star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Последният ни секс ;)
Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Последният ни секс ;)  (Прочетена 378924 пъти)
foreveryours
Newbie
*
Публикации: 529

« Отговор #1800 -: Януари 27, 2013, 17:54:49 »

Ох на мен пък снощи ми беше ужасно преживяване. Всичко си беше ок, докато не свърших хахаха  Cheesygrin (сега ми е смешно, но снощи не беше) едно ужасно тръпнещо усещане ми се разпръсна по тялото, удари ме в главата, буквално избухнах в сълзи, през ръцете все едно ме биеше ток и не можех да си поема въздух (всъщност си поемах, но имах чувството, че не мога), все едно някой ми беше стъпил на гърдите, разтреперих се като листо и станах ледена като не знам какво......  Confused За няколко минути премина и се успокоих, но усещането беше ужасно.. някаква паника ме блъскаше отвътре, мислех, че ще ми стане нещо, заради усещането, че не мога да дишам.. охх не знам, бъгнах се.  Rolling Eyes
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7122

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #1801 -: Януари 27, 2013, 18:00:30 »

Е,какъв е тоя оргазъм,малко като екзорсизъм го докара,хааааа хаааааа !!!
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 17630

A believer

« Отговор #1802 -: Януари 27, 2013, 18:19:39 »

Е,какъв е тоя оргазъм,малко като екзорсизъм го докара,хааааа хаааааа !!!

Lol Lol Lol Хахахха хааааааааааааааааа, разби ме!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

foreveryours
Newbie
*
Публикации: 529

« Отговор #1803 -: Януари 27, 2013, 18:35:20 »

Ахахахахаха  Lol  хахахаахха найс. Изкарвам злите духове от мен хахахахахахаха  Lol

Иначе не знам, обяснявам си го с нерви, знам ли...  Rolling Eyes 
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1901

« Отговор #1804 -: Януари 28, 2013, 05:39:08 »

Обяснявам си го с това,с какво сте се надрали по-рано; ))

Аз преди две вечери пак се изтраках на пияно с един слабонадарен бивш,поне знае какво прави човекът,ама пък много мижав атрибут си има,жалничкият ;/ .. изяви желание да ме гледа как си използвам вибратора,аз пък се засрамих,въх! И още не мога да си отплета кошницата на главата,то едно дърпане,то едно мятане..
Преди това получих невероятното предложение за секс от един пиян познат гласящо "i want to have sexual excperience with you" в замяна той получи "got laughed at experience" от мен,ай сиктир. 
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6368

Усмивка

« Отговор #1805 -: Януари 28, 2013, 06:23:03 »

Нашият лаф е "I want to sexually harass you" Lol
Ох.... само до петък трябва да издържа. Петък. Пе-тък!  Pinch
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1760

« Отговор #1806 -: Януари 28, 2013, 10:59:17 »

Похвалвам се, че след периода на служебен секс, който беше настанал вкъщи в последно време, снощи нещата си дойдоха на мястото и днес светът е малко по-хубав  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9260

« Отговор #1807 -: Януари 28, 2013, 11:14:57 »

хи хи, при нас от няколко седмици е много хубав светът  Lol За първи път такъв силен секс период посред зима, когато обичайно нямам желание за нищо...
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #1808 -: Януари 28, 2013, 11:40:26 »

Хахахха глей сега как ми омаловажи едничкия читав секс в последно време с твоите няколко седмици  Lol Lol Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #1809 -: Януари 28, 2013, 12:04:53 »

Хахахха глей сега как ми омаловажи едничкия читав секс в последно време с твоите няколко седмици  Lol Lol Lol

ох, сори, не исках да те засенчвам, хахаха  Lol

Самоисках  да се похваля и аз  Razz То седмици, седмици, ама не е било по 7 пъти на ден, споко  Lol

(то аз в живота си нямам такива маратони, май 3-4 пъти ми е бил максимимът  Cry явно въпреки ежедневния апетит и редовните .... кулминации, съм далеч от графа 'ненаситни'  Razz  )
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #1810 -: Януари 28, 2013, 12:19:32 »

Това 7 нарочно ли го натърти или просто ти хареса числото Smile

Ох,аз какви неща мога да измайсторя ей сега,ама нещо ми е болезнено. Ама уф. Вчера видях един обелен наполовина банан и си загубих мисълта,докато приказвах.
Активен
Korneliq
Newbie
*

« Отговор #1811 -: Януари 28, 2013, 12:33:40 »

Това 7 нарочно ли го натърти или просто ти хареса числото Smile

Ох,аз какви неща мога да измайсторя ей сега,ама нещо ми е болезнено. Ама уф. Вчера видях един обелен наполовина банан и си загубих мисълта,докато приказвах.

нарочно, много ясно  Razz Другото ми любимо число е 16, ама това е от разказите на един познат и нямаше да го разберете  Lol
Активен

juliet
Newbie
*

« Отговор #1812 -: Януари 28, 2013, 13:05:12 »

ох, сори, не исках да те засенчвам, хахаха  Lol
Самоисках  да се похваля и аз  Razz То седмици, седмици, ама не е било по 7 пъти на ден, споко  Lol
(то аз в живота си нямам такива маратони, май 3-4 пъти ми е бил максимимът  Cry явно въпреки ежедневния апетит и редовните .... кулминации, съм далеч от графа 'ненаситни'  Razz  )

А, хвали се, хвали се, току виж взема, да си взема поука и да се стягам да ви настигам по постижения  Lol само със 7те пъти няма да се разберем, че мисля, че ще пукна, ако пробвам.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #1813 -: Януари 28, 2013, 14:36:11 »

А, хвали се, хвали се, току виж взема, да си взема поука и да се стягам да ви настигам по постижения  Lol само със 7те пъти няма да се разберем, че мисля, че ще пукна, ако пробвам.

а, аз няма да пукна чак, ама сигурно на третия път ще си пусна телевизора  Lol

Шегата настрана, че една позната верно гледала ТВ по време на секс, та да внимавам какво говоря  Rolling Eyes
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1814 -: Януари 30, 2013, 21:15:05 »

Оооооооооохххххх Shame

Тоя месец ще се разпоря от секс напук на всичко, та да ме държи и другия! Ха.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #1815 -: Февруари 02, 2013, 19:56:43 »

По повод завръщането ми към Варна, днес посетихме секс шоп. Cheesygrin Оставихме почти 200лв ... малко много ми се виждаха, но виждайки ефекта ... Надвишава очакванията ми Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1816 -: Февруари 02, 2013, 20:12:22 »

Уууууууууу, какво си взехте?
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #1817 -: Февруари 02, 2013, 20:32:26 »

Каква съм гъба... егати повторението, което съм направила. Срам ме е от Галина.

Взехме си играчка-клетка и еротично бельо Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1818 -: Февруари 02, 2013, 20:59:40 »

Играчка-клетка? Ко туй нЯщо, изоставам?
Активен

Smiley
Newbie
*

Усмивка

« Отговор #1819 -: Февруари 02, 2013, 21:10:39 »

click
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #1820 -: Февруари 02, 2013, 21:46:47 »

АХАХХАХАХАХАХАХХАХАХ!!!!!!!

Смайла ме изненада с покупка,но от мен да знаете,силиконената кърти здраво. Всъщнст не знам дали е силиконена,ми стои като пластмасово и вдига налягането у пениса неимоверно много.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1821 -: Февруари 02, 2013, 21:54:27 »

Е не, аз съм голям привърженик на БДСМ, обаче ти ме закла просто. Shocked Седя и се чудя как се прилага това нещо. В смисъл...не го ли боли като го надърви?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #1822 -: Февруари 02, 2013, 21:57:15 »

Е,то не е баш БДСМ,или поне аз не го броя особено,но може да се ползва за хардкор. Не знам само кой ще държи ключа,аз съм си играла с едно такова,ама само за някъв кратър период от време,колкото да си играем на кой ще издържи повече.

Болии ,да Smile
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #1823 -: Февруари 02, 2013, 21:58:36 »

Еее неее, не мога да му причинявам болка, аз съм мазохистичната страна Cheesygrin

Трябваше да му снимам физиономията като отворих линка обаче. Няма такъв ужас.  Lol
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #1824 -: Февруари 02, 2013, 22:05:18 »

Ахаха, ама много красива тая клетка, като бижу Lol И аз за първи път виждам... Нямам дори идея как бих могла да го включа в сексуалните игри Shame
Активен

C’est tout!
Страници: 1 ... 71 72 [73] 74 75   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: