star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Къде са някои от опциите на форума?
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде са някои от опциите на форума?  (Прочетена 12587 пъти)
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« -: Октомври 02, 2007, 19:50:33 »

момичета, тотално се оплетох вече Rolling Eyes Откакто е сменен скина на форума я няма опцията "Виж всички актуални мнения"...Как сега да разбера кои мнения са нови освен да се ровя до безкрайност във всеки 1 подфорум Confused Ужасно много време се губи така, а аз и без това го нямам Unsure
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #1 -: Октомври 03, 2007, 13:36:30 »

http://chick-chat.org/index.php?action=recent
Има го отдолу при "статистика" - пише "прегледай последните 10 публикации", ама показва повече
« Последна редакция: Март 23, 2008, 14:53:01 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #2 -: Октомври 03, 2007, 16:16:33 »

Izwinqwam se , a tam kudeto si pi6em mneniqta, kude e butona za prevklu4vane mejdu klaviaturite? Iskam da pi6a na foneti4nata kirlica, ama ne namiram buton4eto, a tuk nqma druga :(
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
SwEeT
Newbie
*
Публикации: 419

« Отговор #3 -: Октомври 17, 2007, 18:05:35 »

Някой може ли да  ми обясни как да си сложа  кяртинка в подписа  ,защото нещо не успявам  Red face
Активен

!!! Истината боли,но това не означава,че лъжата лекува !!!!
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #4 -: Октомври 17, 2007, 19:14:00 »

Някой може ли да  ми обясни как да си сложа  кяртинка в подписа  ,защото нещо не успявам  Red face

http://chick-chat.org/index.php?topic=1238.0
« Последна редакция: Март 23, 2008, 14:52:36 от Xpucu, Причина: поправка на линка » Активен

aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #5 -: Октомври 23, 2007, 15:08:45 »

предварително се извинявам за сигурно глупавия си въпрос, но!
ави тряска по клавиатурата с две ръце, докато чета и сега ми е направил шрифта на буквите огромен. от една стандартна страница вече виждам 1/3.
как да го оправя, моля?
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #6 -: Октомври 23, 2007, 15:10:40 »

Ctrl+0
Активен
aleks
Newbie
*
Публикации: 2162

« Отговор #7 -: Октомври 23, 2007, 19:20:11 »

краси, излиза ми прозорец, където да въведа адреса на страница или папка, която искам да ми се отвори....???? Confused
Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #8 -: Октомври 23, 2007, 19:27:54 »

Алекс,
Ctrl+ -   за намаляване
Ctrl + + за увеличаване

Tongue
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #9 -: Октомври 23, 2007, 22:00:00 »

Аз пък като натисна "изход" и ми изписва:
Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.  Confused
И вчера и днес е така.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #10 -: Октомври 27, 2007, 21:03:49 »

Значи , не знам дали това е темата, в която трябва да се оплача,но от два дена не мога да пусна едно свястно мнение.Направо пощурявам
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #11 -: Октомври 27, 2007, 21:31:35 »

Значи , не знам дали това е темата, в която трябва да се оплача,но от два дена не мога да пусна едно свястно мнение.Направо пощурявам

И аз! И аз!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #12 -: Октомври 27, 2007, 23:06:18 »

И аз! И аз!

може би сте се изчерпали вече  Razz Razz Razz

п.п. бъзик де  Kiss
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #13 -: Октомври 29, 2007, 00:18:44 »

И аз! И аз!
Т.е. ?!
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #14 -: Октомври 29, 2007, 09:33:56 »

Ами като тръгна да пускам мнение, или да рефрешвам форума, или да отварям тема, или каквоо и да било друго действие , запецва.  Rolling Eyes
Активен

Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #15 -: Октомври 29, 2007, 12:09:14 »

можете да си представите при нас чужбинските как е тогава Lol
Активен

Don’t feed the forum trolls
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 29, 2007, 17:18:14 »

Въпреки, че съм бясна по ред причини и въпреки, че ще съжалявам за думите си след ден като ми мине... ще го кажа...

ПИСНА МИ ОТ МРЪНКАНЕ!

Моя отговорност е този адрес да съществува и да работи. А той съществува и работи добре! Така че стига с тия оплаквания за най-малкото забавяне. Колкото толкова!
Активен

Mina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Октомври 29, 2007, 21:46:23 »

Не , на мен наистина много и продължително ми запецва. Unsure
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #18 -: Октомври 29, 2007, 22:31:09 »

Мин, днес целия бтлгарски нет май беше леж. Аз по 15 минс чаках да ми се отвори страница. Да  не е от това?
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Mina
Newbie
*

« Отговор #19 -: Октомври 29, 2007, 23:14:19 »

Абе моя нет си е дОбър, така че , едва ли е от туй. Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #20 -: Октомври 30, 2007, 00:25:13 »

Не мога да си слагам тагове с клавиатурата. Не че не мога да ги напиша, просто не бачкат hot keys-а. А това ми пречи да мързелувам. Smile

P.S. - Totaly Unrelated Comment: По едно време имаше 7-8 скрити потребителя. Скатавки нйедни. Аз ако бях, щях да я махна тая опция.  Razz
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #21 -: Октомври 30, 2007, 09:29:43 »

Аз пък съм много доволна от надписа "нови"  Cheesygrin Защото понекога влизам за минутка, и след време като заседна с чаша кафе и не разбирах къде има нови мнения, защото всичките теми се маркираха като прочетени. АБе не можах да обясня, ама съм доволна  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #22 -: Октомври 30, 2007, 10:21:19 »

Искаш да кажеш, че ако не си ги цъкнала си седят нови  Confused
Поне аз това много харесвам  Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Октомври 30, 2007, 15:30:18 »

Както съм обяснявала вече - когато на началната страница за раздела свети, че има нови, това значи, че след последното отваряне на раздела има пуснати нови теми/мнения. А когато до тема свети "new", това значи, че в темата имате нечетени мнения и ако натиснете бутончето "new", то темата ще се отвори от там откъдето не сте я чели.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #24 -: Февруари 03, 2010, 13:47:48 »

Кръпка, не кръпка - идеално си пасва, не виждам смисъл да се прерисува и да се играе допълнително Smile Удобство е темите да "висят" на главната, така не ровичкаш да ровиш къде ти беше темата, в която е писано последно. А гнусотиите тук като цяло не се толерират, така че драма с това всъщност няма. Календарът е като цяло една екстра и върши основната си работа - да напомня кой-кога има ден-ден.

Изобщо как да ти кажа - много малко хора тук биха запецнали да мислят как от форума да минат в главна, а оттам в галерия Smile Всичко функционира така, както удобно на потребителите тук, а те ... да кажем, че не са технически взискателни, не биха обърнали внимание на нещо, освен ако то не потрябва и несе ползва често, а всички тези неща си функционират перфектно.

И още нещо - от една страна е полезно едно такова непредубедено мнение, заради което си направих труда да ти отговоря. От друга страна е малко нагло - влизаш в нечия къща и започваш от вратата да казваш на домакините как може да си редят мебелите, по твой вкус. Аз такива гости не каня втори път Smile
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: