star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 52270 пъти)
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #150 -: Май 17, 2011, 22:06:34 »

Значи РИФТ-а според мен е едно към едно с Уоу,много повече класи има де,някои са много интересни,но не ми стигна нерва,много тромаво ми дойде. В Ейон е истината,пробвай я сега има 7дневен трайъл,ако ти се играе нещо подобно.Не е тежка,графиките са добре,куестовете що годе бива,няма много да грайндваш,не знам с професиите как са,че не издържах.Виж и сайта,много увлекателен.
Активен
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #151 -: Май 17, 2011, 22:12:01 »

Ок, ще я дръпна да я пробвам.. Тцтц и тя платена значи... Аз пък Уоу не съм го плащала с левчета от не знам кога... Научих много лошо с голд и сега всички продавачи на карти са се покрили и ми е тъжно... Да не ме изкажеш на Близз, че ще ме баннат  Lol
После може да пиша още, че ми дадоха инвайт за райда  Cheesygrin
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2688

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #152 -: Май 17, 2011, 23:11:14 »

Хах, Кенди, много ти се кефя в момента Kiss

Аз доскоро играех на акаунта на един приятел, платен пък не го ползваше иии.. а бе липсваше ли ми уоу-еца. Само че машината ми е зле и циклеше яко, та залагах да си вдигна един поп на тоя акаунт, а не съм влизала в гилдии и да ходя по райдове.. което ми липсва също.. Rolling Eyes
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #153 -: Май 17, 2011, 23:38:45 »

Ами новия експанжън много добре върви към момента, нищо общо няма със стария - инстанциите са много по-добри, по-смислени, по-трудни. Има движение, трябва да мислиш повече.. вече не заспиваме на едно място по 10 мин.  Lol Само не съм доволна, че маговете много са ни нърфнали  Lol
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #154 -: Май 18, 2011, 11:56:00 »

Не стига че маговете са най-OP класа, ами и се оплакват  Razz
За warlock-ите какво да кажа, м ? Cheesygrin
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #155 -: Май 18, 2011, 13:04:53 »

Хах... може да сме най - ОП в пвп, но не и в пве  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #156 -: Май 19, 2011, 13:57:55 »

Не стига че маговете са най-OP класа, ами и се оплакват  Razz
За warlock-ите какво да кажа, м ? Cheesygrin

Melee-тата,дето ги млатят маговете винаги така казват.

И мен много ме дразнят,като почнат spiritmaster-ите били ОП,ала-бала,кво да направя,че съм добра. Cheesygrin
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #157 -: Май 19, 2011, 14:01:05 »

А мда.. а лоците ни пък са топ дпс, особено когато имаме повече от един таргет... няма такива цифри, трябва да взимаме ачивмент, ако бием лок по дмг  Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #158 -: Май 19, 2011, 14:14:09 »

В мойта игра,аз съм мас дпс-ще те гръмна,дори след като ме убиеш,ама рейнджърите направо те смачкват за по-малко от секунда,особено във въздуха. Летиш,летиш и пляс крилата ти ги няма и умираш като светла точка,а наблизо гледаш лък и стрели се хилят.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #159 -: Май 23, 2011, 16:16:32 »

И в ПВЕ, и в ПВЕ...
Добре игран Arcane или Fire маг, лок-а може трудно да го догони, колкото и да помпа Seed Of Corruption+Rain Of Fire  Rolling Eyes
Ениуей, не го приемай като заяждане. В момента си разцъквам с маг-а и изобщо нямам против че сме OP  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #160 -: Май 23, 2011, 16:40:58 »

eee omg, ще изровя логовете накрая Cheesygrin Особено след нърфа на ignite, не знам кое ни е ОП  Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #161 -: Май 23, 2011, 19:32:45 »

В ПВЕ съм връо аз,смисъл моя клас,групи като влизат в някви инстанции и ме заварят на половината път да излизам с усмивка Smile
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #162 -: Май 24, 2011, 11:07:09 »

Дори няма да споменавам за Arcane Mage с достатъчно spell power, crit % и mastery, заклещил пръста си на Arcane Blast.
40k....54k....72k....80k....80k....87k.....и така докато останеш без мана, или не останат врази на екрана Tongue (пак казвам, играя с маг, няма нужда от статистики )
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #163 -: Май 24, 2011, 11:22:48 »

Е да, но в момента с този гиър и тези статистики arcane изобщо не ни върши работа, точно заради маната Smile Как да издържа близо 10 мин. битки, като до скоро едва връзвахме двата края и на fire Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #164 -: Май 24, 2011, 12:53:28 »

Честно ли ?
Ако играеш ПВЕ само, не ти трябва Spell penetration, Resilence, може и малко Mastery да отрежеш, за да си сложиш Spirit.
Да, знам всеки ще ти каже, че Mage не ползва Spirit, ама на практика...
Малко ъпдейтване на Mage Armor умението, и ползването му вместо популярното Molten Armor също помага ;)
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #165 -: Май 24, 2011, 12:58:46 »

Нямам откъде да слагам нищо друго освен хит, крит и мастери... 17% хит кап, знаеш и на тоя гиър тепърва ще имам възможност да започна да трупам друг стат освен тъпия хит  Lol
http://eu.battle.net/wow/en/character/emeriss/allynna/simple
Така ми изглежда героя, играя само пве... то си личи  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #166 -: Май 24, 2011, 13:08:00 »

Ми...не е зле нито гиър-а, нито билда ( е има 1-2 точки в огъня, дето са на предимно пвп умения и може би биха били по-полезни другаде ). Не знам.
Какъв ти е rotation-a ? Smile
( защо си мислех, че играеш с поп/попадия ? )
Сега като погледнах, ти наистина си вкарала усилия в Molten Armor. 5% крит повече е доста добре, за кратки битки ( или ако си pvp нюкър ). Иначе, mage armor е доста по-добре. Нямаш мана=> не нанасяш щети, дори с капнат % крит Smile
« Последна редакция: Май 24, 2011, 13:13:39 от Garfield » Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #167 -: Май 24, 2011, 13:17:18 »

Не знам, винаги съм си била mage Cheesygrin
Ротацията, или поне как започвам - hard cast на pyro, Flame orb,  LB, FB, FB, FB, докато прокне Pyro Cheesygrin Combustion като всичко възможно е up за максимум дмг. Импакт само на аое.

А за 5% крит, то на нас огромна част от дпс ни зависи от тоя крит. И за игнит сега и за да прокне pyro... изобщо... + това, че нон стоп търчиш във всички посоки - а скорча се каства в движение, само с МА.
« Последна редакция: Май 24, 2011, 13:19:34 от Candy » Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #168 -: Май 24, 2011, 13:31:50 »

Добре де, всичко ми изглежда наред....  Confused
Ениуей, може би аз бъркам нещо Smile
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #169 -: Май 24, 2011, 13:59:04 »

Гарф, да не си придавам важност Lol, ама сигурно заради мен си се объркал - аз играя поп.

Бтв, акаунта дето играя пича пак си го плати, пак не играе и намазах Cheesygrin Та си направих един mage, да видя как е хавата. Дразни ме, че е на малко кръв и само търча наоколо, фрийзвам, стънвам, нам'кво. Попа затова ме кефи, слагам щита и не се занимавам Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #170 -: Май 24, 2011, 14:06:50 »

Имам попче 14 лвл Cheesygrin  до толкова го изтърпях, супер много мре  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #171 -: Май 24, 2011, 16:05:19 »

Хе, а бе, има някакво неписано правило, че който играе поп му е труден mage-a и обратното. Поне такива наблюдения имам. Аз обикновено като си направя поп първото му умиране е след 60лвл и то заради някой алианс дето ме е издебнал без мана обикновено Lol Razz С mage-a досега (29лвл) умрях само 2 пъти, обаче си признавам, че ми е труден. Има толкова хиляди магии, че ставам разногледа, каствам нещо, започват да ми сетят някакви иконки. Направих го фрост и си мъкна с мен миньончето, добре че е то, много ми помага.

п.п.
Иначе попа е железен, направо изкъртва, честно. Няма да забравя по едно време супер много яха бъфнали друидите и един приятел ее, ше те скъсам, много съм силен, а-у - 4-5 дуела направо го помлях, после го беше срам Lol
Иначе mage-а доста ме зарибява, само трябва да свикна с факта, че не мога да си стоя неподвижно като с попчето, а трябва да им бягам, ако все пак успеят да стигнат до мен.. защото рядко успяват Demon
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #172 -: Май 24, 2011, 16:52:49 »

С фрост нова и блинк, просто нямаш право да допускаш някой до себе си  Lol Иначе лвл се вдигат задължително на фрост Smile Не знам как е сега с новото дърво левелинга, но преди си спомням че взимах без проблем по 3-4 мобчета наведнъж  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #173 -: Май 24, 2011, 17:56:30 »

Левълинга пак е най-лесен с фрост, или ако правиш power leveling само от мазета, може и огън ( тъй де, безплатния scorch и прока за пиро ти стигат до към 60-то ниво да си 1-2 място по щети ).
Аз сега тъкмо започнах в нов сървър да вдигам маг, че има къмто 300 човека БГ гилдия... пък кат го вдигна, може и един лош pvp рог да направя  Rolling Eyes
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #174 -: Юни 16, 2011, 13:02:49 »

Абе, това да играеш с Frost, но да помпаш враговете предимно с Arcane Blast е твърде имба в pvp-то
Замразяване....пляс, пляс, пляс, замразяване - пляс, пляс, пляс, 1-2 прокнати Ice Lance/FF bolt, евентуално Cone Of Cold, пляс, пляс,пляс...следващия  Lol
Активен

Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: