star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?
Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Малко помощ - как да си изтрия профила от форума?  (Прочетена 60722 пъти)
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« -: Февруари 19, 2008, 13:14:17 »

Ами това ми е въпроса - в някои от форумите, където пиша го има като опция, ама тук не Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15123

« Отговор #1 -: Февруари 19, 2008, 13:23:59 »

Еми най-лесно - обръщаш се към Хриси, след като няма опция тук.
Едит:- при мен има, при настройките на профила има "Изтрий този потребител".
Нещо те сгащиха ли Smile
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Февруари 19, 2008, 13:29:47 »

А защо искаш да го триеш ? Няма ли да е по-добре, просто да бъде " сменен" , ако е важно ?
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Февруари 20, 2008, 11:17:46 »

Защо така Sad
Активен
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #4 -: Февруари 21, 2008, 16:12:43 »

Бизар, ти си модератор, за това имаш тази опция в настройките:-)
Не са ме сгащили - трудно за обяснение...Просто спирам да пиша тук Unsure
Ще пиша на Хриси Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #5 -: Февруари 21, 2008, 16:33:10 »

По принцип е изключена за всички, линка се появява из някои темплети, но не би трябвало да работи. И като спираш да пишеш, защо трябва да трия профили, вероятно и мненията ти и да осакатя с това теми и дискусии?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Февруари 21, 2008, 16:42:58 »

Абе като е решила да спира,няма кой да я спре, но и според мен е по-добре да си смени името, да си махне подписите и мисля, че е достатъчно.
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #7 -: Февруари 21, 2008, 16:43:19 »

И все пак не искаш ли поне малко да ни обясниш, защо така спираш да пишеш. Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Февруари 21, 2008, 16:52:06 »

Не мисля, че дължи обяснение на някой.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #9 -: Февруари 21, 2008, 17:06:49 »

Не мисля, че дължи обяснение на някой.
Да бе. Аз да питам- вътрешно нещо ме подтиква. Ама каква гадна любоптка съм. Тц-тц-тц
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #10 -: Февруари 21, 2008, 17:13:04 »

Да, и аз това имах предвид.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #11 -: Февруари 21, 2008, 17:25:12 »

Е, да , ама тя ако иска може да отговори, нали?  Smile
Активен

TOI
Newbie
*
Публикации: 4152

« Отговор #12 -: Февруари 21, 2008, 21:04:31 »

Аз пък мисля, че трябва да си каже. Не че ще се бичувам публично ако не сподели, но след като съм си играл да и чета мненията и да отговарям, искам да знам, че не съм си губил време да чета и пиша напразно.
Ми я си помислете ако аз поискам да ми се изтрият мненията колко смешна ще стане всяка тема, в която съм участвал? Който иска да си ходи, но нищо няма да се трие и тва е.
Активен

las cuentas
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #13 -: Февруари 21, 2008, 21:35:02 »

Аз подкрепям Цецо в неговото мнение. Не искам никакво обяснение освен това.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #14 -: Февруари 22, 2008, 12:17:47 »

Всеки има право както на анонимност, така и да си обере крушите в един момент със все мнения. Стига да не е прищявка или лигавия, ама не вярвам да е.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Bambina
Newbie
*

« Отговор #15 -: Февруари 22, 2008, 14:48:45 »

А, да бе, със "все мнения". Нали осъзнаваш, ако това стане практика, колко теми ще трябва да се осакатят ? Да се загубят дискусии. И всеки да си мисли, че може да си плющи, каквото и да било, най-спокойно и безотговорно с мисълта, че в един момент може да изчезне безследно заедно с всичките си мнения ? ( не казвам, че това е случая на doubt )
Изводът е : Всеки да си преценява, на собствена отговорност, какво може и какво не може да пише тук. Това не е концерт по желание. Някой се грижи за този форум, това е Хриси, най-малкото нейният труд трябва да се уважава. 
Активен
FroZen
Newbie
*

« Отговор #16 -: Февруари 22, 2008, 14:56:00 »

За да иска някой, който очевдино не е лекомислен, като doubt, да си изтрия целия профил, значи има основание, и си е изцяло нейна работа какво е то.
Разбира се, че си е на нейна отговорност както пише, но за пред нас. Мога да се хвана на бас, че над 50% не биха писали тук толкова лични и откровени неща, ако знаеха, че техни познати ги разпознават иззад никовете и съответно ги четат. И форумът щеше да е далеч по-сух и скучен. И ако някой е преценил, че има нещо, което застрашава или дори засяга неговия живот извън форума, на база споделено тук, има право да иска то да изчезне.
Дискусиите няма да се развалят с махането на мненията на един потребител.
Активен

Bambina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Февруари 22, 2008, 15:29:39 »

Зависи. Не е така, но не искам да влизам в глупав спор. Аз казах ,че не говоря за нея, а и Хриси е тази, която решава. Още повече ,че има друг начин ,който изключва подобно триене.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #18 -: Февруари 22, 2008, 16:25:18 »

За да иска някой, който очевдино не е лекомислен, като doubt, да си изтрия целия профил, значи има основание, и си е изцяло нейна работа какво е то.
Разбира се, че си е на нейна отговорност както пише, но за пред нас. Мога да се хвана на бас, че над 50% не биха писали тук толкова лични и откровени неща, ако знаеха, че техни познати ги разпознават иззад никовете и съответно ги четат.
Тази дискусия вече сме я водили достатъчно на брой пъти. Всеки си носи отговорността какво и къде приказва, къде публикува лични данни и колко невнимателен е към тях. Както онлайн, така и в реалния живот. Всъщност то няма разлика между двете!

И ако някой е преценил, че има нещо, което застрашава или дори засяга неговия живот извън форума, на база споделено тук, има право да иска то да изчезне.
Дискусиите няма да се развалят с махането на мненията на един потребител.
Като ще трием потребители и "все мнения" на потребители, трием все форум.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #19 -: Февруари 22, 2008, 16:38:46 »

Предполагам doubt си знае защо иска профилът и да бъде изтрит.
Ако става въпрос за някои определени постове може просто да ги редактира и със смяна на ника може проблемът да изчезне. Но предполагам тя все пак има защо да си е решила така.
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #20 -: Февруари 22, 2008, 17:07:17 »

Хриси, всеки си знае, но ако хората, които носят отговорност за това, което пишат, почнат и да се съобразяват прекалено кой ще чете и от кой евентуално може да бъде видяно това, което пишат в един по- късен етап, то тогава форума ще е наква стерилна среда, пълна с лицемери.
Тук се изливат проблеми, болести, караници с близки и много други интимни неща. Ако в един момент някой, който в никакъв случай не е бил предвиден да чете форума, го направи, било то в случайно разпознаване или влизане с чужд акаунт, всичко става пълна каша.
В крайна сметка не става дума за безразборно триене на профили! Не знам колко такива заявки е имало, но не вярвам да са много.
И има разлика между онлайн и личния ти живот, защото някои неща доста хора не са склонни да споделят с непознати, но тук това се случва, именно заради анонимността.
Това, че някой не е бил достатъчно внимателен да се прикрие добре, не е повод да си съсипва приятелства, връзки или недай Боже семейство, за да не пострада някоя дискусия отебана преди не знам си колко време. Нещо повече, човек, дори и да вземе всички възможни за него мерки, пак може да бъде открит кой е, само че просто не разбира как и си мисли, че е в безопасност и анонимен. Ти точно по-добре го знаеш от всички тук.

Не знаех, че темата е дискутирана и друг път.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #21 -: Февруари 23, 2008, 00:16:52 »

В крайна сметка не става дума за безразборно триене на профили! Не знам колко такива заявки е имало, но не вярвам да са много.
За една година 4. Ще ми кажеш, че 4 е малко число. Аз ще ти кажа, че при нищожния брой активни потребители това е голямо число. И че не съм направила този форум за да се трият акаунти. В никой форум, който посещавам няма опция изтриване на акаунт! И с капризите за смени на ника и триене аз бях дотук!

Понеже съм на кеф тази вечер ви давам опцията да гласувате "за" и "против" триенето на потребителски акаунти. Изберете период за гласуване и гласувайте. Ако окончателното решение е "за", това за мен ще значи, че не ви интересува форума, не ви е грижа за неговото съществуване или унищожение. Което пък значи, че няма значение дали ще го има или не! И тъй като вече веднъж съм мислила над въпроса дали да не изтрия целия форум, най-вероятно ще го направя щом за вас не е важно!
Активен

3axap
Newbie
*
Публикации: 134

По-сладка от шоколад!

« Отговор #22 -: Февруари 23, 2008, 00:34:59 »

Хриси, защо изобщо ще пускаш анкета?  Confused
Всеки, който влиза в този (в конкретния случай) форум, отговаря за действията и думите си. Като не иска да му се ровят в живота, да не споделя лични неща. За да няма после цупене и сръдни.
Който не иска да бъде свързан с постове, да не пише (повече). Да се смени никът, прмери за това поне има. Но започнат ли да се трият постове... наистина ще се съсипе всичко.  Unsure
Активен

на лов за захар... Smile

http://picasaweb.google.bg/3axxxap
FroZen
Newbie
*

« Отговор #23 -: Февруари 23, 2008, 00:51:44 »

Въобще не става въпрос дали всеки ще си има опцийка да си затрива когато му скимне акаунта, а че за някой това наистина може да е ужасно важно! И да, това да зависи от теб, стига да не е лигавщина и глупост.
Мнението ми е такова, защото съм била свидетел на истинска драма с моя позната, която от едно невинно "споделяне" точно във форум, жестото се опари. И не беше пубертетска история.  Както и да е.
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #24 -: Февруари 23, 2008, 01:02:24 »

Против триенето на акаунти съм. Изтриването би осакатило доста дискусии и теми. Всеки за себе си трябва да прецени доколко да споделя.

Ако някой иска да бъде изтрит - да спре да пише, да си промени или изтрие мненията си, които го засягат и му пречат и толкова.
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 01:04:12 от Cookies » Активен

Страници: [1] 2 3 ... 8  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: