star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star "Нови отговори на моите публикации"
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Нови отговори на моите публикации"  (Прочетена 3191 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« -: Февруари 11, 2008, 21:52:13 »

Хриси, или който друг се грижи за форума. Искам да питам трудно ли е да се направи така, както е във форума на бг мама- като влезеш с акаунта си, пише ""Нови отговори на моите публикации" и като го цъкнеш можеш да видиш всички теми, в които си писал и някой след теб е писал. Мисля, че би било доста полезно, защото аз често забравям в кои теми съм питала нещо и може никога да не видя отговора си.

Ако е сложно разбира се нямам никакви претенции. Това е само предложение и нищо повече. В крайна сметка ние форума и така си го обичаме и е супер  Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #1 -: Февруари 11, 2008, 21:54:52 »

Корни,това го има в някой от изгледите.Аз например моя съм си го направила за тази цел специално на Candy.Разгледай ги.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #2 -: Февруари 11, 2008, 22:00:10 »

Аз съм със скин фейдид грийн и като вляза във всеки раздел ми се изписва "ново" към темите,  в които е писано след като вече съм ги чела/писала. И ми е много удобно. Smile
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #3 -: Февруари 11, 2008, 22:30:54 »

Korneliq, това, което искаш си го има в менюто - избираш Quick Links и след това New Replies. Опцията е някъде невидимо забита само в темплетите Faded green и Classic Yabb. В другите си го има.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: