star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: 1 ... 6 7 [8]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 60708 пъти)
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #175 -: Май 11, 2009, 20:17:40 »

Ти пък много персонално приемаш всичко. Това е интернет, все пак. Когато носи приятни емоции - ок, но не мога да си представя да влияе на някого отрицателно, да го обижда и засяга толкова дълбоко. Confused
Активен

C’est tout!
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #176 -: Май 11, 2009, 20:23:00 »

Ми не знам. Явно наистина има хора, които са донякъде срещу мен. Форум е все пак, с малко активни потребители, което ми харесва, защото няма лиготии, всички са сериозни и начетени хора, според мненията им, разбира се, но така като се изръбчи някой с нещо и ми става криво, защото хем нищо лошо не съм казала, хем и ми се изпълчват, но няма значение.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #177 -: Май 11, 2009, 20:35:07 »

Не си го слагай толкова на сърцето.  Wink Ако знаеш колко форумен бой съм изяла през годините, няколко пъти гръмко се изцепвах, че си отивам и след няколко дни пак обратно.  Lol За темата за оплакванията да не говорим - все пак съм форумно мрънкало на 2008 (официално). Случват се такива работи в интернет, но и не само там. Във всяка общност, където се събират хора, възникват дрязги и противоречия, няма как без тях - хора сме.  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #178 -: Май 11, 2009, 21:05:52 »

Катрин, тебе си те обичаме, стига си се правила на черната овца  Tongue

Лейди, тук е имало къде къде по-жестоки сблъсъци от просто една по-остра забележка и пак сме оцелели сума ти години, така че наистина не го приемай толкова навътре. Това, което всички се опитаха да ти кажат е, че не е нужно да отговаряш на всеки пост във форума, освен ако наистина не е някакво прилично мнение, а не просто смеещо се човече (в смисъл, тук е малко по-различно от чат). Просто се постави на мястото на някой потребител, който цъка на светещите теми с желанието да прочете нещо хубаво и попада на абсолютно безсмислено мнение. Това разбира се отново не е лично, още повече, че аз нямам никакво собственическо чувство към форума,за да имам някакви претенции, дори се радвам, когато пишат повече хора.
Активен

Last Summer
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #179 -: Ноември 18, 2010, 13:12:37 »

Здравейте, извинявам се че досаждам но исках да помоля, ако е възможно да изтриете един потребител [ Sex_0n_The_Beach ]  Confused  Благодаря предварително  Smile
Активен

НеДеЙ дА кАзВаШ, чЕ мЕ пОзНаВаШ зНаЕйКи СаМо ИмЕтО мИ! ;)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #180 -: Ноември 18, 2010, 13:23:26 »

Ха-ха. И аз искам да си разчиствам сметките, ама не може.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #181 -: Октомври 21, 2012, 15:12:58 »

Не се шашкайте, че пиша тук  Cheesygrin Не мисля да трия нищо, а и май отдавна я минахме тази фаза с параноята...

Имам съвсем прост въпрос: как да си сменя ника да е на кирилица? Бих го споменила и коренно, но знам, че ще станат дебати и не искам да си го причинявам, но поне да не ме дразни как седи на латиница с q накрая.

В настройките никът е единственото, което май не мога да сменя...идеи, или някой админ ако може да го направи? На "Корнелия" например.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #182 -: Октомври 22, 2012, 09:22:03 »

то и мен ме дразни моя ама не могат да се сменят...
Активен

Страници: 1 ... 6 7 [8]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: