star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 61060 пъти)
TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #150 -: Март 17, 2008, 19:44:08 »

Sega като се замисля във форума отделни личности се познават по-добре помежду си от други. Комуникират си извън форума на живо или по чата и им е по-лесно да усетят кога един човек се шегува и кога не. Аз наскоро четох една тема (забравих коя) дето няколко момичета си размениха такива думи, че едвам успях да схвана, че май си се дразнеха приятелски (но не съм сигурен Rolling Eyes ). Помня само тинйърбел Unsure
Та в случая колкото и да не ми се иска да се обаждам ми е трудно, защото познавайки примерно Краси или Салсеро наживо ми е много странно как някой може да си помисли, че се заяждат. Криво ми е от тая цялата работа да си кажа и особено като се говори така за стойностни хора. Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и по-дълго Lol Lol Lol Lol
Та стига вече с тая тема глупаво е да се мери колко символа са на Краси и Секси постовете и да се търси саркастично заядливия им генезис, който е трудно откриваем според мен. Smile
Активен

las cuentas
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #151 -: Март 17, 2008, 20:07:29 »

Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и
Не ми цениш времето, то се видя  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #152 -: Март 17, 2008, 20:11:31 »

Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и
Не ми цениш времето, то се видя  Lol
С моите постове времето отлита като свръхзвуков охлюв (плужи дет вика една близка на сърцето ми дама) Lol Lol Lol Lol
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #153 -: Март 17, 2008, 22:25:26 »

Та стига вече с тая тема глупаво е да се мери колко символа са на Краси и Секси постовете и да се търси саркастично заядливия им генезис, който е трудно откриваем според мен. Smile

Брейййй какви думи си знаел.  Kiss

И аз като Смайли- някои потребители са ми толкова скучни и всеки път с километрични постове... Еми, няма как да ги изчета. Но например Аделина винаги я чета, защото има риска да изпусна някой бисер или нещо, с което после да мога да я изнудвам.  Sneaky Laugh
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

TOI
Newbie
*

« Отговор #154 -: Март 17, 2008, 22:29:18 »

С две думи: мери си думите (някой те гледа) Ninja
Активен

las cuentas
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #155 -: Март 17, 2008, 22:30:19 »

Колкото и да ме изнудваш,Сексиела,плачевният ти вкус за рокли винаги ще компенсира всеки мой компромат. Lol
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
sexy
Newbie
*

« Отговор #156 -: Март 17, 2008, 22:31:27 »

Ахаха. Ти пък кога си ме виждала с рокля, че се изказваш?  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #157 -: Март 17, 2008, 22:37:56 »

И по-добре-ще те съсипя. Lol Lol Lol
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
TOI
Newbie
*

« Отговор #158 -: Март 17, 2008, 22:48:18 »

ще те съсипя. Lol Lol Lol
От? Unsure
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*

« Отговор #159 -: Март 17, 2008, 23:13:06 »

А беее не предизвиквай злия демон в мен.  Angry

А Мини, и Котето, и други са ме виждали с рокля и останаха очаровани.  Razz  Cheesygrin Lol
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #160 -: Март 17, 2008, 23:32:04 »

ощетени нещастни захапани души.

е, не... Lol Lol Lol Lol Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #161 -: Март 18, 2008, 10:09:02 »

А Мини, и Котето, и други са ме виждали с рокля и останаха очаровани.  Razz  Cheesygrin Lol

Да, да, така е  CheesygrinВеднъж беше с една черна , прилепнала, тясна,секси, тип бюстие рокля...И тогава си спомням , че на всички им изпопадаха очите...абе аз ако съм мъж... Devil
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #162 -: Март 18, 2008, 11:39:07 »

Не,бе...айде сега всички пак скачат. Всеки да си пише както си иска и да споделя, колкото иска. Не искам да съдя никой. Просто си изказах мнение, пък мен Салсеро ме кефи и се опитах да се заяда с него, ама не ми се получи май.  Razz

Не се получи, щото той сега няма много свободно време. Smile И се пише "мерудия". Tongue
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #163 -: Март 18, 2008, 12:43:55 »

ощетени нещастни захапани души.

е, не... Lol Lol Lol Lol Lol

Това май пак е за мен  Cheesygrin Май трябва да се гордея, че името ми се споменава десетки постове след моите и даже се търсят някакви причини за моето мнение за някого. Че съм и злопаметна, дребна душа, дето е запомнила някакво заяждане от преди 5 години и още нося тежкия спомен за него  Lol И затова съвсем несправдливо съдя някой потребител без да забележа новите му заслуги Lol

Бизар, ще ме убиеш, честно.  Lol

Само да кажа, че с мен толкова хора са се заяждали, че ако за всички после имам мнение, че пишат къси и несъдържателни постове, няма да останат хора във форума, които да пишат "нормално" (не че дължината е мерило, но Бизар почна с тая идея. Моят критерий е съдържанието на поста и неговата насоченост. Затова и не разбрах защо трябва да коментирам Секси, ама карай- Бизарова логика   Lol )

За едно нещо обаче заслужавам критика- че продължавам да пиша по тази тема, когато такива неща се изписаха по мой адрес, че ми е под нивото да им отговарям. Ама после посоката се промени и затова поднових писането. Грешка..?  Unsure
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #164 -: Март 18, 2008, 13:06:22 »

О да, голяма ...дори не съм сигурна дали ще можеш да се редактираш после.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #165 -: Март 18, 2008, 13:21:09 »

О да, голяма ...дори не съм сигурна дали ще можеш да се редактираш после.

Ама сме заядливи като... хайде да не казвам  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #166 -: Март 18, 2008, 13:25:51 »

Да, да, така е  CheesygrinВеднъж беше с една черна , прилепнала, тясна,секси, тип бюстие рокля...И тогава си спомням , че на всички им изпопадаха очите...абе аз ако съм мъж... Devil

Tongue Very cool
Aз дори и да не съм мъж...  Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #167 -: Март 18, 2008, 13:32:20 »

Пак ще си посегнеш , нали... Lol Lol Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #168 -: Март 18, 2008, 13:35:44 »

Ахаха. Точно.  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #169 -: Март 18, 2008, 13:48:25 »

Да се включа и аз съм лесбо настроението и да си заплюя Аделиненстото аспержи Lol Devil
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #170 -: Май 11, 2009, 10:36:22 »

Моля, админа или някой от модовете, да бъде така добър да изтрие акаунта ми!!!
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #171 -: Май 11, 2009, 12:43:31 »

lady_dy, защо се сдухваш?  Smile На всеки му се е случвало да го заядат за нещо, даже няколко пъти подред (ако това е причината да искаш да ти изтрият профила). Аз лично ще се радвам да останеш във форума.  Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #172 -: Май 11, 2009, 13:59:15 »

А аз моля да четеш ПРАВИЛАТА на форума, преди да започнеш да пишеш в него и да предявяваш каквито и да били претенции. Акаунти и мнения НЕ не подлежат на триене. И това се отнася до всички, не само до теб.
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #173 -: Май 11, 2009, 20:06:57 »

Да, позна, Кате. Не ми е приятно всеки на втората дума да ме запъва! Даже и в "Да се оплачем 4".  Щом няма такава опция, лека-полека ще си редактирам мненията, изтривайки ги и оставяйки само 'пост', като няма друг начин. Но няма и да съм 'черната овца'.
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #174 -: Май 11, 2009, 20:16:14 »

Слава богу, че опцията за триене на мненията изчезва след определено време. Иначе, ако всеки настъпен имаше право да се самоизтрива, форума щеше да прилича на швейцарско сирене.
Споко, няма как да си "черна овца".Има много други преди тебе за този пост, а и не виждам за какво са тия фасони при положение ,че никой не се е заял с теб конкретно , и тъй като знам , че визираш мен, ще ти кажа, че забележката ми не е насочена директно към теб , а към хилядите такива мнения като (ще се повторя) "криво ми е", "сърби ме " и т.н. ,които общо взето нямат за цел да изразят някакво оплакване, а просто запълват време и форумно пространство. Всъщност единствената цел би могла да бъде- трупане на мнения.
Хвани прегледай назад темата да видиш колко такива като теб, които си "отиват" помпозно от форума има. Гледай си живота, пиши си без притеснения, но запомни ,че не винаги всички ще бъдат благоразположени към теб във всеки един момент. И това не се отнася само за теб, а за всички в този форум. ;)
« Последна редакция: Май 11, 2009, 20:18:03 от Mina_21 » Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7] 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: