star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 52140 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #75 -: Октомври 02, 2008, 21:19:31 »

Чак сега се усетих. От кой град си?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #76 -: Октомври 02, 2008, 21:47:49 »

От София
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #77 -: Октомври 02, 2008, 21:58:19 »

Този магазин е във Варна. Red face
Пробвай от този сайт, а и няма начин Пулсар да нямат магазин в София. Smile
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #78 -: Октомври 02, 2008, 22:06:10 »

Да имат магазин,ама са скъпички.Аз имах предвит ако някой има на старо или нещо по евтино,защото за сега няма да слагам чип,а в магазина са ми скъпички,има по 40лв. по стари но не готини.
Днес влезнах в този сайт но ми заби Rolling Eyes
Мерси и ще проверявам по магазините за оферта Smile
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #79 -: Октомври 13, 2008, 02:37:10 »

хухухуху аз съм ъндед PvP  mage  Lol Кажи в кой сървър си, може да ходим да потрепем елфи заедно Tongue
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #80 -: Октомври 13, 2008, 20:41:11 »

ето една много зарибяваща игричка....като вляза да цъкам и не мога да спра, а и можете да си пийнете и хапнете на лафче с другите участници в някой ханче  Wink
ето и групичка към играта...
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #81 -: Октомври 15, 2008, 06:29:51 »

И аз вече съм агент към УОУ.Приятно ми е Елфиня Warlock.Ако се науча и как да се обръщам,докато ме нападат и ще съм цар.

Сега сваляме новия експеншън пак и тук цари атмосфера на радостно предприпадане.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #82 -: Октомври 15, 2008, 22:12:54 »

Яле... защо ? защо отиде в Уса-та ? Сега можехме да сме заедно и да притрепваме в очакване на новия експанжън ( дет си го предплатих преди Гунито пък, ня-ня-ня-ня ! )
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #83 -: Октомври 16, 2008, 08:35:15 »

Много е приятен експанжъна,само,че пвп-то не ми бачка на лаптопа и не мога да разбера какво да направя.
Активен
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2686

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #84 -: Октомври 16, 2008, 09:18:41 »

Але, защо бе душа? Защо алианс?  Razz
Как са USA сървърите?
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
aleto
Newbie
*

« Отговор #85 -: Октомври 16, 2008, 09:40:01 »

Как Алианс бе,Хорде съм Smile .

Ми петнайсе илядо души подскачат.Ама по принцип аз на български сървъри не съм играла,така че.

Аз още страдам за играта де,с 6 фрейма съм ебати,не мога да измисля начин да дигна поне до 15.Като играя и трябва да кликна на някой и е буц....буц....буц....и той вече избягал.Одеве ме отрепаха,а аз даже не разбрах и си обикалях жизнерадостно наоколо.Ебати.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #86 -: Октомври 16, 2008, 10:50:45 »

За да играеш що-годе нормално ти са необходими поне 20 fps. Най-лесния начин да си вдигнеш фрейм рейта е да инвестираш в нова машина. Smile
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #87 -: Октомври 16, 2008, 14:01:20 »

Разбрах че са сложили фризьорски салони в УоУ Smile Има ги по столиците и да си направиш прическа струва 10 achievement
points. Какви са тия точки? Някой знае ли?
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #88 -: Октомври 16, 2008, 14:11:20 »

Мога само да предположа, че е като при всички други игри - изпълняваш нещо си и ти дава точки. Пък и си намерила къде да питаш.  Lol Виж в техния сайт.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #89 -: Октомври 16, 2008, 14:25:30 »

Нали и тук има играчи Smile
Но доколкото разбрах е нещо ново.
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #90 -: Октомври 16, 2008, 14:53:04 »

глупости, струва пари само
точките за постижения са за мини-куестове - да обиколиш целия свят, да убиеш еди какво си, да прочетеш еди какво си, а засега наградите са само наметала ( табардс) с уникални картинки и титли " изследовател, готвач, защитник" и тн. дето можеш да си слагаш към името.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #91 -: Октомври 16, 2008, 15:03:19 »

Ами надявам се да е така Smile Пари поне имам и знам как да правя много  Lol
Но тук видях, че иска точки, може още да не са обновили инфото http://www.wowhead.com/?achievement=545
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #92 -: Октомври 16, 2008, 15:13:06 »

не е до надежди, сутринта пробвах фризьорския салон в Огримар  Lol вЕрвай ми
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #93 -: Октомври 16, 2008, 15:15:12 »

И как е?  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #94 -: Октомври 16, 2008, 15:18:30 »

ми
за 14 злато си смених прическата, цвета на косата и щото съм ъндед - лицето ( сложих си лице без изгнило месо и кости, да съм хубав )
реално, можеш да сменяш само прическите които са достъпни за расата ти, света на косата и допълнителните фийчъри - като обиците при елфите примерно.

а има такъв куест "постижение" - да се пострижеш.
както има и да спечелиш дуел, и да направиш дейли куест явно  Lol
http://www.wowhead.com/?achievements

има 934 постижения открити до сега, та дерзай Smile
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #95 -: Октомври 16, 2008, 15:40:41 »

Яко.
Ето едно от постиженията http://www.wowhead.com/?achievement=247  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #96 -: Октомври 17, 2008, 09:27:26 »

Не мога да разбера само цената на прическите от ЛВЛ ли зависи или от това колко пари имаш в себе си... С 3 героя се лигавих вчера и ми взе 3 различни суми.
Дал си 14 злато, а на мен ми взе 50 силвър.  Razz
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2686

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #97 -: Октомври 17, 2008, 09:40:18 »

Ами.. ние таковата... чакаме да стане по-студено и мрачно, та да си платим акаунтите и да си вземем новия пач. Така де, поне докато е хубаво времето да излизаме от къщи.  Lol
После зимата и без това няма какво да се прави.

Макар че котьо предложи да си вземем ПС2, може и да се кротнем малко.  Confused Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #98 -: Октомври 17, 2008, 11:07:18 »

Ох, не знам.. аз така зверски съм се зарибила пак, чее... като остана сама в офиса по принцип нямам работа и се чудя "сега защо не си донесох играта тук?"  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #99 -: Октомври 18, 2008, 19:16:52 »

Вие всички сте откачени Cheesygrin
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: