star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Вижте какво си купих II
Страници: 1 [2] 3 4 ... 140   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вижте какво си купих II  (Прочетена 355873 пъти)
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #25 -: Февруари 23, 2008, 10:41:53 »

Госпожа , откраднаха ми тела и сега съм с един стар - няма как . Фро , ще трябва  да дойдеш да направиш фотосесия на нови парцали Smile
Иначе полата - джинсова , черна , права  , малко под коляното , класическа .
Да допълня , че днеска пък си купих едни много красиви дървени обички - супер мангалщина за 4 лева ! Smile
« Последна редакция: Февруари 23, 2008, 19:30:14 от TinkerBell » Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #26 -: Февруари 23, 2008, 20:43:29 »

http://img141.imageshack.us/img141/3940/bui2oe7.jpg
http://img238.imageshack.us/img238/3715/bui1wu1.jpg

Поне нещо полезно свърших днес. За 9лв от разпродажба. Идеални са ми за училище.
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #27 -: Февруари 23, 2008, 21:42:23 »

http://img141.imageshack.us/img141/3940/bui2oe7.jpg
http://img238.imageshack.us/img238/3715/bui1wu1.jpg

Поне нещо полезно свърших днес. За 9лв от разпродажба. Идеални са ми за училище.
Приличат на бременските ми патъци  Lol
Иначе купих си ботуши на висок ток...в задачата се пита кога ли ще имам възможност да ги сложа  Confused
Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #28 -: Февруари 24, 2008, 01:37:01 »

A бееее искам някой да ме заведе в тая Зара.  Razz
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #29 -: Февруари 24, 2008, 09:30:18 »

блузка
пръстен(мед.стомана)
Черен тесен панталон,точно какъвто търсех

ФДТ на Bourjois - 10 hours sleep effect,заради рекламата на Бизар
Гланц на Maybelline с вкус на черешка
Червен лак на Rimmel

Доволна съъм  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 24, 2008, 10:32:25 »

A бееее искам някой да ме заведе в тая Зара.  Razz

Намери го бързо , че всеки  път има все по големи боклуци и по обрано става . Аз искам да ни пуснат вече нова Зара , ама ако може пак на ниски цени .  Cheesygrin
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

sexy
Newbie
*

« Отговор #31 -: Февруари 24, 2008, 20:25:08 »

То уж не ми е далече, ама сама абсурд да се замъкна.  Rolling Eyes
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #32 -: Февруари 24, 2008, 20:28:00 »

че що  Cheesygrin страх те е от продавачките Smile
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #33 -: Февруари 24, 2008, 20:41:57 »

Щотооо трябва някой за компания. Иначе ме мързи.  Stuart
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #34 -: Февруари 26, 2008, 10:50:19 »

Отдаване не бях изневерявала на фрутинито - мляко с портокал , просто така ужасно се бях адиктнала към тази миризма ...  Но вчера отново се върнах на класическия дав . Придобих и един шампоан на глис - онзи жълто-прозрачния с маслата - ще го видим колко е читав Smile
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #35 -: Февруари 26, 2008, 10:52:50 »

Как точно го "придоби" този шампоан  Lol
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #36 -: Февруари 26, 2008, 11:00:32 »

Хммм , както си ме учила  Razz
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #37 -: Февруари 26, 2008, 20:09:01 »

Нека покажа нещицата от последните шопинг-турове:

Кожено якенце,вталено е-[img=http://img156.imageshack.us/img156/2356/imgp1930sv5.th.jpg]

Гащи Триумф от тати  Cheesygrin- [img=http://img175.imageshack.us/img175/7588/imgp1936no2.th.jpg]

Рокля,тва дет съм го метнала отгоре,е колана -[img=http://img338.imageshack.us/img338/4839/imgp1935dh5.th.jpg]

Бесните ми лилави обувки,обичам ги- [img=http://img338.imageshack.us/img338/6052/imgp1931ss4.th.jpg]

Тва е засега,имам големи планове още,ама нямам пари вече  Razz
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #38 -: Февруари 26, 2008, 20:44:40 »

Баща ти ти подарява такива гащи...  Blink От майка ти да са, иди-дойди, ама от баща ти...  Rolling Eyes
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #39 -: Февруари 26, 2008, 20:46:05 »

На теб майка ти не ти ли купува гащи?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #40 -: Февруари 26, 2008, 20:49:40 »

Отиваме семейно и си купуваме гащи и чорапи!  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
katerina
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 26, 2008, 21:19:30 »

ахахаххах  Lol

Ами случая беше следния-мама измисли традиция преди всеки изпит да мис е купува нещо ново за кадем(поради финансови съображения заради многото изпити-по-често гащи или чорапи  Cheesygrin).И понеже тя беше цял ден на работа,а аз трябваше да чета,тати каза самоотвержено-"аз ще и купя!".Мама го отряза- "Кой знае кви кюлоти ща вземеш на детето" и той се амбицира и се върна с тези,леко притеснен,че се е ръснал доста,ама за едната чест да не се изложи с кофти вкус за гащи се е решил  Lol
Влязъл и казал в магазина "Дъщеря ми утре е на изпит,на 22,53кг,трябват и бикини"  Lol
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #42 -: Февруари 26, 2008, 21:23:23 »

Lol Lol Ох, не  Lol Ще кажеш се притеснява да не отидеш без гащи пред комисията  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #43 -: Февруари 26, 2008, 21:30:35 »

Хахахах  Lol Lol Умрях с тия гащи дето ти трябват, че утре си на изпит  Cheesygrin Cheesygrin Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #44 -: Февруари 26, 2008, 21:31:22 »

Влязъл и казал в магазина "Дъщеря ми утре е на изпит,на 22,53кг,трябват и бикини"  Lol

Уф... За момент си помислих, че е казал, че тежиш 22 килограма и половина...  Lol  На мен нищо не ми купуват, но преди абсолютно всеки изпит задължително ми се подлива вода.  Smile
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Февруари 26, 2008, 22:19:32 »

Салс,и на мен  Lol Дори понякога като се случи да съм сама в нас като излизам за изпит,сама си поливам  Lol Голяма съм отрепка  Cheesygrin
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #46 -: Февруари 26, 2008, 22:57:56 »

О,Джи,апартамент ли ще стягате? Горката,искрено ти съчувствам... Просто не знаеш с какво се захващаш,всички тук,минали през това ще ти го потвърдят. Но пък казват,че после удовлетворението е голямо и цари спокойствие и уют. Аз още нямам изгледи да го изпитам,но пък после теб ще окуражавам. Smile

Ако имаш нужда от помощ-с удоволствие! Цял експерт съм по намирането на разни нужни неща.
Да ама аз още съм далеч от обзавеждане. Май месец почва строежа и трябва да е готов август 2009. Ама аз от сега започвам да си мечтая. Та за това сабирам идеи. Ех мечтиии.... Lol Lol Lol
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #47 -: Март 02, 2008, 08:40:02 »

Такаа Cheesygrin
В София съм!Изхарчих хиляди левове за простотийки и дрешки Cheesygrin И си взех РОКЛЯЯ и буйки!!!
На изложението беше пълна мизерия,много ужасни неща имаше,все едно са за компаньонки,а не за абитуриентки!Но там беше и мойта рокля,единствената,която харесах.И обувки си намерих съвсем близо-в Сити центъра Smile

Та ще показвам като се прибера.В цяла София по магазините не намерих нищо нормално!И при Жана Жекова ходих...бля!
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #48 -: Март 02, 2008, 13:25:53 »

И аз ходих на изложението и просто мога да кажа, че всичко беше пълна скръб.  Unsure Премерих 2 рокли дето дори не ми харесваха толкова, просто за да видя долу горе какъв модел ми стои добре.  Rolling Eyes

Иначе вчера с мама излязохме малко на пазар и си взех едно якенце, много ме накефи и като имам възможност ще го снимам да ви го покажа.

А иначе след като го взех се замислих, че последното нещо, което си бчх купила беяе блузка и колан за НГ. Оттогава само белъо и козметика съм си вземала. И някак си дори нямам и желание за нещо ново. Много странно.  Confused
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #49 -: Март 03, 2008, 20:31:10 »

Днес си взех втора опаковка Anacaps и покрай нея, още един, нов продукт на Ducray - Nutricerat - концентрат за много суха и увредена коса; не се измива, с някакви специални масла; Много се надявам да е толкова добър, колкото и другите продукти на Дюкре, които съм ползвала досега. Ще давам отзиви тепърва Smile

Харесах си и още нещо ново - от серията за косопад, пак Дюкре - стимулираща пяна, другият път мисля да опитам нея.

Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 140   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: