star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 52273 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #50 -: Ноември 08, 2007, 18:12:11 »

Глупееща ми е, щото е много мудна. Аз търся динамика в игрите. Или пък разголени картинки. Наскоро пак си изтеглих една такава. I Will Serve You 4. Още не съм я разцъкал.  Rolling Eyes
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1878

« Отговор #51 -: Януари 12, 2008, 17:47:34 »

Кажете някоя забавна игрица,че като седя и няма к'во да права на PC и само цъкам пасианси и на брояча са ми над 800 изигравания  Blink .. Търса си някаква забавна,щото всякакви Delta Force-ове,Heroes-и,Age of Empires-и  са ми омръзнали,искам някаква забавна игрица  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #52 -: Януари 12, 2008, 18:54:54 »

Кажете някоя забавна игрица,че като седя и няма к'во да права на PC и само цъкам пасианси и на брояча са ми над 800 изигравания  Blink .. Търса си някаква забавна,щото всякакви Delta Force-ове,Heroes-и,Age of Empires-и  са ми омръзнали,искам някаква забавна игрица  Rolling Eyes
Препоръчвам ти тази: http://zamunda.net/details.php?id=56148
Ти си черната овца. Целта ти е да ... ощастливиш всички бели овце и кучета пазачи, да пускаш пиленцата от клетките. Таб бутона се използва когато приближиш някоя овца в гръб :-P Също с него събираш кокосови орехи от дърветата, с които замеряш кучетата, които също трябва да уважаваш. Иначе е със стрелкичките.
Също и тази, която е подобна, но без секс и с по-красива графика.
http://zamunda.net/details.php?id=103067 Тук си крава супермен, която трябва да спаси една ферма от лош професор.
Иначе аз се зарибих по Sims 2 и от дост време не ми е писнала. Търся си разни хакчета ли, кщракчета ли, не знам точния израз, които да направят играта нецензурирана. Интаче намерих много чийтове  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #53 -: Януари 25, 2008, 02:54:26 »

Hoyle Puzzle Games - всяка година има нови версии.
Има... абе почти всяка настолна игра дето се сетите в компилацията от шах и дама, до разни китайски глупотевини с плочки и зарчета.
И судоку
И кръстословици,бесилка,скрабъл...
И морски шах
И разни лабиринти
И разни пъзели дето ...ъх... не са чак толкова лесни, щом ми се опъват
И билярд.
И тетриси разни,за къде без тях...
И ъх... абе над 100 игри,една от друга по-зарибителни и времегубещи.
Най-яко е,че можете да си направите герой, а като печелите игрите,печелите точки, с които си отключвате нови лица, дрехи и тела за героя,нови музики,нови неща за игрите ( като разнообразни тестета карти или фигурки),че даже и нови игри.
Аз нале, с цялата си простотия, искам лапето да стане по-умно от мен, само на тези игри му позволявам да играе Cheesygrin
*вече е по-добра от мен на судоку, и има повече късмет на табла и не се сърди човече,добре че речника и е беден и в скрабъла я опуквам Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
**племенницата ми,да не си помислите нещо... ако беше мое дете нямаше да се размине само с логически пъзели...
***продават комплекти разни механични и млад химик...
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #54 -: Февруари 04, 2008, 22:51:39 »

Днес си довърших S.T.A.L.K.Е.R.-a, видях и трите възможни края. Smile Какво да джуркам сега?
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #55 -: Февруари 05, 2008, 00:26:26 »

давам 2:
1/ http://proveyourlogic.com/
2/ http://www.conquiztador.bg/
Enjoy!

п.с. по първата ако някой има въпроси мога да помагам защото съм я минала.....а втората е мнооооого зарибяваща...
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2008, 19:49:18 »

Препоръчвам ти тази: http://zamunda.net/details.php?id=56148
Ти си черната овца. Целта ти е да ... ощастливиш всички бели овце и кучета пазачи, да пускаш пиленцата от клетките. Таб бутона се използва когато приближиш някоя овца в гръб :-P Също с него събираш кокосови орехи от дърветата, с които замеряш кучетата, които също трябва да уважаваш. Иначе е със стрелкичките.
Също и тази, която е подобна, но без секс и с по-красива графика.
http://zamunda.net/details.php?id=103067 Тук си крава супермен, която трябва да спаси една ферма от лош професор.
Иначе аз се зарибих по Sims 2 и от дост време не ми е писнала. Търся си разни хакчета ли, кщракчета ли, не знам точния израз, които да направят играта нецензурирана. Интаче намерих много чийтове  Cheesygrin

Ох,Атропина,супер си! Точно такива игри си търсех! Любимият ми жанр!
Колко съм благодарна,че чак сега ти виждам мнението,а не докато ми беше сесията. Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #57 -: Юли 07, 2008, 13:45:41 »

Fable - The Lost Chapters - хипер забавно е - човечето ти остарява, може да надебелее ако прекалиш с папкането, остават му белези които го правят  по-малко секси,ако яде бой, може да се жени и да се чука на воля - и  с мъжко, и с женско, а всъщност целта на играта е да станеш герой Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #58 -: Юли 20, 2008, 11:07:47 »

Бих препоръчал Samurai Warriors 2 - много здрава биячка, порт от плей стейшън 2.
Графиката е яка, атмосферата е на ниво, въпреки, че е много аркадна.
Приятен начин да убиеш няколко часа, и няколко хиляди японци Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #59 -: Юли 20, 2008, 13:04:50 »

Тая игра или много те зарибява и играеш докато изкараш всички герои, или ти омръзва на 20-тата минута. Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #60 -: Юли 27, 2008, 01:33:33 »

на мен ми омръзна на 20-тата... можеше поне мааааалко напън да направят за по раздвижен геймплей
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #61 -: Септември 26, 2008, 20:39:00 »

ето една много зарибяваща игричка....като вляза да цъкам и не мога да спра, а и можете да си пийнете и хапнете на лафче с другите участници в някой ханче  Wink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #62 -: Септември 27, 2008, 21:29:39 »

Wow - гаранция ви давам, зарибява  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #63 -: Септември 28, 2008, 03:27:20 »

Ако има с кой да я играеш. Smile
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2184

« Отговор #64 -: Септември 28, 2008, 10:49:53 »

Е да от 7 милиона потребители няма как да има с кого да играеш
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #65 -: Септември 28, 2008, 10:56:25 »

С някой познат да я играеш. Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #66 -: Септември 28, 2008, 11:08:40 »

Сашо я спря преди 4-5 месеца, сори.
Активен

deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #67 -: Октомври 01, 2008, 22:29:45 »

Здравейте,искам да попитам дали някой има и продава,или знае къде мога да си намеря игри за плей стейшън 2,оригинални защото нямам чип. Confused Мерси предварително Smile
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #68 -: Октомври 02, 2008, 08:17:43 »

Благоверния всяка вечер се мята на Уоу-а,чак и аз сядам до него да викам срещу играчите.А като почне да говори за нея и мед му капе от американската уста.

Аз пък най-накрая разцъках Jericho,за ден и половина я минахме,ама аз бях поддържаща роля,понеже много страшна ми се стори след началните нива.Обаче аз бях мозъка в играта.Сега играя Half Life 2,понеже ми се играеше нещо интерактивно,но още съм към средата,понеже я играя само като има някой вкъщи и този някой не е на 4 лапи.

Столкъра пък не ми допадна на мен,ама си купихме една малко като Call of Duty,ама с междупланетни битки,ако и видя и заглавието ще го напиша.Ама ми се спи.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #69 -: Октомври 02, 2008, 10:26:50 »

Здравейте,искам да попитам дали някой има и продава,или знае къде мога да си намеря игри за плей стейшън 2,оригинални защото нямам чип. Confused Мерси предварително Smile

Компютърен Свят.
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #70 -: Октомври 02, 2008, 10:57:30 »

Wow - гаранция ви давам, зарибява  Lol

Мдам Smile Преди няколко дни си пуснах акаунта и сега само за играта мисля  Cheesygrin И направих това което обещавах никога да не правя. Минах към horde  Lol Blood elf Mage  Razz
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #71 -: Октомври 02, 2008, 11:03:15 »

Мен не успя да ме зариби.  Cheesygrin Докарах я до към 15 левел и ми поомръзна.
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #72 -: Октомври 02, 2008, 11:08:16 »

Mage ли? Аз винаги съм си играела с mage. Пробвала съм други герои, но не ми харесват толкова.
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #73 -: Октомври 02, 2008, 11:08:35 »

Warlock.
Активен

deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #74 -: Октомври 02, 2008, 12:58:48 »

Компютърен Свят.
[/quote]
Мерси Smile
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: