star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar розов лишей
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: розов лишей  (Прочетена 2007 пъти)
ileana
Newbie
*
Публикации: 205

« -: Декември 09, 2007, 17:47:17 »

здр., имам чувство че съм голям карък и лошите неща идват едно след друго,все пак искам да споделя проблема си - имам розов лишей,пия зодак и се мажа с крем на др. Тайс, вече 3-та седмица.като че ли се поправям въпреки че ме дразнят и отвреме на време ме сърбят,,но май завяхват.въпроса ми е,тк. бях пътък на дерматолог но забравих да попитам-знаете ли дали остават белези?защото някои от пъпките са ми доста големи.относно лечението каза ми че още поне 2 седмици ще съм така,а и ако някой има изпитана "домашна рецепта"- пишете,само да не ви обяснявам че и къпането,лосиони,парфюмите-всички са проблемни и немога да ги ползвам-мн. съм затруднена,дано да ми мине по-скоро,благодаря!
Активен

Човек е жив, докато има мечти.
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1 -: Декември 10, 2007, 17:16:38 »

Принципно не би трябвало да остават белези. Аз преди много години имах един лишей точно на брадата. В началото в общи линии тръгна с размера на една пъпчица. Но в последствие стана колкото нокътя ми на палеца примерно, и си сменях възглавницата всеки ден по предписание на лекар. Много са упорити и трудно изчезват. Тогава се мазах с кортикостероиди, т.е. някакво лекарство, което е с тази съставка. Нямам никакъв белег.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: