star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Черен списък на гинеколозите
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Черен списък на гинеколозите  (Прочетена 141426 пъти)
dani
Newbie
*
Публикации: 143

« Отговор #25 -: Октомври 22, 2006, 23:28:18 »

Да в България не е, но в София и в Люлин? И мойта е от там / Люлин 9, поликлиниката/ заради това се поинтересувах Confused
Активен
Mi6enceto
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #26 -: Ноември 03, 2006, 09:23:54 »

Леле,колко много некадърни глупаци има,а уж са учили медицина 6 години и се предполага,че са имали държавен изпит,на който явно не са скъсани,след като имат дипломи и вече са практикуващи гинеколози  Blink  Blink  Blink .
Активен

url=http://line.world-of-love.ru][/url]
Обичкайте се
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #27 -: Ноември 03, 2006, 21:06:22 »

11 години медицина. И не е проблемът в дипломата-има или няма,а в това,че не си харесват работата.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Mi6enceto
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #28 -: Ноември 04, 2006, 22:14:53 »

Като не си я харесват-да не са учили медицина толкова време и да не се правят на специалисти после, и да ти зависи живота от некадърници,които гледат само как да ти вземат парите и да им се махнеш от главата Mad .
Много се дразня така-еми като не си харесват работата,защо са си я избрали тогава?
Активен

url=http://line.world-of-love.ru][/url]
Обичкайте се
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #29 -: Ноември 24, 2006, 20:38:10 »

Това е доста необятна тема и няма конкретен отговор,както и крайно заключение. Защо не си я харесват,защо са учили,като не си я харесват-фактори много. За един лекар няма друга реализация,освен по специалността. Това е достатъчна причина да има кадърни и некадърни.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
amorita
Newbie
*
Публикации: 467

« Отговор #30 -: Декември 02, 2006, 12:34:13 »

доктор Сашо Георгиев от Майчин Дом- толкова невнимателен към пациентките си, ужас
Активен

quot;La tristesa es el vacio del alma por la aucensia del ser amado"
insatiable
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #31 -: Април 15, 2007, 00:11:22 »

Милички, какво мислите за д-р Евгения Георгиева, практикуваща на Илинден 33, Варна - вижте ми обширния монолог в линка към  форума на bg-mamma.com за черния списък на гинеколозите във Варна. ( мнението ми там е от Insatiable_ ) , защото имам проблеми с регистрацията. Чудя се дали тя е за черния списък...?

Надявам се някоя, ходила при нея да ми сподели мнението си.

Поздрави на всички!
Активен

ay it right !

insatiable
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #32 -: Април 15, 2007, 00:13:59 »

Във форума на bg-mamma.com мнението ми e #39  в рубриката Черен списък на гинеколозите - гр. Варна.
Активен

ay it right !

estel
Newbie
*
Публикации: 2

Усмихни се!

« Отговор #33 -: Април 17, 2007, 12:57:49 »

И аз съм била при доктор Цандева-Люлин 12-та поликлиника.Бях на 19 и за нередовен цикъл ми изписа Диане-35.От тях се чувствах като парцал и преди да ми дойде умирах от болки.Освен това беше пропуснала да ми каже че се спират на всеки 6 месеца.Пих ги година без спиране.Смених я с друга гинеколожка и новата ми изписа Линданет-30 и с тях нямам проблеми.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #34 -: Април 24, 2007, 12:47:34 »

Май е време да се оплача от Д-р Пулева от 29 поликлиника, 216 кабинет в квартал Гоце Делчев.

Честно не мога да определя, защо няма желание поне да обясни каква ти е диагнозата, и аз трябваше сама да се заема с тази работа. Много и бях ядосана и мога още да я хуля, но ще замълча.
Активен
euphoria
Newbie
*
Публикации: 3682

« Отговор #35 -: Май 03, 2007, 01:57:09 »

Михайлов от Свищов.
Ужас!!!
Супер груб и накрая дори не ми каза какво имам.
Ай сиктир.  Mad
п.с. не знам що чак сега пиша.  Lol
Активен

when it comes, it comes unannounced and it feels like a matador is taunting me with his reddest red cloth
selvaggia_
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #36 -: Май 11, 2007, 22:59:47 »

Здравейте и от мен,и аз искам да запиша още 3ма ПЪЛНИ НЕКАДЪРНИЦИ с дипломи за гинеколози...Ще дам и мотивите си...
На първо място  е в списъка ми е Др.Али Мехмед Али (гр.Попово-градска болница)-за този човек и до сега не мога да си обясня защо е дошъл от Йордания в България и кой му е дал диплома за лекар?Питате се защо ли?Преди време имах гадже М(ехх това беше отдавна-хех всеки е бил малък-всеки греши) Smile но сега сериозно-с него си водех полов живот ест. с презервативи,но цикъла ми непрекъсното закъсняваше или въобще не идваше а вече бях на 16...Отивам аз при въпросния Др.Али и той при изследване на видеозон и на магаре ми констатира диагноза "БРЕМЕННОСТ"щях да умра от уплаха...Казах си може някои презерватив да се е скъсал,разплакана изхвърчах от кабинета му и ест. отидох пр гаджето си с викове и крясъци той ме успокои и ми каза да си направя тест за бременност,съгласих се и се оказа ОТРИЦАТЕЛЕН!А шибаняка Др.Али дори ми каза,ако не ми дойде до края на месеца да отида при него цитирам"да видим какво ще правим"-аборт на черно много ясно(това имаше в предвид)!Представяте ли си какъв аборт щеше да ми направи на празен корем!
На второто почетно място е колежката на гореспоменатия - Др.Снежана Йорданова(гр.Попово-градска болница)  - тази жена при преглед при нея ми установява диагноза "трипер" изсписва ми лекарства за около 100-200 лева при които като ги пия и започвам да припадам...Нашите ме водят при един друг лекар от Търговище който като му казах каква диагноза ми е поставила Др.Йорданова и какви лекарства ми е изписала се хвана за главата(тва буквално) после се оказа,че имам някви си гъбички(не помня точно какви) които се лекуват само за седмица две с "низорал"-а тези лекарства който съм пила предписаните от Др.Йорданова направо са ми ебали мамата(без извинения) на черния дроб!Майната му-нали се оправих...
На трето но не последно по важност място  е Др.Йордан Симеонов (гр.Търговище-частен кабинет).На времето когато е бил млад е бил добър лекар гинеколог,но с възраста може би съвсем е изкукуригал...При него ходих за нередовен цикъл-без никакви секрети да ми вземе,само с видеозон и преглед на магаре ми установи хорманален дибаланс предписа ми за 6 месеца да пия Диане-35 а после Три-Регол!Не мога да кажа,че нямаше ефект напротив-напълнях,кожата ми се омазни и получих акне от което не съм страдала никога,окосмяването по тялото ми започна да се усилва и в последно време установих даже,че имам косъмчета и по брадичката и бакембадрите-също така цикъла ми не е редевен!Този изкукал дядо ме превърна от красиво и строино маце в жена която не може да се гледа в огледалото зради склерозата на един дъртак!Бих го убила заради това което ми стори!!!Сега цял живот няма да мога да стана същата като преди!МРАЗЯ ТЕ ДОКТОР СИМЕОНОВ!!!!!!(дано четеш това!)Ако можех бих ти причинила това - И ПАК ТИ Е МАЛКО МАМИЦАТА ТИ! Hang Hammering

Затова ви моля момичета ако знаете някои добър специалист(дори и на частно ако трябва ще му платя колкото каже) от Търговишка област свържете се с мен-аз съм от гр.Попово!За здравето си пари не жаля,само,че вече нямам вярва в гинеколози!Само при 4 съм ходила-3ма пълни шарлатани,а другия вече извън България! Cry
Активен

color=red]Верните позават само баналната страна на любовта,а неверните опознават нейните трагедий![/color][size=24]лес[/size][size=18]бий[/size][size=12]ка[/size] [size=10]съм[/size] Lips
sisi
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #37 -: Юли 08, 2007, 07:09:26 »

Бъргас доктор Ганчев ако изобщо мога да го накера доктор...първо му липсват първите 7 годинки взима по 25лв на преглед.думичките здравеите или добър ден изобщо не ги е чувал сигурно...тормозеше ме да правя аборт като разбра че съм официално неомъжена.казвам официално защото не виждам голяма разлика когато живееш с някои на семейни начела. чак по стълбите към изхода на поликлиниката ме гони да си даде номера че да му се обадя и ми "даде 1 седмица да си помисля" след спорове че аборт се прави със съгласието и на двама не на 1..по време на прегледа няма да кажа колко груб беше,не мога да прияеа за нормално да кажеш на пациента"трай малко"...да не говорим какво възпаление ми причини 2 седмици след това се чесах и бях червена плюс ужасно течение.*
« Последна редакция: Февруари 08, 2008, 20:03:44 от Bambina » Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #38 -: Юли 08, 2007, 12:17:45 »

Може ли в тази тема да пишете ГРАМОТНО и УВАЖИТЕЛНО, с ПУНКТУАЦИОННИ ЗНАЦИ и по правилата на КНИЖОВНИЯ ЕЗИК (който се учи в основното училище, предполагам сте го завършили вече!). Всякакви мнения написани като последното и особено съдържащи подобни фразички:
Цитат на: "sisi"
да му исъхнат....дано!

ще бъдат изтривани. Тази тема и другият списък имат за цел обективност, не обиди, псувни и изразходване на негативна енергия! Така че моля, преди да натиснете бутончето, замислете се за начина, по който пишете, и най-вече дали сте показали причини с участието във форума за да имате право да плюете злостно лекар - добър или лош, но човек с образование, което вие нямате!
Активен

mama Didi
Newbie
*
Публикации: 22

Но за моята любов към теб не стигат думите!

« Отговор #39 -: Септември 30, 2007, 22:12:30 »

Д-р Ивет Райчева "Майчин дом"-София,само като й пиша името и ме хващат нервите  >:(
Некадърна,корумпирана и безотговорна
Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #40 -: Февруари 02, 2008, 20:15:00 »

Д-р Маноилова-
Едит- Това е моето впечатление от лекарката и не ангажирам никого с него.
На първо място, въобще не се интересува от предисторията на това, имал ли си заболяване, какво е било то. Мисля че всеки уважаващ се лекар е длъжен да задава въпоси за твоето здравословно състояние. Е, добре че аз съм приказлива и сама започнах да си говоря. Доста претупано работи, без да се интеересува или задава допълнителни въпроси. Когато я попитах нещо относно моето заболяване, не получих никакъв отговор. Не ти обяснява нищо. Не ми направи всички необходими изследвания, според моите виждания. И тъй като имах ,... всъщност, аз така и не разбрах какъв е проблемът ми(мънкаше си), дори не ме извика пак на преглед, втори път, което мисля че е редно. Изписа ми някакви лекарства и ме изпрати. Е, аз се почувствах като натрапница.
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 15:48:25 от alivera » Активен

sexy
Newbie
*
Публикации: 7156

trapped in this world, lonely and fading

« Отговор #41 -: Февруари 06, 2008, 19:40:01 »

Д-р Ивет Райчева "Майчин дом"-София,само като й пиша името и ме хващат нервите  >:(

Хм. Тя уж е много хвалена. Ако може по- ясна обосновка Confused
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #42 -: Февруари 07, 2008, 14:23:52 »

Аз съм на същото мнение принципно. Повече търговец, отколкото лекар.  Sneaky
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #43 -: Февруари 07, 2008, 14:53:27 »

А между другото те са поне 3 Райчеви и аз така веднъж си мислех, че отивам при едната, а съм отишла при другата. Само при тази Ивет не съм ходила.
Активен

It's amazing how much somebody can break your heart and still you love them with every broken piece of it.

kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #44 -: Февруари 08, 2008, 11:22:59 »

Е явно и по добре  Cheesygrin.
Активен
sexy
Newbie
*

« Отговор #45 -: Февруари 08, 2008, 21:55:09 »

Никога не е късно пак да ги объркам.  Cheesygrin
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #46 -: Февруари 08, 2008, 22:41:00 »

Понеже голяма дискусия се завихри , да кажа за ИВЕТ Райчева.
Познавам я преди да се наложи да ползвам услугите и като лекар , понеже е майка на моя приятелка.
Докато бях бременна , поради това, че пих доста антибиотици , искахме да направим още едно 3D, за да сме сигурни , че всичко е наред. И тъй като я познавам от преди,не бях предубедена спрямо нея. Мислехме, че ще си свърши качествено работата,въпреки , че много преди да забременея бях ходила пак при нея и не бях доволна. Обаче! Прегледа започна, като тя с голяма мъка включи апарата (НЕКОМПЕТЕНТНОСТ И НЕПОЗНАВАНЕ НА РАБОТНАТА АПАРАТУРА!) , после ме напляка с гел и мина точно два пъти върху корема ми със сондата на ехографа. Естествено на монитора нищо не се видя , освен някаква странна пихтия, след което "прегледа" приключи. Тя ме попита дали съм ходила и друг път на преглед и аз отговорих :"Да." След което се произнесе:"Ето, значи всичко е наред", поизбута ни от кабинета и подвикна на рецепционистката :"200лв!"
Двеста лева! За нищо. Ето затова подкрепям мнението за нея , че е меркантилна и некадърна.
Активен

sexy
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 09, 2008, 00:56:47 »

Мерси, Мини, за инфото. Много трудно стана нещо намирането на свестни лекари.  Sad
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #48 -: Февруари 09, 2008, 12:58:56 »

Май е време да се оплача от Д-р Пулева от 29 поликлиника, 216 кабинет в квартал Гоце Делчев.

Честно не мога да определя, защо няма желание поне да обясни каква ти е диагнозата, и аз трябваше сама да се заема с тази работа. Много и бях ядосана и мога още да я хуля, но ще замълча.

Да и аз съм адски недоволна от тази жена ходих на преглед при нея 3 пъти от които даже 1-вия път отказа да ме прегледа като измисли някакво смешно оправдание това беше преди нова година .. след нова година на 7-ми януари отивам със розаво течение отказа да ми земе секрет каза че знаела точно какво ми е като ми предписа противозачатачни линдинет20 била съм имала хормонални проблеми защото съм много слаба .. и вече 3-иа пат отидох за обилно бяло течение предписа ми някакви свещички които не помогнаха за това реших да предприема нещо каквото и да е то ...значи в същата 29 поликлиника има кожно-венерически диспансер там ме пратиха в 8-ми кабинет при една много много добра лекарка жалко че не и помния името та така тия ми направи изследвания прегледа ме и веднага ми каза какво ми е и как да се лекувам  а Пулева ме въртя 2 месеца
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #49 -: Февруари 09, 2008, 19:15:51 »

Mod. team:

За да се избегнат бъдещи спорове по тази тема, моля, мненията в нея да бъдат писани с нужното уважение към коментираните лица и достатъчна обосновка. В противен случай те ще бъдат изтривани.

Напомням, че темата цели обмняна на опит, а не хулителство и мненията в нея не са меродавни, както не са и задължаващи (съответно не са задължитено вярни, както е и с всяка друга тема, в която се коментират лица и/или брандове). Всеки преценява самостоятелно, доколко да им се довери.

N.B. Exclamation  "Ясно предупреждение : ако има мнение от потребител, което модераторите сметнат за не добре обосновано, то ще бъде изтривано по тяхно усмотрение, без предупреждениe.",     
Активен

Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: