star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 62599 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7675

Heart follower

« Отговор #75 -: Февруари 29, 2008, 11:54:06 »

За друго става въпрос. Първо - аз и като пиша, пиша дискретно, доколкото темата позволява. Споделям нещо, защото съм преценила, че имам какво да кажа и ще бъде интересно за хората. Второ, аз не пиша нещо пикантно и на другия ден да го трия. Аз трия неща само в отдавна забравени теми, които надали някой тепърва ще почне да ги чете (освен хората, които са намерили темата по ключови думи в гугъл примерно) и даже и да почне, липсата н моето мнение няма да му попречи да разбере темата, още повече, че аз лично теми не съм пускала, че да ги съсипвам. Ако това е толкова недопустимо... трябва да си реорганизирам ценностната система явно.  Confused
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #76 -: Февруари 29, 2008, 12:35:57 »

Абе ебати отговорните хора сте, дето винаги си стоят зад мнението.
Хард, твърди и велики. С презрение към всяка слабост и недомислие. Последствията-според заслуженото.
Междудругото, точно хора, които в посочената от Краси дискусия са били твърдо ПРОТИВ триенето намнения, са го правили в последствие, така че толкова за стоенето зад думите.

П.П. нема много общо с темата, ама пък се издразних на изказвания в дух: бъдете отговорни! човек, който не си стои зад думите не струва и пр. хардлайнерски глупости.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #77 -: Февруари 29, 2008, 12:44:23 »

Цялата работа е там, че има И други начини. Толкова ли е трудно, когато искаш да запазиш нещо в тайна, да си прикриваш малко повече следите на собствения компютър; да не казваш на разните си приятели и родители къде пишеш; и малко да внимаваш с Никнейма си (къде и как го използваш).  Ей така малко сам да се погрижиш за собствената си анонимност, вместо да пишеш и триеш цели мнения след това. Достатъчно е, ако тук си казал от къде си, как ти е точно името, къде учиш или работиш; или нещо крайно афектирано и лично - да го РЕДАКТИРАШ. По някакъв, обаче нормален начин, който не осакатява. ? Толкова ли е трудно да говориш на лични, с админ, с модератори, или с който щеш, какво можеш да се направи в случай на взети мерки и все пак възникнал проблем ? Дали пък случайно не може да се ПРОМЕНЯТ някакви неща. Не да изчезват, все едно ги е нямало ?! Или пък не може ?

Не става само с ядене.
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2184

« Отговор #78 -: Февруари 29, 2008, 12:55:35 »

Еми извинявай ако сме велики и хард...
Ще се опитваме повече да трием и да си сменяме мнението заедно с гаджето
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #79 -: Февруари 29, 2008, 13:09:28 »

Колко от тия 4 поискали да им се затрие профила е заради сменено гадже? Дали и при doubt е така? И кво, вселенско презрение, дори и да има такъв случай?
Ами не, всички сме се родили на по 50 и много сериозни. А да, и хард.
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #80 -: Февруари 29, 2008, 13:15:34 »

Фро, някога занимавала ли си се с поддържка, админитрация на форум ? Или в момента просто си правиш вятър? Малко по-отговорна не може ли да бъде цялата работа ? Защото някои хора наистина са се заели сериозно с форума и неговото функиониране ? За разлика от много други, които го виждат само като развлечение и на които не им дреме особено ?
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #81 -: Февруари 29, 2008, 13:30:06 »

Bamb, какво общо има функцията на модератор с обсъждането на съображенията (не)редно ли е да се трие профил и струва ли си така да се осакатяват теми, и в какви ситуации? По-отговорна към кого?
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 13:45:03 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #82 -: Февруари 29, 2008, 14:54:48 »

Предполагам общото е , че този модератор трябва да трие / не трие , да сложи подобни опции , като услуги , да ги поддържа , демек да угажда на глезотии , капризи или пък фатални проблеми на потребители , дет не познава , но явно трябва да се съобразява с тях , щот милите не могат да си направят елементарна преценки докъде трябва да спрат със споделянето .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
FroZen
Newbie
*

« Отговор #83 -: Февруари 29, 2008, 15:04:40 »

Когато има ясно правила, за кви глезотии става дума?!
Тук дискусията е/беше дали след като принципно няма опция за тирене на потребител, може ли да бъде махнат от администратора.
За споделянето си има редактиране на отделни мнения. Говорим (поне аз), ако има сериозна причина и поискаш, да те зачерктнат като потребител.  Тая отговорност и стоене зад думите е тъпо да се абсолютизира. Ей на, седя си зад думите. И кво!?

Освен това бъркаш администратор и модератор  Razz
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 15:13:47 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #84 -: Февруари 29, 2008, 15:26:57 »

Еми ти като се регистрира в този форум - видя какви опции имаше . Няма за триене на потребител и за смяна на ник няма . Това е положението - имаш си налични услуги , които можеш да ползваш . Ако не можеш да прецениш как или не те устройват  - опитай пак в друг форум .  Lol  Никой не е длъжен да  ти търчи под гъза и да забърсва ?! Каквото сам си направиш , друг не може .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

FroZen
Newbie
*

« Отговор #85 -: Февруари 29, 2008, 15:45:26 »

Дзън-дзън!
Не може да се сменят никове, ама са се сменяли. И то от потребители, дето са против триенето примерно. Ами аз пък може да съм против смяната на ника, ама никой не ме пита. Идеята не е да се чувстваме като в казарма, а да знаеш, че можеш ако (не като!) това, което си писал вече не е повод за безобидна дискусия, а е заплаха за сериозен проблем, да се обърнеш към администратора и човешки да му обясниш за кво става дума. И не някво правило да е приоритет, а ти.

И що всеки се прави на луд, като не отчита разликата между лигавщини и капризи, и реална нужда от анонимност за някой, който не се фръцка през 5 минути. То затова е "зависи".
Така или иначе човъркането е излишно и разговора се разми.

И въобще не става дума, ама никак администраторите или модераторите дали са виновни или не за нещо. Ако не съм съгласна с Бамб, Краси или Биз, то е по същината на темата, а не заради техните функции като модератори.
« Последна редакция: Март 07, 2008, 13:26:31 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #86 -: Февруари 29, 2008, 15:57:59 »

Това не е казарма , права си . Обществено място е . И всеки потребител го знае . И ако ис ка да си изпраска нещо лично - негова си работа . За мен пък не е работа на Амд / Модератора да тръгне ся да изслушва отделно на всеки личните проблеми . И да преценява дали даденото нещо заслужава да изтрие потребителя или да го остави - тя да не е някакъв съдник . Или да е завършила психология и е супер страст да задълбава в глупостите на някой . За един едно нещо е важно , за друг друго . За това всеки трябва да си седи зад думите - и не , не става дума за някакво абсолютизиране , ти можеш да промениш позициите си и да обясниш причините за това , но пускането на пост е действие и от това вече няма връщане назад. Ако утре тес почне да мрънка да й се изтрие темата - Ок ! А може би Хриси трябва да има и тела ми , за да ми се обади да ми каже , ако може да си изтрия мненията , където съм я цитирала .... И аз да скоча , щот е много важно за нея  . Айде моля ти се - не сме 5ти клас - ако някоя иска да се обеснява , да го прави , ама все пак си наясно , че не си в мазето на баба със затворени кепенци .
И от къде пък на накъде аз да съм приоритет , вместо правилата , които знаеш и си приел , почвайки да пишеш в този форум .
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15150

« Отговор #87 -: Февруари 29, 2008, 16:05:37 »

Не знам как бих го казала по-добре от Тинкърбел. Радвам се да видя, че не сме луди и все пак се разбира за какво иде реч, а не просто ей така да сме най- и все- и по-.
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #88 -: Февруари 29, 2008, 16:15:55 »

Кви лични проблеми да изслушва, кви телефони да има. Ако някой има интерес и му е важно, сам ще се обърне към Хриси. И не става въпрос да погазваш правилата, щото и да искаш не можеш да се изтриеш.
И да, за всеки различни неща са важни. За някой- целостта на форума, за друг- личния му живот.

Та на мен не ми пука кой кво ще ми прочете, защото не споделям нищо твърде лично, от което да се смущавам, ама по тоя случай нямам и особен принос тоя форум да е интересен.
Обаче има хора, които са споделяли много, а и точно чрез част от споделеното са били полезни. Айде да ги накажем, щото искаме да вменяваме отговорност.
Е никой не се надпреварва през глава да иска да му изтрият профила. Говорим за прецедент, а не за практика.
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #89 -: Февруари 29, 2008, 16:48:10 »

Ама ти от къде си намерила статистиките на форума , че си толкова убедена , че става дума за прецедент . Пише ли там колко пъти и по какви въпроси се обръщат към Хриси - аз лично съм и писала / беше ми отг и проблемът разрешен , още докато бях нов потребител . Ами ако всеки 2ри и пише . Ами не се сещам коя от потребителките беше написала - Хриси, няма проблем , че си спряла да ми отговаряш . Ти смятай таз откачалка колко лични е драснала . Ако някоя утре се хвърли от балкона , щот аватара не и е достатъчно голям ... И това ще е прецедент - сигурна съм , ама както казах вече никой не е длъжен да задълбава в личните проблеми на потребителите . За какви наказания ми говориш , за какво вминяване на вина ?!
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 29, 2008, 17:04:57 »

Ами Хриси си писа- това в четвърти път. По въпроса за който аз говоря, а не за това, за което ти го извърташ-оплакване за всичко  Wink

А за наказанието- ей такова. Писал си това и това, айде сега си сърбай попарата. Щом не си отговорен- сиктир. Ама нищо, че ние сме ти коментирали темата и сме се кефили на откровенията, после дружно да вдигаме рамена-дискусията е по-важна в някоя тема преди ен брой месеци. Ти се оправяй сам. Точка.

И стига си ми набирала вече.
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 17:21:03 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #91 -: Февруари 29, 2008, 17:46:04 »

А да де , само 4 пъти за 1 година . Дай да смятаме активни потребители и сега и да правим статистики малко ли е , не е ли  ... и тн .
Въпросът е принципен .  И в крайна сметка , като си писал , ще си сърбаш попарата много ясно , защо трябва да се очаква друг да поправя твоите писания и грешки . В крайна сметка избираш сам не само какво да казваш , а и пред кого .
Не ти набирам , ама ако продължим да дълбаем детайлно - ще заприличаме на Феята .  Lol
 Kiss
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #92 -: Февруари 29, 2008, 17:53:14 »

Щото на другите няма да им стане нищо кой знае какво от липсата на един потребител и развалянето на няколко дискусии, а въпросния потребител може да си спести куп проблеми. Оф и на мен ми омръзна да споря. Не може да заприличаме на феята, недей така  Lol
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #93 -: Февруари 29, 2008, 17:58:41 »

Краси,понеже аз подчекнах тази тема за Лейдипил-конкретно аз винаги съм била доволна от липсата на модератори там.смятам,че човек трябва да се  самоограничава от една страна и сам да игнорира мненията,които му се струват непристойни,от друга,а не това да се прави централно.

И съм сигурна,че ако Хриси и другите просто започнат да се занимават с форума дотолкова,колкото да не изчезне като стария,да премахват разни ботове и каквито са там другите напасти,вируси и прочее неща,от които не разбирам,ще им е много по-лесно,всички ще са равнопоставени,няма да има нерви,ще има свобода и забавление.Не разбирам кому са нужни разните правила за поведение и подобни тъпотии.Както каза Бам-има И друг начин да се игнорират,без да се налага да се трие и да се налагат банове.Иначе стандартът е малко двоен-могат да се затриват потребители и голите снимки на Тес,ама другите не могат да си затрият мненията или профила.

И смятам,че всеки би простил по-лесно на управленския екип нехайството,защото момичетата и момчетата избшо не са длъжни да се занимават,отколкото прекаленото вмешателство,каквото мисля,че имаме налице.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #94 -: Февруари 29, 2008, 20:40:54 »

...ако продължим да дълбаем детайлно - ще заприличаме на Феята .  Lol

Maлките деца ги плашат с Торбалан, ние тука ще се плашим с Феята...  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6122

Усмивка

« Отговор #95 -: Февруари 29, 2008, 20:58:09 »

Аз лично присъствието на модератори и администратори не го усещам. Имам предвид освен бана на Феичка и със снимките на Тес, които така и не засякох, друго не съм видяла. Според мен така и трябва да бъде. Присъствието им не трябва да се долавя от обикновения потребител.
Правила за мен трябва да има до там, че да се пише на латиница и подобни основни неща.
И пак казвам мнението си.. щом даут си е решила така никой няма право да и забранява. Ако става въпрос и аз съм бутнала тук там някое свое мнение. Без да развалям последователността на дискусията или напълно да затривам. Никой нищо не може да ми каже.
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #96 -: Февруари 29, 2008, 21:47:08 »

В крайна сметка си има редакция и който е решил, че иска да си трие мнението, нито някой ще го спре, нито разбере. Виж профил е друго и мисля, че темата се изчерпа вече. Изводите са всеки да си трие мненията едно по едно Cheesygrin Тези, които имат повечко, сами са си виновни, да не са писали толкова Lol

Пък за Феята недейте да говорите така. На мен ми липсва. Тя си беше колоритна личност и внасяше доста свежест в темите. Жалко, че не пише и по-добре да не се шегуваме все пак, тя не е лош човек Rolling Eyes

А като чета линка към темата, която даде Краси (която според мен не е актуалана към проблема разискван тук) си мисля, дали да не се възползвам от опцията да си изтрия постовете Lol Lol Lol
Активен

las cuentas
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #97 -: Март 01, 2008, 12:52:22 »

Хриси, моля те не затривай форума, много ще ми липсва! Искам да използвам темата да благодаря на теб и на всички модератори за усилията, които полагате и които често остават незабелязани

Корнелия, благодаря за свежите теми-почти винаги ги чета с интерес. Хайде да не се караме, нека погледнем човека до нас и оценим трудът му!

По темата: мога само да кажа, че разбирам и двете страни, всеки е прав за себе си, просто трябва да има повече разбиране и желание за търсене на компромис, проблемът е, че никога не може да се угоди на всички Rolling Eyes сигурна съм, че Хриси отдавна се убедила в това.

На мен лично този форум ми харесва много повече от Лейдипил, затова и пиша тук, не там. Харесва ми това, че има модератори.

Не мога да се съглася, че форумът е станал стерилен или несвеж. За мен пък си е много свеж, интересен и забавен, просто с удоволствие разпускам, докато малкото спи. А не пиша често точно заради него Smile

Сега за споделянето. Това, че един потребител не пише пикантни подробности какво? Не внасял свежест-по тая логика аз трябва да съм най-скучният потребител тук-е, за някои сигурно съм, но аз си мисля, че можеш да комуникираш пълноценно и без всички да знаят къв секс правиш с мъжа си Wink И ся за да не ме погнете, че по принцип не споделям-не го правя просто, защото не съм такъв човек, някак си нямам такава потребност... има и други потребители, които не споделят пикантерии, но мненията им са ми безкрайно интересни! Smile Плюс това самият факт, че почти всички пишат за някакви прости житейски радости или нерадости в "да се похвалим" или "да се оплачем" не означава ли, че все пак споделят??? Razz
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #98 -: Март 01, 2008, 17:18:15 »

А като чета линка към темата, която даде Краси (която според мен не е актуалана към проблема разискван тук) си мисля, дали да не се възползвам от опцията да си изтрия постовете Lol Lol Lol
SMS поздрав към Цецо  Lol Бъзик, де, питай обаче някого как се маха тази функция, не ща да те притеснявам с всеки мой пост  Lol
Линка към темата и аз го отворих и трябва да кажа, че от седмици не съм се смяла така  Cheesygrin Това ме разби и още се хиля като се сетя:
Offtopic    TOI & bizzare, get a room!!!  Cheesygrin
П.П. Извинете ме, не е по темата, мо между вас наистина има неизразходвана сексуална енергия. Поне от единия към другия. И моля не се оправдавайте с "приятелство", защото не ми минават тези още от стария форум. Ама как ви личи, леле... Радвам се за вас  Cheesygrin
Тая Мърмейд...липсва ми, ни в клин ни в ръкав пуска бомба  Lol Според мен това беше як бъзик, с цел провокация, който обаче повечето са приели насериозно.
Или километричният ти пост на 6та страница, ТОЙ, и на него много се смях, даже пак ще го прочета, има големи бисери  Thumbup Да не си посмял да го редактираш! Че иначе ще си увелича аватара на котешкия задник  Lol
Пък за Феята недейте да говорите така. На мен ми липсва. Тя си беше колоритна личност и внасяше доста свежест в темите. Жалко, че не пише и по-добре да не се шегуваме все пак, тя не е лош човек Rolling Eyes
Мани, за пръв път виждам мнение на Феята, в което се опитва да помирява, и изобщо не желае да спори  Smile И на мен ми липсва, да се връща!
Абе сериозно - не ви ли писна?!?
Колкото повече наближава Коледа, толкова повече се амбицирате...да се дръгнете...Да не сте мазохисти?!?
Не ви ли е Коледно, топличко...?!?
Не искате ли да имате приятели и да си казвате хубави неща,
а не да се изпокараме и най-накрая Хриси да дръпне шалтера,
щото й е писнало (аз отдавна да съм го направила!).
И аз да питам- не ви би е Бабомартенско, топличка, пролетно?
В заключение към темата: Има ли нужда пак да се изписват 8 страници с хапливи забележки? Просто когато дадено ваше мнение не ви харесва, редактирайте, не го трийте. Както аз правя когато нещо старо не ми харесва. Махам по 1 изречение и поста си остава. Така хем вълка сит, хем агнето цяло.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #99 -: Март 02, 2008, 19:03:46 »

Виждам как 1 обикновен въпрос се е превърнал в 4 страници дискусия и не разбирам с какво толкова разбуних цял океан емоции Shocked
Просто попитах нещо и изведнъж съвсем друго се получи - Смисъла на въпроса ми беше как мога да изтрия профила си?Тоест цялостното си присъствие!!Не става въпрос просто да се трият постовете ми, а целият профил - всичко,заедно с него!!
Благодаря за взетото отношение по темата, но смисълът не беше да влизам в центъра на словесни престрелки между потребителите Lol
Явно простите неща понякога са прекалено сложни за разбиране Blink - и не става въпрос за шекспирови трагедии, драми, смяна на гаджета или каквото и да е от този род Unsure

Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: