2006, 19:10:25 »

Paradox (зеления) на Jaccomo..обожавам гооооооооооооо Big grin

Maцки показвайте и снимки да добием представа за какво става въпрос все пак Kiss  Big grin  Wink
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
lioness
Newbie
*

« Отговор #3 -: Октомври 21, 2006, 19:19:09 »

Фейке, какви са тези свине в подписа ти  Blink  Shocked
Активен

bbz
Newbie
*
Публикации: 490

« Отговор #4 -: Октомври 21, 2006, 19:21:55 »

D&G feminine , Be na CK Smile
Активен

img]http://tickers.baby-gaga.com/t/eleelesbk20050728_0_Us+is.png[/img]
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #5 -: Октомври 21, 2006, 19:22:50 »

Моят фаворит форевър е Нина Ричи-Premiere Jour.

Други любими са ми Cool Water на Davidoff и Light Blue,Emporio Armani i Bollero на Сабатини.Имам и Ръш-а,ама ми е много тежък и рядко се намирисвам с него.Всичките ми парфюми са подаръци от тати,без Премиера и Ръша-много се грижи с мама да сме намирисани Smile и съм изключително впечатлена от вкуса му,винаги ни избира много подходящи неща,а ние с мамито по принцип сме капризни на миризми.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #6 -: Октомври 21, 2006, 19:25:05 »

Цитат на: "lioness"
Фейке, какви са тези свине в подписа ти  Blink  Shocked

Е, кво са, не са ли сладки? Опитвам се да конкурирам Блонд с розово Lol и успоредно с това Сладоледения с неговото глигане Razz
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #7 -: Октомври 21, 2006, 19:25:27 »

Lol Лионсче плуват  Wink  Lol  Lol
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
lioness
Newbie
*

« Отговор #8 -: Октомври 21, 2006, 19:32:00 »

Не плуват, къпят се  Lol
В банята съм! Exclamation
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #9 -: Октомври 21, 2006, 19:35:22 »

Я оставете прасетата ми на мира! Мамини душици розови Razz
И всички, които ядат свинско да не съм чула и дума да говорят по повод подписа ми Tongue След малко ще се насладите и на летящия ми аватар...
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #10 -: Октомври 21, 2006, 19:42:52 »

Ох,обожавам силните и сладки аромати  Wink

Любими парфюми :  Wub

Засега се сещам за тези,ако още нещо ми хрумне ще редактирам Wink
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Октомври 21, 2006, 19:49:23 »

Този DJUNGAL ще си го взема заради шишето! Аз събирам интересни шишета от парфюми...Имам едно на Laura Biagotti - Sotto Voce, чиято капачка е камертон...
Активен

veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #12 -: Октомври 21, 2006, 19:56:33 »

Моите са:Viventy na Bernd Berger,Aqua di gio,който май беше мъжки,но мене мн си ме кефи:).
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Октомври 21, 2006, 19:57:36 »

Фей,не знам дали ще ти хареса,аромата му е не е за всеки,доста е особен  Rolling Eyes

П.С. А този парфюм си го бях взела от една парфюмерия в Солун преди 3 години и оттогава къде ли не съм се опитвала да го намеря,на един италиански дизайнер е  Mad Искам гоооооо!Беше уникален  Cry

П.П.С. Весело момиче,има и женска Aqua di gio  Wink
Активен
veselo_momi4e
Newbie
*
Публикации: 1582

« Отговор #14 -: Октомври 21, 2006, 20:00:33 »

Да ама аз май се кефех повече на мъжкия:).
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #15 -: Октомври 21, 2006, 20:03:19 »

На мен Ръша ми е за много крайни случаи,когато трябва да си имам парфюм в чантата,защото му е удобна и нечуплива опаковката или както се казва червеното правоъгълно нещо Smile

Аз обичам леки и свежи аромати и не се обливам в парфюм.Не обичам да задължавам околните със своята миризма,тя е само за тези,които ще са closer ;) .А и не искам да заглушавам собствената си,няма да ми е приятно да ме свързват с аромат,с който могат да свържат и всички останали,които използват същия парфюм.
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 21, 2006, 20:03:20 »

И аз го харесвам,приятеля ми го ползваше когато се запознахме..и в периода,в който той беше тук,а аз в БГ си купих един и се пръсках преди да си легна,за да ми мирише на него  Red face
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #17 -: Октомври 21, 2006, 20:03:36 »

Цитат на: "blonde"
Фей,не знам дали ще ти хареса,аромата му е не е за всеки,доста е особен  Rolling Eyes

Ще го ползва майка ми или сестра ми Wink За мен шишето Stuart  Tongue
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Октомври 21, 2006, 20:06:15 »

кате,аз пък съм другата крайност...в чантата ми винаги има поне един парфюм,който ползвам периодично (през 1-2 часа)  Cheesygrin  Rolling Eyes
Активен
bbz
Newbie
*

« Отговор #19 -: Октомври 21, 2006, 20:08:15 »

Цитат на: "blonde"
И аз го харесвам,приятеля ми го ползваше когато се запознахме..и в периода,в който той беше тук,а аз в БГ си купих един и се пръсках преди да си легна,за да ми мирише на него  Red face

колко познато Shocked  Lol
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #20 -: Октомври 21, 2006, 20:13:01 »

Беше трудно...въпреки,че и в това имаше една особена романтика,от която още настръхвам Wub
Но да не разводнявам темата  Wink
Активен
amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #21 -: Октомври 21, 2006, 23:21:51 »

Ето ги и моите любимци. От тях съм нямала само Armani- Code, но като свърша Euphoria определено ще си го взема. Уточнявам, че от всички изброени по-долу, най-любим ми е този на Lanvin по сантиментални причини, и не само.

кликнете на картинката за да я видите уголемена Smile
Активен

bbz
Newbie
*

« Отговор #22 -: Октомври 21, 2006, 23:25:55 »

ох , верно , еуфорията!страхотен е!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #23 -: Октомври 21, 2006, 23:29:17 »

Аз съм на Isabella Rosselini-My Manifesto. Ама иначе зеленото Си-Тру, много е свежо и много си го обичкам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

margaret tatcher
Newbie
*
Публикации: 61

« Отговор #24 -: Октомври 22, 2006, 08:43:32 »

И аз съм за Miracle на Lancome, това просто е моят подпис! Също и новият Miracle/So Magic, който е "продължението" на Миръкъл...
, So magic

- също ми е уникално любим парфюм!

Най-новият на Нина Ричи - червената ябълка...
Ето снимка от мен правена на магазин на Нина, по време на промоция на този парфюм - Москва, юни, 2006
В момента ползвам и на Pierre Cardin - Emotion (много е хубав също),

Друг любим, Амбърчето го спомена - Deep Red, Hugo Boss

И Estee Lauder - Pleasures, ТОВА е парюмът, УНИКАЛЕН!!!
Да, ама това е старият, най-старият Pleasures, те пуснаха нови - Pleasures Exotic, Intense и бля-бля и никъде не мого да си намеря онзи! ,

Май са това общо взето! Smile
Активен

i][size=14]Too Much Is Never Enough[/size]

<~Моето си игуанче
[/b][/i]
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #25 -: Октомври 22, 2006, 09:02:06 »

Аз в момента съм точно с RUSH, само, че ми сладни прекалено много и не знам защо, но или ароматът е нетраен, или слаб ..по-скоро е слаб, защото колкото и да се напръскам, не ме лови.
Някой може ли да ми даде идея как да си намеря "моята" миризма. Не ми е удобно да ходя по магазините и да стоя по 2 часа, докато се суетят около мен с тестерчета, ако имаше един начин да ходя сама да проверявам ...:(
Ако някой може да ми препоръча някой свеж аромат ..нещо като Nature на Ив Роше май беше ..не съм умела по парфюмите, ама хич.
И някой ако може да светне невежата ми душа - знам каква е разликата между парфюм и тоалетна вода, но никъде не съм виждала тоалетни води към тези скъпите парфюми, или се бъркам ?
Идеята ми е - за мен скъп парфюм е много голяма инвестиция и трябва да е нещо, което със сигурност ще ползвам. Отделно, не държа на силни миризми, т.е. по принцип тоалетна вода ме устройва, но не знам дали има качествени такива, или това е просто "евтин парфюм". И още нещо - гледам, че са пуснали писалки-парфюм, но пак не знам дали са от ментетата, или и хубавите фирми също имат такива.
Знам, че е хубаво да разпитам всичко това в магазин, но не искам някоя консултантка, по-изтупана от мен, да ме гледа така  Shocked , когато я питам такива неща Smile Искам да съм подготвена и да знам какво да търся Smile Предпоследно - ако отида в магазина и си кажа любимите миризми, дали могат да ми намерят парфюм по тях (например канела, сантал ..)

И последно - едно време Refan правиха много добри имитации, под добри имам предвид, че бяха с много високо качество и имитираха миризмата на някой парфюм. Сега гледам, че по пазара са плъзнали страшно много имитации, но те миришат повече на спирт, смесен малко с оригинален парфюм. Дали има още от тези на Рефан, някой дали е ползвал и има ли хубави впечатления ?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #26 -: Октомври 22, 2006, 10:59:29 »

Ау, да, Маргарет ме подсети за Pleasures! Това е наистина един от топ парфюмите...Останали са ми две-три пръсвания в шишето и все си ги пазя за ...специаорни случаи 8) Ама следващите от серията не ми допадат... Tongue
Този розовкия на Ланком, който е предложила Маргарет, втория...ще отида в Сити Центъра да го преслушам още днес..., въпреки че сега нямам пари точно за тази инвестиция, за сметака на това наближава рождиния ми ден и тогава ще намажа минимум 2...Трябва да ги подбера от сега... Wink
Бизар, не те съветвам да си купуваш Рефани и сякви такива - простоса ужасни...Мен дори ми образуваха алергия на кожата преди няколко години...
Що се отнася до това как можеш да подбереш парфюмче по нотките, които съдържа - не съм чак такъв спец, че да те насоча, а не вярвам и прехвалените консултантки да са, обаче в женските списания (пример - Анна клуб) традиционно има страничка с парфюми, където е описано подробно какви са "съставките" на този аромат Wink Можеш да направиш първоначалната селекция така. И разбира се, че парфюмът не е просто прищявка, а нещо, което ще трябва да ползваш, най-малкото 150лв. не се дават просто така...Аз дори гледам на парфюмите и като на хоби...Вече споменах, че събирам интересни шишета...Едни марки, други салфетки, аз - шишенца Lol Всеки луд с номера си, а някои с цяла програма Lol
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #27 -: Октомври 22, 2006, 11:02:27 »

Guccci Rush класика, Carolina Herrera 212 Sexy-той ми е подарък от бившият ми приятел. Доста изумена останах от избора, защото много ми допада парфюма.
Nina Ricci-Nina (ябълката) обаче е дезедоранта, но и той е много хубав!
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #28 -: Октомври 22, 2006, 11:15:12 »

Фей, много е добър този на Ланком ;) Аз си го пазя за специални случай, че пустото шишенце ми е само 30 мл  Unsure
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #29 -: Октомври 22, 2006, 11:26:34 »

D`ete- KENZO Обожавам го и много ми отива  Love eyes
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #30 -: Октомври 22, 2006, 11:42:04 »

Бизар,аз преди много време имах един на Рефан-Палома Пикасо-страшен беше,но в момента не знам дали съществува,а и съм зарината от парфюми,така че не ми трябва.Всъщност сега като се замисля-никога не съм си купувала парфюм,всички са ми подаръци  Cheesygrin .Но Премиера ти го препоръчвам горещо.

Сега си открих и още един-Incanto Dream на Salvatore Ferragamo(винаги съм си мислела,че е с "н",а на опаковката го пише с "м"....или аз не мога да чета ръкописно...).Малко сладни и той,ама е и някак свеж.
Активен
Lukavia
Newbie
*
Публикации: 328

« Отговор #31 -: Октомври 22, 2006, 11:59:43 »

Аз не съм много разбирач, затова жена ми ми подарява парфюмчета  Tongue
Но женски съм запомнил един, който ме караше да си гълтам езика и да си изпускам разговорния речник  Blink  Армани !
На 3 метра от нея забравях кой съм, къде съм, кво правя там и посоките на света забравях и кой сезон сме също  Cheesygrin И така по време на цялата среща, то затова и не стана с нея, въпреки трите опита  Lol
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Октомври 22, 2006, 13:00:05 »

Ще остана саамо по парфюм,обърни ми внимание...... Lol  Tongue

Бизар,доколкото знам зависи от самите марки дали ще пуснат и EDT и EDP..например Rush-a е само EDT..бяха пуснали една специална серия EDP за 2000-та год.,но и цените й си бяха специални  Tongue

Като спомена Yves Rocher - от магазина ми подариха един парфюм,послучай започването на учебната година - Ming Shu..може и да ти хареса,аромата е доста свеж и ненатрапчив  Wink
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Октомври 22, 2006, 13:36:42 »

Ами точно Ming Shu помня дори къде го гледах и се чудех дали да не го помириша ...така, че ще мина да го видя, помня само, че цената му беше доста приемлива.
Отнякъде не мога ли да се заредя с тестерчета ? Така като ми пръснат на листченце и много се дразня, защото все пак трябва да им е ясно, че на всеки човек различният парфюм "стои" по различен начин.
В Италия влязох в един козметичен магазин и то за нещо супер дребничко - лосион и сенки, и ми натрупаха толкова много тестерчета. Едното беше въпросното мъжко Живанши, другото беше Картие, като не пишеше нищо друго - нито име на парфюма, нито дали е за мъж или жена, но като миризма не беше лошо и още няколко по-дребни. Ако си поискам от магазин дали няма да ми дадат ?
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #34 -: Октомври 22, 2006, 13:49:59 »

Ох, да, Бизар, ужасно си права...Това с тестерчетата е голям проблем...Понеже в комбинация с различна кожа парфюмът има различно ухание...Аз за това отивам в някой голям парфюмериен магазин (преди по-често в ЦУМ), сега вече по МОЛЛ-овете и тествам два парфюма пръскайки на китките си (само два, защото ако станат повече ефектът е, че ми става лошо, а миризмите се сливат). Понякога са ми давали тестерчета, ако е течала в момента в магазина промо-кампания на този парфюм...Но иначе просто така продавачката да ти даде тестер не е практика...в България. Леля ми от чужбина носи промишлени количества тестери, аз така съм избирала повечето си парфюми...Това с листчетата го забрави...После като се напръскаш и остановиш съвсем различен аромат - разочарованието е голямо!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Октомври 22, 2006, 14:01:21 »

Ами номерът е да имаш приятелка в козметичен магазин. Или поне да си достатъчно запознат посетител и да знаеш къде да ходиш. Във Варна има няколко класни парфюмерии, приятелки на мои приятелки работят в някои от тях и така моите приятелки се снабядяват с доста тестери. И под тестери разбирай не само парфюми, но и скъпи кремови, гримове и т.н. В интерес на истината качествените козметични магазини, дори в България, се зареждат с много "грижи за клиента". Но там си има една постоянна клиентела, която винаги е обгрижвана. Съвсем нормално. Но аз нямам очи да вляза за първи в път в такъв магазин и да си поискам 5-6 тестера. А истината е, че те печелят от това, защото харесам ли си парфюм, бих си го взела от този магазин.
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Октомври 22, 2006, 14:30:37 »

bizarre,ами в БГ трябва да е около 70 лв  Rolling Eyes
..тук дори да си купиш един гланц или сенки от някой от големите парфюмерийни вериги и ти дават поне 2 тестерчета,а в Мола като си купих един парфюм 100 мл нищо не ми дадоха... Rolling Eyes
Сега се сетих,че имам няколко тестерчета,които много ми харесват - единия е този и ухае прекрасно :

Другия е този,но е мъжки :

Активен
Bianka
Newbie
*
Публикации: 264

-
« Отговор #37 -: Октомври 22, 2006, 14:44:56 »

Hypnotic Poison на Диор,
Eternity на Келвин Клайн,
Aqua di Gio на Армани,
Laguna на Салвадор Дали...
Тези са любимите ми Smile
Активен

kiki
Newbie
*
Публикации: 518

« Отговор #38 -: Октомври 22, 2006, 15:06:43 »

а аз искам само да попитам за някакво сайтче,с каталог на парфюми или нещо такова...
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #39 -: Октомври 22, 2006, 15:12:02 »

http://parfums-bg.com/

http://www.parfumi.info/

Wink
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #40 -: Октомври 22, 2006, 16:36:59 »

За мен е парфюм №1 е Bulgari-OMNIA. Казвам за мен, защото смятам , че това е МОЯТ парфюм- отива ми,придава ми женственост, ароматът му излъчва еротика.

Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #41 -: Октомври 22, 2006, 16:54:49 »

Цитат на: "Mina_21"
За мен е парфюм №1 е Bulgari-OMNIA. Казвам за мен, защото смятам , че това е МОЯТ парфюм- отива ми,придава ми женственост, ароматът му излъчва еротика.

Я, Мин го каза супер добре...Аз така се чувствам с Intuition Estee Lauder
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #42 -: Октомври 22, 2006, 17:39:40 »

Thumbup  Thumbup за БУЛГАРИ
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #43 -: Октомври 22, 2006, 17:42:33 »

F-4e след малко ще имаш изненада на мейлчето Wink
Активен

amber4e
Newbie
*

the sea inside...

« Отговор #44 -: Октомври 22, 2006, 17:45:47 »

http://www.concord.bg
http://www.sephora.com
Активен

dany
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #45 -: Октомври 22, 2006, 18:47:28 »

Какво мислите за този? Някой дали вече го е пробвал?
http://www.parfums-bg.com/catalog/product_info.php/products_id/556?osCsid=f88f3cc6aa0253edf357d0b9439dcdbb
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #46 -: Октомври 22, 2006, 18:52:37 »

Да, хубав е Wink Заслужама си. Имах тестер от един приятел, чиито вуйчо работи в склад за парфюми...
Активен

Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #47 -: Октомври 22, 2006, 19:31:48 »

За мен това е ПАРФЮМЪТ!!!!

Само дето и цената му е ЦЕНАТА!!! няма как
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #48 -: Октомври 23, 2006, 01:51:00 »

Любимите ми си остават:

Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Sharky
Newbie
*
Публикации: 137

« Отговор #49 -: Октомври 23, 2006, 09:17:38 »

Летото Clinique Happy , Зимъска Hugo Boss  Elements Aqua
а лани ползувах EAU DE PACO RABANNE POUR
Активен

ooh-wee, you see, the ugliest
Money-hungriest, Brooklyn Loch Ness

У наше село от доло се види връо а от връо доло се не види и я не знам що така?!
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #50 -: Октомври 23, 2006, 11:49:28 »

За лятото:
Nina-Nina Ricci
Adorably-Mango
Paradiso Inferno Pink-Benetton
212sexy-Carolina Herrara
J'adore-Christian Dior

за зимата:
Flower by Kenzo-Kenzo
Jacomo-Jacomo
Eau de Torride-Givenchy
Cerruti 1881
Активен
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #51 -: Октомври 23, 2006, 21:35:23 »

Сигурно са много скъпи тия парфюми :( Така ми се иска и аз да имам някакъв такъв :( ама... засега си нямам.... нито един от изборените...
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #52 -: Октомври 23, 2006, 21:47:03 »

Еми зависи...От количеството...50мл можеш да си вземеш за хммм...около 70лв, примерно...Ако си събереш парички, какво - не е невъзможно да си вземеш?! Не взимаш ли стипендия?!
Активен

margaret tatcher
Newbie
*

« Отговор #53 -: Октомври 23, 2006, 22:07:04 »

Наистина си заслужава този на Ланком! И старият, и новият. Аз първо имах един Miracle So Magic, после Miracle, сега пак съм на Меджик-а...

Как забравих : J'adore-Christian Dior - също ми е уникално любим!
И... е много хубав!!

А Cerruti 1881 ми е доста тежък, подариха ми някакво специално издание, цели 100мл за рд-то, но никак не допада на личността ми...

Дами, а я споделете какви за мъжките парфюми, които харесвате... Ароматът на любимия мъж?
Активен

<~Моето си игуанче
[/b][/i]
kiki
Newbie
*

« Отговор #54 -: Октомври 23, 2006, 22:10:39 »

за лятото :
Clinique   - Simply -
Dior        -Addict  -
Kenzo     - Summer -

за зимата:
Cacharel - Noa -

сега искам ябълката на Nina Ricci и червения Armani  да пробвам, защото си търся нов зимен аромат.

а пък за мъжки..не мога да се изкажа компетентно, но имам слабост към Aqua на BVLGARI ...... Love eyes
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #55 -: Октомври 23, 2006, 22:11:57 »

Онзи на DKNY с аромат на ябълки...за мъжки...ох, замечтах се... Wub
Активен

deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #56 -: Октомври 23, 2006, 22:17:20 »

Tess, на Yves Rocher има мънички парфюмчета(или поне имаше  Rolling Eyes ), които са на приемлива цена определено, защото и аз не мога да си позволя останалите гореспоменати, бях се влюбила в Shafally точно за зимата и един с божур-много свеж аромат, пролетно-летен Give flowers
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #57 -: Октомври 23, 2006, 22:24:00 »

Любими мъжки парфюми... Wub

Активен
kiki
Newbie
*

« Отговор #58 -: Октомври 23, 2006, 22:31:14 »

иии блондинчо, само като видях снимката на Aqua и изтръпнах, тая миризма ме възбужда!
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #59 -: Октомври 23, 2006, 22:36:35 »

Парфюмът наистина е страхотен..преди време го бях подарила на приятеля ми,но свършиии  :(
Сега му взех летния аромат на Le male на Gautier,100 мл.,за да съм сигурна,че ще си го мириша дълго време  Tongue
Активен
kiki
Newbie
*

« Отговор #60 -: Октомври 23, 2006, 22:48:34 »

аз я свързвам с един мъж тази миризма..ужасно е..направо не издържам..преди седмица влезнах в един магазин и си пръснах на китката хахаха, после цяла нощ не успях да спя  Shame
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #61 -: Октомври 23, 2006, 23:10:07 »

И на мен ми се виждат скъпички,но за времето за което ги ползвам ми се вижда нормално.Един 50мл ми отива за около 3 месеца при по-усърдно ползване.Аз парфюмите ги пестя.Всекидневно си ползвам тоалетни води.
Активен
Tedi
Newbie
*
Публикации: 132

« Отговор #62 -: Октомври 23, 2006, 23:19:58 »

Безспорен фаворит за мен е на Нина Ричи - Premiere Jour
Иначе през деня използвам повече тоалетни води. Харесвам свежите аромати. Имаше един Blue мисля, че се казваше, само това помня за него, беше ми любим дълго време, ама вече не мога да го откривам. Иначе веднъж си бях поръчала от Avon тоалетната вода  Wink. Много готин аромат и мисля пак да си поръчам.
Активен
margaret tatcher
Newbie
*

« Отговор #63 -: Октомври 24, 2006, 09:19:57 »

Нямах време да напиша и моите любими мъжки аромати... Smile

Също подкрепям с 2 ръце и Aqua!
И да добавя, че мноог често ползвам гореизброените аромати и в/у себе си, без XS-а, защото ми е вече доста тежък...
Активен

<~Моето си игуанче
[/b][/i]
alin
Newbie
*

« Отговор #64 -: Октомври 24, 2006, 10:41:31 »

Мойя приятел сега е с Armani Black Code. Хубав е, но първия път като се пръсна нещо не му се израдвах, но сега взе да ми харесва.
Активен
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #65 -: Октомври 25, 2006, 14:34:12 »

Последно си взех преди 3 седмици Chance на Chanel, въпреки че е по-стар, но отдавна точех лиги. Пръскала съм за сега само веднъж с него (не знам кога пак ще дам 140лв за парфюм)
Абе парфюмите и бельото са ми най-голямата мания и нещо, за което харча парите си. Всеки месец поне 1 комплект бельо и 1 парфюм.
Това, което предстои да се вземе е новия на лолита лемпика. Първият й беше страхооотен.
Мъжкият аромат съм казвала кой е - шанел егоист платинум. След него веднага нареждам шик на херера..(половинката ми е дори малко по-запален от мен на тази тема)
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #66 -: Октомври 25, 2006, 15:18:14 »

Още един да вмъкна, че много ми харесва и с майка ми влизаме в големи спорове за него е Utraviolet на Paco Rabbane /дано няма правописни грешки в името/ Cheesygrin
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #67 -: Октомври 25, 2006, 15:27:12 »

Цитат
Абе парфюмите и бельото са ми най-голямата мания и нещо, за което харча парите си.

Thumbup  Cool Thumbup  И аз така,само дето харча паричките на мама Red face По-често си купувам бельо,отколкото парфюми.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #68 -: Октомври 25, 2006, 15:29:13 »

cristall, какви тоалетни води ползваш ?
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #69 -: Октомври 25, 2006, 15:37:07 »

Ами предимно на Орифлейм,защото мама е дистрибуторка и бързичко ги получавам:).Не са скъпи и ми харесват.Сега съм с "Miss O",много му е сладурско шишенцето и мирише свежо и плодово.
http://www.oriflame.bg/prod/catalog/BrandCategory.jhtml?CATID=frMissO
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #70 -: Октомври 25, 2006, 15:57:49 »

Оф не знам вече, май ще си намеря някоя хубаво миришеща тоалетна вода за ежедневна употреба, че много сложно с тия парфюми
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #71 -: Октомври 25, 2006, 16:01:02 »

бизар,аз пък преди малко изпуснах yves rocher-то в/у плочките и сега цялата къща мирише  Unsure
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #72 -: Октомври 25, 2006, 16:08:40 »

Хахах милата. Извинявай, че се смея, просто аз го направих същия номер миналата седмица с едно парфюмче Cheesygrin
Въпросния Роше, който ми препоръча ли ?
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #73 -: Октомври 25, 2006, 16:11:28 »

Същият  Big grin
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #74 -: Октомври 25, 2006, 18:09:35 »

Aз от мъжки миризми не се вълнувам много...От Ултравайълет чак байгън ми става,много е мъжко,едва ли не за физическо присъствие ми създава усещане...и тва на мен,с моето никакво обоняние.
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #75 -: Октомври 25, 2006, 18:21:56 »

аз сега използвам Davidoff Cool Water

Givenchy Organza

Christian Dior- dune

kenzo- Air - той е мъжки де, ама е лек и става и за жени...според мен е по скоро унисекс

имам един на B.U. с който още не съм се прускала, мнго ми е сладък :(
и едни на Антонио Бандерас, който ме кефи и си се пръскам с него Smile

любими мъжки.

на първо място ми е този  Cheesygrin
стрешен парфюм, просто се побърквам от него  Cheesygrin

този също ми харесва якоо, миризмата му е много мъжка и възбуждаща Smile

и този ми е любим Smile

еми за сега тези се сещам Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #76 -: Октомври 25, 2006, 20:42:51 »

Блонди аз лятото в едно кафе си изпуснах чантата на земята и то взе, че всичко се изсипа и счупих шишенце на Исей Мияки, което тамън си свих от майка ми.
Спокойно съчувствам ти.
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #77 -: Октомври 25, 2006, 21:07:35 »

Алинче,много мило,но не ме е яд,защото ми беше подарен от магазина Rolling Eyes
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #78 -: Октомври 25, 2006, 21:28:12 »

Wink
Активен
cristall
Newbie
*

« Отговор #79 -: Октомври 25, 2006, 22:54:54 »

Алинче,това на аватара ти е мойта Сарка,убедена съм!Същата муцунка мамина  Kiss
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #80 -: Октомври 26, 2006, 12:20:43 »

Cheesygrin кученцето е трепач Cheesygrin
А да се похваля днес си взех ECHO на Davidoff и Sensi на Giorgio Armani Weird мммммм
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #81 -: Октомври 26, 2006, 14:05:39 »

оу тва с изпускането на парфюми е отврат. Аз строших чисто нов..май 1 път се бях пръснала с него на Роша и след него Ноа на Кашарел.
А иначе котанка ме подсети за органзата - това ми беше първия оригинален парфюм, за който си спомням, че отидох при баща ми в 10-и клас и казах "не може повече така, всички се пръскат с парфюми, а аз с наливни от пазара, казвай какво правиме по въпроса" и той ми даде 100лв си спомням и аз отидох да си купя най-тежкия аромат по онова време органзата на живанши (изобщо не отбирах от парфюми).
Обаче..парфюма си го биваше..боже минали са 8 години..тц тц
Активен

kiki
Newbie
*

« Отговор #82 -: Октомври 26, 2006, 14:23:00 »

аз съм изтървала именно Ноа, но се счупи само дозаторчето- това, което се натиска, за да пръсне. така при всяко следващо използване се оливах цялата  Lol
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #83 -: Октомври 26, 2006, 15:26:15 »

Цитат на: "kiki"
аз съм изтървала именно Ноа, но се счупи само дозаторчето- това, което се натиска, за да пръсне. така при всяко следващо използване се оливах цялата  Lol

Поне ти е било лесно да си се оливаш Cheesygrin
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #84 -: Октомври 26, 2006, 17:29:39 »

Цитат на: "alin"
А да се похваля днес си взех ECHO на Davidoff и Sensi на Giorgio Armani Weird мммммм

Сенси-то е НЕВЕРОЯТЕН  Love eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #85 -: Октомври 26, 2006, 17:51:20 »

Брей, само аз ли не си купувам безумно скъпи парфюми? Засрамих се. Не съм особено запалена.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #86 -: Октомври 26, 2006, 18:11:30 »

Тоолкова са много и са ми страст ! Smile
Като цяло няма да ми стигне място да напиша кои,колко,как и защо, но мога да обощя - Тежки, силни и леко сладникави Smile
А,да и мъжки Smile (и скъпи:), нищо лошо няма:) )
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #87 -: Октомври 26, 2006, 18:41:22 »

Е сега има и някои по евтини парфюми,които са що годе добри.
Примерно зеления Си тру ли се казваше..... Confused
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #88 -: Октомври 26, 2006, 19:44:28 »

Цитат на: "alin"

Моето ECHO пък е на привършване..но кофтито му е,че е слабичко  Mad
Активен
dany
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #89 -: Октомври 27, 2006, 08:08:29 »

Виждам, че сте ползвалии десетки парфюми, затова да попитам - някоя да е ползвала някой от тези парфюми:

http://www.parfums-bg.com/catalog/index.php/cPath/71_231

Че съм си нарочила първия, ама чакам мнения.  Big grin
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #90 -: Октомври 27, 2006, 12:38:25 »

Блонди, аз днес така се олях с него, че в момента се задушавам от миризмата.  Blink
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #91 -: Октомври 27, 2006, 12:49:15 »

Проблема е,че доста бързо се свиква с миризмата и после се поливаш и пак си мислиш,че не миришеш достатъчно  Razz
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #92 -: Октомври 27, 2006, 12:57:04 »

Дам. Wink
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #93 -: Октомври 27, 2006, 13:03:18 »

..и после защо 50 мл. не стигат дори за цял месец  Lol
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #94 -: Октомври 27, 2006, 13:10:53 »

Ох, че сте гадниии...Тази тема я отбягвам тенденциозно от доста време, защото знам колко обичам хубавите парфюми и как тук ще видя предложения за много такива и...те джобовете не са бездънни, а желанието за още и още нЕма край. Unsure
Само за секундичка погледнах озни сайт.  Unsure Що го погледнах?! Unsure
Като типично момиченце, което поне веднъж в живота си се е изкушавало от нещо много лъскаво и класическо, така и аз... Unsure
Видях Шанел...И за части от секундата една ужасно лоша мисъл мина през главата ми...как ще влея първия си хонорар от новата работа в Шанел...Да се почерпя за добре свършената работа, а и да се поглезя...
Що трябваше така да се случва? Unsure
Добре си карах досега на Mystery...Любими са ми парфюмите на Naomi Campbell, Армани и Пако Рабан. Много съм експериментирала, но парфюмите от тези линии чувствам най-близо до себе си.
Обичам за ежедневието си "шоколадови" парфюми. Такъв е Мистери на Наоми...А също и Naomi Campbell. Направо ме докарват до истерии. Сладникави са, но много ги обичам.
От Емпорио-тата на Армани изпадам в душевни оргазми.
За тежкия класически XS На Пако няма какво да се коментира. Класика, която не мога да заменя толкова време.

Та да си мина на въпроса...Някой някакви впечатления от Шанел? Unsure Защото съм убедена, че ще си позволя този лукс, защото хем ми е ред, хем ми се полага. Cheesygrin Пък и веднъж минало през главицата ми, трудно ще излезе тази идея.  Unsure

И аз се оливам понякога, защото не се усещам. Веднъж някаква жена на средна възраст ме догони докато се разхождах, а беше на голямо разстояние след мен, за да ми каже, че имам много хубав парфюм и чак до нея се усещал. Потънах в земята от срам.
А за това как като вляза в колата на приятелчето и веднага отваря прозорците и ми казва, че следващия път няма да ме пусне вътре, защото ще се издушим от моето поливане...Ами не се усещам. Какво да направя? Сега съм станала малко по-умерена.  Unsure
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #95 -: Октомври 27, 2006, 14:10:23 »

"А за това как като вляза в колата на приятелчето и веднага отваря прозорците и ми казва, че следващия път няма да ме пусне вътре, защото ще се издушим от моето поливане...Ами не се усещам. Какво да направя? Сега съм станала малко по-умерена"
Същата история и аз бях, но напоследък съм по-умерена и не задушавам никой
 Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #96 -: Октомври 27, 2006, 15:52:43 »

"Сега съм станала малко по-умерена."
 Cheesygrin  Kiss ...така и аз Wink
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #97 -: Октомври 27, 2006, 16:52:30 »

Аз съм почитателка на Davidoff Cool Water и на Davidoff ECHO.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #98 -: Октомври 28, 2006, 21:17:39 »

Днес се запознах с Miricle So Magic и мога да кажа, че доста ми допадна...Много напомня моя любим Intuitin, но е някак по-лек...Мисля, че розовото ще наклони везните в негова полза следващия път когато купувам парфюмче Wink Мерси на Маргарет за идейката Kiss
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #99 -: Януари 17, 2007, 16:13:28 »

Търся разликата  между EDT и EDP при парфюмите
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #100 -: Януари 17, 2007, 16:17:43 »

Eau de toilette и Eau de parfum (по-силен и по-траен)

..или с две думи тоалетна вода и парфюм Cheesygrin
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #101 -: Януари 17, 2007, 16:21:02 »

Ясно Smile
Миси Блондиела Kiss  Kiss  Kiss
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #102 -: Януари 17, 2007, 16:21:42 »

Я като  отворихте тази тема, да ви се похваля, че най-накрая намерих своята миризма !
И какво чудо беше, докато я намеря Cheesygrin Просто се влюбих в Nature Millenium на Yves Rocher и само като чуеш милениум и можеш да се сетиш колко е популярен вече Smile
Не знам като свърши какво ще правя, но напрао се влюбих в този парфюм
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #103 -: Януари 17, 2007, 16:24:43 »

Цитат на: "bizzare"

Не знам като свърши какво ще правя

Ще си купиш нов..?  Tongue
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #104 -: Януари 17, 2007, 16:29:57 »

Нека да го обясня така ..тя една дълга история, но айде ..
Влюбих се в един мъжки пюрфюм, но тъй като е мъжки, реших, че просто трябва да намеря моя дамски аналог. Както и да, обикалях доста и мирисах, нищо не ми хареса.
Влизам веднъж в Бонжур и мярнах няколко и си викам - я да видя и тези. Пръскат ми един - ЛЕЛЕ !! Моят е. Викам - Купувам го ! Те - ами съжалявам, той вече не се внася, само тестер имаме. Аз -  Shocked Sad eyes.
И така обикалях къде ли не, къде ли не питах. В амазон чак търсихме и няма и няма. И така се отказах и случайно преди 2 дена го мернах в един магазин.
Та, идеята на всичко това беше - ок, начесах си крастата, намерих го. Ама като свърши и не мога пак да го намеря по магазините, ще се гръмна :( Никога не съм робувала на парфюми, но за такива неща, които ги чувствам много лични държа
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*

« Отговор #105 -: Януари 17, 2007, 16:32:58 »

Я ме вижте каква съм готина на мотора  Cheesygrin
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #106 -: Януари 17, 2007, 19:00:41 »

Блондиела кога ще ме возиш Smile  Big grin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #107 -: Януари 18, 2007, 11:36:16 »

Бизар, а дали само на определени места няма да се внася твоя парфюм ? А пък и дори да го спрат от производство няма начин да не пуснат нещо поне подобно.
Активен
Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #108 -: Януари 18, 2007, 13:21:20 »

На Ив Роше продукти ми праща леля ми тя е във Австрия.
Аз имам парфюма YRIA  Smile

Иначе тук при мен продукти на Ив Роше не съм срещала ... Confused
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #109 -: Януари 18, 2007, 13:43:58 »

Аз имах Nature преди няколко години. Леля ми ми го беше донесла от Германия. След като свърши съм намирала от него само в онези мъничките 5 милилитрови опаковчици.
Активен

Stilno_f
Newbie
*

« Отговор #110 -: Януари 18, 2007, 13:56:13 »

Ако нещо ще хващам леля ми да ви праща  Big grin  Big grin
А не да се задоволяваме само с малките опаковчици Big grin
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #111 -: Януари 18, 2007, 14:14:18 »

Аз сега съм си харесала други 2 парфюма - Betty Barckley 3 и Delirium на Mango! Първият го имам, а на вторият все се каня... Stuart
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #112 -: Януари 19, 2007, 22:22:16 »

Аз пък от нова година си се кефя на Premier Jour, това ми е един от любимите парфюми, и подаръци Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #113 -: Януари 20, 2007, 12:56:59 »

Аз вече от доста време си се радвам на D&G The One,  да се похваля - много ми отива, страхотен е  8)  Big grin
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #114 -: Януари 20, 2007, 13:00:29 »

Ах, Premier Jour. Страшен парфюм, жалко, че свърши :(
Активен

Enti
Newbie
*

« Отговор #115 -: Януари 20, 2007, 13:06:58 »

Последният ми е Serpentine на Cavalli. Уж е Eau de parfum ма нещо не е толкова траен..
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #116 -: Януари 20, 2007, 13:25:38 »

Ти явно нямаш проблеми с миризми...
Аз докато бях бременна забраних всякакви ароматизатори, парфюми, дезодоранти...
Активен

cristall
Newbie
*

« Отговор #117 -: Януари 20, 2007, 13:48:32 »

Цитат
Аз пък от нова година си се кефя на Premier Jour...

И аз,харесвам го много,но някак си не ми пасва...И въпреки това си го ползвам,подарък ми е  Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #118 -: Януари 21, 2007, 16:12:36 »

Майка ми си купи CK Euphoria и само я дебна да се напръскам.
Активен
kiki
Newbie
*

« Отговор #119 -: Януари 21, 2007, 20:11:27 »

на Долче и Габана наистина е много добър, аз се двоумях между него и Нина Ричи, но тя наддлея с тая карамелизирана ябълка...направо се разтапям от собствения си аромат
Активен
Enti
Newbie
*

« Отговор #120 -: Януари 21, 2007, 20:34:19 »

Анн: всъщност не ми пречат наистина..късметлийка Smile
Активен

kasiopeq
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #121 -: Януари 21, 2007, 21:06:30 »

Аз съм много доволна от Divine на Oriflame. За всеки ден е супер и е доста траен
Активен
MinD|ControL_F
Newbie
*
Публикации: 38

« Отговор #122 -: Януари 22, 2007, 01:19:30 »

В момента използвам Calvin Klein - Euphoria   Smile
Активен

img]http://img299.imageshack.us/img299/8307/azzzzzz2ed.jpg[/img]
Обичам те!Харесваш да го чуваш."Обичам те!" докосва твоето сърце.
"Обичам те!" разнежва и вълнува,когато срещне биещо сърце.
PETQ123
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #123 -: Януари 23, 2007, 18:19:58 »

на скоро открих едни парфюмчета с феромони и да ви кажа определено се получава желания ефект   Lol

Мнението ти е редактирано.
Дита
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #124 -: Януари 23, 2007, 18:29:43 »

Петя усешам как ще е до 3-4 мин. с бан  Cheesygrin  Cheesygrin  Devil
Активен
melchetooo
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #125 -: Февруари 24, 2011, 19:49:04 »

Аз съм с два в момента единият е Pure Poison на Dior,a другият е Amore di notte...
Ето и снимки :

- Не е скъп,но е уникален и траен.
Активен

Вече съм на зърнена диета … ще ям каквото зърна!!!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #126 -: Март 07, 2011, 17:41:36 »

Малии, смърт.
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #127 -: Март 07, 2011, 17:45:56 »

Ох, аз в момента съм с Извънземното, направо се влюбих в този парфюм ...

Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #128 -: Март 07, 2011, 18:06:16 »

Да живей Parisienne, YSL, обичам го.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #129 -: Март 07, 2011, 18:43:46 »

By и The One на Dolce. Общо взето за мен марката парфюми е една.  Имам и един на Живанши, Irresistible, злополучен подарък от бившия, но ми се драйфа от тоя парфюм и го ползвам да ароматизирам след кисело зеле.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #130 -: Март 07, 2011, 18:45:39 »

Леле, Блоу, точно като съм била с Живанши - Иррезистъбъл (подарък), съм обирала най-много комплименти как ухая. Уби ме с това зеле  Razz
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #131 -: Март 07, 2011, 18:55:11 »

Аз все си ходя с нисък клас парфюми, ама обичам разнообразието. Винаги си купувам ново парфюмче и с по-малко от три не оставам. Общо взето ги редувам всяка седмица.  Lol Имам и едни мострички на LR - е там има такива разкошности, че ако имах възможност, бих си купила. Наистина страхотни парфюми. Като цяло обичам флорални, по-леки и младежки аромати, но не прекалено сладникави. Много любим ми е C-Thru Pearl Garden, като пример за мой тип парфюм. Имала съм само един наистина скъп парфюм - Ултравиолетовото на Пако Рабан, и той ми беше подарък. Ами доста непоносим ми беше, точно все едно съм се натъркала с ароматизатор за кола, едно такова тежко, сладникаво...  Razz Стои си в шкафа, в един момент спрях да го ползвам, че и за ароматизиране след кисело зеле не ми харесва (и той подарък от бившия  Lol). 
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #132 -: Март 07, 2011, 19:20:23 »

Прекрасна, ти не отнасяш комплименти заради парфюма. На прима виста се сещам за устните ти като една доста добра причина някой да си намери повод да говори за парфюма ти.  Wink

О, на Пако Рабан парфюмите, особено мъжките, са ми адски сексуални. И са може би най-индивидуализираните от всички. Така, както на всеки мъж му ходи Аква ди Джио-то, така Пако Рабан може да ме отблъсне ужасно, ако не е на правилния човек.
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #133 -: Март 07, 2011, 21:07:47 »

О, на Пако Рабан парфюмите, особено мъжките, са ми адски сексуални. И са може би най-индивидуализираните от всички. Така, както на всеки мъж му ходи Аква ди Джио-то, така Пако Рабан може да ме отблъсне ужасно, ако не е на правилния човек.
Споделям абсолютно същото мнение.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #134 -: Март 07, 2011, 21:15:28 »

Аз последно си взех Bvlgari Man и от време на време мириша на Клайв Оуен.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #135 -: Март 08, 2011, 08:37:53 »

Булгари купих на половинката за Коледа - на мен този парфюм ми действа на маточно ниво просто.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #136 -: Март 08, 2011, 08:46:36 »

Булгари купих на половинката за Коледа - на мен този парфюм ми действа на маточно ниво просто.

Мисля, че е очевидно. Таквоз няма да подарявам Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #137 -: Март 08, 2011, 08:54:46 »

Lol Lol Lol Значи, понеже те интересува, да ти кажа:
1. Не купувай матрак от Лейди. Дори не сядай на такъв, ако не ти се бременее.
2. Не подарявай Булгари, нито Версаче, нито нищо, което ти действа на маточно ниво.
3. Никога не се доверявай на овулацията си, особено ако си се гаджосала с правилния за теб мъж (чисто биологически, имам чувството, че неговите хормони побъркаха моята овулация и тя започна да работи в посока бебе по собствена инициатива)
4. Внимавай какви тестове за бременност купуваш. Аз през живота си съм купила три, мисля, че все хващам положителните партиди. Така изгърмя първо Анна Т., после снаха ми, а накрая и аз.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #138 -: Март 08, 2011, 08:58:07 »

Гале, ма ние лежахме на такъв матрак, що не каза по-рано Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #139 -: Март 08, 2011, 09:07:38 »

За твое успокоение мога да кажа само едно - при мен имаше около 10 месеца гратисен период. Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #140 -: Март 09, 2011, 20:26:27 »

Аз имам нов най-любим-евър-парфюм и ще си го пазя в тайна. Cheesygrin Просто няма такова женствено ухание, сексуално.
Активен
Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #141 -: Март 09, 2011, 23:26:11 »

Бамбуча кажи гоооо  Sneaky може и на лични Stuart
Активен

krotko_mom4e
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #142 -: Март 14, 2011, 19:06:38 »

И аз имам няколко любими, но търся малко мнения за D&G Light Blue парфюм за мъже. Чета му описанието, но това което ме интересува е дали е сладникав. Обикновено не си падам по сладникави, а все не намирам време да отскоча до някой магазин.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #143 -: Март 15, 2011, 08:13:04 »

Принципно парфюм в синкава бутилка/капачка... изобщо решен в синьо, не би трябвало да е сладникав изобщо. Но с тия плодови нотки и тоя мускус, може и да се прокрадва нещо по-плодово-тежко, не зная.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #144 -: Март 15, 2011, 08:42:49 »

Не е сладникав, макар, че се замислих тоя вкъщи дамския ли беше или мъжкия. Май дамския, но той например е плодов, но по-цитрусов и много свеж, в никакъв случай тежък или накъртващ. Не ми се вярва мъжкия да е по-различен.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #145 -: Март 15, 2011, 09:55:38 »

Бамбо , каж' го де! Няма да изкупим цялото произведено количество , я!  Cheesygrin

Аз съм голям консерва , що се отнася до моя парфюм. От 7 години се пръскам само с Omnia на Bvlgari. Имаше и един период , в който се ароматизирах с Cashmere на Chopard, но той отмина доста бързо. Според мен ТОЧНО моят парфюм  е Омния-та. Пробвала съм и с други ,които са ми харесали как стоят на приятелки, но някакси не се възприемам.

Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #146 -: Март 15, 2011, 12:02:01 »

За мен Парфюмът е Долче и Габана Лайт Блу, това е моят аромат, ползвам го от 14годишна.
Ползвам омнията, която също много ми допада и жадор. Майка ми има доста парфюми и понякога пръскам някой неин, ама толкова. Лайт блу!
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #147 -: Март 20, 2011, 20:13:01 »

Не ви си омръзват ароматите? На мен всичко ми омръзва... Rolling Eyes Има 1-2 миризми, които и досега харесвам, но са по-скоро изключение.
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #148 -: Март 20, 2011, 20:17:37 »

"Нье"-обади се Консерва N1  Cheesygrin
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #149 -: Март 20, 2011, 20:58:14 »

Каква консерва си пък ти точно, една коса само дето имаш и не искаш да я пипаш Sneaky
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #150 -: Март 20, 2011, 21:36:05 »

Не, и за парфюми и по отношение на промени в някои сфери от живота, казвам някои, съм като мишоците и имам неофобия  Cheesygrin
Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #151 -: Март 20, 2011, 23:14:43 »

Я да си изкажа аз тук експертното мнение по парфюмената тема  Cheesygrin Обичам леки свежи аромати, не робувам на марки, цената не ме интересува, имам си някаква граница, която не прекрачвам и то не от финансови съображения, ами заради определени мои си принципи. Не понасям тежки парфюми, откровено ми се повдига от такива.
Не ползвам успоредно повече от 2 парфюма, купувам си след като актуалния ми е свършил. В момента използвам DKNY be delicious fresh blossom и issey miyake l'eau d'issey
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #152 -: Март 21, 2011, 10:38:51 »

И аз имам няколко любими, но търся малко мнения за D&G Light Blue парфюм за мъже. Чета му описанието, но това което ме интересува е дали е сладникав. Обикновено не си падам по сладникави, а все не намирам време да отскоча до някой магазин.

Мъжът е с него.
Отговаря на описаното от Бизар - лек, свеж, цитрусов.
Аз много го харесах от една мостричка и му го взех за пролетно-летен Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #153 -: Март 21, 2011, 10:53:21 »

Аз като се опарича (за щастие това ще се случи чак като на теб ти свърши флакона и забравиш, че някога е бил пълен) ще си закупя един такъв... Толкова идеалност и уникалност.. Като самия дизайнер де.
Активен

C’est tout!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #154 -: Март 21, 2011, 12:01:47 »

Исей и аз го харесвам. Приятелят имаше един негов мъжки, вече не помня име, но и той беше уникален. Аз в момента имам Idylle на Guerlain и Ma Dame на Gaultier. Коренно различни. Нямам любим, омръзват ми, може би единствено Булгари никога не омръзва.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #155 -: Март 23, 2011, 17:32:37 »

Подариха ми жълт Ferre, много, ама много ми харесва. Big grin
Преди ми беше най-любим Rush, но отдавна не съм имала, не знам дали още се продава, не съм го мяркала скоро.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
katerina
Newbie
*

« Отговор #156 -: Март 23, 2011, 18:53:50 »

Бла, аз имам един Ръш от около 8 години, пръснала съм се 2 пъти, не го харесвам хич, на кой му хрумна да подари на мен нещо толкова тежко, не ми е ясно.
Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #157 -: Март 23, 2011, 19:07:36 »

Възможно, стоеше ми супер и много ми хареса, което е някакво чудо за мен, защото повечето парфюми трудно ги понасям.
Говоря за този в червена паралелепипедна кутия.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
katerina
Newbie
*

« Отговор #158 -: Март 23, 2011, 19:17:29 »

да, същия...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #159 -: Март 23, 2011, 20:53:08 »

Хахах, да и моя стои, мога да ти организирам пътуване по пощата Smile На мен не ми е толкова тежък, колкото твърде сладък. Иначе парфюмите, с които последните години се пръскам са One на CK, един Boss на Краси, мирише ми много на канела, а и въпреки, че и първият е мъжки, за мен са по-скоро унисекс. Горепосоченият Lightbluе, дамският обаче и един Кашарел, който ми е тип ежедневен, че е много приятен и лек. Всъщност рядко се пръскам вече, но по принцип са ми това последните. А любим парфюм нямам, защото единствения, който ми лежи на сърцето е пак един мъжки, но избягвам да го ползвам, защото е сравнително популярна миризма и не знам какво ще си помислят хората като ме надушат чак толкова на мъжко да мириша посред бял ден Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #160 -: Март 23, 2011, 20:57:41 »

Ръш е единствения неефирен парфюм, който ми стои и който много обичам междудругото. Ползвах го преди 4-5 години и още му помня миризмата. Зимата бих го носила с кеф.
Активен

Моето име е Любов.
Blow
Newbie
*

« Отговор #161 -: Март 25, 2011, 10:29:35 »

Аз като се опарича (за щастие това ще се случи чак като на теб ти свърши флакона и забравиш, че някога е бил пълен) ще си закупя един такъв... Толкова идеалност и уникалност.. Като самия дизайнер де.

Вие да не живеете заедно, бе фъфелчета?
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #162 -: Март 25, 2011, 22:26:10 »

Ааа, засега само се обичаме  Cheesygrin
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #163 -: Март 29, 2011, 19:53:14 »

Very Irresistible в момента ползва, иначе харесвам Midnight Poison i Hipnotic доста силни и тежки, подходящи за зимата и брюнетки, но мен ме кефят ... Иначе по нежни и ефирни за пролет и лято Romance, Femme, Pearl ...
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #164 -: Март 29, 2011, 20:05:46 »

Ааа, засега само се обичаме  Cheesygrin

Не, Блоулита, Ния ме не иска! Аз все се надявам да узрее най-сетне и да разбере, че правилен момент за тия работи няма, и просто да ми предложи да заживеем под един покрив, но не! Тя пак се офлянква. Ето сега беше идеален момент - изгониха ме от общежитието, но тя прецени отново, че не е готова да направи тази сериозна крачка... Сигурно я е страх да не й изпръскам парфюма, а и веднъж изсипах цял шкаф у тях само с един замах, та заради тези ми качества нещо вътрешно я спира явно...
Активен

C’est tout!
Ния
Newbie
*

« Отговор #165 -: Март 29, 2011, 21:38:26 »

То Близнак не се печели толкоз лесно  Razz

Мамка му, само и само да не ми се изтърсиш се скъсах да ти се натискам да ти помагам с пренасянето, а ти си ме разконспирирала Rolling Eyes
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #166 -: Март 29, 2011, 22:00:21 »

Ето го Близнакът! Ето гоооо!  Cheesygrin
Активен

DiddyYy
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #167 -: Април 11, 2011, 18:13:13 »

Ммм аз в момента ползвам парфюма на Christina Aguilera .. те са няколко а моя е този ... уникален е - ухае адски секси  Devil
Активен
novia
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #168 -: Април 12, 2011, 15:49:07 »

Just Cavalli Blue
Ето това е моя избор.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #169 -: Април 16, 2011, 15:59:34 »

Искам да заявя, че съм тотално и безвъзрвратно влюбена в новия B.U.  - Hippy Soul  Love eyes Отдавна не бях намирала парфюм, който представлява моята същност под формата на аромат.  Lol Ако бях парфюм, щях да съм този.  Lol
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #170 -: Март 22, 2017, 12:08:08 »

Не знам за тук ли е тамата, но ми се струва, че започвам да проявявам алергия към продуктите против изпотяване. От години насам няма ден в който да не сложа, дори да си седя у дома (+ качествен парфюм).
Използвам най-обикновен стик или рол он , най-често  Нивеа, но съм взимала и други марки като Дав, Рексона...
В момента ограничавам употребата само при излизане, обаче ми трябват съвети за някаква по-здравословна козметика, която да не дразни кожата и едновременно е ефективна. Не си представям да не използвам нищо срещу изпотяването...
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #171 -: Март 22, 2017, 12:22:59 »

Ами води се, че алуминиумът, който съдържат повечето, е вреден. Търси продукти, които не съдържат такъв. Свекърва ми беше ми казала една марка, но не я помня сега... че наистина трудно се намира стик/рол-он/дезодорант, който да няма алуминий. Ако искаш мога да я попитам кой точно беше.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #172 -: Март 22, 2017, 12:28:17 »

Попадала съм на разни био марки, но нищо не съм ползвала, за да дам адекватно мнение. Принципно за лятото добра идея е Одорекс, но щом нормалните дезодоранти ти създават проблеми, не знам дали ще ти понесе на кожата.  Unsure Аз бях много доволна от ефекта при мен, препоръчах го на приятелка и тя каза, че е получила адски сърбежи и зачеряване и не е посмяла да повтори. Та по-скоро търси био козметика и такава без алуминий, както Смайли препоръча, дано да намериш нещо, което да върши работа.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #173 -: Март 22, 2017, 12:29:52 »

Попитай, моля. Майка ми пък от рол-он дезодоранти направи едни мастни топчета под мишниците, и лекарства пи, едното май и го цепиха... Сега от няколко години не използва. И аз съм понаплашена, но понякога е неизбежно и използвам.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #174 -: Март 22, 2017, 12:38:48 »

С кристали против изпотяване опитвали ли сте?
Мисля да ги тествам скоро, защото ми е сериозен проблем изпотяването.
Но той не решава проблема с потенето, а с миризмата.
Другият вариант е Одорекс. От него ефект видях голям, генерално си реших проблема с потенето, НО! казват, че хич не е полезен, а и усещането върху обезкосмени мишници е отвратително!
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #175 -: Март 22, 2017, 12:46:59 »

Нещо като сърбеж се появява и при мен  Rolling Eyes
На едниня рол-он пише 0% алуминий, сега погледнах, а на стика няма такова обозначение (имам 2 налични в момента). За това не съм сигурна от коя съставка идва проблема.
Ще пробвам всякакви натурални марки, ако някой има имена споделете, моля  Kiss
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #176 -: Март 22, 2017, 12:48:37 »

От години съм с алергия към дезедоранти и доста време използвах само Дав, че само той ми понасяше, но спреят, че рол оните нещо не ми харесваха. В момента използвам това и съм много доволна http://apteka.framar.bg/30015493/нукс-рол-он-50-мл
Одорекса е много много силен продукт и е неподходящ за чувствителна кожа още повече за човек с алергия.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #177 -: Март 22, 2017, 12:52:45 »

Аз бях хвърлила око на ето това, но още не съм си купила.  Razz https://mybodystore.bg/dezodorant-aloe.html
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #178 -: Март 22, 2017, 14:19:33 »

Любимата ми тема  Cheesygrin Не си давайте парите за скъпи дезодоранти, рол-они, кристали , нищo не действа  Lol  Пoлзвала съм Одорекс, да действа за известно време, нo не е полезен. Бях се вманиячила пo някое време, купувах всичкo, кoето намеря, нo в крайна сметка нищо не ми помага за пoвече oт някoлкo дни. Мъжките дезодоранти са една идея пo-силни. Иначе за малкo пo-чисти продукти бих препоръчала CD, Alverde, Lavera, Weleda, всичките имат хубави аромати, някои действат пoне дo там, че да не се усеща аромата на пот, нo няма такива, кoитo да спрат изпотявянето.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1377

« Отговор #179 -: Март 22, 2017, 14:22:30 »

Аз сега съм с един на Lavera с лайм и ми допада, но пак си се потя...
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #180 -: Март 22, 2017, 14:31:39 »

в моя случай не мирише на пот, а някак специфично и неприятно. Да не говорим, че после ми е трудно да изпера самата дреха и понякога и дори и на изпрана дреха има остатъчна миризма.
Аз дамски парфюми/дезодоранти не използвам, основно мъжки, защото с тях успявам да изтрая целия ден без да се вмириша качествено  Razz
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #181 -: Март 22, 2017, 15:53:46 »

Аз мисля да си режа потните жлези...И не се шегувам
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #182 -: Март 22, 2017, 16:18:58 »

Никаква работа не ми свършиха тези кристали, аз също съм с такъв проблем. Сякаш след като родих се беше нормализирало изпотяването и бях много щастлива, но ето, че от около месец положението е зле. Точно си мислех за Одорекс, трябва да мина да си купя, само това е спасението, колкото е да вредно наистина блокирането по такъв начин на изпотяването.
Иначе по едно време се бях навила да си инжектирам ботокс, ама нямам излишни пари сега, иначе бих пробвала, много е гадно, то да те е срам цветна тениска да облечеш.
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #183 -: Март 22, 2017, 16:43:37 »

Единственото, за  което се сещам, което не съм ползвала, са лепенките за подмишници, има ги в ДМ, като например тези.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #184 -: Март 22, 2017, 17:46:35 »

Фей, то така ще почнеш да се потиш на други места повече Sad
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #185 -: Март 22, 2017, 18:26:47 »

Защо е вреден Одорекс, какво може да стане? Аз го ползвам от около 12 години вече, та да знам дали да параноясвам  Big grin Веднъж месечно си пръсвам, не както пише на 10 дни, но ми е достатъчно ефективен. Макар че сега е по-слабичък сякаш, едно време като беше в друга опаковка, действаше по-силно. Чудила съм се дали да не го спра, но толкова е хубаво да не се потиш  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #186 -: Март 22, 2017, 19:37:59 »

Фей, то така ще почнеш да се потиш на други места повече Sad

Що така реши?
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #187 -: Март 22, 2017, 19:45:55 »

Заради терморегулацията, която се извършва чрез изпотяването? И аз мисля, че така просто ще се пренасочи изпотяването към други части на тялото.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #188 -: Март 22, 2017, 20:27:50 »

Ми не. Не става така. Гъзът не се поти като мишница  Lol
Не, сериозно...имам познат с махнати в горната част на тялото (дланите му бяха драма)
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #189 -: Март 22, 2017, 21:20:16 »

Ами така съм чела, може главата да ти се поти повече примерно
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #190 -: Март 22, 2017, 22:01:07 »

И аз така знам, всичко може да започне да се поти повече, длани, лице, гръб...но не съм се задълбочавала много, та не знам. Отстраняване ми звучи прекалено крайно, мен ме е шубе Cheesygrin.
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #191 -: Март 23, 2017, 12:40:26 »

Напазарувах. Престарах се направо, ще имам за цялото лято, ако ми понесат добре.  Lol Всичко без алуминий.
От аптеката Рол-они на nuxe  Bio beaute с 99,9% от съставките от натурален приозход, имаха промоция 2 на цената на едно, Lol а от био магазин купих някакъв кристален дезодорант без аромат Армина био и още един под формата на крем Just amazing с цирусов аромат - пише 100% natural и веган. Ще давам отзиви като пробвам всичко.

Иначе аз не искам да спирам изпотяването, не ми се вижда здравословно, пък и при мен не е голям проблем сякаш, но много съм свикнала с този тип козметика и не ми е комфортно без.
« Последна редакция: Март 23, 2017, 12:46:19 от syanna » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #192 -: Март 23, 2017, 12:49:23 »

Супер, после да дадеш отзиви  Cheesygrin Аз като забременях и естествено четох колко са вредни сухите дезодоранти и не трябва да се ползват по време на бременност и си викам то е есен/зима, какво пък толкова имам да се потя... Спрях да позлвам една седмица и постоянно имах чувството, че мириша на нещо умряло, даже да не се потя много. Така че напълно те разбирам, не знам доколко е психическа нагласа, доколко сме отвикнали без и доколко се променя кожата и потта при дългогодишно използване на такава козметика, но е факт, че аз се чувствам отвратително, ако не си сложа нищо, и ме е срам да излизам сред хора.  Unsure  
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #193 -: Март 23, 2017, 16:22:35 »

За пръв път чувам, че са вредни, глутен ли имат? 😂😂😂

Иначе ползвам ежедневно, по едно време някакъв хормонален дисбаланс ли, какво ли, въпреки това миришех на коч като се изпотя, но мина.
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #194 -: Март 23, 2017, 21:33:43 »

Запушват порите, Ут. Две познати ги цепиха от сухи дезедоранти.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #195 -: Март 23, 2017, 21:37:13 »

Брях. Гадно.
Активен

Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: