star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 62702 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #25 -: Февруари 23, 2008, 12:22:48 »

Мога да си представя защо Хриси реагира така. Все пак този форум е нейно дете и я боли, че по някакъв начин може да се осакати и да се правят с него всякакви експерименти. Аз честно казано разбирам и нея, разбирам и другото мнение, но не мога да изкажа мнение.Всеки е прав за себе си. Но аз лично искам форумът да съществува.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #26 -: Февруари 23, 2008, 18:50:21 »

Не знаех,че 1 моя простичка молба ще породи такава дискусия Blink
Пък и не съм от хората, които постоянно хленчат или искат нещо Rolling Eyes
Ще проверя колко са ми мненията и ще почна по малко по малко да си ги трия на ръка Unsure
И не става въпрос за оскатяване на форума и т.н - аз не съм от активните потребители, така че с мен или без мен, все тая!

Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2688

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #27 -: Февруари 23, 2008, 20:37:05 »

Cry Cry
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #28 -: Февруари 25, 2008, 12:39:09 »

Съжалявам, че Даут иска да ни остави.
Но още повече съжалявам от реакцията на другите потребители... И Хриси, прекалено остра си станала в последно време. Не знам защо, и да си казала, не съм прочела, просто отбелязвам... пак със съжаление.
Като цяло форумчето загуби много от обаянието си с премахването на потребители, напускане, банване и прочие. Както бях написала в една друга тема - започнали сме да си играем на заяжданка, вместо на споделянка. Някак тъжно ми е...  Unsure
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #29 -: Февруари 25, 2008, 13:20:21 »

Последното мнение се препокрива напълно с моето.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #30 -: Февруари 25, 2008, 16:41:14 »

Но още повече съжалявам от реакцията на другите потребители... И Хриси, прекалено остра си станала в последно време. Не знам защо, и да си казала, не съм прочела, просто отбелязвам... пак със съжаление.
Като цяло форумчето загуби много от обаянието си с премахването на потребители, напускане, банване и прочие. Както бях написала в една друга тема - започнали сме да си играем на заяжданка, вместо на споделянка. Някак тъжно ми е...  Unsure
Много точно казано Sad
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #31 -: Февруари 26, 2008, 20:07:50 »

Mи doubt  като е точно казано защо тогава ще си триеш мненията? Нещо не ти виждам логиката в случая.
А за Anna T. и Секси може ли да споделите кой потребител е "премахнат", защото аз не съм чувал за такъв случай. Колкото до Бан-а имаше само един случай и той беше за няколко дни и сега Феята си има пълен достъп да пише.

Аз също бих съжалявал, че doubt иска да ни остави ако каже нещо смислено като причина. Пък ако няма нека си трие мненията както е решила и да не драматизира повече.

Аз лично не виждам никаква драма в това, че напоследък доста хора пишат малко. Това е напълно нормално, защото доста хора се срещат извън форума и си поддържат контакти на живо. Някак си не е логично да си пишат по форуми според мен.
Пък и с форума е като в реалния живот. Идва време когато всеки е споделил всичко, което иска да каже, а другия знае всичко за него. Потвърждение на думите ми е,ч е най-вървежни теми са: вижте кво си купих, да се оплача, да се похваля...... все спам теми на неща, които бихте споделили на живо и с приятелите си.
Що се отнася до така нареченото "заяждане", то винаги е присъствало във форума и не е нещо породило се в последните дни. И ако помислите малко ще видите, че в повечето случай това са и най-хубавите теми.

Колкото за Хриси и аз да бях на нейно място и на мен все да ми мрънкаше някой из темите и на лични и аз щях да говоря остро.
С две думи спрете да мрънкате щото драма няма, всичко си е нормално.
Толкова по темата от мен.
Активен

las cuentas
Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #32 -: Февруари 27, 2008, 12:55:44 »

Никой не мрънка, ТОЙ!!!
СПОДЕЛИХ какви са ми наблюденията. Ако не ти достига да го прецениш, поне не го коментирай. Особено по този начин. Никой не драматизира, но явно с теб имаме различно мнение за "нормалността" на взаимоотношенията във форума. А ти принципно си говориш остро, без да разсъждаваш особено!
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #33 -: Февруари 27, 2008, 13:04:10 »

Не знаех,че 1 моя простичка молба ще породи такава дискусия Blink
Пък и не съм от хората, които постоянно хленчат или искат нещо Rolling Eyes
Ще проверя колко са ми мненията и ще почна по малко по малко да си ги трия на ръка Unsure
И не става въпрос за оскатяване на форума и т.н - аз не съм от активните потребители, така че с мен или без мен, все тая!
Не, няма да триеш на ръка! Не съм си губила времето тук, за да ми се обясняваш "с мен и без мен". Както казах по-скоро трия всичко и без това до гуша ми е дошло именно от хленчения.

Въобще не става въпрос дали всеки ще си има опцийка да си затрива когато му скимне акаунта, а че за някой това наистина може да е ужасно важно! И да, това да зависи от теб, стига да не е лигавщина и глупост.
Летвата тук е високо поставена и не става с аргументи "вече не ми се влиза".

Така е, да! Прекалено остра съм. И така ще бъда занапред. Както казах вече щом не ви пука за форума и неговото унищожение, защото държанието на девойката е точно унищожение, то значи не ви пука дали форума ще изчезне като стария или няма да изчезне!

А по темата със загубата на обаянието, ти Анна и ти Секси, какво правите за него, а? Освен да мърморите, разбира се? Не видях в изказаното мнение да ви е грижа дали тук темите ще запазят цялостта си или не, или пък какво ще направите вие. Но пък бързате да подхванете пак "бановете", ей така за да убието и малкото останало търпение.
Да, сложих бан на Феята. И да сложих и го за и се затвори устата и да спре да приказва глупости. Защото истината, драги мои, е, че онези, които разбудиха историята с Дита и убиха "обаянието на форума" - Еуфория и Мермейд, и в последствие Феята - нямаха нито едно доказателство в подкрепа на историята си за фалшивата самоличност. Точно три дни преди да сложа бана на Феята, когато тя вече сипеше интригите си навред и приказваше каквото и падне, аз бях тази, която откри единствената правдоподобна следа (подчертавам следа, не доказателство!), че момичето на изпратените снимки може да не е Дита! Феята разправяше на ляво и на дясно как Дита е дебела и гнусна, Еуфория и Мермейд мълчаха като пукали и накрая разиграха театрото, че си тръгват обидени, а вие днес продължавате да ми мърморите, че съм се защитила и да ме класифицирате остра ли съм, тъпа ли съм.
Да не мислите, че ми е приятно.. Всеки път като взезя и се питам що се занимавам...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8795

« Отговор #34 -: Февруари 27, 2008, 13:29:29 »

Хриси, не искам да се ядосваш така :( За историята с Дита и Феята съм съгласна- беше грозна и се получи голяма тъпотия, но е вече МИНАЛО! Не го напомнай всеки път, няма смисъл.

И защо си така настроена към нас? Не сме обичали форума, не ни пука за него, искаме да изчезне...Пълни глупости! Изобщо не си права! Ако беше така, щяхме ли постоянно да стоим тук и да си споделяме животите? И дори да приемаме толкова навътре такива истории като тази с Дита?

Много навътре приемаш всичко. От най-малкият конфликт фучиш като...ами като Феята  Lol Не всичко е заплаха и омърсяване на форума, само ТИ го приемаш така. А форумът сме НИЕ, потребителите (с това не искам да омоловажа твоята роля тя е ясна). Тъй че щом за нас нещата не са толкова трагични, приеми, че не са !

разбирам колко мразиш някой да трие постове и да бяга, но пък и такава реакция не е обоснована- дори 20 потребители да си изтрият мненията, форумът ще си го има. Не прави от мухата слон.

Аз съм напълно зад мненията на Фроузън. Извинявай,ама ако да кажем изневерявам на приятеля си и го споделя тук, а после разбера, че приятелка му е дала линк,няма ли да имам право да изтрия мненията си? Или ако разбера, че баща ми влиза по някаква причина, как да му дам да види какъв секс точно правя??! Личният живот си е нещо важно и смея да кажа по-важно от един потребител или една осакатена тема.

Колкото до Даут, както казах,има пълното право да се оттегли и да изтрие някои постове, но според мен трябва да каже причината. Ние сме хора ще разберем. Но ако всеки така без причина реши да изтрие ВСИЧКИТЕ си постове, съм съгласна с Хриси, че форум няма да има. Ако има основателна причина, нека да й бъде дадена зелена светлина.

Много написах и стана заплетено. накратко посланията ми са две:
1. за Хриси- ние обичаме форума почти колкото теб, недей да говориш така, че не ни пука, защото звучи глупаво. Не вземай всичко присърце. Когато можеш, изпълнявай молбите на потребителите, ако си имат причини. И знай че ние оценяваме всичко, което си направила, и няма да напуснем форума !!!
П.С. Всеки има право да изтрие НЯКОЕ от мненията си понякога, но  съм против масово триене.

И да не ти е хрумнало да махнеш форумчето !!!!!!! Ще разбиеш десетки сърца :(

2. За Даут- едва ли всичките ти мнения са уличаващи, аз даже не помня да си писала някога нещо особено лично, ти си от по-сдържаните. Тъй че си помисли налага ли се чак толкова крайна мерка. И все пак сподели причината, пък после редактирай поста си,ако това те притеснява.

Това е от мен засега.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #35 -: Февруари 27, 2008, 14:57:19 »

Аз съм напълно зад мненията на Фроузън. Извинявай,ама ако да кажем изневерявам на приятеля си и го споделя тук, а после разбера, че приятелка му е дала линк,няма ли да имам право да изтрия мненията си? Или ако разбера, че баща ми влиза по някаква причина, как да му дам да види какъв секс точно правя??! Личният живот си е нещо важно и смея да кажа по-важно от един потребител или една осакатена тема.
Спомняш ли си първия ник на Sahne, а на Mermаid, а на HappyHeart? А спомняш ли си онази тема за изневерите, която беше над 20 стр.? Дали няма разлика между тях и думите "с мен и без мен"?

Иначе, Корни, знам че някои от вас наистина обичате форума! Ако я нямаше ангажираността на Бизар, свежестта на темите, които пускаш ти, и момичета, които както беше писал ТОЙ, си споделят ежедневни радости и неволи тук, това място нямаше да го има. Затова ми става супер криво и се ядосвам до крайност когато тръгне да се мрънка за "загубеното обаяние заради премахването на потребители, напускане, банване и прочие" и когато зад това стои една изопъчена история, която никога няма да е минало именно заради ей тези думи...
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Февруари 27, 2008, 15:07:32 »

Хм, извинявам се официално за думите си.
Явно съм сбъркала мястото... Това вече не е форумът, в който влязох преди две години. Жалко... И за теб, Хриси, дето толко се юркаш, и за всички, на които някога ни беше приятно да влизаме тук!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15152

« Отговор #37 -: Февруари 27, 2008, 15:11:44 »

Явно съм сбъркала мястото... Това вече не е форумът, в който влязох преди две години. Жалко... И за теб, Хриси, дето толко се юркаш, и за всички, на които някога ни беше приятно да влизаме тук!

Оф айде сега, многострадалните Геновеви. Стига сте мрънкали вече като лошата "Форума умира". Ми нали ние/вие си го правим, Хриси ви е виновна, че не ви е приятно да влизате. Аман, от фръцвания вече.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15152

« Отговор #38 -: Февруари 27, 2008, 17:13:30 »

Браво, Анна, много зряло. И какво доказа като си изтри мненията? Толкова ли не може по някакъв приятен за вас и за околните начин да стоите тук и да се забавлявате? Хриси го взимала много навътре.....не е ли малко смешно заради нея да се правите на шутове и да доказвате Бог знае какво и да наказвате кой знае кого.
Активен

SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #39 -: Февруари 27, 2008, 17:57:07 »

Знам,че не трябва  да ви се меся в  работите.най малкото,че не съм много на ясно точно за какво става въпрос,но според мен специално за Даут мисля,че по добре щом  тя иска да си изтрие профила да го изтрие.
До колкото знам тя си има семейство  и може би причината да иска да го изтрие е   това.мисля,че едно семейство е много  по-важно от форума.
Хриси дано не се  убидиш.
Не казвам,че това е причината,но да предположим,защото според мен човек  който споделя толкова неща и за детенцето си не бе си изтрел профила,защото така и е скимнало (неказвам със сигурност)

Вярно че така после всеки ще иска да  си изтрие профила,ако му уръзне да седи във  форума,ама за да иска  тя да си изтрие профила явно има някаква  причина.

Хриси,разбирам те защо така се засегна и  започна да се караш,но това е правото на всеки да решава сам какво да прави.
Сигурна съм че ако се махнат 3-4 човека от форума няма да е болка за умиране.
все ще има някой на който да му е интиресно и да му е хубаво да влиза във  форума.
Нали знаеш всичко рано или късно умръзва.

Може би  щеше да е по-хубаво,ако всички  тук се  харесват и  се радват един  на друг,а не когато някое момиче пуска тема от сорто но бременна  ли съм всички да  я опрекват и да и казват,че е мн зле  и някви подобни.то не може всичко да е перфектно де,ама ако  няма толкова дразки ще е  много готино.  Smile

аз май много се отклоних от темата  Rolling Eyes

недей да се ядосваш толкова  когато някой иска да се махне.
наистина гадно е  да се провалят темите заради това и  наистина ако някой не иска да  го разпознаят във  форума може да пише по завъртяво  и да не се  разбира много,ама по някой път на човек му идва да си излее душата и понякой път не мислим какво казва,защото  е  толкова радостен или тъжен,че не мисли   какво може да  стане след това  Wink

оф абе не знам дали излезе нещо смислено и дали успях да кажа какво мисла,ама ще се надявам да ме разберете  Kiss
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #40 -: Февруари 27, 2008, 18:05:44 »

Спомняш ли си първия ник на Sahne, а на Mermаid, а на HappyHeart? А спомняш ли си онази тема за изневерите, която беше над 20 стр.? Дали няма разлика между тях и думите "с мен и без мен"?
И без това от трите само аз посещавам форума. И общо взето онази опастност тогава ме научи да не казвам неща, зад които не мога да стоя. Само веднъж съм имала издънка след това. Така, че аз съм единствения жив тиранозавър, който влиза тук и за който стария ник вече не е проблем. Ако за някой това е проблем  и особено за теб, Хриси, върни го  Smile

И аз си се тръшках допреди няколко седмици, че форумът не е същия, ама вече не искам да е същия, защото във всичко си има обаяние. Само ми се искаше да ми отговаряш на мейлите, които ти пиша.

Айде със здраве и стига драми. Който си иска стария форум да го търси на друго място. По-добре нещата да се виждат такива каквито са, отколкото всички да се обичаме и да си говорим на миличко.

ПС От едно в поста на Хриси ми стана много мило и искам да го повторя по мой си начин. За мен Бизар е човекът, който ми пълни душата като го чета.
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 27, 2008, 18:11:55 »

Офф, какво съм направила. Какво да съм направила? Ако се иска нещо, ще го направя. Но все пак това е форум, а не целият ми жовот. За който е- жалко за него.

И никога не съм имала претенции, за нищо. Така че...

Просто Хриси, ти съвсем се промени след онази случка. Всеки твой пост едва ли не е нападателен и се забелязва. Няма нужда за най- малкото нещо да пишеш километрични заядливи постове. Не си го лсагай толкова на сърце и тва е.  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

sexy
Newbie
*

« Отговор #42 -: Февруари 27, 2008, 18:13:07 »

Оф айде сега, многострадалните Геновеви. Стига сте мрънкали вече като лошата "Форума умира". Ми нали ние/вие си го правим, Хриси ви е виновна, че не ви е приятно да влизате. Аман, от фръцвания вече.

Що? Мрънкането забранено ли е? Или е привилегия само на някои.
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #43 -: Февруари 27, 2008, 18:22:47 »

Не знам каква е причината даут да иска да си изтрие профила, но смятам, че има пълното право да го направи, щом иска. Между "форум" и "личен живот", ами личният живот е много по-важен. Сори мацки, ама колкото и да ме убеждавате, че форумът ще е съсипан ако Даут и Анна Т. си изтрият мненията, аз ще продължавам да си твърдя, че това си е лично тяхно право и не съсипва форумът по никакъв начин, освен ако не изтрият и мненията си, в които дават съвети, а не само тези постове, в които разказват за личният си живот. Едно е да изтриеш постовете си в които даваш съвети как да се справим с цистита, съвсем друго нещата, които си казал за себе си. Или може би едно от момичетата тук, (чиито ник няма да споменавам, именно заради правото й на анонимност)което разказа как е изневерило на съпруга си, няма правото да изтрие постовете си, които е написала в пристъп на емоция, щото "форумът" щял да бъде съсипан? Разбирам ви и вас, администратори, модератори, ама вие просто гледате на нещата от съвсем различна гледна точка.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2184

« Отговор #44 -: Февруари 27, 2008, 18:24:41 »

А не може ли да мислим преди да пишем?
Активен
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #45 -: Февруари 27, 2008, 18:30:55 »

Може краси, но има една основна разлика м/у мъже и жени. Мъжете внимават пред кой какво споделят, жените са по-емоционални и комуникативни и могат да си докарат големи проблеми с това пред кой какво споделят. Тези, които не са си патили, именно заради "анонимността", са готови да споделят какво ли не с кого ли не. И не виждат и най-малката вероятност някой от реалния живот по някакъв начин да ги прочете. При който има такава опастност, и има какво да крие, има и пълното право да трие каквото си реши. Преди малко четох статия по темата http://e-vestnik.bg/3372
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 27, 2008, 18:34:35 »

Е тук не вярвах че ще получа "ама ти си мъж, различно е"
абе оправяйте се, само да кажа че тази простотия сме я обсъждали преди година някъде и не виждам някой да си е извадил поука.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #47 -: Февруари 27, 2008, 18:51:00 »

Мислех да не се намесвам, защото напоследък само се бутам между шамарите. Но не мисля, че мнението ми ще бъде обидно за някого. Просто искам да споделя, че форумът според мен не е загубил обаянието си, кавги винаги е имало, но и все пак не забравяме, че тук всички си взаимодействаме и натрупваме все повече впечатления един за друг, което води до повече напрежение неизбежно, но и до нови симпатии. Разбирам Хриси, защото тя се грижи за форума и прекарва време, нерви и какво ли не, за да го има. Разбирам и тези, които искат да си трият профила или да си сменят името. И на мен ми е хрумвало неведнъж. Аз също съм трила свои мнения, такива, които съм писала отдавна и които или са били твърде лични, или по някакъв начин противостоят на живота ми в момента и не бих искала някой познат да види какви съм ги писала, в случай, че намери форума. Нито имам желание да речем приятелят ми да го намери и да прочете колко съм била влюбена и какъв точно секс съм правила с бившия си. От такива съображения. И все пак съм гледала да трия само най-крайните мнения, които съм писала в теми, неактивни от 1 година. Надявам се, няма да се окаже, че това е осакатяване на форума.  Unsure Беладона е права, че жените сме много импулсивни, освен това и повечето изпитваме желание да споделим това, което ни се случва. Трудно е да си мерим приказките, ако в дадения момент импулсивно изпитаме желание да споделим. Но има и още един много важен момент - споделяйки с някоя приятелка, казаното отшумява в пространството и остава само това, което приятелката е запомнила. Във форума казаното стои - с часове, дни, седмици, месеци, години... Буквално - точно така, както сме го казали. Ако кажем на някого нещо и после съжалим, можем да се надяваме, че този човек ще бъде дискретен. Ако обаче няма с кого да споделим (както много често се случва с мен), и в изблик на спонтанност го споделим във форума, а после съжалим... Нима трябва да живеем с мисълта, че сме казали нещо, което не трябва,  и всеки Божи ден то стои във форума, в Интернет и е напълно достъпно за всички... Нямаме ли право да се опитаме да го скрием и да го поправим?  Sad Наистина се надявам, че това не е престъпление към форума, защото тогава той би се превърнал в едно доста стриктно и задължаващо място, в което всеки трябва да премисля по 5 пъти какво казва и дали след 3 години казаното няма да излезе наяве, да бъде открито от третата братовчедка на зълвата на сестрата на евентуалния ни съпруг и да създаде проблеми... А това според мен е доста натоварващо, ако човек влиза във форума, за да релаксира и да търси помощ или съдействие... Това беше по повод на триенето на мнения.  Unsure
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #48 -: Февруари 27, 2008, 19:18:53 »

Ами ако кажеш в разговор нещо после как ще го изтриеш? Само мога да съжалявам хора, които не могат да си стоят твърдо зад мненията и трябва да ги трият-крият-украсяват за да съвпаднат със сегашната им житейска философия в зависимост кой им е гадже или колко време е минало от споделянето на мнението. И наистина ли щяхте да напишете нещо различно ако нямаше възможността да се изтрие мнението ако ти запари под дупето? Щях да попитам това мъжко държание ли е но май няма смисъл. Така че що не вземете да си изтриете всички рискови мнения и да живеете като девици от сега нататък в един по-чист свят?
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #49 -: Февруари 27, 2008, 19:31:15 »

Както казах - има разлика между това да кажеш нещо устно и това да го напишеш. И това, че си споделил веднъж в тежък момент нещо, което просто си имал нужда да излееш... И в даден момент то ти става трън в очите и по-лошо - застрашава те по някакъв начин... За какво мъжко държание говориш? Някога си много съм се накефила на нещо, което съм направила с бившия си и съм го споделила тук... После сме се разделили и за мен е болезнено да гледам какво съм писала. И трябва ли съвсем спокойно да приемам мисълта, че приятелят ми ще намери подробно описание как ме е ***** бившия ми? Не, това няма да ми навреди и аз не си променям мнението по отношение на това, което съм написала. Просто в даден момент то започва да става болезнено за мен или за мой близък. Не трябва да ми пука ли? Цялостта на форума ли е по-важна в случая? Съжалявам, но не мисля така. Хората се променят. Пък и аз не говоря да си трия половината мнения всеки пък, когато нещо в живота ми се промени. Говоря за триене на конкретни неща, които по някакъв начин нарушават душевното ми спокойствие. И с акта на триенето никой не страда от това, че съм изтрила едно мнение от пет реда, в което съм описала свое лично преживяване, в тема, която всички са забравили преди година. И ще ти отговоря - ако нямаше опцията да се изтриват и променят мненията, може би сериозни бих се замислила дали да пиша в тема, различна от "Кой какво си слуша в момента". Щях да се чувствам застрашена. Вече съм спирала да пиша във форум, в който тази опция липсваше и имах грешката в много тежък момент да споделя нещо, което, ако някой близък го прочете, сигурно ще ме пратят в лудница. Сигурно още си стои там. Не знам. Но Интернет не е като реалния живот. Човек трябва да бъде много внимателен, но и рябва да има възможност да се защити в случай, че в даден момент е бил невнимателен.
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: