star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Златни правила за домашен уют
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Златни правила за домашен уют  (Прочетена 2426 пъти)
Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« -: Март 10, 2008, 09:29:32 »

Изразът "домашен уют" звучи много топло, но какво е необходимо за неговото създаване. Според мен на първо място - сплотеност между членовете на семейството, спокойствие, чист и подреден дом. Да не забравяме спазването на традициите - красиво подредена елха на Коледа или голяма кошничка с яйца на Великден. Така го разбирам аз, или поне на мен това ми създава уюта у дома.

П.С. Радвам се, че аз съм първата в този раздел, защото за мен наистина моят дом е моята крепост.
Активен

ileana
Newbie
*
Публикации: 205

« Отговор #1 -: Март 10, 2008, 10:01:00 »

1-во златно правило за мен е приветливата обстановка вкъщи,домът е мястото където получаваме зареждаща енергия и пълна релаксация, необходимо ми е спокойствието и сигурността да виждам че близките ми са добре и са щастливи,всеки да има силите да каже "простено-прости" за да се радваме на разбирателство и приятни взаимоотношения. и да се отнасяме един към друг с уважение и да ценим желанията и идеите на членовете на семейството ни,мн. често тези неща се оказват непосилни,но аз си мисля че с търпение вс. става Smile
Активен

Човек е жив, докато има мечти.
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #2 -: Март 10, 2008, 10:59:11 »

За мен домашния уют може да се отъждестви с няколко условия- разбирателство , любов в семейството , дом подреден и поддържан с желание, без значение дали е новообзаведен или не.
Иначе ако говоря за уют в обзавеждането, на мен ми е най-приятно мебелировката да е масив, цветовете да са топли.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #3 -: Март 10, 2008, 13:12:12 »

На първо място едно здраво и сплотено семейство. Разбирателство и доверие във всеки един член на семейството. Всичко друго е някак на заден план. Разбира се е важно да има една спокойна атмосфера, уют, семейни вечери и неделни излизания заедно.....
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: