star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Черен списък на гинеколозите
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на гинеколозите  (Прочетена 141374 пъти)
Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« -: Октомври 18, 2006, 09:17:54 »

_________________________________________________________________________________________________

Mod. team:

За да се избегнат бъдещи спорове по тази тема, моля, мненията в нея да бъдат писани с нужното уважение към коментираните лица и достатъчна обосновка. В противен случай те ще бъдат пренебрегвани.

Напомням, че темата цели обмняна на опит, а не хулителство и мненията в нея не са меродавни, както не са и задължаващи (съответно не са задължитено вярни, както е и с всяка друга тема, в която се коментират лица и/или брандове). Всеки преценява самостоятелно, доколко да им се довери.

N.B. Exclamation  "Ясно предупреждение : ако има мнение от потребител, което модераторите сметнат за не добре обосновано, то ще бъде изтривано по тяхно усмотрение, без предупреждениe.",     

_________________________________________________________________________________________________

За съжаление и те не са никак малко....знаем много неприятни случки, някои от нас са и потърпевши от работата на такива "специалисти", но ето тук е мястото, където можем да впишем имената и координатите им, за да не се налага винаги да стискаме палци този или онзи да си разбира от работата, и да не се случи на мен..... Unsure
Отново ще си позволя да използвам информацията от форума на БГ мама...
http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=4909.0 - за София

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=15237.0 - за Пловдив

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=79583.msg1374806#msg1374806 - за Варна

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=27431.msg531598#msg531598 - за Бургас
ако някоя от вас е имала неприятности с такива гинеколози - моля ви обосновете се и за какво точно е ставало дума, колкото и да не е приятно......
Искам да кажа, че се надявам този списък да остане по-неизпълнен, и % на добрите лекари в България е по-висок...
« Последна редакция: Февруари 08, 2008, 20:07:31 от Bambina » Активен
Жени
Newbie
*

« Отговор #1 -: Октомври 18, 2006, 13:18:39 »

Аз ще въведа първото име  :(
"д-р" Снежана Топалова - Пловдив
Адресът й няма да го вписвам, важно е името!!! Преди 6 години я посетих заради образувания-външни!!, нямах идея какво е - тя ме успокои, че не е сериозно и щяла да ги неутрализира с нещо.....викаше ме през няколко дни, мажеше ги и после - "ела след цикъла"...а те се множаха, аз изпадах в ужас - тя беше убедена че така било нормално и после щели да минат, до момента в който каза - ми не знам моето момиче, не минават с мазане - влизаш за операция  Shocked .....едва тогава неинформираната ми пубертетска глава се усъмни и отидох при друг лекар, който се хвана за главата като видя докъде ме е докарала, оказа се че тези работи се лекуват с едно лекарство - в домашни условия!!!!!!! - той не доумяваше защо  е спестила съществуването му, при положение, че е най-ефикасното средство за случая....Всичко отмина за около 2 седмици мазане.....а ако бях отишла първо при него - е щяло да се неутрализира за дни!!!! Но страховата си невроза от некадърници я лекувам още..... :(
Поне жената прибра достатъчно пари от прегледи.....
Активен
sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #2 -: Октомври 18, 2006, 18:55:04 »

Ох, така ме е яд, че не й помня името. Става въпрос за една гинеколожка от София, 29 поликлиника.

Наложи ми се да отида при нея, за да ми вземе секрет за изследване. С това поне се справи, но като я попитах за информация относно микоплазмата, тя ме изгледа странно. Ясно беше, че за пръв път чува, че съществува такова нещо, като микоплазма. А това все пак е гинекологично заболяване  Shocked  Blink
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #3 -: Октомври 19, 2006, 10:32:14 »

Снежана Топалова, кабинета и се намира срещу кино Фламинго. Много лъскав кабинет, но докторката не е много в час, въпреки че работи в родилен дом Весела Blink
Активен
Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #4 -: Октомври 19, 2006, 12:59:39 »

Искам да добавя само 4е , братов4едка ми не можеше да забременее, една година , препоръ4ах и Д-р Топалова, и тя отиде.Ходи 3-4 пъти и забременя.Незнам какво и прави , май и продухва тръбите, защото били нагънати или нещо от сорта, незнам, но ви казвам 4е тя е добра и то много , определено аз съм си доволна от нея! Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #5 -: Октомври 19, 2006, 13:48:56 »

Може още 15 мнения да напишеш за да кажеш, че си доволна от нея, но засега отрицателните мнения са повече и по-сериозни. Така че остава в черния списък.
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #6 -: Октомври 19, 2006, 14:08:41 »

Не й помня името, но беше 1 бабка в 20 поликлиника. В София. Ходих при нея на профилактичен преглед по повод падане на косата. Предписа ми лекарство за 18 лева за бяло течение и едни ампули за 90 лева, предписвани стриктно само за жени, току що родили,за засилване на организма. Производителите й плащаха да ги рекламира и тя се опита да ме убеди, че е наложително да ги употребявам. А аз още не съм раждала.
2ри случай-не че ще го срещнете някога, ама да се оплача-един българин в Австрия. Пускаше ми сексуални намеци и сигурно нямаше част от тялото ми, която да не опипа под предтекст "преглед". Доста девойки ми се бяха оплакали от него.
Наскоро братовчедка ми имаше ужасно гаден случай с гинеколожка. Направо ми се плаче като се сетя. Цандева, някъде из Люлин. Беше бременна (братовчедка ми) и ходеше при нея за прегледи. Трябваше да роди чрез цезарово. Но няколко дни преди термина се събужда с адски болки и тича при въпросната. Тя обаче не я приела под предтекст, че колежка черпи с уиски сега и или да изчака 1 час, или да отиде в Шейново. Та, хванала си тя такси, но имало задръстване и като пристигнала в Шейново е била на ръба. Оказало се, че плацентата й се е спукала и е тръгнала да трови кръвта. Веднага са я сложили на операционната. Бебето е умряло от задушаване, а нея едвам я спасили. Оказало се, че спука ли се плацентата, ако до 1 час изродят бебето, може да бъде спасено. Освен това се оказа, че изследванията, за които братовчедка ми е платила 900 лева й се полагат безплатно от здравната каса. Ония от Шейново като разбрали за какво става въпрос, накараха братовчедка ми да я съди и й подготвиха нужните документи.
Активен

Жени
Newbie
*

« Отговор #7 -: Октомври 19, 2006, 14:13:20 »

belladonna, настръхнах......направо.....искам да кажа нещо, но просто ми се обръща нещо отвътре като си мисля за историята ти! Боже, през какъв ужас е преминала братовчедка ти, не знам как го е преживяла това  Cry
Активен
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #8 -: Октомври 19, 2006, 14:29:10 »

Може да е малко крайно, но на такива лекари трябва да им се забрани да практикуват. Rolling Eyes
И майка ми е загубила първото си дете по подобен начин, но с по-голямо участие от страна на лекаря. Rolling Eyes

Отлично знам, че няма безгрешни хора, но може поне да са малко повече отговорни. Confused
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #9 -: Октомври 19, 2006, 14:33:01 »

Някак ми е трудно да приема, че имаш право на грешки, когато от теб зависят два живота... Mad
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #10 -: Октомври 19, 2006, 14:38:15 »

И на мен ми е трудно. Даже ми е невъзможно. Но едно е на теория да си безгрешен, а на практика сигурно е различно.  Confused
Но ми се струва, че отговорността е едно от най-важните неща в такива случаи. И щом се предполага, че не може да си напълно безгрешен, то ако и отговорност липсва и желание да направиш нещо - опазила те природата от такива лекари. Confused
Активен

лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #11 -: Октомври 19, 2006, 14:58:00 »

Сладичка, всеки има право на мнение.
Взима безбожно много пари и ми е правила аборт, наложи мисе с абоката/май така се пише/ да си тъгна, че ме беше забравила в болницата.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #12 -: Октомври 19, 2006, 20:17:45 »

Беладона, разказа ти ме разтърси! Много съжалявам за братовчедка ти. Носила си е бебчо толкова време и изведнъж си е отишъл заради нечия небрежност. Колкото и да и е тежко трябва да се бори и да накаже тази жена, защото след нея друг ще пострада!

Хич не ми се иска да съдя лекарите. НО има много некадърници, които въобще не са за тази работа:( За да си лекар не трябват само знания, но и човещина!!!
Активен

Моето име е Любов.
deepdowndirty
Newbie
*
Публикации: 705

« Отговор #13 -: Октомври 19, 2006, 20:27:00 »

"д-р" Дора Мирчева, Велико Търново.
Отивам с резултат пап 3д от цитонамазка и ми казва:" Нищо ти няма." Confused
Активен

I am just a worthless liar. I am just an imbecile.
I will only complicate you. trust in me and fall as well.
I will find a center in you. I will chew it up and leave.
I will work to elevate you, just enough to bring you down.
Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #14 -: Октомври 19, 2006, 21:12:53 »

Цитат на: "deepdowndirty"
"д-р" Дора Мирчева, Велико Търново.
Отивам с резултат пап 3д от цитонамазка и ми казва:" Нищо ти няма." Confused

На тая каде и е кабинета .. да знам да не ходя там.
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #15 -: Октомври 19, 2006, 21:31:39 »

В старата болница
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #16 -: Октомври 19, 2006, 21:33:10 »

Има един, който е в новата.. Като ходих при него (не помня как се казва) и ми идеше да умра от болка... :(
Активен

deepdowndirty
Newbie
*

« Отговор #17 -: Октомври 19, 2006, 21:40:32 »

Как протича един преглед при нея? Влизаш ти и следващата на ред Confused , която по време на прегледа е буквално на метър от теб и дума не може да става за лекарска тайна....Овиква целия свят колко бил смотан, разръчква ти карантиите по няколко пъти с минута, като прасе....и след 2 минути си вън, без изобщо да знаеш защо по дяволите ти изписва всичките лекарства, ей така, щото и е кефнало Blink  Blink  Blink
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*

lof Ico

« Отговор #18 -: Октомври 19, 2006, 21:43:33 »

Oооо ужас ...  Blink  Blink  Blink
Активен

Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 829

« Отговор #19 -: Октомври 20, 2006, 00:07:43 »

Лошо моми4е какво стана тогава?
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #20 -: Октомври 20, 2006, 00:12:13 »

И тук е момента да кажа моето мнение;)

За мен е много важно, лекарят освен да си разбира работата и да обяснява, да е внимателен. Изпитвам ужас само като се сетя за спекулум с размер като за раждали жени, както и тушето. Някой беше казал "карантиите"...усещането е ужасно- все едно си коледна пуйка:(
Активен

Моето име е Любов.
dani
Newbie
*
Публикации: 143

« Отговор #21 -: Октомври 20, 2006, 00:40:39 »

Беладона,Цандева е мойта лекарка и съм много доволна от нея тя помогна на майка ми доста и никога не е и намекнала за пари странно ми и съжалявам за братовчедка ти , аз ходя при Цандева от 6 години и нямам забележки, винаги е много внимателна и ми обяснява и ме преглежда внимателно, а майка ми е при нея от...многооо време, не знам сигурна ли си за името Confused преди това ходих при една не й помня името беше ужасна, така ме ръчкаше... Razz
Много съм изненадана, ако става дума за мойта лекарка Confused
Цандева даже ме е приемала в 20ч. при положение, че трябва да си е отишла към 19,30 / не ме върна Unsure наистина съжалявам за случката с момичето :(
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #22 -: Октомври 20, 2006, 01:19:27 »

видях че в бг мама в черния списък  е спомената д-р Цачева от 7ма поликлинка в София .Аз съм ходила при нея и съм може да се каже че съм доволна .За корупция незнам , само ведбъж бях без направление и й платих 15 лева.Толкова ми поиска.Но общо взето лекарствата , които ми предписа ми помогнаха.Много добро отношение към мен и никак не беше груба.Дори съм и разказвала неща от личниа ми живот , а не сме били някви близки (ама тва беше отдавна) ...  
Има и един д-р Славчев в 24 поликлиника.При него ходих като бях 10 клас за някво течение.И тоя изрод ми вика : "ще идваш всеки ден , аз ше те мажа с нещо" Blink  Shocked  Mad   и гледа мазно и ми се подхилква.И така и не отидох при него повече.Пък и е доста гнусен на вид.
Активен

Don’t feed the forum trolls
6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #23 -: Октомври 21, 2006, 02:23:02 »

*Мишел Шоайб, не му слагам титлата доктор, разбира се, защото сигурно си е купил дипломата *. Лъжеше ме, че имам раничка на шийката на матката, предракови клетки некви, кондиломи.... горкия сигурно е чувал от някъде за тия работи.... Как не ми помисли клитора за киста, то тва и оставаше... *
« Последна редакция: Февруари 08, 2008, 20:09:04 от Bambina » Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #24 -: Октомври 22, 2006, 12:59:38 »

Цитат на: "dani"
Беладона,Цандева е мойта лекарка и съм много доволна от нея тя помогна на майка ми доста и никога не е и намекнала за пари странно ми и съжалявам за братовчедка ти , аз ходя при Цандева от 6 години и нямам забележки, винаги е много внимателна и ми обяснява и ме преглежда внимателно, а майка ми е при нея от...многооо време, не знам сигурна ли си за името Confused

Обадих й се да я питам специално. Това със сигурност не е единственото такова име в България. Може да не е същата. А може и да не си била при нея за нещо сериозно като бременност.
Активен

Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: