star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Последният ни секс ;)
Страници: 1 ... 73 74 [75]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният ни секс ;)  (Прочетена 253717 пъти)
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2671

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1850 -: Април 13, 2013, 21:30:03 »

Честито, Ути Cheesygrin Хайде, все повече да се отпуснеш пък току виж да ти се повиши чувствителността от претрисане какво ще почувстваш Devil

Ами, кхъ кхъ, то и миналия път стана кажи речи от първия път. В крайна сметка (ми) е достатъчно да има овулация и лежерно два-три пъти ( Red face) ден преди и в деня на овулацията да е сигурно, че ще се срещнат ии.. При мен де, имам наблюдения Lol А и овулацията е нещото, което винаги го усещам.. Всъщност малко ще се разочаровам ако ми дойде.. И ще ида да си взема ОК дето докторката ми препоръча Cheesygrin
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #1851 -: Април 13, 2013, 23:18:32 »

Луд Паяк, не мога да те позная, ако забременееш, ще ме ошашавиш повече от първия ти път! Cheesygrin
Ама успех, щом ти се ще. Razz
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #1852 -: Април 15, 2013, 10:21:45 »

Аве Паяк, да не пишат двама души през ника ти  Lol В рамките на няколко дни от "ще вдигна всенародни тържества, ако ми дойде, ужасна съм" се стигна до "ще се разочаровам, ако ми дойде"...Изобщо и на мен като на Ут ми е много странно такова лежерно отношение и защо да не може да се прекъсне актът, когато се налага, не е нужно дори да взимаш ОК. Ама сигурно добре, че има и такива хора, че ако всички са като нас да мислят и премислят, то почти няма да се раждат бебета  Lol

Инак и аз да се похваля...последният път беше голяяяма тръпка, припомних си младостта  Razz, когато все правехме откачени неща и сексът в легло беше мит  Red face
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1853 -: Април 27, 2013, 09:38:40 »

Вчера си купих едно доста симпатично потниче без презрамки по тялото. Преди да си легнем викам "Дай да покажа какво съм си купила" ... ама без никакви задни мисли. И като ме видя... леле, какво ми се случи  Lol Аз доволен, обичам неочакван секс.  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #1854 -: Май 02, 2013, 23:21:15 »

Просто правя невероятен секс,умирам за тоя мъж,много съм похотлива около него,а той не стига,че има невероятно либидо,ами не се е съсредоточил върху оная си работа и изобщоооо . Пууу,все така да е.
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #1855 -: Май 06, 2013, 22:46:46 »

Ау Паяк, ако стане, ще са с по-малка разлика и от моите Cheesygrin Big grin а, дано  Smile (хи хи само ако знаеш какво те чака Cheesygrin)
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #1856 -: Май 06, 2013, 23:35:21 »

Аз да се отчета за секса.........еееех, че хубаво нещо било Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1656

« Отговор #1857 -: Май 20, 2013, 11:07:21 »

Я да се разпиша  Cheesygrin сутрешен кухненски секс с кафето събуждал много добре бе  Cheesygrin
Активен

Страници: 1 ... 73 74 [75]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: