star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Ваксината против рак на маточната шийка
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ваксината против рак на маточната шийка  (Прочетена 4511 пъти)
Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #25 -: Март 27, 2008, 16:34:44 »

И аз ей сега го гледах, ама доста я прехвалиха. Нямало никакви странични ефекти, само главоболие или разстройство, ама те дори това не са наблюдавали... Rolling Eyes

Аз с моя гинеколог не съм говорила за нея, но то си е щото не изгарям от желание да си я правя. Малко скептично съм настроена от това, което съм чела тук, пък и другаде из нета.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #26 -: Март 27, 2008, 16:52:18 »

Дори един антибиотик преминава многогодишна обработка и изследвания преди да излезе на пазара. Мислите ли, че хората биха пуснали такава ваксина, просто ей така?

Всъщност... Няма нужда да отговаряте.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #27 -: Март 27, 2008, 23:23:55 »

Ели, коя е тази лекарка? Blink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #28 -: Март 28, 2008, 10:23:26 »

Ще ти пиша на лична понеже аз съм против белия и черния списък.
Активен

Моето име е Любов.
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2184

« Отговор #29 -: Декември 05, 2017, 16:09:57 »

Кампаниите за масово ваксиниране в Австралия направиха секса по-безопасен
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16591

A believer

« Отговор #30 -: Декември 05, 2017, 16:22:37 »

О, чудесно, има време за моята девойка, де, дотогава ще има още повече данни. За мен май вече е късно, ще си мра, хаха, макар че точно тия щамове май ги нямам.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: