star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 60706 пъти)
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« -: Февруари 19, 2008, 13:14:17 »

Ами това ми е въпроса - в някои от форумите, където пиша го има като опция, ама тук не Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Февруари 19, 2008, 13:23:59 »

Еми най-лесно - обръщаш се към Хриси, след като няма опция тук.
Едит:- при мен има, при настройките на профила има "Изтрий този потребител".
Нещо те сгащиха ли Smile
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Февруари 19, 2008, 13:29:47 »

А защо искаш да го триеш ? Няма ли да е по-добре, просто да бъде " сменен" , ако е важно ?
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Февруари 20, 2008, 11:17:46 »

Защо така Sad
Активен
doubt
Newbie
*

« Отговор #4 -: Февруари 21, 2008, 16:12:43 »

Бизар, ти си модератор, за това имаш тази опция в настройките:-)
Не са ме сгащили - трудно за обяснение...Просто спирам да пиша тук Unsure
Ще пиша на Хриси Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #5 -: Февруари 21, 2008, 16:33:10 »

По принцип е изключена за всички, линка се появява из някои темплети, но не би трябвало да работи. И като спираш да пишеш, защо трябва да трия профили, вероятно и мненията ти и да осакатя с това теми и дискусии?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 21, 2008, 16:42:58 »

Абе като е решила да спира,няма кой да я спре, но и според мен е по-добре да си смени името, да си махне подписите и мисля, че е достатъчно.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #7 -: Февруари 21, 2008, 16:43:19 »

И все пак не искаш ли поне малко да ни обясниш, защо така спираш да пишеш. Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 21, 2008, 16:52:06 »

Не мисля, че дължи обяснение на някой.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #9 -: Февруари 21, 2008, 17:06:49 »

Не мисля, че дължи обяснение на някой.
Да бе. Аз да питам- вътрешно нещо ме подтиква. Ама каква гадна любоптка съм. Тц-тц-тц
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 21, 2008, 17:13:04 »

Да, и аз това имах предвид.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #11 -: Февруари 21, 2008, 17:25:12 »

Е, да , ама тя ако иска може да отговори, нали?  Smile
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #12 -: Февруари 21, 2008, 21:04:31 »

Аз пък мисля, че трябва да си каже. Не че ще се бичувам публично ако не сподели, но след като съм си играл да и чета мненията и да отговарям, искам да знам, че не съм си губил време да чета и пиша напразно.
Ми я си помислете ако аз поискам да ми се изтрият мненията колко смешна ще стане всяка тема, в която съм участвал? Който иска да си ходи, но нищо няма да се трие и тва е.
Активен

las cuentas
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #13 -: Февруари 21, 2008, 21:35:02 »

Аз подкрепям Цецо в неговото мнение. Не искам никакво обяснение освен това.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #14 -: Февруари 22, 2008, 12:17:47 »

Всеки има право както на анонимност, така и да си обере крушите в един момент със все мнения. Стига да не е прищявка или лигавия, ама не вярвам да е.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Bambina
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 22, 2008, 14:48:45 »

А, да бе, със "все мнения". Нали осъзнаваш, ако това стане практика, колко теми ще трябва да се осакатят ? Да се загубят дискусии. И всеки да си мисли, че може да си плющи, каквото и да било, най-спокойно и безотговорно с мисълта, че в един момент може да изчезне безследно заедно с всичките си мнения ? ( не казвам, че това е случая на doubt )
Изводът е : Всеки да си преценява, на собствена отговорност, какво може и какво не може да пише тук. Това не е концерт по желание. Някой се грижи за този форум, това е Хриси, най-малкото нейният труд трябва да се уважава. 
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2008, 14:56:00 »

За да иска някой, който очевдино не е лекомислен, като doubt, да си изтрия целия профил, значи има основание, и си е изцяло нейна работа какво е то.
Разбира се, че си е на нейна отговорност както пише, но за пред нас. Мога да се хвана на бас, че над 50% не биха писали тук толкова лични и откровени неща, ако знаеха, че техни познати ги разпознават иззад никовете и съответно ги четат. И форумът щеше да е далеч по-сух и скучен. И ако някой е преценил, че има нещо, което застрашава или дори засяга неговия живот извън форума, на база споделено тук, има право да иска то да изчезне.
Дискусиите няма да се развалят с махането на мненията на един потребител.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 22, 2008, 15:29:39 »

Зависи. Не е така, но не искам да влизам в глупав спор. Аз казах ,че не говоря за нея, а и Хриси е тази, която решава. Още повече ,че има друг начин ,който изключва подобно триене.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 22, 2008, 16:25:18 »

За да иска някой, който очевдино не е лекомислен, като doubt, да си изтрия целия профил, значи има основание, и си е изцяло нейна работа какво е то.
Разбира се, че си е на нейна отговорност както пише, но за пред нас. Мога да се хвана на бас, че над 50% не биха писали тук толкова лични и откровени неща, ако знаеха, че техни познати ги разпознават иззад никовете и съответно ги четат.
Тази дискусия вече сме я водили достатъчно на брой пъти. Всеки си носи отговорността какво и къде приказва, къде публикува лични данни и колко невнимателен е към тях. Както онлайн, така и в реалния живот. Всъщност то няма разлика между двете!

И ако някой е преценил, че има нещо, което застрашава или дори засяга неговия живот извън форума, на база споделено тук, има право да иска то да изчезне.
Дискусиите няма да се развалят с махането на мненията на един потребител.
Като ще трием потребители и "все мнения" на потребители, трием все форум.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #19 -: Февруари 22, 2008, 16:38:46 »

Предполагам doubt си знае защо иска профилът и да бъде изтрит.
Ако става въпрос за някои определени постове може просто да ги редактира и със смяна на ника може проблемът да изчезне. Но предполагам тя все пак има защо да си е решила така.
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #20 -: Февруари 22, 2008, 17:07:17 »

Хриси, всеки си знае, но ако хората, които носят отговорност за това, което пишат, почнат и да се съобразяват прекалено кой ще чете и от кой евентуално може да бъде видяно това, което пишат в един по- късен етап, то тогава форума ще е наква стерилна среда, пълна с лицемери.
Тук се изливат проблеми, болести, караници с близки и много други интимни неща. Ако в един момент някой, който в никакъв случай не е бил предвиден да чете форума, го направи, било то в случайно разпознаване или влизане с чужд акаунт, всичко става пълна каша.
В крайна сметка не става дума за безразборно триене на профили! Не знам колко такива заявки е имало, но не вярвам да са много.
И има разлика между онлайн и личния ти живот, защото някои неща доста хора не са склонни да споделят с непознати, но тук това се случва, именно заради анонимността.
Това, че някой не е бил достатъчно внимателен да се прикрие добре, не е повод да си съсипва приятелства, връзки или недай Боже семейство, за да не пострада някоя дискусия отебана преди не знам си колко време. Нещо повече, човек, дори и да вземе всички възможни за него мерки, пак може да бъде открит кой е, само че просто не разбира как и си мисли, че е в безопасност и анонимен. Ти точно по-добре го знаеш от всички тук.

Не знаех, че темата е дискутирана и друг път.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #21 -: Февруари 23, 2008, 00:16:52 »

В крайна сметка не става дума за безразборно триене на профили! Не знам колко такива заявки е имало, но не вярвам да са много.
За една година 4. Ще ми кажеш, че 4 е малко число. Аз ще ти кажа, че при нищожния брой активни потребители това е голямо число. И че не съм направила този форум за да се трият акаунти. В никой форум, който посещавам няма опция изтриване на акаунт! И с капризите за смени на ника и триене аз бях дотук!

Понеже съм на кеф тази вечер ви давам опцията да гласувате "за" и "против" триенето на потребителски акаунти. Изберете период за гласуване и гласувайте. Ако окончателното решение е "за", това за мен ще значи, че не ви интересува форума, не ви е грижа за неговото съществуване или унищожение. Което пък значи, че няма значение дали ще го има или не! И тъй като вече веднъж съм мислила над въпроса дали да не изтрия целия форум, най-вероятно ще го направя щом за вас не е важно!
Активен

3axap
Newbie
*
Публикации: 134

По-сладка от шоколад!

« Отговор #22 -: Февруари 23, 2008, 00:34:59 »

Хриси, защо изобщо ще пускаш анкета?  Confused
Всеки, който влиза в този (в конкретния случай) форум, отговаря за действията и думите си. Като не иска да му се ровят в живота, да не споделя лични неща. За да няма после цупене и сръдни.
Който не иска да бъде свързан с постове, да не пише (повече). Да се смени никът, прмери за това поне има. Но започнат ли да се трият постове... наистина ще се съсипе всичко.  Unsure
Активен

на лов за захар... Smile

http://picasaweb.google.bg/3axxxap
FroZen
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 23, 2008, 00:51:44 »

Въобще не става въпрос дали всеки ще си има опцийка да си затрива когато му скимне акаунта, а че за някой това наистина може да е ужасно важно! И да, това да зависи от теб, стига да не е лигавщина и глупост.
Мнението ми е такова, защото съм била свидетел на истинска драма с моя позната, която от едно невинно "споделяне" точно във форум, жестото се опари. И не беше пубертетска история.  Както и да е.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #24 -: Февруари 23, 2008, 01:02:24 »

Против триенето на акаунти съм. Изтриването би осакатило доста дискусии и теми. Всеки за себе си трябва да прецени доколко да споделя.

Ако някой иска да бъде изтрит - да спре да пише, да си промени или изтрие мненията си, които го засягат и му пречат и толкова.
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 01:04:12 от Cookies » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #25 -: Февруари 23, 2008, 12:22:48 »

Мога да си представя защо Хриси реагира така. Все пак този форум е нейно дете и я боли, че по някакъв начин може да се осакати и да се правят с него всякакви експерименти. Аз честно казано разбирам и нея, разбирам и другото мнение, но не мога да изкажа мнение.Всеки е прав за себе си. Но аз лично искам форумът да съществува.
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #26 -: Февруари 23, 2008, 18:50:21 »

Не знаех,че 1 моя простичка молба ще породи такава дискусия Blink
Пък и не съм от хората, които постоянно хленчат или искат нещо Rolling Eyes
Ще проверя колко са ми мненията и ще почна по малко по малко да си ги трия на ръка Unsure
И не става въпрос за оскатяване на форума и т.н - аз не съм от активните потребители, така че с мен или без мен, все тая!

Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #27 -: Февруари 23, 2008, 20:37:05 »

Cry Cry
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #28 -: Февруари 25, 2008, 12:39:09 »

Съжалявам, че Даут иска да ни остави.
Но още повече съжалявам от реакцията на другите потребители... И Хриси, прекалено остра си станала в последно време. Не знам защо, и да си казала, не съм прочела, просто отбелязвам... пак със съжаление.
Като цяло форумчето загуби много от обаянието си с премахването на потребители, напускане, банване и прочие. Както бях написала в една друга тема - започнали сме да си играем на заяжданка, вместо на споделянка. Някак тъжно ми е...  Unsure
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #29 -: Февруари 25, 2008, 13:20:21 »

Последното мнение се препокрива напълно с моето.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

doubt
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 25, 2008, 16:41:14 »

Но още повече съжалявам от реакцията на другите потребители... И Хриси, прекалено остра си станала в последно време. Не знам защо, и да си казала, не съм прочела, просто отбелязвам... пак със съжаление.
Като цяло форумчето загуби много от обаянието си с премахването на потребители, напускане, банване и прочие. Както бях написала в една друга тема - започнали сме да си играем на заяжданка, вместо на споделянка. Някак тъжно ми е...  Unsure
Много точно казано Sad
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #31 -: Февруари 26, 2008, 20:07:50 »

Mи doubt  като е точно казано защо тогава ще си триеш мненията? Нещо не ти виждам логиката в случая.
А за Anna T. и Секси може ли да споделите кой потребител е "премахнат", защото аз не съм чувал за такъв случай. Колкото до Бан-а имаше само един случай и той беше за няколко дни и сега Феята си има пълен достъп да пише.

Аз също бих съжалявал, че doubt иска да ни остави ако каже нещо смислено като причина. Пък ако няма нека си трие мненията както е решила и да не драматизира повече.

Аз лично не виждам никаква драма в това, че напоследък доста хора пишат малко. Това е напълно нормално, защото доста хора се срещат извън форума и си поддържат контакти на живо. Някак си не е логично да си пишат по форуми според мен.
Пък и с форума е като в реалния живот. Идва време когато всеки е споделил всичко, което иска да каже, а другия знае всичко за него. Потвърждение на думите ми е,ч е най-вървежни теми са: вижте кво си купих, да се оплача, да се похваля...... все спам теми на неща, които бихте споделили на живо и с приятелите си.
Що се отнася до така нареченото "заяждане", то винаги е присъствало във форума и не е нещо породило се в последните дни. И ако помислите малко ще видите, че в повечето случай това са и най-хубавите теми.

Колкото за Хриси и аз да бях на нейно място и на мен все да ми мрънкаше някой из темите и на лични и аз щях да говоря остро.
С две думи спрете да мрънкате щото драма няма, всичко си е нормално.
Толкова по темата от мен.
Активен

las cuentas
Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #32 -: Февруари 27, 2008, 12:55:44 »

Никой не мрънка, ТОЙ!!!
СПОДЕЛИХ какви са ми наблюденията. Ако не ти достига да го прецениш, поне не го коментирай. Особено по този начин. Никой не драматизира, но явно с теб имаме различно мнение за "нормалността" на взаимоотношенията във форума. А ти принципно си говориш остро, без да разсъждаваш особено!
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Февруари 27, 2008, 13:04:10 »

Не знаех,че 1 моя простичка молба ще породи такава дискусия Blink
Пък и не съм от хората, които постоянно хленчат или искат нещо Rolling Eyes
Ще проверя колко са ми мненията и ще почна по малко по малко да си ги трия на ръка Unsure
И не става въпрос за оскатяване на форума и т.н - аз не съм от активните потребители, така че с мен или без мен, все тая!
Не, няма да триеш на ръка! Не съм си губила времето тук, за да ми се обясняваш "с мен и без мен". Както казах по-скоро трия всичко и без това до гуша ми е дошло именно от хленчения.

Въобще не става въпрос дали всеки ще си има опцийка да си затрива когато му скимне акаунта, а че за някой това наистина може да е ужасно важно! И да, това да зависи от теб, стига да не е лигавщина и глупост.
Летвата тук е високо поставена и не става с аргументи "вече не ми се влиза".

Така е, да! Прекалено остра съм. И така ще бъда занапред. Както казах вече щом не ви пука за форума и неговото унищожение, защото държанието на девойката е точно унищожение, то значи не ви пука дали форума ще изчезне като стария или няма да изчезне!

А по темата със загубата на обаянието, ти Анна и ти Секси, какво правите за него, а? Освен да мърморите, разбира се? Не видях в изказаното мнение да ви е грижа дали тук темите ще запазят цялостта си или не, или пък какво ще направите вие. Но пък бързате да подхванете пак "бановете", ей така за да убието и малкото останало търпение.
Да, сложих бан на Феята. И да сложих и го за и се затвори устата и да спре да приказва глупости. Защото истината, драги мои, е, че онези, които разбудиха историята с Дита и убиха "обаянието на форума" - Еуфория и Мермейд, и в последствие Феята - нямаха нито едно доказателство в подкрепа на историята си за фалшивата самоличност. Точно три дни преди да сложа бана на Феята, когато тя вече сипеше интригите си навред и приказваше каквото и падне, аз бях тази, която откри единствената правдоподобна следа (подчертавам следа, не доказателство!), че момичето на изпратените снимки може да не е Дита! Феята разправяше на ляво и на дясно как Дита е дебела и гнусна, Еуфория и Мермейд мълчаха като пукали и накрая разиграха театрото, че си тръгват обидени, а вие днес продължавате да ми мърморите, че съм се защитила и да ме класифицирате остра ли съм, тъпа ли съм.
Да не мислите, че ми е приятно.. Всеки път като взезя и се питам що се занимавам...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #34 -: Февруари 27, 2008, 13:29:29 »

Хриси, не искам да се ядосваш така :( За историята с Дита и Феята съм съгласна- беше грозна и се получи голяма тъпотия, но е вече МИНАЛО! Не го напомнай всеки път, няма смисъл.

И защо си така настроена към нас? Не сме обичали форума, не ни пука за него, искаме да изчезне...Пълни глупости! Изобщо не си права! Ако беше така, щяхме ли постоянно да стоим тук и да си споделяме животите? И дори да приемаме толкова навътре такива истории като тази с Дита?

Много навътре приемаш всичко. От най-малкият конфликт фучиш като...ами като Феята  Lol Не всичко е заплаха и омърсяване на форума, само ТИ го приемаш така. А форумът сме НИЕ, потребителите (с това не искам да омоловажа твоята роля тя е ясна). Тъй че щом за нас нещата не са толкова трагични, приеми, че не са !

разбирам колко мразиш някой да трие постове и да бяга, но пък и такава реакция не е обоснована- дори 20 потребители да си изтрият мненията, форумът ще си го има. Не прави от мухата слон.

Аз съм напълно зад мненията на Фроузън. Извинявай,ама ако да кажем изневерявам на приятеля си и го споделя тук, а после разбера, че приятелка му е дала линк,няма ли да имам право да изтрия мненията си? Или ако разбера, че баща ми влиза по някаква причина, как да му дам да види какъв секс точно правя??! Личният живот си е нещо важно и смея да кажа по-важно от един потребител или една осакатена тема.

Колкото до Даут, както казах,има пълното право да се оттегли и да изтрие някои постове, но според мен трябва да каже причината. Ние сме хора ще разберем. Но ако всеки така без причина реши да изтрие ВСИЧКИТЕ си постове, съм съгласна с Хриси, че форум няма да има. Ако има основателна причина, нека да й бъде дадена зелена светлина.

Много написах и стана заплетено. накратко посланията ми са две:
1. за Хриси- ние обичаме форума почти колкото теб, недей да говориш така, че не ни пука, защото звучи глупаво. Не вземай всичко присърце. Когато можеш, изпълнявай молбите на потребителите, ако си имат причини. И знай че ние оценяваме всичко, което си направила, и няма да напуснем форума !!!
П.С. Всеки има право да изтрие НЯКОЕ от мненията си понякога, но  съм против масово триене.

И да не ти е хрумнало да махнеш форумчето !!!!!!! Ще разбиеш десетки сърца :(

2. За Даут- едва ли всичките ти мнения са уличаващи, аз даже не помня да си писала някога нещо особено лично, ти си от по-сдържаните. Тъй че си помисли налага ли се чак толкова крайна мерка. И все пак сподели причината, пък после редактирай поста си,ако това те притеснява.

Това е от мен засега.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Февруари 27, 2008, 14:57:19 »

Аз съм напълно зад мненията на Фроузън. Извинявай,ама ако да кажем изневерявам на приятеля си и го споделя тук, а после разбера, че приятелка му е дала линк,няма ли да имам право да изтрия мненията си? Или ако разбера, че баща ми влиза по някаква причина, как да му дам да види какъв секс точно правя??! Личният живот си е нещо важно и смея да кажа по-важно от един потребител или една осакатена тема.
Спомняш ли си първия ник на Sahne, а на Mermаid, а на HappyHeart? А спомняш ли си онази тема за изневерите, която беше над 20 стр.? Дали няма разлика между тях и думите "с мен и без мен"?

Иначе, Корни, знам че някои от вас наистина обичате форума! Ако я нямаше ангажираността на Бизар, свежестта на темите, които пускаш ти, и момичета, които както беше писал ТОЙ, си споделят ежедневни радости и неволи тук, това място нямаше да го има. Затова ми става супер криво и се ядосвам до крайност когато тръгне да се мрънка за "загубеното обаяние заради премахването на потребители, напускане, банване и прочие" и когато зад това стои една изопъчена история, която никога няма да е минало именно заради ей тези думи...
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #36 -: Февруари 27, 2008, 15:07:32 »

Хм, извинявам се официално за думите си.
Явно съм сбъркала мястото... Това вече не е форумът, в който влязох преди две години. Жалко... И за теб, Хриси, дето толко се юркаш, и за всички, на които някога ни беше приятно да влизаме тук!
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #37 -: Февруари 27, 2008, 15:11:44 »

Явно съм сбъркала мястото... Това вече не е форумът, в който влязох преди две години. Жалко... И за теб, Хриси, дето толко се юркаш, и за всички, на които някога ни беше приятно да влизаме тук!

Оф айде сега, многострадалните Геновеви. Стига сте мрънкали вече като лошата "Форума умира". Ми нали ние/вие си го правим, Хриси ви е виновна, че не ви е приятно да влизате. Аман, от фръцвания вече.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #38 -: Февруари 27, 2008, 17:13:30 »

Браво, Анна, много зряло. И какво доказа като си изтри мненията? Толкова ли не може по някакъв приятен за вас и за околните начин да стоите тук и да се забавлявате? Хриси го взимала много навътре.....не е ли малко смешно заради нея да се правите на шутове и да доказвате Бог знае какво и да наказвате кой знае кого.
Активен

SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #39 -: Февруари 27, 2008, 17:57:07 »

Знам,че не трябва  да ви се меся в  работите.най малкото,че не съм много на ясно точно за какво става въпрос,но според мен специално за Даут мисля,че по добре щом  тя иска да си изтрие профила да го изтрие.
До колкото знам тя си има семейство  и може би причината да иска да го изтрие е   това.мисля,че едно семейство е много  по-важно от форума.
Хриси дано не се  убидиш.
Не казвам,че това е причината,но да предположим,защото според мен човек  който споделя толкова неща и за детенцето си не бе си изтрел профила,защото така и е скимнало (неказвам със сигурност)

Вярно че така после всеки ще иска да  си изтрие профила,ако му уръзне да седи във  форума,ама за да иска  тя да си изтрие профила явно има някаква  причина.

Хриси,разбирам те защо така се засегна и  започна да се караш,но това е правото на всеки да решава сам какво да прави.
Сигурна съм че ако се махнат 3-4 човека от форума няма да е болка за умиране.
все ще има някой на който да му е интиресно и да му е хубаво да влиза във  форума.
Нали знаеш всичко рано или късно умръзва.

Може би  щеше да е по-хубаво,ако всички  тук се  харесват и  се радват един  на друг,а не когато някое момиче пуска тема от сорто но бременна  ли съм всички да  я опрекват и да и казват,че е мн зле  и някви подобни.то не може всичко да е перфектно де,ама ако  няма толкова дразки ще е  много готино.  Smile

аз май много се отклоних от темата  Rolling Eyes

недей да се ядосваш толкова  когато някой иска да се махне.
наистина гадно е  да се провалят темите заради това и  наистина ако някой не иска да  го разпознаят във  форума може да пише по завъртяво  и да не се  разбира много,ама по някой път на човек му идва да си излее душата и понякой път не мислим какво казва,защото  е  толкова радостен или тъжен,че не мисли   какво може да  стане след това  Wink

оф абе не знам дали излезе нещо смислено и дали успях да кажа какво мисла,ама ще се надявам да ме разберете  Kiss
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #40 -: Февруари 27, 2008, 18:05:44 »

Спомняш ли си първия ник на Sahne, а на Mermаid, а на HappyHeart? А спомняш ли си онази тема за изневерите, която беше над 20 стр.? Дали няма разлика между тях и думите "с мен и без мен"?
И без това от трите само аз посещавам форума. И общо взето онази опастност тогава ме научи да не казвам неща, зад които не мога да стоя. Само веднъж съм имала издънка след това. Така, че аз съм единствения жив тиранозавър, който влиза тук и за който стария ник вече не е проблем. Ако за някой това е проблем  и особено за теб, Хриси, върни го  Smile

И аз си се тръшках допреди няколко седмици, че форумът не е същия, ама вече не искам да е същия, защото във всичко си има обаяние. Само ми се искаше да ми отговаряш на мейлите, които ти пиша.

Айде със здраве и стига драми. Който си иска стария форум да го търси на друго място. По-добре нещата да се виждат такива каквито са, отколкото всички да се обичаме и да си говорим на миличко.

ПС От едно в поста на Хриси ми стана много мило и искам да го повторя по мой си начин. За мен Бизар е човекът, който ми пълни душата като го чета.
Активен

Моето име е Любов.
sexy
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 27, 2008, 18:11:55 »

Офф, какво съм направила. Какво да съм направила? Ако се иска нещо, ще го направя. Но все пак това е форум, а не целият ми жовот. За който е- жалко за него.

И никога не съм имала претенции, за нищо. Така че...

Просто Хриси, ти съвсем се промени след онази случка. Всеки твой пост едва ли не е нападателен и се забелязва. Няма нужда за най- малкото нещо да пишеш километрични заядливи постове. Не си го лсагай толкова на сърце и тва е.  Wink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

sexy
Newbie
*

« Отговор #42 -: Февруари 27, 2008, 18:13:07 »

Оф айде сега, многострадалните Геновеви. Стига сте мрънкали вече като лошата "Форума умира". Ми нали ние/вие си го правим, Хриси ви е виновна, че не ви е приятно да влизате. Аман, от фръцвания вече.

Що? Мрънкането забранено ли е? Или е привилегия само на някои.
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #43 -: Февруари 27, 2008, 18:22:47 »

Не знам каква е причината даут да иска да си изтрие профила, но смятам, че има пълното право да го направи, щом иска. Между "форум" и "личен живот", ами личният живот е много по-важен. Сори мацки, ама колкото и да ме убеждавате, че форумът ще е съсипан ако Даут и Анна Т. си изтрият мненията, аз ще продължавам да си твърдя, че това си е лично тяхно право и не съсипва форумът по никакъв начин, освен ако не изтрият и мненията си, в които дават съвети, а не само тези постове, в които разказват за личният си живот. Едно е да изтриеш постовете си в които даваш съвети как да се справим с цистита, съвсем друго нещата, които си казал за себе си. Или може би едно от момичетата тук, (чиито ник няма да споменавам, именно заради правото й на анонимност)което разказа как е изневерило на съпруга си, няма правото да изтрие постовете си, които е написала в пристъп на емоция, щото "форумът" щял да бъде съсипан? Разбирам ви и вас, администратори, модератори, ама вие просто гледате на нещата от съвсем различна гледна точка.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #44 -: Февруари 27, 2008, 18:24:41 »

А не може ли да мислим преди да пишем?
Активен
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #45 -: Февруари 27, 2008, 18:30:55 »

Може краси, но има една основна разлика м/у мъже и жени. Мъжете внимават пред кой какво споделят, жените са по-емоционални и комуникативни и могат да си докарат големи проблеми с това пред кой какво споделят. Тези, които не са си патили, именно заради "анонимността", са готови да споделят какво ли не с кого ли не. И не виждат и най-малката вероятност някой от реалния живот по някакъв начин да ги прочете. При който има такава опастност, и има какво да крие, има и пълното право да трие каквото си реши. Преди малко четох статия по темата http://e-vestnik.bg/3372
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #46 -: Февруари 27, 2008, 18:34:35 »

Е тук не вярвах че ще получа "ама ти си мъж, различно е"
абе оправяйте се, само да кажа че тази простотия сме я обсъждали преди година някъде и не виждам някой да си е извадил поука.
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #47 -: Февруари 27, 2008, 18:51:00 »

Мислех да не се намесвам, защото напоследък само се бутам между шамарите. Но не мисля, че мнението ми ще бъде обидно за някого. Просто искам да споделя, че форумът според мен не е загубил обаянието си, кавги винаги е имало, но и все пак не забравяме, че тук всички си взаимодействаме и натрупваме все повече впечатления един за друг, което води до повече напрежение неизбежно, но и до нови симпатии. Разбирам Хриси, защото тя се грижи за форума и прекарва време, нерви и какво ли не, за да го има. Разбирам и тези, които искат да си трият профила или да си сменят името. И на мен ми е хрумвало неведнъж. Аз също съм трила свои мнения, такива, които съм писала отдавна и които или са били твърде лични, или по някакъв начин противостоят на живота ми в момента и не бих искала някой познат да види какви съм ги писала, в случай, че намери форума. Нито имам желание да речем приятелят ми да го намери и да прочете колко съм била влюбена и какъв точно секс съм правила с бившия си. От такива съображения. И все пак съм гледала да трия само най-крайните мнения, които съм писала в теми, неактивни от 1 година. Надявам се, няма да се окаже, че това е осакатяване на форума.  Unsure Беладона е права, че жените сме много импулсивни, освен това и повечето изпитваме желание да споделим това, което ни се случва. Трудно е да си мерим приказките, ако в дадения момент импулсивно изпитаме желание да споделим. Но има и още един много важен момент - споделяйки с някоя приятелка, казаното отшумява в пространството и остава само това, което приятелката е запомнила. Във форума казаното стои - с часове, дни, седмици, месеци, години... Буквално - точно така, както сме го казали. Ако кажем на някого нещо и после съжалим, можем да се надяваме, че този човек ще бъде дискретен. Ако обаче няма с кого да споделим (както много често се случва с мен), и в изблик на спонтанност го споделим във форума, а после съжалим... Нима трябва да живеем с мисълта, че сме казали нещо, което не трябва,  и всеки Божи ден то стои във форума, в Интернет и е напълно достъпно за всички... Нямаме ли право да се опитаме да го скрием и да го поправим?  Sad Наистина се надявам, че това не е престъпление към форума, защото тогава той би се превърнал в едно доста стриктно и задължаващо място, в което всеки трябва да премисля по 5 пъти какво казва и дали след 3 години казаното няма да излезе наяве, да бъде открито от третата братовчедка на зълвата на сестрата на евентуалния ни съпруг и да създаде проблеми... А това според мен е доста натоварващо, ако човек влиза във форума, за да релаксира и да търси помощ или съдействие... Това беше по повод на триенето на мнения.  Unsure
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #48 -: Февруари 27, 2008, 19:18:53 »

Ами ако кажеш в разговор нещо после как ще го изтриеш? Само мога да съжалявам хора, които не могат да си стоят твърдо зад мненията и трябва да ги трият-крият-украсяват за да съвпаднат със сегашната им житейска философия в зависимост кой им е гадже или колко време е минало от споделянето на мнението. И наистина ли щяхте да напишете нещо различно ако нямаше възможността да се изтрие мнението ако ти запари под дупето? Щях да попитам това мъжко държание ли е но май няма смисъл. Така че що не вземете да си изтриете всички рискови мнения и да живеете като девици от сега нататък в един по-чист свят?
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #49 -: Февруари 27, 2008, 19:31:15 »

Както казах - има разлика между това да кажеш нещо устно и това да го напишеш. И това, че си споделил веднъж в тежък момент нещо, което просто си имал нужда да излееш... И в даден момент то ти става трън в очите и по-лошо - застрашава те по някакъв начин... За какво мъжко държание говориш? Някога си много съм се накефила на нещо, което съм направила с бившия си и съм го споделила тук... После сме се разделили и за мен е болезнено да гледам какво съм писала. И трябва ли съвсем спокойно да приемам мисълта, че приятелят ми ще намери подробно описание как ме е ***** бившия ми? Не, това няма да ми навреди и аз не си променям мнението по отношение на това, което съм написала. Просто в даден момент то започва да става болезнено за мен или за мой близък. Не трябва да ми пука ли? Цялостта на форума ли е по-важна в случая? Съжалявам, но не мисля така. Хората се променят. Пък и аз не говоря да си трия половината мнения всеки пък, когато нещо в живота ми се промени. Говоря за триене на конкретни неща, които по някакъв начин нарушават душевното ми спокойствие. И с акта на триенето никой не страда от това, че съм изтрила едно мнение от пет реда, в което съм описала свое лично преживяване, в тема, която всички са забравили преди година. И ще ти отговоря - ако нямаше опцията да се изтриват и променят мненията, може би сериозни бих се замислила дали да пиша в тема, различна от "Кой какво си слуша в момента". Щях да се чувствам застрашена. Вече съм спирала да пиша във форум, в който тази опция липсваше и имах грешката в много тежък момент да споделя нещо, което, ако някой близък го прочете, сигурно ще ме пратят в лудница. Сигурно още си стои там. Не знам. Но Интернет не е като реалния живот. Човек трябва да бъде много внимателен, но и рябва да има възможност да се защити в случай, че в даден момент е бил невнимателен.
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #50 -: Февруари 27, 2008, 19:38:42 »

Никой не мрънка, ТОЙ!!!
СПОДЕЛИХ какви са ми наблюденията. Ако не ти достига да го прецениш, поне не го коментирай. Особено по този начин. Никой не драматизира, но явно с теб имаме различно мнение за "нормалността" на взаимоотношенията във форума. А ти принципно си говориш остро, без да разсъждаваш особено!
В случая си абсолютно права КОМЕНТИРАМ и ти по същия начин не можеш да ми казваш какво да правя. Не за друго ами заради самия генезис на думата "форум" в този си вариант. Та именно на такова място се коментират предни изказвания преди твоето. В тази връзка не си права да си остра с мен и да ми викаш. Smile Казвам ти го с най-добри чувсва въпреки че по дефолт ми е ясно, че не ме долюбваш.
Колкото до това дали разсъждавам, разбира се имаш право на мнение и се радвам, че го изразяваш гласно, за което ти благодаря Smile

И последно. Ако предното не е било мрънкане и драматизиране, то това ти мнение е определено такова и тук вече разсъждавах малко по-дълго, за да не ме обвиниш отново, че съм повърхностен. Толкова мога да ти кажа и няма да ти се обяснявам повече. Ако решиш, че е заяждане, такова да е. Не ми пречи. Smile

Като чета мненията виждам, че отново както винаги се смесват нещата и пак някой е останал недоразбран. Нека да изясним. Никой не е против някой да си изтрие мнението или мненията в някоя тема ако прецени, че се е впуснал малко повече в приказки, които не е трябвало да казва. Това е абсолютно нормално и няма кой да ви спре или укори.
Проблема е когато искаш да си изтриеш всичките мнения просто така. Не ми се дават отново примери, омръзна ми от сравнения, след които пак има мнения като на Беладона. Никъде не дават така бе хора. Краси с два реда пак е написал брилянтно мнение, което ако разберете правилно, ще видите и защо аз пиша или Хриси се ядосва.
Това е то и да се говори смисъл няма все едни ще ги дъвчем и все ще има недоволни.
Краси поздрави за последния пост Smile
Активен

las cuentas
Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #51 -: Февруари 27, 2008, 19:51:35 »

Едно не мога да разбера... като се притеснявате някой възможен ваш познат, приятел или неприятел да прочете нещо тук защо въобще пишете Confused

И аз съм споделяла много лични неща тук, но си стоя зад думите и не мисля, че е редно да триеш. Щом имаш притеснения, че нещо ще ти навреди евентуално, не е ли нормално просто да се замислиш малко и да се спреш, да не пишеш.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #52 -: Февруари 27, 2008, 19:53:52 »

Значи, доколкото разбирам, по-добре е просто да спрем да пишем, вместо да се поправяме, когато прекалим? ОК.  Cheesygrin Щом като така трябва, в името на форума спирам.  Razz
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #53 -: Февруари 27, 2008, 19:55:15 »

Не съм казала това.

Става въпрос, че преди да напишеш нещо трябва да помислиш дали да го пишеш.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #54 -: Февруари 27, 2008, 20:03:33 »

Трябва да мислиш... Понякога обаче нямаш с кого да споделиш. Да кажем, че нямаш приятели (на разположение, ако иначе не ви харесва). И се сближаваш с хората от форума. И в един момент те стават хора, с които споделяш личните си неща без да съобразиш, че тези неща остават в интернет пространството и че човек, който си търси нещо в гугъл, може да разбере всичко за теб. Човек трябва да внимава наистина. Но понякога самотата кара хората да вършат необмислени неща. Но може би си права - който не иска личните му неща да се четат от сульо и пульо, просто да не пише. Може би наистина трябва да намеря друг начин да поддържам връзка с хората от форума, извън самия форум. Странно е, но може би наистина така и трябва.  Confused
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #55 -: Февруари 27, 2008, 20:16:16 »

Виж, сама казваш, че понякога искаш да споделиш на някой нещо свое, но да не е на приятели. Точно за такива хора според мен обаче са измислени форумите, никовете и аватарите. Като напишеш нещо и някой го намери, какво? Как ще разбере, че си ти?
А под обмисляне имаме предвид, че не може да си примерно майка, да си показала снимка на децата си в подписа, да ти знаят имената и адреса и уж тайно тук да споделиш, че изневеряваш на мъжа си. И после, разбираш ли, да се усетиш, че си била емоционална и да тръкнеш всичко. (например)
В крайна сметка форума си е форум, голяма работа, ама такива смешни поведения ....тук някой добър администратор ще я спаси. Ама от какво ще я спаси, че не може да прецени кое къде и как да казва ли? А навън кой ще я спаси?
В тази връзка Кукис направо ме разбива каква е откровена, въпреки, че знае, че приятеля и сигурно я чете от време на време.
Активен

Cookies
Newbie
*

Просто бисквитка...

« Отговор #56 -: Февруари 27, 2008, 20:49:25 »

В тази връзка Кукис направо ме разбива каква е откровена, въпреки, че знае, че приятеля и сигурно я чете от време на време.

Аз от него нямам някакви тайни, та да ме притеснява какво съм казала и как. Пък и по-скоро аз сама му чета някой от мненията си...
Активен

SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #57 -: Февруари 27, 2008, 22:23:42 »

Абе не е така както вие казвате.ще стане нещо утре  и ще искате и вие да си изтриете мнениетата  или профилите.
вие си знаете де,аз съм от много малко време  във форума.

аз съм си направила така- никой мой познат не знае как се пиша във форума,ник нейма ми няма нищо общо със скайпове майпове и т.н.
всеки може да го направи това.

незнам защо   започвате да спорите кое е  било правилно и кое не е.
никой няма да си промени мнението според мен.

и двете страни са прави....
всеки има право да си изтрие профила,защото не е писал каквото трябва и ще го збарат,но и всеки може да си мери приказките за да не се стига до там.

Хриси е права да се сърди,но според мен трябва да зачита мнението на другите без да се цупи.
И какво като са се  махнали 4 човека от форума за 1год. голямата работа.
Аз незнам,но всички казвате,че  форума много се е променил от началото до  сега...ами то всичко се променя към добро или към по- лошо ама се променя.Сега може да е зле,а след няколко дни  добре.

Не се палете  толкова заради  такова нещо.За някой от вас форума сигурно е много важен,ама в крайна сметка не е всичко.

Don't Worry     
Be  Happy       Exclamation Cool
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #58 -: Февруари 27, 2008, 22:49:32 »

Добре де, толкова ли не може да се направи компромисен вариант? И аз според мен нямам много какво да крия, както се държа тук, така се държа и в реалността, каквото споделям тук, го знаят и познати, но пък уважавам правото на анонимност на другите. Хубаво, нека не си трие профила, ако е толкова страшно, но ако я притеснява, нека си изтрие част от мненията, в които е говорила за себе си. Какво толкова страшно ще стане?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #59 -: Февруари 28, 2008, 22:47:19 »

Ами ако кажеш в разговор нещо после как ще го изтриеш? Само мога да съжалявам хора, които не могат да си стоят твърдо зад мненията и трябва да ги трият-крият-украсяват за да съвпаднат със сегашната им житейска философия в зависимост кой им е гадже или колко време е минало от споделянето на мнението. И наистина ли щяхте да напишете нещо различно ако нямаше възможността да се изтрие мнението ако ти запари под дупето? Щях да попитам това мъжко държание ли е но май няма смисъл. Така че що не вземете да си изтриете всички рискови мнения и да живеете като девици от сега нататък в един по-чист свят?

Ти пък изобщо нямаш право да се намесваш с тази гледна точка. Твоите мнения в 99% от случаите са по 2-3 реда, в които пише нещо,което не се отнася за теб, а е заяждане или коментар. Ако всички пишеха така, това щеше да е нещо като компютърен форум.

С това не искам да омаловажа правото ти да пишеш както си искаш, но просто като не си от тези, които пишат редовно и споделят личния си живот, недей да обясняваш колко няма проблем да си седиш зад мнението. Защото има разлика какво е мнението. И аз ако пиша само неразбираеми остроумия и едноредни постове, ще си седя зад думите без проблем. Ама като пиша за интимни прически, изневери, оргазми, гинекологични изследвания и т.н., което прави форума форум, ще се случи някой път да пожелая да изтрия нещо.

Това си беше почти оф топик.

Хриси май се е успокоила вече, което ме радва  Kiss
Хриска, за смяната на никовете си права, честно казано и мен много ме дразни, защото за някои от хората разбирам след месеци, че са същите, но с нов ник- няма как да следя всяка тема, а те го казват само на 1-2 места. И после не ми става много приятно.

Остава само да се надяваме, че такива случаи ще са инцидентнии няма да станат практика, че тогава не знам вече.

Но все пак и аз като всички искам да си запазя правото да изтрия някое мнение някой път, писано в афект например, затова не мога да застана твърдо зад позициите на някои от вас.
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #60 -: Февруари 28, 2008, 23:00:39 »

Ти пък изобщо нямаш право да се намесваш с тази гледна точка. Твоите мнения в 99% от случаите са по 2-3 реда, в които пише нещо,което не се отнася за теб, а е заяждане или коментар. Ако всички пишеха така, това щеше да е нещо като компютърен форум.
Корнелия грешиш. Краси има изключително интересни двуредови мнения. И ако смяташ, че мненията са му заяждане, просто не разбираш голямото му чувство за хумор, а ако смяташ, че мненията са му просто коментар, пак се лъжеш. В повечето случай задава просто въпрос, на който ако си отговориш сама ще се убедиш, че те е насочил правилно. Този вид комуникация с въпроси аз го използвам в работата си като с отговорите на въпросите ми човека сам стига до правилния отговор и вижда, че той е бил пред него и го е знаел и е нямало нужда да ме пита Smile Това си е интересен начин на комуникация Wink И последно, за да не прозвуча като адвокат не смятам, че на човека, който си е играл да напише най-съдържателните теми за мъжките сексуални проблеми, а и не само, заслужава подобен пост.
Мое мнение, но се замисли над поста си Smile
Активен

las cuentas
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #61 -: Февруари 28, 2008, 23:05:41 »

Корнелия грешиш. Краси има изключително интересни двуредови мнения. И ако смяташ, че мненията са му заяждане, просто не разбираш голямото му чувство за хумор, а ако смяташ, че мненията са му просто коментар, пак се лъжеш. В повечето случай задава просто въпрос, на който ако си отговориш сама ще се убедиш, че те е насочил правилно. Този вид комуникация с въпроси аз го използвам в работата си като с отговорите на въпросите ми човека сам стига до правилния отговор и вижда, че той е бил пред него и го е знаел и е нямало нужда да ме пита Smile Това си е интересен начин на комуникация Wink И последно, за да не прозвуча като адвокат не смятам, че на човека, който си е играл да напише най-съдържателните теми за мъжките сексуални проблеми, а и не само, заслужава подобен пост.
Мое мнение, но се замисли над поста си Smile

няма какво да се замисля, мнението ми е градено с години, но няма да се занимавам да давам примери. Може да има мнение за сексуални проблеми, но сигурно е 1 и е копирано от другаде.

тва е мойто мнение и си седя за него,както ни учи въпросният младеж  Razz

Добавям само нещо-никъде не отричам, че и той пише полезни и остроумни постове, просто никога не споделя по начина, по който много други хора и затова В СЛУЧАЯ няма право да спори за "отстояване на мнението". Иначе нека си пише който както иска.
« Последна редакция: Февруари 28, 2008, 23:16:56 от Korneliq » Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #62 -: Февруари 28, 2008, 23:20:24 »

няма какво да се замисля, мнението ми е градено с години
Интересното в случая, е че няма как с години да си градила мнение ако си направиш труда да видиш кога е създаден форума Lol Както и да е имаш си мнението и можеш да го извикаш високо на трибуната Smile
Активен

las cuentas
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #63 -: Февруари 28, 2008, 23:29:09 »

Все се каня да напиша нещо по тая тема,обаче се опасявам,че ако съм откровена,или ще получа бан,или ще бъда лишена от ползването на някоя опция във форума,ама някак си в момента се чувствам способна да рискувам.

Много ми е неприятно от деспотичното отношение на власт-имащите във форума.Започнаха да се ползват всякакви права и наказателни мерки-нещо,за което аз не намирам оправдание,независимо от провокацията-била тя и под формата на Алексито,Феята или Дита.За мен тва е признак на слабост и малодушие.Друго настрана,че така се разгониха де що имаше някой интересен,който да внася свежест и няква интрига във форума....и съвсем логично-сега се радваме на по една нова тема на месец-супер просто.

Другия проблем-все по-малко някой споделя нещо лично във форума и някак си се губи връзката...а защо не се споделя?пак елементарно-защото някой има някви права над всичко казано от някой друг,то автоматично се превръща в неизтриваемо и непоправимо.И още защо-защото рискуваме някой ден някой разследващ да дойде да ти тропа на вратата и да те гледа колко кила си,примерно.В този ред на мисли,понеже опрях до казуса Дита,ми се ще да кажа тва-онва.Ама май не е уместно точно тук,така че ще си замълча временно.та мисълта ми беше-когато някой е притеснен от някое свое минало мнение,засрамен или каквото и да е-защо,по дяволите,да му отнемем правото да е притеснен,малодушен,засрамен?Кой каза,че е нужно всички да са ебати твърдите непоклатими типове и да премисляме по 100 пъти нещо,преди да го споделим?тва не е ли само по себе си осакатяване по някакъв начин на изявата ни като личности?

Много се радвах на Лейдипил и формата му,защото беше много либерален и даваше възможност на всеки да разкрие максимално ясно същността си-кой стои зад мненията си,кой-не;кой носи на базик-кой не;кой се връзва на простаци и елементарни провокатори-и кой не....и т.н.Просто всеки имаше възможност да каже всичко,т.е. да даде материал за опознаване,сближаване в най-чист и натурален вид.А сега изведнъж-тук не можело да се ругае,тук не може да си сложиш голи снимки,тук не може да си недоволен от Хриси,тук един може да се ядоса и да ебе майката на целия форум,затова трябва да се съобразяваме с настроенията му,а друг като се ядоса няма друг избор освен да си обере крушите и достойно сам да се отстрани,ако преди това не го отстранят,разбира се...и като му махнали бана,после що не пишел?Ми че и аз нямаше да пиша повече-все едно да се върна смирена и превъзпитана,след като са ми ударили 40 тояги.Алекс що не пишела в другите раздели-нарочно не пише,тоест в началото беше така,сега вече едва ли я интересува...

Тоест,всичко в сегашната му форма цели превъзпитаване,вкарване в някви рамки на всеки,желаещ на участва..че на кой му е интересно това?И после-големият дерт,че щели да се осакатят темите-според мен самото ни общуване вече е достатъчно осакатено.Асла,нека си пазим ревностно мъдростите,дето сме ги изрекли,че така като гледам едва ли ще се родят много нови....

Доколкото си спомням,в началото имаше някви идеи,че администарторите и модераторите ще имат само технически,а не някви властови функции,както се оформят нещата сега.Не ми харесва тва.Форумът е яко стерилен и на мен ми е мъчно от това.Съжалявам и за интересните хора,с които вече нямаме възможността да общуваме.(По един конкретен случай-Не смятам,че несъответствията с реалността правят казаното от един човек по-малоценно-и книгите са измислени,но това не ги обезценява,нали?)Съжалявам,че и някак губим интерес и ентусиазъм и към малкото случващо се тук-поне при мен е така.смятам,че ако Фюрерите бдят по-малко над темите и тяхното съдържание и се ограничават само с техническите си неща,които поради своята некомпетентност не знам в кво точно се състоят(и съответно не мога да оценя адекватно услилията,които влагат),и на тях ще им е по-леко,и на форума по-свободно,шарено и свежо.В замяна,разбира се,би било прекрасно,ако останалите не търсят под вола теле.Някак ми се ще тва,за което говоря да не звучи утопично.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #64 -: Февруари 28, 2008, 23:35:55 »

няма какво да се замисля, мнението ми е градено с години
Интересното в случая, е че няма как с години да си градила мнение ако си направиш труда да видиш кога е създаден форума Lol Както и да е имаш си мнението и можеш да го извикаш високо на трибуната Smile

Confused Ти заради новия скин нов форум с нови хора ли мислиш, че има?
Иначе е от 2006 година, много добре знам Smile
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #65 -: Февруари 28, 2008, 23:46:15 »

Confused Ти заради новия скин нов форум с нови хора ли мислиш, че има?
Иначе е от 2006 година, много добре знам Smile
Явно аз съм се объркал Smile сори Rolling Eyes

Кате ако ти си грабнеш мненията и си заминеш и аз повече няма да влизам тук и съм напълно сериозен без грам ирония. И като се замисля ти специлано си от малкото, които могат да коментират тази тема. Smile
Активен

las cuentas
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #66 -: Февруари 29, 2008, 07:31:30 »

О не, Корнелия пак ме разби със съществени разсъждения. Разбирам, че си гуруто на тази тема в предвид всичко, което споделяш и интересните теми, които пускаш, но много ме ядоса с мнението си. По принцип нямаше да пиша повече, вече и се отказах и да адвокатствам на който и да е ...ама когато някой се има за голям авторитет, защото споделя всеки миг от връзката си, и омаловажава мненията и труда на истински умни хора, които не просто си кибичат тук ....ей тук вече не позна.

Първо - ок, ядосвала си му се, че е дал мнение по въпрос, към който няма касателство - споделянето. А можеш ли да ми кажеш като каква точно се изживяваш да даваш квалификация на останалите му мнения, след като очевадно, нямаш и грам представа от тях и явно не си ги чела дори. При положение, че е един от хората, които най-много работят за този форум и то не за форума като форум, а за хората вътре? Остави множеството теми с информация, които повечето са забравили (копирал?? ти нормална ли си ...какво очакваш да направи - да ти напише сам трактат за спермата ли? ти какво - дете ли си - пък темите му какво като са важни и интересни и ги е намерил да ги покаже тук - той ги бил копирал. боже!!), та, остави това, но ако искаш питай колко човека са му благодарни, за това, че е тук във форума и им е помогнал с какво ли не, когато са искали помощ.
Изобщо ми е супер нечестно, когато стане въпрос за него, защото той например е направил много повече от мен за хората тук и много повече е помагал, просто го прави много тихомълком и без да се набива на очи, прави го по по-различен начин от мен. По-незабележим е, за разлика от теб, о, велика Корнелия, която толкова години стоиш тук и всички те знаят заради великото ти споделяне. В крайна сметка от всичките хора тук има 4-5 лигли, които не могат да му влязат в ритъма (не, че и е нужно и задължително), но само, защото не могат да понесат критиките му и изведнъж омаловажават труда му, за да го сведат до някакви си хапливи мнения.

Странно, защото секси например има най-вече мнения от по 2-3 реда, и също не споделя особено, но на не би и направила проблем за това, нали?

Та, това наистина е тотално оффтопик, ама някой смешко да се прави на велик на основата на нищо пред някой, който си заслужава наистина да се чете, това не мога да го понеса.

И накрая - всеки има право да си казва мнението - не е нужно да споделяш оргазмите си, за да имаш мнение по тази тема. Още по-малко пък имаш право да казваш на някой да не се бърка, щото неговите мнение не били такива споделящи. Цецо да не би да си споделя оргазмите или изневерите? И пак си има изградено мнение, не е много трудно, повярвай ми. Просто като седиш, както казваш "с години" в този форум и си се нагледал на всякакви индивиди, които си споделят и най-големите и ненужни интимности до  побъркване и после трият до побъркване. Та, няма нужда да споделяш самия ти, за да можеш да кажеш, че в крайна сметка всеки трябва да си стои зад мнението.
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 07:40:06 от bizzare » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #67 -: Февруари 29, 2008, 08:04:09 »

Към поста на Катето искам само да добавя....няма повтарям онова, което ядосва всички - че никой не беше молил Хриси да прави форум и да се занимава с него, и все пак тя го направи и сега едва ли не заради това трябва да търпим всичко и да си мълчим. Не това ми е идеята. А, че е хубаво всеки да се замисли дали на нейно място щеше да взима по-добри решения, не за конкретни ситуации, а за всичко. Дали щеше да търпи винаги да е лошия и отговорния, винаги да търпи критики за всяко, нещо, което направи. Почти да спре да е просто човек от форума и да си споделя свободно, а да е, човекът, към който да се отнасят всички проблеми и караници. И дали при всякакви конфликтни положения бихте взели по-добро решение от нея и бихте реагирали по-добре от нея. Това не е ода, за да кажа, че се справя по възможно най-добрия и блестящ начин. А, че е много лесно да си отстрани, с правото да негодуваш, но без правото да вземаш решения. Да, и аз имам критики, и аз и ги казвам. Но ги казвам, за да чуе и другата гледна точка, и никога не си позволявам да и казвам, че заради тея и решения, форумът е станал еди какъв си и изобщо е опорочила всичко. Защото може да не съм съгласна с някое нейно решение и да знам, че аз бих го направила по-добре, но знам, че със сигурност няма да мога да се справя с всичко останало, камо ли пък по-добре, за да и държа сметка за воденето на целия форум.
Та, ако някой от вас за момент се замисли какво би било, ако от утре той е администратор и какво би било, ако всичко, което написахте тук, се отнася към вас ...и ако има човек, който е сигурен, че би се справил по-добре от нея, за да е в правото си да критикува цялото и отношение към форума и как едва ли не заради нея са си тръгнали хора и са спрели да се пишат теми, ако има такъв човек и е сигурен в себе си - чистосърдечно ще го поздравя, а мисля, че Хриси пък с най-голямо удоволствие и ще му връчи форума, за да се грижи по-добре за него.
Ако няма - аз на ваше място бих била по-деликатна в това, което казвам, защото не съм сигурна дали самата аз бих понесла такива думи и дали бих се справила по-добре с нещата, в които обвинявам.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #68 -: Февруари 29, 2008, 09:32:57 »

И аз имам мнение по въпроса и искам да го споделя. Не искам мнението ми да се тълкува, като мнение на "всезнаещ" и "разбиращ", така че спестете си коментарите, колко знам и как мога да говоря. Нищо не разбирам, но все пак....
Ясно ми е защоБизар,Хриси и другите защитават правото на този форум и не сиакт той да се осъкатява. Моят най- добър приятел беше администратор на форум, така че все пак си имам на идея какво е това. И да- това е голяма отговорност, много труд- денонощен понякога, ангажираност от всякакъв вид, отдаване на моменти, ако щете.
Но...какво си мислех тази сутрин. Добре, форумът щеше ли да бъде такъв без онези мнения по темите- за оргазма, за изневерите, за това с кой си се скарал, въобще за всички малко по жълти неща тук. Или по -ското щеше ли да бъде това без онези потребители, които споделят и то понякога споделят без да им мигне окото, без въобще да обмислят мнението си. Защото чарът на форума е това. Да си казваш болката, рдостта, негодуванието,което може би в релания живот не би казал  или не точно по този начин.
Никой не омаловажава мненията на Краси, на Бизар, на Хриси и.т.н. Те са помогнали много със съвети, с мнения. В това няма спор. Но да не се лъжем, че едва ли са си отпускали душата да разкажат каъв секс са правили снощи, ама с подробности. Щото има такива хора, и точно заради това ,някой коийто просто попадне на форума, ще забележи това и ще си каже-"я гледай, тук и помагат, ама и гледай кви са откровени и готини". Все пак всеки повече от всичко търси скритото в себе си, неизказаното и най- вероятно би го намерил в някой форум.
Да, вски трябва да стои зад думите си, но понякога дори и в реалния живот, в един момент осъзнаваме че сме сграшили или че не сме казали нещо ня място, какво остава за един форум, където се чувстваме повече от свободни. И едва ли хората тук, които нямат по- лични мнения го разбират. Пък може и да го разбират- незнам. Confused
Та, май това исках да кажа.

Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #69 -: Февруари 29, 2008, 10:51:58 »

Значи доколкото разбирам във форума трябва да се поощряват мнения наситени с реализъм "ох каква голяма пишка на негър лапах снощи", които да могат да се изтрият когато на автора вече му се струва че не е много разумно да ги е писал тези "риалити формати". Явно доста съм се объркал с насочеността на форума и не знам защо го наричате розов, като целта явно е да е жълт? И ако конституционното право на всеки да си трие мненията се запази, как точно ще има форум? Или просто след 2 дни ще има само полупразни редактирани мнения с надписи "ами аз май се прецаках вчера като казах че ме ебаха двама в гъза, така че който хванал нощният жълт форум хванал, днес съм сладката дъщеря на татко". Явно не ви интересува натрупването на база данни във форума а само да може да си поклюкарите, да се похилите и да си изтриете мненията ако си смените гаджето. И като сте толкова смели да пишете  как са ви ебали в градинката пред НДК стига да може да го изтриете след 15 минути защото не искате дъщеря ви след време да ви пита как не ви е срам да й давате акъл след като сте правили същите неща на нейните години, как точно ще ограничите моето конституционно право да си запазвам всяко едно мнение от този форум и да го поствам където си реша в интернет и където няма да можете да го изтриете? Как да ви обясня че трябва да можете да си понесете последствията от всичко казано или написано от вас без значение дали някой ви е чул или прочел, просто мислете преди да пишете. Абсолютно същото е и ако псувате шефа си в кенефа и после се окаже че той е сложил микрофон там, и пак няма да сте виновни вие че го псувате а че той е нарушил гражданските ви права като е сложил микрофона там. Или вие сте от хората които се чудят дали ако едно дърво падне в гората и никой не го чуе, вдига шум? Аз не бих искал да имам нищо общо с хора които предпочитат да изменят реалността за да излязат сухи от водата вместо да помислят как да не се мокрят изобщо. Вие сами си избирайте какви хора да станете.
Ето и предишната война за същото нещо, който иска да прочете как е мислел преди година и дали се е променил към добро или не.
« Последна редакция: Март 23, 2008, 12:40:14 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #70 -: Февруари 29, 2008, 11:04:37 »

Да кажа и за лейдипил форума няколко думи:
Докато бяхте там доста се чуваше: "ех да имаше администратор или модератор колко щеше да е хубаво"
сега тук пък: "ех колко беше хубаво в розовия форум"
ми кво да ви кажа: "нема угодия"
моето мнение е че сами си правите форума скопен и стерилен защото не споделяте, което е нормално защото и в лейдипил хората спираха да споделят, това си е нармалното развитие на човекопотока, но сега властта е виновна или както казва народа "Иван Костов е виновен за всичко"
Там не си спомням някой да се е занимавал да си трие профила или всички мнения или да си променя никнейма за да не го разпознае майка му, следователно тук е много лошо. Само да кажа че онзи форум си работи и все още няма администратор и модератор, така че спокойно може да се нанесете там и да си споделяте и да си триете на воля. Аз   даже обещавам да не казвам на родителите ви и на гаджетата ви че вече пишете там и да не дебнат да ви четат тук преди да сте си изтрили мнението.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #71 -: Февруари 29, 2008, 11:18:56 »

Аз повече няма да пиша по темата, тъй като става отново грозно и не ми е по вкуса. Последен изяснителен пост.

Бизар, падна ми в очите с това мнение, честно. Толкова грозни думи по свой адрес отдавна не бях чувала, почти никоя от тях- с покритие, тъй като аз далеч не съм  от най-споделящите, даже има мнооого неща които дори да ми се иска да ги споделя, се сдържам. Просто разбирам тези,които го правят и обяснявам тяхната гледна точка. Сама се излагаш с пост като този, изпълнен с толкова много злоба,колкото аз НИКОГА към НИКОЙ потребител не съм изпитвала. И то когато не съм ти казала и дума,а споделям мнение за конкретно МНЕНИЕ на друг потребител. Имаше и забавни моменти е поста ти, не отричам- например че съм гурото на тази тема, която междудругото случайно видях и написах 2-3 поста Smile) Както и да е, с твоята особа не виждам смисъл да се занимавам, всеки има право да се заяжда, да обижда и да критикува, както желае. Аз и друг път съм казвала, че няма да поддържам някаква  словесна борба с неясна цел (самодоказване? отличаване? 'Аз съм по-умна и велика'?), особено между същества от женски пол, и няма да отговарям със същите средства, с които ми е отговорено. Който иска да си прави изводи защо ;)

И отново повтарям, че не съм казала, че не ценя мненията на Краси или че не е интелигентен (това няма как да знам). Просто не е честно точно той да критикува хората, които искат да изтрият някое и друго мнение, защото са го писали под афект и са казали нещо твърде лично.

И да, за мен този форум е на тема ЛЮБОВ, СЕКС И КОНТРАЦЕПЦИЯ най-вече + свободните теми от другите раздели. Сложете му какъвто искате цвят, но темата първоначално поне беше предвидено да е ТАЗИ и под ТАЗИ ТЕМА се събрахме в лейдипил. Lol

И само да заключа с това, че последният пост на Краси много ми допадна- и аз ви се чудя на акъла как все нещо не ви е точно- единият форум това, другият онова, уж никой не обичаше Лейдипил и всички бяха безумни щастливи от този форум, а сега какво- изведнъж се породи неясна любов към добрия стар розов Лейдипил. Еми вземете решете какво искате.

Сега след като отново съм изказала мнение относно пост на Краси, само че с положителна насоченост( съвсем не целнасочено, просто написа това,което аз мисля), ще ме коментирате ли в дълги и "смислени" постове? Не? Ами защо така, каква е разликата? Или имаме право да хвалим, но не и да критикуваме? Какво стана тогава с идеята всеки да пише каквото си иска, стига да седи зад мнението си?

Абе освен  Lol Lol Lol всичко друго май е излишно  Lol

П.С. Ако някой го дразни, че пускам често теми или че споделям ЧАСТ от личнния си живот, защо чак сега се обажда? Да бяхте казали навреме, иначе сега какво- ще се обидя и ще пожелая да изтрия всичките си постове  Razz Razz Razz

(шегувам сееее)
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 11:32:57 от Korneliq » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #72 -: Февруари 29, 2008, 11:26:57 »

Добре, Краси, да кажем, че си прав. Поради тази твоя правота аз повече няма да пиша по интересните теми, ако изобщо пиша. Защото нали трябва да се мисли? То от всичко може да излезе компромат накрая... По тая логика за какво изобщо да пиша? След като ще ме обявяват за слабохарактерна и не знам каква още... При положение, че аз не мисля, че съм писала нещо, което да ме изкарва курва или там подобните неща на тези, които ти посочи. Просто може би ще е най-добре за мен и за близките ми да не се занимавам повече. Ако всички решат да постъпят като мен, какво ли ще стане със форума, нали се сещаш... Трима-четирима дискретни хора ще обсъждат какво си слушат в момента и тук-таме какво са си купили или как са закъснели за работа, като същевременно ще се нагърбят и с тежката задача да казват на неориентираните тийнейджърки, че от орален секс не се забременява. Но щом така предпочиташ, твоя воля. Значи хем сме си виновни, че форума е стерилен, хем като споделяме - колко сме глупави, че споделяме и после ни хваща параноята. Ами хора сме все пак. Мисля, че е нормално понякога човек да прецени, че е казал твърде много. Но... както и да е.
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #73 -: Февруари 29, 2008, 11:45:03 »

А като пишеш по интересни теми и после си изтриеш мненията как точно е по-добре и каква е разликата ако изобщо не си го написала... Че ще се похилите с приятелки и ще има една групичка хора които знаят... Така хем агнето цяло...

Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #74 -: Февруари 29, 2008, 11:50:43 »

Catherine, ако не приемаше толкова тесногръдо мненията, щеше да видиш, че никой не ти казва да не пишеш глупости. А като искаш да пишеш интимности - пиши, просто си стой зад думите. Ако те е страх, не споделяй. Ама не мислиш, че е малко смешно да се изфукаш какво сте правили снощи в леглото, да ти се изкефят всички каква си смела и разкрепостена, и отворена, че го споделяш, ама да те е шубе и да го тръкнеш после.
Абе всъщност правете, каквото си знаете, ама не ни разправяйте, че заради нас форума си губи чара, защото тия, дето хем ги сърби, хем ги боли са виновни за това.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #75 -: Февруари 29, 2008, 11:54:06 »

За друго става въпрос. Първо - аз и като пиша, пиша дискретно, доколкото темата позволява. Споделям нещо, защото съм преценила, че имам какво да кажа и ще бъде интересно за хората. Второ, аз не пиша нещо пикантно и на другия ден да го трия. Аз трия неща само в отдавна забравени теми, които надали някой тепърва ще почне да ги чете (освен хората, които са намерили темата по ключови думи в гугъл примерно) и даже и да почне, липсата н моето мнение няма да му попречи да разбере темата, още повече, че аз лично теми не съм пускала, че да ги съсипвам. Ако това е толкова недопустимо... трябва да си реорганизирам ценностната система явно.  Confused
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #76 -: Февруари 29, 2008, 12:35:57 »

Абе ебати отговорните хора сте, дето винаги си стоят зад мнението.
Хард, твърди и велики. С презрение към всяка слабост и недомислие. Последствията-според заслуженото.
Междудругото, точно хора, които в посочената от Краси дискусия са били твърдо ПРОТИВ триенето намнения, са го правили в последствие, така че толкова за стоенето зад думите.

П.П. нема много общо с темата, ама пък се издразних на изказвания в дух: бъдете отговорни! човек, който не си стои зад думите не струва и пр. хардлайнерски глупости.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #77 -: Февруари 29, 2008, 12:44:23 »

Цялата работа е там, че има И други начини. Толкова ли е трудно, когато искаш да запазиш нещо в тайна, да си прикриваш малко повече следите на собствения компютър; да не казваш на разните си приятели и родители къде пишеш; и малко да внимаваш с Никнейма си (къде и как го използваш).  Ей така малко сам да се погрижиш за собствената си анонимност, вместо да пишеш и триеш цели мнения след това. Достатъчно е, ако тук си казал от къде си, как ти е точно името, къде учиш или работиш; или нещо крайно афектирано и лично - да го РЕДАКТИРАШ. По някакъв, обаче нормален начин, който не осакатява. ? Толкова ли е трудно да говориш на лични, с админ, с модератори, или с който щеш, какво можеш да се направи в случай на взети мерки и все пак възникнал проблем ? Дали пък случайно не може да се ПРОМЕНЯТ някакви неща. Не да изчезват, все едно ги е нямало ?! Или пък не може ?

Не става само с ядене.
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #78 -: Февруари 29, 2008, 12:55:35 »

Еми извинявай ако сме велики и хард...
Ще се опитваме повече да трием и да си сменяме мнението заедно с гаджето
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #79 -: Февруари 29, 2008, 13:09:28 »

Колко от тия 4 поискали да им се затрие профила е заради сменено гадже? Дали и при doubt е така? И кво, вселенско презрение, дори и да има такъв случай?
Ами не, всички сме се родили на по 50 и много сериозни. А да, и хард.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #80 -: Февруари 29, 2008, 13:15:34 »

Фро, някога занимавала ли си се с поддържка, админитрация на форум ? Или в момента просто си правиш вятър? Малко по-отговорна не може ли да бъде цялата работа ? Защото някои хора наистина са се заели сериозно с форума и неговото функиониране ? За разлика от много други, които го виждат само като развлечение и на които не им дреме особено ?
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #81 -: Февруари 29, 2008, 13:30:06 »

Bamb, какво общо има функцията на модератор с обсъждането на съображенията (не)редно ли е да се трие профил и струва ли си така да се осакатяват теми, и в какви ситуации? По-отговорна към кого?
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 13:45:03 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #82 -: Февруари 29, 2008, 14:54:48 »

Предполагам общото е , че този модератор трябва да трие / не трие , да сложи подобни опции , като услуги , да ги поддържа , демек да угажда на глезотии , капризи или пък фатални проблеми на потребители , дет не познава , но явно трябва да се съобразява с тях , щот милите не могат да си направят елементарна преценки докъде трябва да спрат със споделянето .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
FroZen
Newbie
*

« Отговор #83 -: Февруари 29, 2008, 15:04:40 »

Когато има ясно правила, за кви глезотии става дума?!
Тук дискусията е/беше дали след като принципно няма опция за тирене на потребител, може ли да бъде махнат от администратора.
За споделянето си има редактиране на отделни мнения. Говорим (поне аз), ако има сериозна причина и поискаш, да те зачерктнат като потребител.  Тая отговорност и стоене зад думите е тъпо да се абсолютизира. Ей на, седя си зад думите. И кво!?

Освен това бъркаш администратор и модератор  Razz
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 15:13:47 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #84 -: Февруари 29, 2008, 15:26:57 »

Еми ти като се регистрира в този форум - видя какви опции имаше . Няма за триене на потребител и за смяна на ник няма . Това е положението - имаш си налични услуги , които можеш да ползваш . Ако не можеш да прецениш как или не те устройват  - опитай пак в друг форум .  Lol  Никой не е длъжен да  ти търчи под гъза и да забърсва ?! Каквото сам си направиш , друг не може .
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

FroZen
Newbie
*

« Отговор #85 -: Февруари 29, 2008, 15:45:26 »

Дзън-дзън!
Не може да се сменят никове, ама са се сменяли. И то от потребители, дето са против триенето примерно. Ами аз пък може да съм против смяната на ника, ама никой не ме пита. Идеята не е да се чувстваме като в казарма, а да знаеш, че можеш ако (не като!) това, което си писал вече не е повод за безобидна дискусия, а е заплаха за сериозен проблем, да се обърнеш към администратора и човешки да му обясниш за кво става дума. И не някво правило да е приоритет, а ти.

И що всеки се прави на луд, като не отчита разликата между лигавщини и капризи, и реална нужда от анонимност за някой, който не се фръцка през 5 минути. То затова е "зависи".
Така или иначе човъркането е излишно и разговора се разми.

И въобще не става дума, ама никак администраторите или модераторите дали са виновни или не за нещо. Ако не съм съгласна с Бамб, Краси или Биз, то е по същината на темата, а не заради техните функции като модератори.
« Последна редакция: Март 07, 2008, 13:26:31 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #86 -: Февруари 29, 2008, 15:57:59 »

Това не е казарма , права си . Обществено място е . И всеки потребител го знае . И ако ис ка да си изпраска нещо лично - негова си работа . За мен пък не е работа на Амд / Модератора да тръгне ся да изслушва отделно на всеки личните проблеми . И да преценява дали даденото нещо заслужава да изтрие потребителя или да го остави - тя да не е някакъв съдник . Или да е завършила психология и е супер страст да задълбава в глупостите на някой . За един едно нещо е важно , за друг друго . За това всеки трябва да си седи зад думите - и не , не става дума за някакво абсолютизиране , ти можеш да промениш позициите си и да обясниш причините за това , но пускането на пост е действие и от това вече няма връщане назад. Ако утре тес почне да мрънка да й се изтрие темата - Ок ! А може би Хриси трябва да има и тела ми , за да ми се обади да ми каже , ако може да си изтрия мненията , където съм я цитирала .... И аз да скоча , щот е много важно за нея  . Айде моля ти се - не сме 5ти клас - ако някоя иска да се обеснява , да го прави , ама все пак си наясно , че не си в мазето на баба със затворени кепенци .
И от къде пък на накъде аз да съм приоритет , вместо правилата , които знаеш и си приел , почвайки да пишеш в този форум .
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #87 -: Февруари 29, 2008, 16:05:37 »

Не знам как бих го казала по-добре от Тинкърбел. Радвам се да видя, че не сме луди и все пак се разбира за какво иде реч, а не просто ей така да сме най- и все- и по-.
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #88 -: Февруари 29, 2008, 16:15:55 »

Кви лични проблеми да изслушва, кви телефони да има. Ако някой има интерес и му е важно, сам ще се обърне към Хриси. И не става въпрос да погазваш правилата, щото и да искаш не можеш да се изтриеш.
И да, за всеки различни неща са важни. За някой- целостта на форума, за друг- личния му живот.

Та на мен не ми пука кой кво ще ми прочете, защото не споделям нищо твърде лично, от което да се смущавам, ама по тоя случай нямам и особен принос тоя форум да е интересен.
Обаче има хора, които са споделяли много, а и точно чрез част от споделеното са били полезни. Айде да ги накажем, щото искаме да вменяваме отговорност.
Е никой не се надпреварва през глава да иска да му изтрият профила. Говорим за прецедент, а не за практика.
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #89 -: Февруари 29, 2008, 16:48:10 »

Ама ти от къде си намерила статистиките на форума , че си толкова убедена , че става дума за прецедент . Пише ли там колко пъти и по какви въпроси се обръщат към Хриси - аз лично съм и писала / беше ми отг и проблемът разрешен , още докато бях нов потребител . Ами ако всеки 2ри и пише . Ами не се сещам коя от потребителките беше написала - Хриси, няма проблем , че си спряла да ми отговаряш . Ти смятай таз откачалка колко лични е драснала . Ако някоя утре се хвърли от балкона , щот аватара не и е достатъчно голям ... И това ще е прецедент - сигурна съм , ама както казах вече никой не е длъжен да задълбава в личните проблеми на потребителите . За какви наказания ми говориш , за какво вминяване на вина ?!
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 29, 2008, 17:04:57 »

Ами Хриси си писа- това в четвърти път. По въпроса за който аз говоря, а не за това, за което ти го извърташ-оплакване за всичко  Wink

А за наказанието- ей такова. Писал си това и това, айде сега си сърбай попарата. Щом не си отговорен- сиктир. Ама нищо, че ние сме ти коментирали темата и сме се кефили на откровенията, после дружно да вдигаме рамена-дискусията е по-важна в някоя тема преди ен брой месеци. Ти се оправяй сам. Точка.

И стига си ми набирала вече.
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 17:21:03 от FroZen » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #91 -: Февруари 29, 2008, 17:46:04 »

А да де , само 4 пъти за 1 година . Дай да смятаме активни потребители и сега и да правим статистики малко ли е , не е ли  ... и тн .
Въпросът е принципен .  И в крайна сметка , като си писал , ще си сърбаш попарата много ясно , защо трябва да се очаква друг да поправя твоите писания и грешки . В крайна сметка избираш сам не само какво да казваш , а и пред кого .
Не ти набирам , ама ако продължим да дълбаем детайлно - ще заприличаме на Феята .  Lol
 Kiss
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #92 -: Февруари 29, 2008, 17:53:14 »

Щото на другите няма да им стане нищо кой знае какво от липсата на един потребител и развалянето на няколко дискусии, а въпросния потребител може да си спести куп проблеми. Оф и на мен ми омръзна да споря. Не може да заприличаме на феята, недей така  Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #93 -: Февруари 29, 2008, 17:58:41 »

Краси,понеже аз подчекнах тази тема за Лейдипил-конкретно аз винаги съм била доволна от липсата на модератори там.смятам,че човек трябва да се  самоограничава от една страна и сам да игнорира мненията,които му се струват непристойни,от друга,а не това да се прави централно.

И съм сигурна,че ако Хриси и другите просто започнат да се занимават с форума дотолкова,колкото да не изчезне като стария,да премахват разни ботове и каквито са там другите напасти,вируси и прочее неща,от които не разбирам,ще им е много по-лесно,всички ще са равнопоставени,няма да има нерви,ще има свобода и забавление.Не разбирам кому са нужни разните правила за поведение и подобни тъпотии.Както каза Бам-има И друг начин да се игнорират,без да се налага да се трие и да се налагат банове.Иначе стандартът е малко двоен-могат да се затриват потребители и голите снимки на Тес,ама другите не могат да си затрият мненията или профила.

И смятам,че всеки би простил по-лесно на управленския екип нехайството,защото момичетата и момчетата избшо не са длъжни да се занимават,отколкото прекаленото вмешателство,каквото мисля,че имаме налице.
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #94 -: Февруари 29, 2008, 20:40:54 »

...ако продължим да дълбаем детайлно - ще заприличаме на Феята .  Lol

Maлките деца ги плашат с Торбалан, ние тука ще се плашим с Феята...  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #95 -: Февруари 29, 2008, 20:58:09 »

Аз лично присъствието на модератори и администратори не го усещам. Имам предвид освен бана на Феичка и със снимките на Тес, които така и не засякох, друго не съм видяла. Според мен така и трябва да бъде. Присъствието им не трябва да се долавя от обикновения потребител.
Правила за мен трябва да има до там, че да се пише на латиница и подобни основни неща.
И пак казвам мнението си.. щом даут си е решила така никой няма право да и забранява. Ако става въпрос и аз съм бутнала тук там някое свое мнение. Без да развалям последователността на дискусията или напълно да затривам. Никой нищо не може да ми каже.
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #96 -: Февруари 29, 2008, 21:47:08 »

В крайна сметка си има редакция и който е решил, че иска да си трие мнението, нито някой ще го спре, нито разбере. Виж профил е друго и мисля, че темата се изчерпа вече. Изводите са всеки да си трие мненията едно по едно Cheesygrin Тези, които имат повечко, сами са си виновни, да не са писали толкова Lol

Пък за Феята недейте да говорите така. На мен ми липсва. Тя си беше колоритна личност и внасяше доста свежест в темите. Жалко, че не пише и по-добре да не се шегуваме все пак, тя не е лош човек Rolling Eyes

А като чета линка към темата, която даде Краси (която според мен не е актуалана към проблема разискван тук) си мисля, дали да не се възползвам от опцията да си изтрия постовете Lol Lol Lol
Активен

las cuentas
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #97 -: Март 01, 2008, 12:52:22 »

Хриси, моля те не затривай форума, много ще ми липсва! Искам да използвам темата да благодаря на теб и на всички модератори за усилията, които полагате и които често остават незабелязани

Корнелия, благодаря за свежите теми-почти винаги ги чета с интерес. Хайде да не се караме, нека погледнем човека до нас и оценим трудът му!

По темата: мога само да кажа, че разбирам и двете страни, всеки е прав за себе си, просто трябва да има повече разбиране и желание за търсене на компромис, проблемът е, че никога не може да се угоди на всички Rolling Eyes сигурна съм, че Хриси отдавна се убедила в това.

На мен лично този форум ми харесва много повече от Лейдипил, затова и пиша тук, не там. Харесва ми това, че има модератори.

Не мога да се съглася, че форумът е станал стерилен или несвеж. За мен пък си е много свеж, интересен и забавен, просто с удоволствие разпускам, докато малкото спи. А не пиша често точно заради него Smile

Сега за споделянето. Това, че един потребител не пише пикантни подробности какво? Не внасял свежест-по тая логика аз трябва да съм най-скучният потребител тук-е, за някои сигурно съм, но аз си мисля, че можеш да комуникираш пълноценно и без всички да знаят къв секс правиш с мъжа си Wink И ся за да не ме погнете, че по принцип не споделям-не го правя просто, защото не съм такъв човек, някак си нямам такава потребност... има и други потребители, които не споделят пикантерии, но мненията им са ми безкрайно интересни! Smile Плюс това самият факт, че почти всички пишат за някакви прости житейски радости или нерадости в "да се похвалим" или "да се оплачем" не означава ли, че все пак споделят??? Razz
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #98 -: Март 01, 2008, 17:18:15 »

А като чета линка към темата, която даде Краси (която според мен не е актуалана към проблема разискван тук) си мисля, дали да не се възползвам от опцията да си изтрия постовете Lol Lol Lol
SMS поздрав към Цецо  Lol Бъзик, де, питай обаче някого как се маха тази функция, не ща да те притеснявам с всеки мой пост  Lol
Линка към темата и аз го отворих и трябва да кажа, че от седмици не съм се смяла така  Cheesygrin Това ме разби и още се хиля като се сетя:
Offtopic    TOI & bizzare, get a room!!!  Cheesygrin
П.П. Извинете ме, не е по темата, мо между вас наистина има неизразходвана сексуална енергия. Поне от единия към другия. И моля не се оправдавайте с "приятелство", защото не ми минават тези още от стария форум. Ама как ви личи, леле... Радвам се за вас  Cheesygrin
Тая Мърмейд...липсва ми, ни в клин ни в ръкав пуска бомба  Lol Според мен това беше як бъзик, с цел провокация, който обаче повечето са приели насериозно.
Или километричният ти пост на 6та страница, ТОЙ, и на него много се смях, даже пак ще го прочета, има големи бисери  Thumbup Да не си посмял да го редактираш! Че иначе ще си увелича аватара на котешкия задник  Lol
Пък за Феята недейте да говорите така. На мен ми липсва. Тя си беше колоритна личност и внасяше доста свежест в темите. Жалко, че не пише и по-добре да не се шегуваме все пак, тя не е лош човек Rolling Eyes
Мани, за пръв път виждам мнение на Феята, в което се опитва да помирява, и изобщо не желае да спори  Smile И на мен ми липсва, да се връща!
Абе сериозно - не ви ли писна?!?
Колкото повече наближава Коледа, толкова повече се амбицирате...да се дръгнете...Да не сте мазохисти?!?
Не ви ли е Коледно, топличко...?!?
Не искате ли да имате приятели и да си казвате хубави неща,
а не да се изпокараме и най-накрая Хриси да дръпне шалтера,
щото й е писнало (аз отдавна да съм го направила!).
И аз да питам- не ви би е Бабомартенско, топличка, пролетно?
В заключение към темата: Има ли нужда пак да се изписват 8 страници с хапливи забележки? Просто когато дадено ваше мнение не ви харесва, редактирайте, не го трийте. Както аз правя когато нещо старо не ми харесва. Махам по 1 изречение и поста си остава. Така хем вълка сит, хем агнето цяло.
Активен

doubt
Newbie
*

« Отговор #99 -: Март 02, 2008, 19:03:46 »

Виждам как 1 обикновен въпрос се е превърнал в 4 страници дискусия и не разбирам с какво толкова разбуних цял океан емоции Shocked
Просто попитах нещо и изведнъж съвсем друго се получи - Смисъла на въпроса ми беше как мога да изтрия профила си?Тоест цялостното си присъствие!!Не става въпрос просто да се трият постовете ми, а целият профил - всичко,заедно с него!!
Благодаря за взетото отношение по темата, но смисълът не беше да влизам в центъра на словесни престрелки между потребителите Lol
Явно простите неща понякога са прекалено сложни за разбиране Blink - и не става въпрос за шекспирови трагедии, драми, смяна на гаджета или каквото и да е от този род Unsure

Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #100 -: Март 02, 2008, 21:47:48 »

?! Смисълът е един и същ.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #101 -: Март 06, 2008, 18:02:09 »

Катерина, реших да не се занимавам повече с темата и изобщо да променя много неща по отношение на моето участие тук, но има няколко неща от твоето мнение, на които държа да отговоря.

Цитат
И съм сигурна,че ако Хриси и другите просто започнат да се занимават с форума дотолкова,колкото да не изчезне като стария,да премахват разни ботове и каквито са там другите напасти,вируси и прочее неща,от които не разбирам,ще им е много по-лесно,всички ще са равнопоставени,няма да има нерви,ще има свобода и забавление.
Както Бизар вече ти отговори, отстрани е много лесно да даваш акъл какво трябва да прави другия и какво не трябва. И после да го съдиш и да недоволстваш. Много е лесно да поддържаш форума само технически и в същото всеки втори да ти мели на главата за всичко що става и не става тук, за всяка функцийка, за всяка грешчица, за всяко решение, да отнасяш обидите и критиките за всичко що направиш или ненаправиш и всеки да ти обяснява, че ти си лошия, отговорния, некомпетентния и т.н. На всяко второ отваряне на форума има въпрос или очакване към мен - да оправя еди кво си, да свърша нещо на някого, да влезя в положението на друг, да давам обяснение що съм казала нещо, да давам извинение за друго, да вземам отношение към едно или друго. Ето виж дори тази тема - имаше въпрос "как да си изтрия профила и всичко", отговорих ясно "тази опция е изключена" и вместо въпроса да приключи се почна "трябва ли да се трият, не трябва ли да се трият, трябва ли аз да решавам, не трябва ли аз да решавам, деспотична ли съм, не съм деспотична, правилно ли реагирам, неправилно ли реагирам". Дори и ти ми пишеш мнение очакващо да вземам отношение, да се обяснявам, да съм отговорната и лошата, да търпя всичко що се изсипва отгоре ми. Техническото лице отговори простичко "изключено е, не може", това приключи ли нещата според теб? Позволи ли ми да бъда просто справочника "има бутонче/няма бутонче"? Истината е, че се очакваше от мен да седна и да изслушам мнението на всички, да съобразя, да преценя, да реша какво трябва да направя, после да обясня, да изтърпя това, което ще ми изприказват недоволните и т.н. Няма бутонче бе, няма как да се изтрие профила, това питате, това ви отговорих.

И понеже ти много държиш да ми казваш с какво да се занимавам, ти предлагам най-чистосърдечно да вземеш моето място. Пък после ела и ми кажи дали имаш време да прочетеш темите, които те интересуват, дали имаш време да пишеш и споделяш лични неща, да си лафиш и да се забавляваш или всичките ти емоции с този форум са свързани с това, че си длъжен на всички за всичко и дори това не е достатъчно.

Предложението ми е сериозно! И без това вече има нов админ, още няма да навреди.
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #102 -: Март 06, 2008, 18:29:57 »

Хриси, знаеш, че те харесвам, ама не мога да не ти тресна 1 критика, след като го мисля  Smile Не съм забелязала по други форуми администраторите да бъдат одумвани, обвинявани, критикувани. Това е, защото винаги поддържат добрия тон и дори когато заяждат някого, не стигат до прекалено остри забележки и критики. Поддържат някакъв авторитет и не позволяват да бъдат изкарани от релси. Може би щото са мъже, а те са по-големи непукисти, не знам. При теб съм забелязала, че известно време пишеше стойностни постове, после взеха да те обвиняват в какво ли не и ти зае една отбранителна позиция. Която често се изявява в заядливи постове, от време на време обиди. А после се оплакваш, че потребителите са недоволни от теб, неблагодарни и т.н. а ти правиш всичко заради тях. И започваш още повече да се заяждаш. Ами...не е това начинът. Пак можеш да бъдеш твърда, без да засегнеш никого. Не се заяждам, искам да го знаеш, и не е поредният обвинителен пост, целящ да те обижда. Недей да ми предлагаш и на мен модераторски права  Smile Не че няма да се справя или не искам, но ако смятах, че мога да си удържам нервите при всяка глупава тема или спор, щях да направя свой форум. Но не смятам. Там е разликата.
Или защо форумът не бил достатъчно популярен? Ми, когато някое 14 годишно зададе тъпият въпрос "Забременява ли се от анален секс?" всички го нападат. Това не е критика специално към теб, а към другите. Но не само аз съм го забелязала. Пусне някое лапе тема, и всички се нахвърлят върху него като пирани. Ясно, на всички ни е писнало да четем глупави теми за това че нечий презерватив се скъсал. Но може някой от време на време просто да пусне в отговор 1 линк, към подобна тема, за да не ни занимават с глупости, вместо 100 поста "Абе патко, ти на колко години си?" В колко теми сте срещнали "От много време ви чета форума, но ме беше страх да пиша"? Тук хората са изключително недружелюбни (в повечето случаи) към новите потребители (жени, да подчертая, мъжете винаги са добре дошли, щото не са много). Или не им обръщат никакво внимание, или се хващат за някоя дума и разпертушинват нещастният човечец, задал тъпият въпрос, който може би простое зададен за да се опита да се пиобщи. Или пък не дай Боже някой да посмее да не е съгласен с нечия приятелка (изявена форумистка от уширнайсет години) от там приятелките се хвърлят да защитават като усъвършенствани адвокати и да разчленяват всяка една дума с "Ама много е тъпо тва, дето го твърдиш". А пък когато някой друг форумист, с авторитет, скастри заядливеца че не е прав, заядливеца почва да се извинява и че той е искал да каже същото, ама всички около него са идиоти и не го разбират. Или в третият случай, Виви го каза перфектно и за това ще я цитирам:
Не ми харесва, че някои от потребителите се стремят единствено към натрупване на по-голям брой мнения, към спечелване на симпатия от страна на други потребители, като за тази цел отправят остри коментари по адрес на други потребители, които по стечение на обстоятелствата са си спечелили негативно отношение като цяло.И в крайна сметка докато тези потребители "трупат рейтинг" (не можах да измисля точно как да се изразя) и се заяждат с едни и същи форумисти, те не са полезни по никакъв начин на останалите, а от техните постове лъха единствено напрежение и песимизъм.
И накрая, наясно съм, че това е женски форум, кокошкарник   Cheesygrin  Lol И че е затворено общество, в което трудно се влиза. Много хора от тук ми харесват. Постовете им са интелигентни и полезни, дори когато оборват нечии думи (а не се заяждат безцелно с недолюбваните от всички форумисти, за да трупат "рейтинг"). Просто си казвам това, което мисля. Дори и да не съм права.
« Последна редакция: Март 06, 2008, 19:05:08 от belladonna™ » Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #103 -: Март 06, 2008, 21:37:09 »

Хриси,никъде не ти казвам какво да правиш,а те съветвам,защото ти сама сподели,че си в затруднено положение.

Едно е тази опция да е изключена и да не зависи от теб да я включиш,друго е просто да не искаш да го направиш.От темата обаче аз подразбрах,че случаят е вторият.И много ясно,че хората ще протестират,след като им ограничаваш свободата.Моят съвет е да дадеш всякакви свободи,които имаше в Лейдипил,пък ако има недоволни,които изискват от теб да гониш тоя и оня-тогава твърдо да отсечеш,че не става номера.Доста по-малко работа ще си отвориш по този начин ми се струва.Сама си създаваш многото работа по форума-с писането на правила,баносването,затриването на непристойности,незатриването на други,разделяне на теми и подобни-и за чий тая работа?Да не му окапе косата за някой,задето е прочел някоя ругатня или е видял някоя гола снимка?и кво като в някоя тема се поразбъркат работите от изтриването на някви мнения?Според мен тва е по-добре,отколкото всеки да си мери думите и да си говорим само за времето в тоя форум.

Колкото до новите потребители,по-точно тяхната липса,Поля е права.Някак над всички ни тегне синдромът на "тва си е нашия форум".Ми хубаво,нека си е нашият,но е близо моментът,в който няма да има изобщо кво да си кажем,ми се струва.

просто според мен се престараваш,а в началото идеята ти беше друга и аз уважавах това.Тва престараване мъчи както теб,така и всички останали.Не ми е идеята да се заяждам с теб,мисля,че винаги съм била справедлива,особено с теб нямам причина да съм друга,защото съм признателна,че ни събра,въпреки тези неразбирателства.И за да ти ги кажа тези неща,вероятно има причина,не мислиш ли?нямам друг мотив да ги говоря,освен добруването на форума,защото нито имам мераци да ти сядам на мястото,нито страдам от някакъв комплекс.
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #104 -: Март 06, 2008, 22:48:12 »

Някой би ли споделил 2-3 форума където е разрешено да се трият цели профили Rolling Eyes Ще ми е интересно да видя такова място Unsure
Активен

las cuentas
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 06, 2008, 22:56:43 »

Не, Цецо, не мога  Smile И тук сте прави. Но някой ще ми сподели ли друг форум, в който се държат толкова грозно с нови форумисти? Или в който администратова си позволява да си изпуска нервите и да обижда на "патко надута"?
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #106 -: Март 06, 2008, 22:59:24 »

Ми то всичко си има предел . Тя не може ли , и като обикновен потребител да го каже ?! Сега , щом тя е модератор , дай да се самоцензурира , а вие апелирате към по по най голяма свобода ?!
Я се доразберете  Cheesygrin
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #107 -: Март 06, 2008, 23:00:33 »

Не, Цецо, не мога  Smile И тук сте прави. Но някой ще ми сподели ли друг форум, в който се държат толкова грозно с нови форумисти? Или в който администратова си позволява да си изпуска нервите и да обижда на "патко надута"?
Е все трябва да има един, иначе тая тема за какво е Smile Колкото до другото, да права си няма такъв форум, защото по другите форуми направо те бан-ват без да ти се обясняват каква порода животно си и колко ти е обиколката Smile
Активен

las cuentas
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #108 -: Март 06, 2008, 23:07:27 »

ъъ, сори че се намесвам, ама Хриси ли го е казала и къде, че съм пропуснала? не че нещо, просто не разбрах за какво говорите с ТОЙ.
Или имате предвид отправената към мене реплика от един модератор (ама там бях "тъпа",не "надута" патка  Lol )
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #109 -: Март 06, 2008, 23:13:42 »

Тая тема е щото не можем да се разберем. Това е като оня пример който точно ти ми даде:-) Мсе едно мъж ти да те помоли за свирка и ти да му кажеш, "Не искам", той да каже "Добре", а ти да се разкрещиш "Ама защо ме караш ся да гълтам?". Същото е. Всички обясняват на Хриси, че се държи грубо и й го казват в рамките на добрия тон. Тя от там избухва, че са неблагодарници, те й казват "Добре, мерси за хубавия форум, и все пак тук не си права" и тя избухва в меко казано невъздържани изблици. Веднъж не съм прочела обида по неин адрес. Но от нейният ник към другите доста обиди съм прочела. И честно казано, ако бяха отправени към мен, нямаше да си правя труда да влизам тук. Иначе мерси за хубавия форум Smile
Нищо против Хриси (в интерес на истината всички от екипа ме кефят), но понякога се дразня (последно време доста). Ако си решил да водиш форем, дръж се на ниво, престани да се оплакваш, че всички те плюят или поне открий някаква грешка в себе си. Защото грешка ИМА, Цецо, и не ме карай да ти цитирам лично твои мнения. Ясно ми е, че вече сте приятели и си толерантен. Ето, тя предостави администраторските функции на друг. Ако не може да се справи -мъдро. Ако може да се справи, но не иска, детинско. Сори, ако наранявам Хриси по този начин, най-малко това ми е идеята. Ама мама му стара, всушайте се малко в тия потребители бе! Нали те ви правят прекрасния форум!?

ъъ, сори че се намесвам, ама Хриси ли го е казала и къде, че съм пропуснала? не че нещо, просто не разбрах за какво говорите с ТОЙ.
Или имате предвид отправената към мене реплика от един модератор (ама там бях "тъпа",не "надута" патка  Lol )
Не, краси тогава си изпусна нервите, за пръв и единствен път и го оправдавам. За Хриси говорех  Smile
Ми то всичко си има предел . Тя не може ли , и като обикновен потребител да го каже ?! Сега , щом тя е модератор , дай да се самоцензурира , а вие апелирате към по по най голяма свобода ?!
Я се доразберете  Cheesygrin
Ми, не може бе, Тинки, щото си има правила "Постове,неуважаващи други потребители или обиждащи го, подлежат на предупреждение за БАН". Ми, то ако администратора не го спазва, защо аз трябва да го спазвям?
« Последна редакция: Март 06, 2008, 23:25:00 от belladonna™ » Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #110 -: Март 06, 2008, 23:38:12 »

Не belladonna™ тук грешиш много. "Приятелчета" сме с Бизар примерно, защото се виждаме често извън форума. С Хрис не общуваме извън форума под никаква форма, няма как да стане и искам това да е ясно. Няма такова нещо, да я защитавам, защото сме приятелчета. Това, че сме си казали някакви неща извън форума и сме се разбрали правилно един друг въпреки глупостите, които сме изписали тук (най-вече аз)  е съвсем друг въпрос. Аз я уважавам и мисля тя уважава мен въпреки, че по много въпроси сме на противоположни мнения.
Колкото до другите неща, които си казала си мисля, че ако прочетеш още веднъж нейното мнение внимателно, ще разбереш защо  реагира по даден начин и евентуално защо сменя адима и то с мъж. Kiss
Активен

las cuentas
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #111 -: Март 06, 2008, 23:41:08 »

Не, краси тогава си изпусна нервите, за пръв и единствен път и го оправдавам. За Хриси говорех  Smile

Пак ще се намеся, ама просто ми се струва малко нечестно да оправдаваш едни потребители "ама той си изпусна нервите", а други- не. Ами и Хриси си е изпуснала нервите, едва ли си говори така в ежедневието.

Млъквам, че си бях казала да не пиша вече в тая тема...
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #112 -: Март 06, 2008, 23:43:24 »

цецо,не съм имала предвид опцията да си триеш целия профил,а мненията,които искаш-нали за тва беше спора в началото?
Активен
TOI
Newbie
*

« Отговор #113 -: Март 06, 2008, 23:50:18 »

цецо,не съм имала предвид опцията да си триеш целия профил,а мненията,които искаш-нали за тва беше спора в началото?
Не слънце, точно обратното Smile Спора беше, че Даут иска да си изтрие профила и няма такава опция. Никой не е спорил, че може да си трие мненията едно по едно Kiss
Активен

las cuentas
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #114 -: Март 06, 2008, 23:58:30 »

Дам , за това беше спора и след като си се регистрирал , виждаш , какви функции имаш и или ги приемаш или не и се съобразяваш с това .
Бел, говориш ми само за 1 конкретен случай , в който въпросният потребител беше отправил напълно нелепи , необосновани обвинения . И как подкрепяш краси в дадено изказване , а Хриси не ! На базата на някакви лични отношение ли , щот ако е така - адски грозно и не ти прави чест . И всеки има право да си изказва мнението .
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #115 -: Март 06, 2008, 23:58:36 »

Цецо, за последните й 3 мнения, ок, бяха в рамките на добрия тон. Аз също я уважавам. Но просто не можеш да ме обориш, че понякога излиза от релси за пълни глупости и после се оплаква защо не я харесват. Не ми се цитира.
Корнелия, краси ВИНАГИ се е държал на ниво. Ти го предизвика да се изпусне. Сори, ама е така. И аз на негово място нямаше да си мълча.
Дзън-Дзън- честно казано, когато прочетох на краси бисера ми стана смешно  Cheesygrin Но от някои мнения на Хриси (доста от тях) ми става направо неприятно. Там е разликата.
« Последна редакция: Март 07, 2008, 00:00:21 от belladonna™ » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #116 -: Март 06, 2008, 23:59:59 »

Кой определя кои изказвания са пълни глупости и в крайна сметка от базата на каква претендираш , че можеш ти да ги определяш и да изискваш определено поведение от администратора - плащаш членски внос ?!
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #117 -: Март 07, 2008, 00:06:24 »

Кой определя кои изказвания са пълни глупости и в крайна сметка от базата на каква претендираш , че можеш ти да ги определяш и да изискваш определено поведение от администратора - плащаш членски внос ?!
Определям го чисто и просто като потребител, чиито администратор трябва да ми е някакъв авторитет. Членски внос не ми и трябва да плащам - с нещо .допринасям така или иначе. Аз съм потребител, който ако не се държи прилично може да бъде наказан с бан, и не случайно тук недоволстват срещу "тирания", грубо казано. След като администратора си изпуска нервите (и не ме карай да ти търся цитати), от къде на къде трябва всички други да се съобразяват. Аман от адвокати. Ми дайте да си направим един форум като розовия - пълна анархия, вместо да се чупкаме за глупости. Или пък просто да си имаме определени правила, като например "Не слагайте голи снимки" или "Не обиждайте" и абсолютно всички да го спазват. Не е ли по-разумно?
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #118 -: Март 07, 2008, 00:15:45 »

Ми не може да мериш с два аршина за краси и хриси и да искаш правила и общовалидна справедливост , като ето удряш го на лична преценка   Lol Поддържай поне 1 линия на поведение . Има потребители , които са за голите снимки и без цензура , като мен , например . Бел , айде сега адвокатите били виновни ...  Lol Lol В следващите правила да се впише - без юристи , моля ! Smile
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #119 -: Март 07, 2008, 00:16:48 »

...когато прочетох на краси бисера...
Специално "Краси" държа да се пише с главна буква Cheesygrin Все пак е авторитет Wink
Иначе няма да споря с теб. Смятам, че ако аз бях на нейно място тук щях да си царувам сам, предвид авторитарния принцип на управление, който бих наложил Lol Мисля, че търпи достатъчно във форума, на лични съобщения и извън форума и всичко, което стига до нея, за да я набедявам за каквото и да било. На мен лично ми е достатъчно, че го има този форум където да се забавлявам и въпреки, че много хора негодуват си е достатъчно демократично да си правя каквото реша без някой да ми пречи или трие. Достатъчно ми е че мога да си комуникирам с доста хора, с които не бих, ако го нямаше това място и не ми трябва да обвинявам никой за нищо. Ей тва е просто и ясно.
Активен

las cuentas
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #120 -: Март 07, 2008, 10:57:19 »

...когато прочетох на краси бисера...
Специално "Краси" държа да се пише с главна буква Cheesygrin Все пак е авторитет Wink
Иначе няма да споря с теб. Смятам, че ако аз бях на нейно място тук щях да си царувам сам, предвид авторитарния принцип на управление, който бих наложил Lol Мисля, че търпи достатъчно във форума, на лични съобщения и извън форума и всичко, което стига до нея, за да я набедявам за каквото и да било. На мен лично ми е достатъчно, че го има този форум където да се забавлявам и въпреки, че много хора негодуват си е достатъчно демократично да си правя каквото реша без някой да ми пречи или трие. Достатъчно ми е че мога да си комуникирам с доста хора, с които не бих, ако го нямаше това място и не ми трябва да обвинявам никой за нищо. Ей тва е просто и ясно.

Аз го пиша с главна от уважение ;) ама иначе самият му ник е с малка така че няма как да се сърдиш на никой, който го пише така, както той сам се е написал   Razz Lol
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #121 -: Март 07, 2008, 13:09:17 »

Тая скапана тема я следя откакто се е зародила. Ама по малоумна не е имало май. Мислех да не се включвам по обективни причини , ама не се сдържах.
Кои сте вие и с какво право определяте на кой какви са му задълженията ,и кой как е длъжен да се държи с вас?? Вие сте потребители, както аз съм потребител, както Хриси на първо място е потребител, след това админ, както Краси е потребител,както Бизар и всички други.Ама абсолютно всички. Админа и модераторите не могат да си изпуснат нервите ли? Що да не могат, при положение че един куп недоволни кокошки ,кудкудякат срещу тях?
Какво значи "тирания" ? Някой може ли да обясни? И ти точно Беладонна , с какво лично си засегната от тази тирания? Някой да те бие по главата да спазваш някакви нечовешки правила? Или малко ти натежа нечий бан ?
Много ми е чудно колко от вас са виждали Хриси на живо , разменяли са си поне няколко думи с нея ? Единици! Ама най-готино е да лаете срещу нея , нали? Колко от вас биха отделили 10 минути от личното си време и средства от личния си джоб за поддръжката на някакъв си форум? Никой , сигурна съм! Е Хриси това го прави заради вас, заради мен , заради нея си самата, и то не за да ви тормози и да упражнява диктатурата си , а за  да има къде да се забавляваме заедно във виртуалното пространство. И ако някоя от вас преди да "дръпва" критики се беше замислила по тоя въпрос, едва ли щеше да се стигне до тук. За кой ли път го повтарям това, ама като изчезна Лейдипил, какво беше? Някой помни ли? Всички бяха изпаднали в ужас, хвърчаха мейли ...докато не се появи Късмета, който Хриси направи , за да се съберем отново заедно и да е весело както преди. Ама е невъзможно явно, щото все някой има велики и необосновани, в повечето случаи, претенции.
Айде осъзнайте се малко , о ,форумни капацитети , и се спрете , щото вече става адски дебилна цялата тая дискусия.
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #122 -: Март 07, 2008, 13:49:16 »

И ти точно Беладонна , с какво лично си засегната от тази тирания? Някой да те бие по главата да спазваш някакви нечовешки правила? Или малко ти натежа нечий бан ?

Айде осъзнайте се малко , о ,форумни капацитети , и се спрете , щото вече става адски дебилна цялата тая дискусия.
Че дискусията стана адски дебилна съм абсолютно съгласна. Лично аз не съм била засягана, но все пак имам право на мнение кога някой е прав и кога не, нали така? За това че ми бил натежал нечий бан...не, това са си тяхни отношения. Но ми стана адски неприятно от последният пост в онази тема. Това е "изпускане на нервите". Честно казано всеки си е в правото в онази история. Тъпото е, че някои стойностни хора не влизат след нея. Или ще отречеш? Защото не дай си Боже да не си съгласен с всеобщото мнение, веднага ти се нахвърлят. И в момента това е пример. Не си пуснах поста с цел заяждане и войни, а, както Катето каза, просто реших да си изкажа мнението откровено.
Нямам представа на кой какви ЛС му пращат, аз говоря чисто и просто за поведение във форума. Не съдя никой какъв е извън него. Иначе да, виждала съм Хриси, били сме на една маса, изобщо не е това, което е във форума. Който я познава, знае. Честно казано не ми е болка кой как си изпуска нервите, просто ми направи впечатление, че едно и също се повтаря когато някой отправи критика към админа за нещо -прав или не, веднага започват да му предлагат модераторски права, ако смятал, че по-добре ще се справи. И 100 човека възстават "Как могже да сте толкова неблагодарни, тя прави всичко за вас". Явно от горния ми пост няма абсолютно никакъв смисъл, защото се започна със същото.Ами прави ми впечатление и че Хриси е адски разочарована от този форум заради това, че я одумват че е прекалено остра и в резултат тя става още по-остра, и кво, да си запуша устата ли? Не се заяждам с нея и да, благодарна съм за усилията, поради причините, които каза ТОЙ. Катето общо взето каза същите неща, защо не цитираш и нея? Не, наистина вече не ми се пише по тая тема, щото всеки си мели едно и също и никой не слуша другия. И най-малката критика се възприема като неблагодарност и обида. И ми писна да се обяснявам че не това съм имала предвид и думите ми са изопачени. Както и да е.
и в крайна сметка от базата на каква претендираш , че можеш ти да ги определяш и изискваш определено поведение
Е това трябваше да ме накара да се почувствам по-ниска от тревата и без право на мнение  Cheesygrin Ама не така, Дзън-Дзън, на тия похвати нас най-добрите са ни учили  Wink
Ми не може да мериш с два аршина за краси и хриси и да искаш правила и общовалидна справедливост , като ето удряш го на лична преценка   Lol Поддържай поне 1 линия на поведение .
Каква лична преценка? С Краси ни си пиша, ни сме си пили кафето заедно. Изпусна си нервите веднъж и то по начин, който ме разсмя, с една кратко изречение. Не с километричен обиден пост.
« Последна редакция: Март 07, 2008, 15:20:08 от belladonna™ » Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #123 -: Март 07, 2008, 14:45:28 »

Не знам на какви похвати са те учили , ама когато някой ти репликира за теб винаги е заяждане. А когато ти изказваш мнение - явно е градивна критика . Аз и с Фро имам разногласие по темата ,  но това не променя мнението ми за нея , за разлика от това , което в момента имам за теб . Върни се там , където са ти преподавали тия похвати прословути и им кажи , че са забравили да те научат на  възпитание , защото хората , които го имат не използват цитати от лични разговори , за да си докажат правотата за дадена дискусия .
По темата съм си казала мнението .
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #124 -: Март 07, 2008, 15:12:33 »

Мен повече ме тревожи това,че има забрана да си изпускаме нервите.Що за общуване е това?Аман от тея тъпи правила.

Мин,не пита мен,но ще ти кажа мен с какво ме засяга тиранията-тъпо ми е,че Феята я няма,тъпо ми е ,че Алексито го няма дори,защото ми буташе доста смях,беше колоритен образ,тъпо ми е,че по някаква(лично за мен неясна причина,ако не е някво наказание си оттеглям аргумента) не мога да пиша ЛС на Лошата,исках да видя на Тес голотиите,освен това,нелепи ми се виждат правилата да не се клеветим,обиждаме,изпускаме нерви и т.н.Онова в Лейдипил не беше анархия,а свобода и беше забавно и интересно.В момента тук е адска скука-или само на мен ми е скучно?Тва с бановете най-много ме вбесява.Вижда ми се най-долният възможен начин за разрешаване на проблема.
Активен
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #125 -: Март 07, 2008, 15:14:35 »

Що толкова много злоба и заяждане отвсякъде бе, хора! Дайте да запазим това, което имаме.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #126 -: Март 12, 2008, 22:39:59 »

тъпо ми е,че по някаква(лично за мен неясна причина,ако не е някво наказание си оттеглям аргумента) не мога да пиша ЛС на Лошата
ами обади ми се по-телефона и ще си говорим Cheesygrin
нямам мнение по темата, защото отдавна се отказах да споря - пречупихте желанието ми . В началото се мъчих да ви подскажа, че нещата ще стигнат до тук - изкарахте ме злобна кукумявка. После се мъчих да намеря правдата и да иронизирам не правдата - оказах се изкукуригала лелка. Помъчих се чрез писмо да обесня какво мисля, не ми се отговори. Стана ми обидно, че не мога да получавам лс - нищо не казах, защото гордоста ми беше наранена. Факт е, че форума загуби очарованието си. Факт е, че Хриси се постара да ни събере. Факт е, че Хриси се държи достойно като се отегля, след като вижда, че усилията и не се оценят. Факт е, че много потребители се промениха. Факт е, че това все още е нашият форум Smile
Активен
hash
Administrator
Newbie
*
Публикации: 25

« Отговор #127 -: Март 13, 2008, 13:34:07 »

лошото_момиче, не можеш да получаваш лични съобщения, защото в настройките на профила си, в настройки лични съобщения си сложила * (звездичка) в полето за списък за игнориране. Така си посичила, че искаш съобщенията от всички потребители да бъдат игнорирани и затова който и да ти прати съобщение няма да го получиш. Махни си звездичката и ще се оправи.
Активен

Никой не се нуждае от вечно мрънкаща, сърдита, мнителна половинка!
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #128 -: Март 13, 2008, 16:48:20 »

лошото_момиче, не можеш да получаваш лични съобщения, защото в настройките на профила си, в настройки лични съобщения си сложила * (звездичка) в полето за списък за игнориране. Така си посичила, че искаш съобщенията от всички потребители да бъдат игнорирани и затова който и да ти прати съобщение няма да го получиш. Махни си звездичката и ще се оправи.
благодаря!
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #129 -: Март 13, 2008, 16:58:19 »

Сега всички ще ти пратят по 1 съобщение да наваксаш за миналите дни !  Lol Lol Lol
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #130 -: Март 13, 2008, 17:22:24 »

Сега всички ще ти пратят по 1 съобщение да наваксаш за миналите дни !  Lol Lol Lol
това е без значение, нямам много време да ги чета Lol
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #131 -: Март 17, 2008, 00:29:18 »

Странно, защото секси например има най-вече мнения от по 2-3 реда, и също не споделя особено, но на не би и направила проблем за това, нали?

Интересно виждане.

Това за 2-3 реда мненията беше главно в Лейдипил. А и както ти сама си казвала (когато коментирах кратките и безсмислени постове на Краси)- начин на изказ.  Wink

Относно споделянето- признавам, че вече внимавам повече какво пиша. Пак споделям, но не чак всичко, защото навсякъде ме знаят вече с този ник, а и с доста хора се познаваме наживо. Както говорехте по- нагоре- самоконтрол  Wink

Относно темата- заставам зад постовете на Катето, тъй като съм на същото мнение.

Относно Краси- може и да помага на хората тук, може и да работи за форума, но на мен впечатление са ми направили точно кратките и заядливи постове. Може би, защото това виждам АЗ.

А отделен е въпросът, че в пост от 1 изречение може да има много повече смисъл и полза, отколкото от един километричен такъв.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #132 -: Март 17, 2008, 13:12:12 »

Хора, които задават въпроси от типа на "Аз и приятелката ми се самозодоволявахме с молив, може ли да забременеем?", надали могат да извлекат каквото и да е полза от едно единствено изречение.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
sexy
Newbie
*

« Отговор #133 -: Март 17, 2008, 13:45:30 »

Добре деее. Говорим по принцип. Много ясно, че зависи от въпроса/ темата.

А сега кто ми попадна пред очите, ти също нямаш дълги мнения (поне аз не се сещам за нито едно Blink), но поне не са саркастични. Там е разликата.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #134 -: Март 17, 2008, 14:00:24 »

Добре деее. Говорим по принцип. Много ясно, че зависи от въпроса/ темата.

А сега кто ми попадна пред очите, ти също нямаш дълги мнения (поне аз не се сещам за нито едно Blink), но поне не са саркастични. Там е разликата.
Неговите са по- скоро като констатация на нечие мнение, като "на всяка манджа- меродия"  Razz Smile
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #135 -: Март 17, 2008, 14:04:24 »

Всеки си има собствен стил на писане и начин на изразяване.На едни мненията са по цяла страница, на други са по едно изречение - и какво от това?Мисля, че всеки има правото да пише както и колкото му харесва.
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #136 -: Март 17, 2008, 14:05:47 »

А защо не погледнете първите мнения на Краси? Пример: http://chick-chat.org/index.php?topic=155.msg5966#msg5966
http://chick-chat.org/index.php?topic=155.msg5966#msg5966
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #137 -: Март 17, 2008, 14:11:28 »

Не,бе...айде сега всички пак скачат. Всеки да си пише както си иска и да споделя, колкото иска. Не искам да съдя никой. Просто си изказах мнение, пък мен Салсеро ме кефи и се опитах да се заяда с него, ама не ми се получи май.  Razz
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #138 -: Март 17, 2008, 14:12:51 »

А защо не погледнете първите мнения на Краси? Пример: http://chick-chat.org/index.php?topic=155.msg5966#msg5966
http://chick-chat.org/index.php?topic=155.msg5966#msg5966

Сега един по един и мнение по мнение ли ще си гледаме?  Smile
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #139 -: Март 17, 2008, 14:19:41 »

Не,бе...айде сега всички пак скачат. Всеки да си пише както си иска и да споделя, колкото иска. Не искам да съдя никой. Просто си изказах мнение, пък мен Салсеро ме кефи и се опитах да се заяда с него, ама не ми се получи май.  Razz

Не става въпрос за това, което си написала за Салсеро.
Моето мнение е по повод на това, че започна да се обсъжда много странна тема...дължина на постове.Краси пишел по едно изречение, Секси пишела по едно изречение...еми голяма работа пък.Ако искат и по една дума да пишат, тяхна си работа.
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #140 -: Март 17, 2008, 14:24:23 »

Мешам ви се в спора, щото ми е непонятно защо толкова го нападате за кратките мнения  Smile Първото мнение, което Краси написа доста ме впечатли. Да, сега наистина пише по 1 изречение, но ми е кеф да го чета и да му анализирам коментарите. Пък и не можете да отречете, че помага. Не в темите за гъбички и цистити, но когато може (за компютърни проблеми например или в темата "Полезнотийки"), винаги го прави  Kiss
А и сега ако ми кажете, че всики четете километричните постове на Той и Весело момиче например (аз го правя, щото са интересни), направо ще ме изумите  Wink
Активен

Vivi
Newbie
*

« Отговор #141 -: Март 17, 2008, 14:26:04 »

Не Веселото момиче, а Веселушка е с дългите мнения  Wink
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #142 -: Март 17, 2008, 14:27:23 »

Аз исках просто да кажа, че стойността на мннението не зависи от неговата дължина Exclamation

(Хаха, това прозвуча все едно за пениси говоря. Sneaky)
Активен

belladonna™
Newbie
*

« Отговор #143 -: Март 17, 2008, 14:27:40 »

Пардон, обърках се. И забравих да спомена Феичка:-)
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #144 -: Март 17, 2008, 14:28:20 »

От кога не можем да си редактираме по -стари мнения?
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #145 -: Март 17, 2008, 14:30:17 »

Май само в този раздел.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #146 -: Март 17, 2008, 14:31:00 »

А, аз мога бре.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #147 -: Март 17, 2008, 14:33:30 »

При мен, в някои теми, не може. Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #148 -: Март 17, 2008, 14:56:59 »

Естествено, че няма значение колко е дълго мнението. Корнелия го започна това. Исках да кажа, че е смешно някой да се е заял с теб и от там нататък до толкова да виждаш само заядливите му мнения, че да драснеш чертата на всичко останало, което написал и направил, и то с убедеността "той пък само това пише и нищо повече". В крайна сметка и аз имам такива мнения, и алето и кой ли не. И смея да кажа, че и аз, и тя, и Краси, и изобщо всеки, който се "заяжда" кратко и с усет, не го прави, ей така за спорта, а да покаже на предния, че май нещо има сбъркано в мнението му и малко е прекалил. Но тук има доста хора, които са толкова злопаметни, че жегнеш ли ги веднъж, не дай си боже два пъти и те намразват доживот и повече нищо никога не можеш да им кажеш. Ама то си е по-лесно да си водиш отчет кой как се е отнесъл с теб и кой какво е казал на теб и така да си изградиш мнение за някого, отколко действително да познаваш мненията му. И не става въпрос само за Краси, или за мен, или за някой частно. Просто съм изумявала тук как на съвестни хора с много готини мнения са им лепвани етикети, че са заядливци и несериозни и не знам си какви, само, защото има няколко ощетени нещастни захапани души.
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #149 -: Март 17, 2008, 15:46:13 »

Още в първите дни, когато започнах да пиша тук, Салсеро се "заяде" с мен. Беше написал нещо, което малко ме обиди и му се издразних. Но в последствие така се стекоха нещата, че сега редовно си пишем в кю-то. В началото си мислех, че е заядливец, но сега ми е много забавен и ми е приятно да си говоря с него Smile
Това с кратки/дълги постове според мен е глупаво. Аз признавам, че има потребители, които по принцип не чета. Безинтересни са ми и това не зависи от дължината на поста им. Има потребители, чиито постове чета, колкото и дълги да са. Smile
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #150 -: Март 17, 2008, 19:44:08 »

Sega като се замисля във форума отделни личности се познават по-добре помежду си от други. Комуникират си извън форума на живо или по чата и им е по-лесно да усетят кога един човек се шегува и кога не. Аз наскоро четох една тема (забравих коя) дето няколко момичета си размениха такива думи, че едвам успях да схвана, че май си се дразнеха приятелски (но не съм сигурен Rolling Eyes ). Помня само тинйърбел Unsure
Та в случая колкото и да не ми се иска да се обаждам ми е трудно, защото познавайки примерно Краси или Салсеро наживо ми е много странно как някой може да си помисли, че се заяждат. Криво ми е от тая цялата работа да си кажа и особено като се говори така за стойностни хора. Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и по-дълго Lol Lol Lol Lol
Та стига вече с тая тема глупаво е да се мери колко символа са на Краси и Секси постовете и да се търси саркастично заядливия им генезис, който е трудно откриваем според мен. Smile
Активен

las cuentas
belladonna™
Newbie
*

« Отговор #151 -: Март 17, 2008, 20:07:29 »

Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и
Не ми цениш времето, то се видя  Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #152 -: Март 17, 2008, 20:11:31 »

Тва е все едно сега да се разсърдя на Беладона за оноу дет е написала за постовете ми. Напротив, даже ще се постарая да са по-интересни и дълги да ги чете все повече и
Не ми цениш времето, то се видя  Lol
С моите постове времето отлита като свръхзвуков охлюв (плужи дет вика една близка на сърцето ми дама) Lol Lol Lol Lol
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*

« Отговор #153 -: Март 17, 2008, 22:25:26 »

Та стига вече с тая тема глупаво е да се мери колко символа са на Краси и Секси постовете и да се търси саркастично заядливия им генезис, който е трудно откриваем според мен. Smile

Брейййй какви думи си знаел.  Kiss

И аз като Смайли- някои потребители са ми толкова скучни и всеки път с километрични постове... Еми, няма как да ги изчета. Но например Аделина винаги я чета, защото има риска да изпусна някой бисер или нещо, с което после да мога да я изнудвам.  Sneaky Laugh
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #154 -: Март 17, 2008, 22:29:18 »

С две думи: мери си думите (някой те гледа) Ninja
Активен

las cuentas
Blow
Newbie
*

« Отговор #155 -: Март 17, 2008, 22:30:19 »

Колкото и да ме изнудваш,Сексиела,плачевният ти вкус за рокли винаги ще компенсира всеки мой компромат. Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #156 -: Март 17, 2008, 22:31:27 »

Ахаха. Ти пък кога си ме виждала с рокля, че се изказваш?  Razz
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #157 -: Март 17, 2008, 22:37:56 »

И по-добре-ще те съсипя. Lol Lol Lol
Активен

TOI
Newbie
*

« Отговор #158 -: Март 17, 2008, 22:48:18 »

ще те съсипя. Lol Lol Lol
От? Unsure
Активен

las cuentas
sexy
Newbie
*

« Отговор #159 -: Март 17, 2008, 23:13:06 »

А беее не предизвиквай злия демон в мен.  Angry

А Мини, и Котето, и други са ме виждали с рокля и останаха очаровани.  Razz  Cheesygrin Lol
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #160 -: Март 17, 2008, 23:32:04 »

ощетени нещастни захапани души.

е, не... Lol Lol Lol Lol Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #161 -: Март 18, 2008, 10:09:02 »

А Мини, и Котето, и други са ме виждали с рокля и останаха очаровани.  Razz  Cheesygrin Lol

Да, да, така е  CheesygrinВеднъж беше с една черна , прилепнала, тясна,секси, тип бюстие рокля...И тогава си спомням , че на всички им изпопадаха очите...абе аз ако съм мъж... Devil
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #162 -: Март 18, 2008, 11:39:07 »

Не се получи, щото той сега няма много свободно време. Smile И се пише "мерудия". Tongue
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #163 -: Март 18, 2008, 12:43:55 »

ощетени нещастни захапани души.

е, не... Lol Lol Lol Lol Lol

Това май пак е за мен  Cheesygrin Май трябва да се гордея, че името ми се споменава десетки постове след моите и даже се търсят някакви причини за моето мнение за някого. Че съм и злопаметна, дребна душа, дето е запомнила някакво заяждане от преди 5 години и още нося тежкия спомен за него  Lol И затова съвсем несправдливо съдя някой потребител без да забележа новите му заслуги Lol

Бизар, ще ме убиеш, честно.  Lol

Само да кажа, че с мен толкова хора са се заяждали, че ако за всички после имам мнение, че пишат къси и несъдържателни постове, няма да останат хора във форума, които да пишат "нормално" (не че дължината е мерило, но Бизар почна с тая идея. Моят критерий е съдържанието на поста и неговата насоченост. Затова и не разбрах защо трябва да коментирам Секси, ама карай- Бизарова логика   Lol )

За едно нещо обаче заслужавам критика- че продължавам да пиша по тази тема, когато такива неща се изписаха по мой адрес, че ми е под нивото да им отговарям. Ама после посоката се промени и затова поднових писането. Грешка..?  Unsure
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #164 -: Март 18, 2008, 13:06:22 »

О да, голяма ...дори не съм сигурна дали ще можеш да се редактираш после.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #165 -: Март 18, 2008, 13:21:09 »

О да, голяма ...дори не съм сигурна дали ще можеш да се редактираш после.

Ама сме заядливи като... хайде да не казвам  Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #166 -: Март 18, 2008, 13:25:51 »

Да, да, така е  CheesygrinВеднъж беше с една черна , прилепнала, тясна,секси, тип бюстие рокля...И тогава си спомням , че на всички им изпопадаха очите...абе аз ако съм мъж... Devil

Tongue Very cool
Aз дори и да не съм мъж...  Lol
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #167 -: Март 18, 2008, 13:32:20 »

Пак ще си посегнеш , нали... Lol Lol Lol
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #168 -: Март 18, 2008, 13:35:44 »

Ахаха. Точно.  Cheesygrin
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #169 -: Март 18, 2008, 13:48:25 »

Да се включа и аз съм лесбо настроението и да си заплюя Аделиненстото аспержи Lol Devil
Активен
lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #170 -: Май 11, 2009, 10:36:22 »

Моля, админа или някой от модовете, да бъде така добър да изтрие акаунта ми!!!
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #171 -: Май 11, 2009, 12:43:31 »

lady_dy, защо се сдухваш?  Smile На всеки му се е случвало да го заядат за нещо, даже няколко пъти подред (ако това е причината да искаш да ти изтрият профила). Аз лично ще се радвам да останеш във форума.  Kiss
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #172 -: Май 11, 2009, 13:59:15 »

А аз моля да четеш ПРАВИЛАТА на форума, преди да започнеш да пишеш в него и да предявяваш каквито и да били претенции. Акаунти и мнения НЕ не подлежат на триене. И това се отнася до всички, не само до теб.
Активен
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #173 -: Май 11, 2009, 20:06:57 »

Да, позна, Кате. Не ми е приятно всеки на втората дума да ме запъва! Даже и в "Да се оплачем 4".  Щом няма такава опция, лека-полека ще си редактирам мненията, изтривайки ги и оставяйки само 'пост', като няма друг начин. Но няма и да съм 'черната овца'.
Активен
Mina
Newbie
*

« Отговор #174 -: Май 11, 2009, 20:16:14 »

Слава богу, че опцията за триене на мненията изчезва след определено време. Иначе, ако всеки настъпен имаше право да се самоизтрива, форума щеше да прилича на швейцарско сирене.
Споко, няма как да си "черна овца".Има много други преди тебе за този пост, а и не виждам за какво са тия фасони при положение ,че никой не се е заял с теб конкретно , и тъй като знам , че визираш мен, ще ти кажа, че забележката ми не е насочена директно към теб , а към хилядите такива мнения като (ще се повторя) "криво ми е", "сърби ме " и т.н. ,които общо взето нямат за цел да изразят някакво оплакване, а просто запълват време и форумно пространство. Всъщност единствената цел би могла да бъде- трупане на мнения.
Хвани прегледай назад темата да видиш колко такива като теб, които си "отиват" помпозно от форума има. Гледай си живота, пиши си без притеснения, но запомни ,че не винаги всички ще бъдат благоразположени към теб във всеки един момент. И това не се отнася само за теб, а за всички в този форум. ;)
« Последна редакция: Май 11, 2009, 20:18:03 от Mina_21 » Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #175 -: Май 11, 2009, 20:17:40 »

Ти пък много персонално приемаш всичко. Това е интернет, все пак. Когато носи приятни емоции - ок, но не мога да си представя да влияе на някого отрицателно, да го обижда и засяга толкова дълбоко. Confused
Активен

C’est tout!
lady_dy
Newbie
*

« Отговор #176 -: Май 11, 2009, 20:23:00 »

Ми не знам. Явно наистина има хора, които са донякъде срещу мен. Форум е все пак, с малко активни потребители, което ми харесва, защото няма лиготии, всички са сериозни и начетени хора, според мненията им, разбира се, но така като се изръбчи някой с нещо и ми става криво, защото хем нищо лошо не съм казала, хем и ми се изпълчват, но няма значение.
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #177 -: Май 11, 2009, 20:35:07 »

Не си го слагай толкова на сърцето.  Wink Ако знаеш колко форумен бой съм изяла през годините, няколко пъти гръмко се изцепвах, че си отивам и след няколко дни пак обратно.  Lol За темата за оплакванията да не говорим - все пак съм форумно мрънкало на 2008 (официално). Случват се такива работи в интернет, но и не само там. Във всяка общност, където се събират хора, възникват дрязги и противоречия, няма как без тях - хора сме.  Smile
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #178 -: Май 11, 2009, 21:05:52 »

Катрин, тебе си те обичаме, стига си се правила на черната овца  Tongue

Лейди, тук е имало къде къде по-жестоки сблъсъци от просто една по-остра забележка и пак сме оцелели сума ти години, така че наистина не го приемай толкова навътре. Това, което всички се опитаха да ти кажат е, че не е нужно да отговаряш на всеки пост във форума, освен ако наистина не е някакво прилично мнение, а не просто смеещо се човече (в смисъл, тук е малко по-различно от чат). Просто се постави на мястото на някой потребител, който цъка на светещите теми с желанието да прочете нещо хубаво и попада на абсолютно безсмислено мнение. Това разбира се отново не е лично, още повече, че аз нямам никакво собственическо чувство към форума,за да имам някакви претенции, дори се радвам, когато пишат повече хора.
Активен

Last Summer
Newbie
*
Публикации: 3

« Отговор #179 -: Ноември 18, 2010, 13:12:37 »

Здравейте, извинявам се че досаждам но исках да помоля, ако е възможно да изтриете един потребител [ Sex_0n_The_Beach ]  Confused  Благодаря предварително  Smile
Активен

НеДеЙ дА кАзВаШ, чЕ мЕ пОзНаВаШ зНаЕйКи СаМо ИмЕтО мИ! ;)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #180 -: Ноември 18, 2010, 13:23:26 »

Ха-ха. И аз искам да си разчиствам сметките, ама не може.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #181 -: Октомври 21, 2012, 15:12:58 »

Не се шашкайте, че пиша тук  Cheesygrin Не мисля да трия нищо, а и май отдавна я минахме тази фаза с параноята...

Имам съвсем прост въпрос: как да си сменя ника да е на кирилица? Бих го споменила и коренно, но знам, че ще станат дебати и не искам да си го причинявам, но поне да не ме дразни как седи на латиница с q накрая.

В настройките никът е единственото, което май не мога да сменя...идеи, или някой админ ако може да го направи? На "Корнелия" например.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #182 -: Октомври 22, 2012, 09:22:03 »

то и мен ме дразни моя ама не могат да се сменят...
Активен

Страници: 1 2 3 ... 8 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: