star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Гъбички по пениса?
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гъбички по пениса?  (Прочетена 104238 пъти)
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #100 -: Март 24, 2011, 09:37:23 »

От мастурбация с мръсни ръце... Бога ми, КАК ние можем да знаем КАКВО му е на твоето съкровище  Confused
Бягай на лекар или хвърляй боб.
Активен

Питър
Newbie
*
Публикации: 64

За приятни неща времето все не стига.

« Отговор #101 -: Април 04, 2011, 03:06:51 »

взехте ми акъла .. колко е сложно - спирам да се мия с каквото и да е , то няма угодия ..   сигурно така се пише "угодия"
няма да го проверявам в гугъл / ама и аз къде се изгубих из тоя net - и всичко се почна от тоя гугъл

не е лесно да си истински мъж , но като гледам - истинска жена е още по нелесно
добре си бях преди 12-тата си година , сега трябва да чакам да стана на 80 ..
Активен

Ако нямаш любов .. си я закъсал яко! / Св. Павел
DiddyYy
Newbie
*
Публикации: 7

« Отговор #102 -: Април 07, 2011, 01:19:40 »

М даа минали сме с моя приятел през това.Преди година имах неприятни сърбежи,дискомфорт и всички други гадости които причиняват гcбичките.Когато отидох на гинеколожка тя ми предписа лекарства , но също така предписа лекарства и на приятеля ми.Каза ми че щом аз съм ги имала и сме правили секс през това време значи е много вероятно и той да е заразен и трябва също да пие лекарства.А той наистина беше - имаше онези червени петънца по малкия и го сърбеше и щипеше адски много.Както и да е всичко вече мина но беше адски неприятно.Така че моя съвет е да иде и той на лекар и да му се предпишат лекарства.Лечението не е кой знае какво,имаше някакви хапчета и крем - нищо повече.Успехи то мен.   Thumbup
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2547

« Отговор #103 -: Април 28, 2011, 15:50:47 »

Помощ.Гъбичките ми имат пенис
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: