star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Последният ни секс ;)
Страници: 1 ... 72 73 [74] 75   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният ни секс ;)  (Прочетена 253666 пъти)
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #1825 -: Февруари 02, 2013, 22:28:34 »

Не боли... или поне него не го боли. По-скоро го дразни фактът, че се възбужда, а не може да се пипа Lol
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #1826 -: Февруари 04, 2013, 12:12:32 »

Егати, какъв му е смисълът на това нещо, не схващам? Заключваш му онази работа в клетката и ...?
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1827 -: Февруари 04, 2013, 12:19:51 »

Трябваше да му снимам физиономията като отворих линка обаче. Няма такъв ужас.  Lol

Same here  Lol Ама доволно се посмяхме на някои други артикули в сайта, има много добри  Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #1828 -: Февруари 25, 2013, 23:13:40 »

Уникално як последен секс и вече официално съм в групата на мастурбаторите. Ще се видим живот и здраве средата на април в секс редиците. Мрън.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1829 -: Април 13, 2013, 09:16:38 »

Мразя си женската овулираща същност!!! Все едно не съм аз, братче... Тия дни с всички симптоми на овулация, като невидели силно рисков секс... Давам ви пълното право да ме подозирате. Не че не искам деца с малка разлика, но това е прекалено!!!
Та така, ако този месец ми дойде силно ще се очудя...
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1830 -: Април 13, 2013, 09:21:35 »

По спомен около 10-ти април се зачеваше май бебе на годината  Sneaky  Cheesygrin

Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #1831 -: Април 13, 2013, 09:43:20 »

И аз искам да се оплача от същото. Егати природата! Както повтарях и си вярвах силно, че деца с малка разлика неееее!!!, така откак това мааалко се очовече и почнах напълнооо неволно да се замислям. Ужас, ужас.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #1832 -: Април 13, 2013, 09:59:31 »

Искате ли да ви поговоря малко за повръщане, невъобразимо болезнени/течащи гърди, болки в кръста и всякаквите други екстри, които може би сте позабравили?  Cheesygrin

Паяк, под силно рисков секс имаш предвид баш като за правене на бебе ли?

Не знам, аз като се замисля, че Бизар роди точно Дарко като беше на възрастта на Дани сега, лошо ми става, много малка разлика ми се струва. Той още не разбира, разните 2-годишни пубертети го гонят, още е с памперс, по дяволите, представяш ли си да сменяш памперси на 2 деца! Надявам се до половин година да се поочовечи.

Отказах ли ви или да продължавам?  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1833 -: Април 13, 2013, 10:06:09 »

Да се включа и в подкрепа на първото изречение  Lol Моите небременни колежки вече са отвратени от бременеенето покрай мен  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #1834 -: Април 13, 2013, 10:22:17 »

Да ти кажа, аз всеки ден се изумявам как може Дарко на възрастта на Бояна да е бил батко. Просто като си представя Бояна с още едно бебе и се плясвам по челото. Cheesygrin Но с него беше наистина лесно, просто беше друго дете. Не бих повторила обаче Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #1835 -: Април 13, 2013, 11:05:28 »

Да, Лор, ама като по учебник направо.. Айде, аз съм овулационна и се разбирам, скапаният ми мозък действа против мен, ама на мъжът ми какво му става Rolling Eyes

И не, няма да ме обезсърчите с подобни разкази, много ми харесваше да съм бременна с екстрите му.. Обаче имам една раничка, дето толкова за половин година не отидох да си я погледна.. Най-много да попадна в ситуация близо до тази на Лора Rolling Eyes Или да родя две деца и после да умра от рак Rolling Eyes Оф, ей такива мисли ми се въртят цял ден. Сама съм си виновна и ме е яд. Ескапел мисля, че е безпредметно да пия, защото подозирам, че овулацията ми мина вчера и ще е след дъжд качулка. Същото като предния път...

Ако ми дойде ще вдигна всенародни тържества и най-после ще ида да ме погледнат за тази раничка, крайно съм несериозна, Ути ми се кара редовно Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1836 -: Април 13, 2013, 11:16:22 »

Има за какво, много си зле! Ти мислиш овулационно, мъжът ти мисли с пишката си, детска работа! Направо ще дойда да ви нашамаря и двамата, нямам думи. Иди на лекар.

На мен така или иначе са ми забранени бебета до второ нареждане, ма то така и така не правя секс, та мисля, че не е опасно Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*

« Отговор #1837 -: Април 13, 2013, 11:43:25 »

Така е Rolling Eyes Извади сега отнякъде иконката със шляпащите зайчета и мишки! Kiss

Ужасно ужасно се чувствам. Егати, такива сценарии ми минават през главата, че и взех да чета из нета разни неща... Ссссс!
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1838 -: Април 13, 2013, 11:56:01 »

Нещо не я намирам. Кат?
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #1839 -: Април 13, 2013, 12:10:38 »

самобичувам се!

Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #1840 -: Април 13, 2013, 15:24:43 »

Я се стегни и спри режисирането на филми, няма да си единствената бременна с раничка на шийката, плюс това цитонамазка се прави по всяко време, най-вече в началото нали е задължително. От кога да броим 14 дни, от вчера или от днес:}
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #1841 -: Април 13, 2013, 15:39:30 »

От вчера. Днес вече и усиленото течение намаля, и огромното желание, пък и ме наболваше кръст, яйчник..
А бе няма да съм единствената, но ми е филм.. Дано не сме, макар че тайно си мечтаех да забременея преди да ми изтече майчинството, след първата година да ми текат болнични и така... Смесени чувства, ще ви държа в течение.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #1842 -: Април 13, 2013, 15:42:15 »

Ооо, аз не искам, не искааам. Преди малко мъжът искаше обаче Lol Дето вика Ути: "мисли с пишката" Razz
Чак ми вика: нали не ставаше от първия път Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #1843 -: Април 13, 2013, 16:41:45 »

Лесно им е на мъжете, аз чак се ядосвам на моя, понякога имам чувството, че ме вижда както инкубатор някакъв - деца та деца, 3-4, колкото повече, толкова повече! Сега като гледам тикера на паячето - ми аз 6 месеца след раждането бях на никъде с възстановяването - болки в кръста, кила имах да свалям, кърмех още много активно... То аз съм и по-стара де  Big grin, но по принцип си го дават около година да се възстанови организмът.
Иначе, паяк, ако вземе, че стане, ще биеш всички рекорди тука  Cheesygrin И ще изгледаш две бебета наведнъж и после си гледаш живота и не се занимаваш повече с памперси и пюрета Big grin
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #1844 -: Април 13, 2013, 16:51:55 »

Никакви деца не искам да виждам повече, още си нося дрехите за бременни и имитирам успешно бременност в петия месец. Тази бременност и като че ли повече кърменето, направо ме обезобрази. Може би,ако не бях кърмила , щях да съм вече в по-добра форма.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1845 -: Април 13, 2013, 19:09:01 »

Ааааааааааааа, сееееекккксссссссс
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #1846 -: Април 13, 2013, 19:13:15 »

Ааааааааааааа, сееееекккксссссссс

Искаш или си правила току-що?   Cheesygrin
Аз откарах два месеца без желание и без секс.. а имам чувството,че половин година е минала..след два месеца съм официално от година сингъл,най-вероятно и така ще си остана за повече време  Blink
Паяк,да те успокоя че ако се забременяваше от първия път и аз сега щях да имам отроче,точно колкото твоето  Smile
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1847 -: Април 13, 2013, 19:15:17 »

Правих! Алелуя!
Толкова страх брах дали всичко ще е наред...Като за първи път ми беше. Cheesygrin
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #1848 -: Април 13, 2013, 19:24:15 »

Хайде честито да ти е!Еееее,време беше  Smile И като усещане ли беше като за първи път? :Р
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1849 -: Април 13, 2013, 19:26:38 »

Еми не, ама аз не можах да се отпусна особено, щото ме беше много страх да не прокървя, да не ме заболи, все пак бая беше изрязано Rolling Eyes
Активен

Страници: 1 ... 72 73 [74] 75   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: