star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 52262 пъти)
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #25 -: Октомври 30, 2007, 00:19:58 »

Като казахте Undying, да ви препоръчам новaта игра на Clive Barker - Jericho. FPS-че е. Ей ви на скрийншотче, да видите за какво иде реч. Аз определено ще я джуркам.  Cheesygrin
« Последна редакция: Октомври 30, 2007, 12:32:17 от bizzare » Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #26 -: Октомври 30, 2007, 17:29:37 »

Абе има една игра - WOW  Smile какво си хабите времето с други  Lol Lol
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #27 -: Ноември 01, 2007, 15:31:13 »

Йерихона до плякнах няколко пъти,но изфирясвам много бързо.Не мога тая игра да я играя в това си състояние.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #28 -: Ноември 02, 2007, 21:17:27 »

Някой да каже как кракна Йерихо,защото полудях и след малко ще поискам да умра!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 02, 2007, 21:32:08 »

Копирах си крака от DVD-то(в папка Fairlight) във папката на играта и всичко си тръгна нормално. Досега я цъках. Покъртителна просто.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Blow
Newbie
*

« Отговор #30 -: Ноември 03, 2007, 17:43:22 »

Ми Салси,пробвах,но не стана. Копирам file Jericho.exe от папка Fairlight в диска на играта,демек в мястото,на което ми се показват всички файлове на играта и пише,че е read only и не иска да го копира! Sad

Какво да направя???
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #31 -: Ноември 04, 2007, 00:20:38 »

Като ти чета обясненията, първото, което ми идва на ум - опитваш се да копираш крака не на хард-а си, а на ДВД-то. Но ме съмнява това. Все пак... Къде точно се опитваш да го копираш тоя крак?
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #32 -: Ноември 05, 2007, 16:18:56 »

Салси,ето какво направих:
1/Изтеглих играта от Арена.
2/В Деймън Туулс направих виртуален диск,който се пада Е:/
3/Инсталирах играта от Setup.exe,което ми се появи във виртуалния диск заедно с още сума файлове
4/От папка Fairlight копирам файла Jericho.exe ,ама и аз не знам къде го копирам... Rolling Eyes
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #33 -: Ноември 05, 2007, 16:24:38 »

Салси,страшен си! Сега като каза,че се опитвам да копирам в дивиди-то влязох в Програм файлс,намерих папката на играта,копирах там и взе,че я кракна. Обаче явно няма да тръгне на моя компютър. Мъчи нещо да зареди,но уви. Sad А аз си мислех,че имам добър компи....Не разбирам от характеристики,но ето ги:Процесор 1.40GHz,248MB of RAM.

Едит: Lol Lol Lol Lol Сега гледам характеристиките на играта. Lol Ми че то иска минимум 700мб рам и 4.5 гига херца процесор. Докарвам го само откъм свободно дисково пространство.
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 16:35:26 от Blow » Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #34 -: Ноември 05, 2007, 16:47:26 »

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Избираш си игра от падащото меню и то ще ти каже дали покриваш минималните и препоръчителните изисквания. Smile Само дето Джерико-то я няма. Което ме учудва. Но иначе е полезно сайтче. Smile
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #35 -: Ноември 06, 2007, 09:19:56 »

Аз сега за стотен път преигравам трилогията "Prince of Persia"  Cheesygrin Обожавам я тая игра... Дали няма да излезе и 4та част?  Rolling Eyes
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #36 -: Ноември 06, 2007, 09:25:29 »

Prince of Persia- тази и аз съм я играла  Screaming ама беше много отдавна  Frown
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #37 -: Ноември 06, 2007, 16:49:22 »

Аз сега за стотен път преигравам трилогията "Prince of Persia"  Cheesygrin Обожавам я тая игра... Дали няма да излезе и 4та част?  Rolling Eyes

С голям срам си признавам, че на третата част, последния бос не успях да го убия. Стигнах до третата му форма, дето трябва да се катеря като олигофрен, а той си стои отгоре и ме замерва.
За 4-та част не знам, но за филма е за догодина. Smile
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #38 -: Ноември 06, 2007, 17:00:38 »

С голям срам си признавам, че на третата част, последния бос не успях да го убия. Стигнах до третата му форма, дето трябва да се катеря като олигофрен, а той си стои отгоре и ме замерва.
За 4-та част не знам, но за филма е за догодина. Smile

Ами катери се де  Cheesygrin На мен това ми е най - лесната част от 3те фази на тоя бос  Cheesygrin
За филма знам от 2-3 години... Той вечно е за "догодина"... Rolling Eyes
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #39 -: Ноември 06, 2007, 17:25:58 »

Съвсем ме засрами. Ще взема пак да си я сложа.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #40 -: Ноември 07, 2007, 09:30:16 »

Съвсем ме засрами. Ще взема пак да си я сложа.

Сложи си я! Smile Аз също съм си сложила и WOW, но няма кой да зареди акаунта... Все не остава ред за него  Rolling Eyes
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #41 -: Ноември 07, 2007, 22:30:46 »

Пък една колежка се закани че ще ме бие на Heroes  Unsure
Тя се закани и че на табла ще ме бие...  Lol Lol Lol
Тя се канеше и че ще ме надпие,ама за тая вечер резултата е равен,за утре сме уговорили реванш  Unsure
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #42 -: Ноември 07, 2007, 22:38:37 »

А не ти ли се е заканила да те бие с гол гъз по ташаците?
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #43 -: Ноември 08, 2007, 12:14:35 »

Циник.Не е колегиално.
Не че бих отказал де.... Shame
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7009

« Отговор #44 -: Ноември 08, 2007, 12:22:24 »

Гарфи, дето ми препоръча Age of Empires .... има ли закон, по който да те осъдя  Lol Lol Lol не стига, че съм пристрастена, ами и мъж ми вече се олива. Всяка свободна минута играем, двамата срещу 4 компа и направо ги разцепваме. Вече си имаме и вечерна програма - хапваме, гледаме някоя серийка на House и се почва с играта. Миналата седмица няколко нощи откарвахме до 3 часа ... голяма краста !!! Сега си свалих и един експанжън - Asian Dynasties и полудявам докато не изпробвам всички карти и нации ....  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #45 -: Ноември 08, 2007, 12:36:49 »

Ангелче,според Третата поправка на "Закона за всемирната гадост" винаги може да ме осъдиш на по бира без право на обжалване с теб и мъж ти.Иначе съм невинен до отваряне на всички бонуси и скрити единици в играта  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #46 -: Ноември 08, 2007, 14:13:22 »

Още една жертва бе положена пред олтара на Ейджа  Lol Lol Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #47 -: Ноември 08, 2007, 14:17:26 »

Още една жертва бе положена пред олтара на Ейджа  Lol Lol Lol

ти да не би да играеш ??? Че имам един въпрос  Big grin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #48 -: Ноември 08, 2007, 17:15:05 »

Глупееща ми е е тази игра. Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #49 -: Ноември 08, 2007, 17:31:55 »

Глупееща ми е е тази игра. Smile

тъпо е да кажеш, че е глупееща игра, в която има повече мислене, отколкото пуцане ....
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: