star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 52139 пъти)
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #125 -: Ноември 14, 2008, 09:29:28 »

Че то има бе... Емерис си е направо наш Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #126 -: Ноември 19, 2008, 02:24:46 »

Е не е наш, има и разни румънци, византийци, има и шведска гилдия... Rolling Eyes
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #127 -: Ноември 04, 2009, 16:54:33 »

Е ся запуках тая AION,много повече ме зарибява от тъпия WOW,анатема!Даа,даа!!!
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #128 -: Ноември 04, 2009, 17:27:44 »

Кефи те да си пърхаш насам-натам, а?  Lol Отгоре ли живееш, или отдолу?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
aleto
Newbie
*

« Отговор #129 -: Ноември 10, 2009, 11:46:31 »

Па знам ли,като гледам на земя съм,Mage съм,ама още съм ниво 13,че нямам време да пукам,мъж си направи няколко героя и пука по цели нощи.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #130 -: Ноември 10, 2009, 12:00:33 »

Те са два народа там. Едните живеят на горната половина, другите на долната. Тия долу са си като нормални хора, а тия горе са едни сини с четини, нокти, рога и т.н.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
aleto
Newbie
*

« Отговор #131 -: Ноември 10, 2009, 12:03:24 »

Ми не съм синя,ама бия към лилаво,де да знам,казах ти,Mage съм,а и не ми даде право на избор де,хммм,ама крилата са ми много яки,добре ли е.Ти за колко си я купи?
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #132 -: Ноември 10, 2009, 17:13:01 »

Значи си нещо такова и играеш на горната половина от света, т.е. си от ашмодеанците(асмодеанци може би). Аз съм играл само на опън бета тестинг-а, не съм си я купувал. И ми звучи странно да не ти е дало избор на раса.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #133 -: Декември 05, 2009, 20:22:28 »

Мдам,нещо такова съм,ама по-хубаво.А не ми даде избор,защото мъж вече е избрал и то си върви по неговия герой.Късам им гъзовете,ей!!!
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #134 -: Декември 06, 2009, 10:48:22 »

Але Кларк, как може да сквернословиш ? Айона съкс, истината е WoW Smile
Иначе, като за тебе игра е Manhunt 2  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #135 -: Декември 06, 2009, 10:56:27 »

Да бе,да,тоя тъпанарски WOW,мани го,сега кръв серат,защото се зарибяват по Ейон-а.

Като за мен игра е Left 4 Dead. Lol
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #136 -: Декември 06, 2009, 12:14:04 »

Ейон-а ще си остане игра от средна класа, с 1-2 милиона играчи, както беше и с лайнейджа преди това
в момента в който се наситиш на, не мога да не призная, страшно красивата графика, разбираш че игрицата не струва.
In Wow veritas
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #137 -: Декември 06, 2009, 20:17:06 »

Не знам,не мисля така,Лайнейджа едно и две бързо каталясаха,най-малкото не можеха да смогнат да си отворят нови сървъри навреме,най-елементарното.В момента,според теб,какво повече има Wow level 80 oт Aion level 50 и какво предлага,че да е веритас,меритас?Че е стара,стара е,че са  ветерани,ветерани са..и не знам защо мислиш,че ще е само до 1-2 милиона играча.Само в Корея,където е първо пусната и в Китай имат над 2 милиона по данни от преди 4 месеца,при положение,че в Usa да речем,я launch-наха много по-късно. Да не говорим,че с протекцията за акаунти са на много по-високо ниво,няма кой да ти phish-ka акаунта през 2 минути.И именно wow геймъри се прехвърлят към aion,не обратното.

А и WOW е MMOPRG игра,която е вече добре смазана машина,просто не предлага нищо ново,поне за мен.Патчове,не патчове,не ми е интересна толкова.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #138 -: Декември 08, 2009, 16:34:23 »

Але, Айон-а е едно към едно открадната от Wow - нека с това да да започнем.
Куестове, класова система, билд, пвп.... да продължавам ли ?
И има най-лошата черта на батковците си от лайнейдж ( чак пък 1-2 години... още се съпортва, значи към 5 години стават ) - а именно, крайно стерилен свят, в който нищо не се случва. И ти можеш само да гриндиш и гриндиш, и гриндиш Smile
Геймърите се прехвърлят от Wow в Айон, за да видят нещо ново. Пък и втората няма кой знае колко фенове, че да почнат да бягат.Това обаче е дежа ву.
Както беше и с Lord of the rings online. Или с Age of Conan, тогава цели гилдии се чупиха от Wow...за месец-два... После им минава и се връщат Smile

p.s - протекция на акаунта ? защо ли не познавам нито един играч останал без акаунт, който не се е правил на разбирач с спийд хакове, непозволени адд-они и купуване на злато от сайтове ? Пък като е баламурник човек,и за Y-gi-oh онлайн могат да му гепят акаунта...
Ах и да, повярвай ми, Manhunt 2 е игра като за тебе. Не се подвеждай по заглавието, не става дума за лов на любовници Cheesygrin
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 16:40:16 от Garfield » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #139 -: Декември 08, 2009, 18:07:19 »

Добре,не познаваш,в България колко хора играят,че и не познавал и изобщо докато бях в България,никой не се затърча да ми краде акаунта.Тука по цял ден отбивам phish атаки,че то батъл-нета праснаха,що народ изпопищя,че им налазиха кредитните карти.И изобщо това с акаунтите си е башка-работа,изобщо не го подценявай.И няма нищо общо за чийтове и злато,че то 1 милион е 2 долара,големия хак.

Ти пък куестове,класове и прочие било откраднато,все едно WOW-а са измислили да има мисии и куестове,стига и ти,все едно детето ти нападнах,като домакиня си Smile.

Ами погледни го от тая страна AION-a  е launch-нат края на 2008 и то в Азия,където колкото и да се смеем,са си баш геймърите,досега има над 4 милиона събскрайбъри,то тия цифри не стават само от любопитство.Най-малкото,че имат още много да развиват,да добавят,да подобряват,ако ми кажеш,че при пускането си на пазара WOW можеха да стъпят и на малкия пръст на Ейона си режа главата на геймър.
И изобщо Aion има много по-добър геймплей,графики-мрафики,пълна костюмизация на героя,къде другаде мога да си направя перфектните гърди за героинята,при пивипи-то аз не помня да има и трета страна,която да се меси,това пък е още по-дивашко.На всичкото и отгоре имаш крила!!!Плюс въздушни битки,плюс ненатрапчивата музика,плюс,че си оправиха лага за минимално време,плюс,че не ти иска мощна машина да я подкараш игрицата с неснижени настройки,плюс по-голяма креативност на мисиите си,плюс,че класовите характеристики са така подбрани,че не можеш да срещнеш  два еднакви играча в един сървър,плюс,че ако ми кажеш,че air battle ниво 45 не те изприщва и не ти се изпотява басейнчето под носа,аз шапка ти свалям.(Тук е моментът да кажа,че така умрях,че даже не видях кой ме уби).И изобщо пивипи-то в Wow-a умря,умря,като започнаха да buffing класите.

Аз изобщо не казвам,че например Ейон-а ще отвее WOW,това си е невъзможно,просто,защото Уоу-а си е една от добрите MMORPG игри,но вече не е толкова атрактивна и привлекателна.Повече от 5 години е на пазара,губи играчите си,защото доскучава.Дори и Катаклизма,който кой знае кога ще дойде,какво?Ще дигне до 85-90-то ниво,в началото пак бъгаво и лагаво,после какво колко още експанжъна трябва да се пуснат,не можеш до безкрайност да поватярш едно и също.Всъщност можеш,ама пак казвам-доскучава.Това е една мнооого добре смазана машина,която знае как да управлява пазара,но за мен не е толкова атрактивна.В началото уау,дигнах левъл до 38,доскуча ми,с новия експанжън от миналата година,играх пак,стигнах до 80 и какво...ми не ми е интересно.

И кой левъл си на Ейон,на бета ли го игра?

Играх Manhunt-a на Wii-то,ама го продадохме:(
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 18:10:31 от aleto » Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #140 -: Февруари 06, 2010, 08:37:58 »

Един приятел като чу, че в Айон ще се хвърчи, и заяви - Аз няма да го играя това. С три измерения едвам се оправям, пък сега като има и четвърто...  Lol

Аз вчера доцъках F.E.A.R. 2. Много й се накефих на тая игра. Единствения й недостък е бруталната линейност, но пак си е много добра. Сега ще подкарам Маss Effect 1, та като се прибера да мятам двойката евентуално.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #141 -: Февруари 06, 2010, 20:42:36 »

М,то си е бая трудно понякога,щото хем следиш мана,хем ейчпи,хем и глайда,хем и серума си,хем и при мен животното,дето го влача,че и то колко лети.Ама сега вече как летя,като вихър съм,а най ми е драго,да натисна в ъгъла някой елиос,дето не си следи метъра и да го святкам,святкам,и той докато се усети,да му изчезнат крилата. Cheesygrin Boxer

Аз цъкам сега Хало-то.Страх ме,а и е трудно.Въх.
Активен
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #142 -: Февруари 06, 2010, 20:49:43 »

Халото е най-доброто шутърче с размер 700МБ, което съм играла в живота си. И така закачааа. Surprised Незнам как са събрали подобаващ геймплей и графика в тоя размер. Ще взема след сесията да го преиграя.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #143 -: Февруари 06, 2010, 20:52:21 »

700 мб?

Аз за Halo 3 за xbox говоря.Не знам колко е де,щото кутийката сигурно е изгнила някъде.
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #144 -: Февруари 06, 2010, 21:01:49 »

А аз се сетих за доброто старо Halo за PC. Учудващо сполучливо творение за времето си и за размера си.
По-добре, че нямам Xbox...друг човек щях да стана  Cheesygrin (БГ прототип на Картман - дебело антисоциално човече) На мен такива екстри не ми се отразяват добре...лесно се закачам  Big grin
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #145 -: Февруари 06, 2010, 21:34:29 »

М,на мен ли ми ги разправяш,спрян ми е акунта за Ейон вече трети ден и кудкудякам.
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #146 -: Февруари 06, 2010, 22:22:02 »

Затва никога не съм консумирала ММОРПГ.  Cheesygrin Там е истинската зависимост, а аз съм прекалено податлива.
Но пък ми са много едни такива..magical онлайн РПГ-тата...адски красиви и забъркващи.
Историйките, графиката (в частност Фен Арт-а, там много се раздават), геймплея.
Даже до леглото имам един огромен плакат на Aeon_The tower of eternity..като си го погледна ми става едно такова..хубаво (въпреки че самата игра никога не съм я играла). Ама нека, трябва да има Атмосфера у дома  Big grin
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 22:24:22 от shroomy » Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #147 -: Февруари 23, 2010, 09:32:52 »

Хуху, днес си доцъках Mass Effect-а. Раздавах го лош на макс. Няма невинен, няма цивилен, няма предал се, всичко минаваше под ножа. Всички ми се сърдиха, обаче накрая спасих всичкия живот на света и направих човечеството управници на вселената, че даже в бързината и опънах едно извънземно, нищо че се опитвах да свалям землянката.  Lol  Само дето я играх цялата игра на easy.  Lol  Lol В началото нещо не можех да й свикна и ме биеха като шкембе у дувар. После вече й свикнах, обаче ми беше яко просто да вървя напред и да мачкам.  Cheesygrin
Във втората игра можело да си импортнеш сейфа от първата. Забавно ще ми е да видя как ще се развият нещата, би трябвало да ме помнят какъв съм зъл.

А това много ми се ще да го играя.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #148 -: Март 24, 2010, 08:29:41 »

На какво си я подкарал тая машинъ?

Аз тука няколко дена поперях Call of Duty 2 Уелфеър Дрън-Дрън за ексбокс , ама ми писнА от армеени истории . Сега си взехме Dirt 2 ,много добра рейсърска, ама и тя ми писнА . Мъжки игри ще . Аз искам нещо да тупам,да тупам,ама да не ме е страх много и да ми е интересно . Надежди метнах на Prototype-a ,ама неоправдани .
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #149 -: Март 30, 2010, 20:32:23 »

Цъкай God of War. Може и направо от тройката да почнеш, че тя е за PS3, но няма да е зле и другите да ги изиграеш.
Активен

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: