star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 51196 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« -: Септември 27, 2007, 10:49:39 »

много се чудих къде да пусна темата, ама нещо не ми се връзва с раздел "Препоръчайте ми", за това реших да е тук.
Търся си интересна игра Smile стратегия ... нещо от рода на Empire Earth, че тя взе да ми омръзва. Гледам в каталога на арена, има много игри, но нищо не ми говорят. Искам да не е само с пуцане, а да има възможности за развиване, строежи, събиране на ресурси, такива неща .... Преди години бях попаднала на една "рицарска", но не мога да се сетя как точно се казва и съответно не мога да я намеря.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13209

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 10:53:12 »

WOW играла ли си?  Cheesygrin
Сега мъж ми играе една нова, подобна на WOW, ама й забравих името. Иначе аз се бях зарибила по CSI-3 Dimensions of Murder, много ми беше интересна, ама са малко нивата. И аз си търся нещо зарибяващо, но за сега цъкля само на онлайн игричките из разните сайтове  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #2 -: Септември 27, 2007, 10:56:10 »

Ти си луда....Тоя път направо те признах Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #3 -: Септември 27, 2007, 10:56:29 »

мммм, не ми харесва WOW, иска ми се нещо по-реално ;) Имам си Broodwar, но и той ми писна вече.

Цитат на: "bizzare"
Ти си луда....Тоя път направо те признах Smile

моля не се изказвай, ако не можеш да помогнеш  Tongue  Tongue  Tongue
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #4 -: Септември 27, 2007, 11:01:42 »

Ама аз искам да ТИ помогна Smile Недей да играеш игри Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #5 -: Септември 27, 2007, 11:03:05 »

Бизар, как е Bubble пъзела  Lol  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #6 -: Септември 27, 2007, 11:10:04 »

Цитат на: "Pupi"

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

спрях се на Rise of Nations, мисля, че ще ми допадне, макар че е старичка. И все пак чакам и за други предложения ;)
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #7 -: Септември 27, 2007, 11:10:50 »

Това не го разбрах  Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8 -: Септември 27, 2007, 11:11:49 »

Като се върне мъж ми от лекции, ще го питам какво игра. Имаше нещо Age of нещо си, не мога да ги запомня тия игри  Lol А пробвала ли си Flat out, с колички е, и само се блъскаш и трошиш  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #9 -: Септември 27, 2007, 11:24:54 »

Като се върне мъж ми от лекции, ще го питам какво игра. Имаше нещо Age of нещо си, не мога да ги запомня тия игри  Lol А пробвала ли си Flat out, с колички е, и само се блъскаш и трошиш  Cheesygrin

Age of Empires .. може и нея да пробвам
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #10 -: Септември 27, 2007, 11:26:33 »

Да, и аз бих те посъветвала съвсем същото Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 27, 2007, 11:29:25 »

Мне, не е Age of Empires.
По-късно ще ти кажа, че сега съвсем са ми избягали от главата  Rolling Eyes
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 27, 2007, 11:29:32 »

Цитат на: "Fei4ka"

и аз искам да посъветвам много хора да не слушат поп фолк  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #13 -: Септември 27, 2007, 11:32:27 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "Fei4ka"

и аз искам да посъветвам много хора да не слушат поп фолк  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Намекваш ли нещо Mad  Razz  Lol

Знаеш много добре, че беше в кръга на шегата, защото аз бих посъветвала всеки: ШСИ ПРАА КОТ СИ ИСКАМ БЕ ЕЙЙЙЙЙ.
Демек: ДА СИ ПРАВИ КВОТО СИ ИСКА. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Иначе, че за мен игрите са безсмислица си е мой проблем, нали 8)  Tongue
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #14 -: Септември 27, 2007, 12:05:43 »

LineAge II и Archlord. Спред мъж ми втората е по-хубава.  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #15 -: Септември 27, 2007, 13:18:07 »

Аз ще ти кажа,мани ги тия стратегии.Играй Undying,стара,ама хубава.Едни ми ти чудовища,едни ми ти мистерии,пуцане си има,магийки си има.Блаженство.

Анатема!Ши играем докато мога все още да държа мишката!!!
Активен
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #16 -: Септември 27, 2007, 13:24:52 »

Добрия стар Heroes е великолепна игра! Само ако се захванеш се риготви за безсънни нощи и големи сенки под очите. Иначе е много яка.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Pupi
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 27, 2007, 13:33:16 »

Не ми говори за Heroes, че едва изкретах попредната сесия. Мани я тая игра, тя е като наркотик  Mad
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #18 -: Септември 27, 2007, 13:38:37 »

Което смо говори колко е хубава. Аз затова я предуперих да се подготви за безсънни нощи ако я захване.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #19 -: Септември 27, 2007, 20:38:57 »

с мъж ми разцъкахме Rise of Nations ... с общи усилия разбихме компа и играхме повече от 3 часа  :o като гледам май ще играем още  ;D ;D ;D
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #20 -: Септември 27, 2007, 20:55:46 »

Age of Mythology  Cheesygrin Като Age of Empire, само че с митични същества и богове, на мен ми е много интересна поне. От една година мрънкам на брат ми за нея и най-сетне, като си взех лаптоп, си я инсталирах
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #21 -: Септември 27, 2007, 22:14:16 »

Age of Empires и Age of Mythology -готини са
Cossacs 1 & 2 - пак същото,за войните в европа в периода 14-18 век
Pharaoh-лично на мен ми е много любима,по малко се грижиш за войската,повече гледаш да развиваш икономиката и града.Пък и перспективата да стана фараон винаги ме е блазнела.
Яле,като си толко отворена на тема чудовища,признай си Sillent hill или Resident Evil играла ли си,м ? Или по новата Obscure ;)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Септември 27, 2007, 22:37:30 »

Pharaoh-лично на мен ми е много любима,по малко се грижиш за войската,повече гледаш да развиваш икономиката и града

ей това е за мен, падам си по строежите и събирането на разни неща повече, отколкото по бивките ;) ще се изпробва скоро, мерси Smile
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #23 -: Септември 28, 2007, 17:48:54 »

Sven  http://zamunda.net/details.php?id=56148 Това не е стратегия, но е супер забавно:) Ти си черна овца. За да те пуснат в следващото ниво, трябва да опънеш всяка овца или овчарско куче (като преди това го зашеметиш с кокосов орех). За ритник в дърво с цел събиране на кокосови орехи и за опъване използвай спейс. Ктрл май беше за скок.
http://zamunda.net/details.php?id=82242 Тази ме зариби последно време. Не съм фен на филма, но игричката е много добра :Р Коства ми 1 безсънна нощ.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #24 -: Октомври 17, 2007, 18:12:56 »

отчаян от това че нищо не ме заинтригува в последно време,почнах да свалям поголовно джитките от замунда в обратен ред *от най-отдавна качените насам.
От последните две страници си запазих *демек не изтрих след 5 мин игра*следните заглавия :
Pool Of Radiance - РПГ с красива изометрична графика.Използва системата D&D в някакъв леко преработен вариант.Сбъдва мечтите ми да съм орк и да бия мощни тупалки (2001)
Undying - мноу ужаси,мноу гадове,мноу йекшън.Една от любимите джитки на Ялето,имайте в предвид колко точно извратено заглавие трябва да е  Big grin 3D first-person shooter в който освен пушкала използвате и магии.
Графиката е прилична,даже добра за допотопната 2001-ва година.Навремето доста безсънни нощи изкарах пред монитора с тази игра,сега обаче едвали ще имам нерви да я мина цялата.
Lord Of The Rings : Return of the King - яко биячка,яко екшън.Цялата дин-
амика на баталните сцени от филма се пренася на монитора.Особено гот е ако имаш джойстик или геймпад.Лошото е че ако се напънеш се минава за 2 часа от началото до края.годината е 2005-та ако се не лъжа...
Aliens vs. Predator 2 - поредната касапница.Можеш да играеш или с Хищника,или с пришълеца,или с човек.Последния вариант не го препо-
ръчвам,защото в тази игра ние хората не ставаме и за чеп за зеле.Пак ми се струва че Ялето беше казала че я кефи играта.
Kult - Heretic Kingdoms - рпг,отново изометрично,отново по системата D&D.Единствената от джитките която не съм играл още когато е излезн-
ала може би защото е на някакви самоуки издатели.Приятна и зарибява
ако си фен на приказните ролеви игри.
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #25 -: Октомври 30, 2007, 00:19:58 »

Като казахте Undying, да ви препоръчам новaта игра на Clive Barker - Jericho. FPS-че е. Ей ви на скрийншотче, да видите за какво иде реч. Аз определено ще я джуркам.  Cheesygrin
« Последна редакция: Октомври 30, 2007, 12:32:17 от bizzare » Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #26 -: Октомври 30, 2007, 17:29:37 »

Абе има една игра - WOW  Smile какво си хабите времето с други  Lol Lol
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
aleto
Newbie
*

« Отговор #27 -: Ноември 01, 2007, 15:31:13 »

Йерихона до плякнах няколко пъти,но изфирясвам много бързо.Не мога тая игра да я играя в това си състояние.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #28 -: Ноември 02, 2007, 21:17:27 »

Някой да каже как кракна Йерихо,защото полудях и след малко ще поискам да умра!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #29 -: Ноември 02, 2007, 21:32:08 »

Копирах си крака от DVD-то(в папка Fairlight) във папката на играта и всичко си тръгна нормално. Досега я цъках. Покъртителна просто.  Cheesygrin
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Blow
Newbie
*

« Отговор #30 -: Ноември 03, 2007, 17:43:22 »

Ми Салси,пробвах,но не стана. Копирам file Jericho.exe от папка Fairlight в диска на играта,демек в мястото,на което ми се показват всички файлове на играта и пише,че е read only и не иска да го копира! Sad

Какво да направя???
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #31 -: Ноември 04, 2007, 00:20:38 »

Като ти чета обясненията, първото, което ми идва на ум - опитваш се да копираш крака не на хард-а си, а на ДВД-то. Но ме съмнява това. Все пак... Къде точно се опитваш да го копираш тоя крак?
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #32 -: Ноември 05, 2007, 16:18:56 »

Салси,ето какво направих:
1/Изтеглих играта от Арена.
2/В Деймън Туулс направих виртуален диск,който се пада Е:/
3/Инсталирах играта от Setup.exe,което ми се появи във виртуалния диск заедно с още сума файлове
4/От папка Fairlight копирам файла Jericho.exe ,ама и аз не знам къде го копирам... Rolling Eyes
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #33 -: Ноември 05, 2007, 16:24:38 »

Салси,страшен си! Сега като каза,че се опитвам да копирам в дивиди-то влязох в Програм файлс,намерих папката на играта,копирах там и взе,че я кракна. Обаче явно няма да тръгне на моя компютър. Мъчи нещо да зареди,но уви. Sad А аз си мислех,че имам добър компи....Не разбирам от характеристики,но ето ги:Процесор 1.40GHz,248MB of RAM.

Едит: Lol Lol Lol Lol Сега гледам характеристиките на играта. Lol Ми че то иска минимум 700мб рам и 4.5 гига херца процесор. Докарвам го само откъм свободно дисково пространство.
« Последна редакция: Ноември 05, 2007, 16:35:26 от Blow » Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #34 -: Ноември 05, 2007, 16:47:26 »

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

Избираш си игра от падащото меню и то ще ти каже дали покриваш минималните и препоръчителните изисквания. Smile Само дето Джерико-то я няма. Което ме учудва. Но иначе е полезно сайтче. Smile
Активен

Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #35 -: Ноември 06, 2007, 09:19:56 »

Аз сега за стотен път преигравам трилогията "Prince of Persia"  Cheesygrin Обожавам я тая игра... Дали няма да излезе и 4та част?  Rolling Eyes
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
FroZen
Newbie
*

« Отговор #36 -: Ноември 06, 2007, 09:25:29 »

Prince of Persia- тази и аз съм я играла  Screaming ама беше много отдавна  Frown
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #37 -: Ноември 06, 2007, 16:49:22 »

Аз сега за стотен път преигравам трилогията "Prince of Persia"  Cheesygrin Обожавам я тая игра... Дали няма да излезе и 4та част?  Rolling Eyes

С голям срам си признавам, че на третата част, последния бос не успях да го убия. Стигнах до третата му форма, дето трябва да се катеря като олигофрен, а той си стои отгоре и ме замерва.
За 4-та част не знам, но за филма е за догодина. Smile
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #38 -: Ноември 06, 2007, 17:00:38 »

С голям срам си признавам, че на третата част, последния бос не успях да го убия. Стигнах до третата му форма, дето трябва да се катеря като олигофрен, а той си стои отгоре и ме замерва.
За 4-та част не знам, но за филма е за догодина. Smile

Ами катери се де  Cheesygrin На мен това ми е най - лесната част от 3те фази на тоя бос  Cheesygrin
За филма знам от 2-3 години... Той вечно е за "догодина"... Rolling Eyes
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #39 -: Ноември 06, 2007, 17:25:58 »

Съвсем ме засрами. Ще взема пак да си я сложа.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #40 -: Ноември 07, 2007, 09:30:16 »

Съвсем ме засрами. Ще взема пак да си я сложа.

Сложи си я! Smile Аз също съм си сложила и WOW, но няма кой да зареди акаунта... Все не остава ред за него  Rolling Eyes
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #41 -: Ноември 07, 2007, 22:30:46 »

Пък една колежка се закани че ще ме бие на Heroes  Unsure
Тя се закани и че на табла ще ме бие...  Lol Lol Lol
Тя се канеше и че ще ме надпие,ама за тая вечер резултата е равен,за утре сме уговорили реванш  Unsure
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #42 -: Ноември 07, 2007, 22:38:37 »

А не ти ли се е заканила да те бие с гол гъз по ташаците?
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #43 -: Ноември 08, 2007, 12:14:35 »

Циник.Не е колегиално.
Не че бих отказал де.... Shame
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #44 -: Ноември 08, 2007, 12:22:24 »

Гарфи, дето ми препоръча Age of Empires .... има ли закон, по който да те осъдя  Lol Lol Lol не стига, че съм пристрастена, ами и мъж ми вече се олива. Всяка свободна минута играем, двамата срещу 4 компа и направо ги разцепваме. Вече си имаме и вечерна програма - хапваме, гледаме някоя серийка на House и се почва с играта. Миналата седмица няколко нощи откарвахме до 3 часа ... голяма краста !!! Сега си свалих и един експанжън - Asian Dynasties и полудявам докато не изпробвам всички карти и нации ....  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #45 -: Ноември 08, 2007, 12:36:49 »

Ангелче,според Третата поправка на "Закона за всемирната гадост" винаги може да ме осъдиш на по бира без право на обжалване с теб и мъж ти.Иначе съм невинен до отваряне на всички бонуси и скрити единици в играта  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #46 -: Ноември 08, 2007, 14:13:22 »

Още една жертва бе положена пред олтара на Ейджа  Lol Lol Lol
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #47 -: Ноември 08, 2007, 14:17:26 »

Още една жертва бе положена пред олтара на Ейджа  Lol Lol Lol

ти да не би да играеш ??? Че имам един въпрос  Big grin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #48 -: Ноември 08, 2007, 17:15:05 »

Глупееща ми е е тази игра. Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #49 -: Ноември 08, 2007, 17:31:55 »

Глупееща ми е е тази игра. Smile

тъпо е да кажеш, че е глупееща игра, в която има повече мислене, отколкото пуцане ....
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #50 -: Ноември 08, 2007, 18:12:11 »

Глупееща ми е, щото е много мудна. Аз търся динамика в игрите. Или пък разголени картинки. Наскоро пак си изтеглих една такава. I Will Serve You 4. Още не съм я разцъкал.  Rolling Eyes
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #51 -: Януари 12, 2008, 17:47:34 »

Кажете някоя забавна игрица,че като седя и няма к'во да права на PC и само цъкам пасианси и на брояча са ми над 800 изигравания  Blink .. Търса си някаква забавна,щото всякакви Delta Force-ове,Heroes-и,Age of Empires-и  са ми омръзнали,искам някаква забавна игрица  Rolling Eyes
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #52 -: Януари 12, 2008, 18:54:54 »

Кажете някоя забавна игрица,че като седя и няма к'во да права на PC и само цъкам пасианси и на брояча са ми над 800 изигравания  Blink .. Търса си някаква забавна,щото всякакви Delta Force-ове,Heroes-и,Age of Empires-и  са ми омръзнали,искам някаква забавна игрица  Rolling Eyes
Препоръчвам ти тази: http://zamunda.net/details.php?id=56148
Ти си черната овца. Целта ти е да ... ощастливиш всички бели овце и кучета пазачи, да пускаш пиленцата от клетките. Таб бутона се използва когато приближиш някоя овца в гръб :-P Също с него събираш кокосови орехи от дърветата, с които замеряш кучетата, които също трябва да уважаваш. Иначе е със стрелкичките.
Също и тази, която е подобна, но без секс и с по-красива графика.
http://zamunda.net/details.php?id=103067 Тук си крава супермен, която трябва да спаси една ферма от лош професор.
Иначе аз се зарибих по Sims 2 и от дост време не ми е писнала. Търся си разни хакчета ли, кщракчета ли, не знам точния израз, които да направят играта нецензурирана. Интаче намерих много чийтове  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #53 -: Януари 25, 2008, 02:54:26 »

Hoyle Puzzle Games - всяка година има нови версии.
Има... абе почти всяка настолна игра дето се сетите в компилацията от шах и дама, до разни китайски глупотевини с плочки и зарчета.
И судоку
И кръстословици,бесилка,скрабъл...
И морски шах
И разни лабиринти
И разни пъзели дето ...ъх... не са чак толкова лесни, щом ми се опъват
И билярд.
И тетриси разни,за къде без тях...
И ъх... абе над 100 игри,една от друга по-зарибителни и времегубещи.
Най-яко е,че можете да си направите герой, а като печелите игрите,печелите точки, с които си отключвате нови лица, дрехи и тела за героя,нови музики,нови неща за игрите ( като разнообразни тестета карти или фигурки),че даже и нови игри.
Аз нале, с цялата си простотия, искам лапето да стане по-умно от мен, само на тези игри му позволявам да играе Cheesygrin
*вече е по-добра от мен на судоку, и има повече късмет на табла и не се сърди човече,добре че речника и е беден и в скрабъла я опуквам Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
**племенницата ми,да не си помислите нещо... ако беше мое дете нямаше да се размине само с логически пъзели...
***продават комплекти разни механични и млад химик...
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #54 -: Февруари 04, 2008, 22:51:39 »

Днес си довърших S.T.A.L.K.Е.R.-a, видях и трите възможни края. Smile Какво да джуркам сега?
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #55 -: Февруари 05, 2008, 00:26:26 »

давам 2:
1/ http://proveyourlogic.com/
2/ http://www.conquiztador.bg/
Enjoy!

п.с. по първата ако някой има въпроси мога да помагам защото съм я минала.....а втората е мнооооого зарибяваща...
Активен

Blow
Newbie
*

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2008, 19:49:18 »

Препоръчвам ти тази: http://zamunda.net/details.php?id=56148
Ти си черната овца. Целта ти е да ... ощастливиш всички бели овце и кучета пазачи, да пускаш пиленцата от клетките. Таб бутона се използва когато приближиш някоя овца в гръб :-P Също с него събираш кокосови орехи от дърветата, с които замеряш кучетата, които също трябва да уважаваш. Иначе е със стрелкичките.
Също и тази, която е подобна, но без секс и с по-красива графика.
http://zamunda.net/details.php?id=103067 Тук си крава супермен, която трябва да спаси една ферма от лош професор.
Иначе аз се зарибих по Sims 2 и от дост време не ми е писнала. Търся си разни хакчета ли, кщракчета ли, не знам точния израз, които да направят играта нецензурирана. Интаче намерих много чийтове  Cheesygrin

Ох,Атропина,супер си! Точно такива игри си търсех! Любимият ми жанр!
Колко съм благодарна,че чак сега ти виждам мнението,а не докато ми беше сесията. Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #57 -: Юли 07, 2008, 13:45:41 »

Fable - The Lost Chapters - хипер забавно е - човечето ти остарява, може да надебелее ако прекалиш с папкането, остават му белези които го правят  по-малко секси,ако яде бой, може да се жени и да се чука на воля - и  с мъжко, и с женско, а всъщност целта на играта е да станеш герой Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #58 -: Юли 20, 2008, 11:07:47 »

Бих препоръчал Samurai Warriors 2 - много здрава биячка, порт от плей стейшън 2.
Графиката е яка, атмосферата е на ниво, въпреки, че е много аркадна.
Приятен начин да убиеш няколко часа, и няколко хиляди японци Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #59 -: Юли 20, 2008, 13:04:50 »

Тая игра или много те зарибява и играеш докато изкараш всички герои, или ти омръзва на 20-тата минута. Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #60 -: Юли 27, 2008, 01:33:33 »

на мен ми омръзна на 20-тата... можеше поне мааааалко напън да направят за по раздвижен геймплей
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #61 -: Септември 26, 2008, 20:39:00 »

ето една много зарибяваща игричка....като вляза да цъкам и не мога да спра, а и можете да си пийнете и хапнете на лафче с другите участници в някой ханче  Wink
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #62 -: Септември 27, 2008, 21:29:39 »

Wow - гаранция ви давам, зарибява  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #63 -: Септември 28, 2008, 03:27:20 »

Ако има с кой да я играеш. Smile
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #64 -: Септември 28, 2008, 10:49:53 »

Е да от 7 милиона потребители няма как да има с кого да играеш
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #65 -: Септември 28, 2008, 10:56:25 »

С някой познат да я играеш. Smile
Активен

Cookies
Newbie
*
Публикации: 2675

Просто бисквитка...

« Отговор #66 -: Септември 28, 2008, 11:08:40 »

Сашо я спря преди 4-5 месеца, сори.
Активен

deskata1984
Newbie
*
Публикации: 26

« Отговор #67 -: Октомври 01, 2008, 22:29:45 »

Здравейте,искам да попитам дали някой има и продава,или знае къде мога да си намеря игри за плей стейшън 2,оригинални защото нямам чип. Confused Мерси предварително Smile
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #68 -: Октомври 02, 2008, 08:17:43 »

Благоверния всяка вечер се мята на Уоу-а,чак и аз сядам до него да викам срещу играчите.А като почне да говори за нея и мед му капе от американската уста.

Аз пък най-накрая разцъках Jericho,за ден и половина я минахме,ама аз бях поддържаща роля,понеже много страшна ми се стори след началните нива.Обаче аз бях мозъка в играта.Сега играя Half Life 2,понеже ми се играеше нещо интерактивно,но още съм към средата,понеже я играя само като има някой вкъщи и този някой не е на 4 лапи.

Столкъра пък не ми допадна на мен,ама си купихме една малко като Call of Duty,ама с междупланетни битки,ако и видя и заглавието ще го напиша.Ама ми се спи.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #69 -: Октомври 02, 2008, 10:26:50 »

Здравейте,искам да попитам дали някой има и продава,или знае къде мога да си намеря игри за плей стейшън 2,оригинални защото нямам чип. Confused Мерси предварително Smile

Компютърен Свят.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #70 -: Октомври 02, 2008, 10:57:30 »

Wow - гаранция ви давам, зарибява  Lol

Мдам Smile Преди няколко дни си пуснах акаунта и сега само за играта мисля  Cheesygrin И направих това което обещавах никога да не правя. Минах към horde  Lol Blood elf Mage  Razz
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #71 -: Октомври 02, 2008, 11:03:15 »

Мен не успя да ме зариби.  Cheesygrin Докарах я до към 15 левел и ми поомръзна.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #72 -: Октомври 02, 2008, 11:08:16 »

Mage ли? Аз винаги съм си играела с mage. Пробвала съм други герои, но не ми харесват толкова.
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #73 -: Октомври 02, 2008, 11:08:35 »

Warlock.
Активен

deskata1984
Newbie
*

« Отговор #74 -: Октомври 02, 2008, 12:58:48 »

Компютърен Свят.
[/quote]
Мерси Smile
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #75 -: Октомври 02, 2008, 21:19:31 »

Чак сега се усетих. От кой град си?
Активен

deskata1984
Newbie
*

« Отговор #76 -: Октомври 02, 2008, 21:47:49 »

От София
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #77 -: Октомври 02, 2008, 21:58:19 »

Този магазин е във Варна. Red face
Пробвай от този сайт, а и няма начин Пулсар да нямат магазин в София. Smile
Активен

deskata1984
Newbie
*

« Отговор #78 -: Октомври 02, 2008, 22:06:10 »

Да имат магазин,ама са скъпички.Аз имах предвит ако някой има на старо или нещо по евтино,защото за сега няма да слагам чип,а в магазина са ми скъпички,има по 40лв. по стари но не готини.
Днес влезнах в този сайт но ми заби Rolling Eyes
Мерси и ще проверявам по магазините за оферта Smile
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #79 -: Октомври 13, 2008, 02:37:10 »

хухухуху аз съм ъндед PvP  mage  Lol Кажи в кой сървър си, може да ходим да потрепем елфи заедно Tongue
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #80 -: Октомври 13, 2008, 20:41:11 »

ето една много зарибяваща игричка....като вляза да цъкам и не мога да спра, а и можете да си пийнете и хапнете на лафче с другите участници в някой ханче  Wink
ето и групичка към играта...
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #81 -: Октомври 15, 2008, 06:29:51 »

И аз вече съм агент към УОУ.Приятно ми е Елфиня Warlock.Ако се науча и как да се обръщам,докато ме нападат и ще съм цар.

Сега сваляме новия експеншън пак и тук цари атмосфера на радостно предприпадане.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #82 -: Октомври 15, 2008, 22:12:54 »

Яле... защо ? защо отиде в Уса-та ? Сега можехме да сме заедно и да притрепваме в очакване на новия експанжън ( дет си го предплатих преди Гунито пък, ня-ня-ня-ня ! )
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #83 -: Октомври 16, 2008, 08:35:15 »

Много е приятен експанжъна,само,че пвп-то не ми бачка на лаптопа и не мога да разбера какво да направя.
Активен
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2670

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #84 -: Октомври 16, 2008, 09:18:41 »

Але, защо бе душа? Защо алианс?  Razz
Как са USA сървърите?
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
aleto
Newbie
*

« Отговор #85 -: Октомври 16, 2008, 09:40:01 »

Как Алианс бе,Хорде съм Smile .

Ми петнайсе илядо души подскачат.Ама по принцип аз на български сървъри не съм играла,така че.

Аз още страдам за играта де,с 6 фрейма съм ебати,не мога да измисля начин да дигна поне до 15.Като играя и трябва да кликна на някой и е буц....буц....буц....и той вече избягал.Одеве ме отрепаха,а аз даже не разбрах и си обикалях жизнерадостно наоколо.Ебати.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #86 -: Октомври 16, 2008, 10:50:45 »

За да играеш що-годе нормално ти са необходими поне 20 fps. Най-лесния начин да си вдигнеш фрейм рейта е да инвестираш в нова машина. Smile
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #87 -: Октомври 16, 2008, 14:01:20 »

Разбрах че са сложили фризьорски салони в УоУ Smile Има ги по столиците и да си направиш прическа струва 10 achievement
points. Какви са тия точки? Някой знае ли?
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #88 -: Октомври 16, 2008, 14:11:20 »

Мога само да предположа, че е като при всички други игри - изпълняваш нещо си и ти дава точки. Пък и си намерила къде да питаш.  Lol Виж в техния сайт.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #89 -: Октомври 16, 2008, 14:25:30 »

Нали и тук има играчи Smile
Но доколкото разбрах е нещо ново.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #90 -: Октомври 16, 2008, 14:53:04 »

глупости, струва пари само
точките за постижения са за мини-куестове - да обиколиш целия свят, да убиеш еди какво си, да прочетеш еди какво си, а засега наградите са само наметала ( табардс) с уникални картинки и титли " изследовател, готвач, защитник" и тн. дето можеш да си слагаш към името.
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #91 -: Октомври 16, 2008, 15:03:19 »

Ами надявам се да е така Smile Пари поне имам и знам как да правя много  Lol
Но тук видях, че иска точки, може още да не са обновили инфото http://www.wowhead.com/?achievement=545
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #92 -: Октомври 16, 2008, 15:13:06 »

не е до надежди, сутринта пробвах фризьорския салон в Огримар  Lol вЕрвай ми
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #93 -: Октомври 16, 2008, 15:15:12 »

И как е?  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #94 -: Октомври 16, 2008, 15:18:30 »

ми
за 14 злато си смених прическата, цвета на косата и щото съм ъндед - лицето ( сложих си лице без изгнило месо и кости, да съм хубав )
реално, можеш да сменяш само прическите които са достъпни за расата ти, света на косата и допълнителните фийчъри - като обиците при елфите примерно.

а има такъв куест "постижение" - да се пострижеш.
както има и да спечелиш дуел, и да направиш дейли куест явно  Lol
http://www.wowhead.com/?achievements

има 934 постижения открити до сега, та дерзай Smile
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #95 -: Октомври 16, 2008, 15:40:41 »

Яко.
Ето едно от постиженията http://www.wowhead.com/?achievement=247  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #96 -: Октомври 17, 2008, 09:27:26 »

Не мога да разбера само цената на прическите от ЛВЛ ли зависи или от това колко пари имаш в себе си... С 3 героя се лигавих вчера и ми взе 3 различни суми.
Дал си 14 злато, а на мен ми взе 50 силвър.  Razz
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #97 -: Октомври 17, 2008, 09:40:18 »

Ами.. ние таковата... чакаме да стане по-студено и мрачно, та да си платим акаунтите и да си вземем новия пач. Така де, поне докато е хубаво времето да излизаме от къщи.  Lol
После зимата и без това няма какво да се прави.

Макар че котьо предложи да си вземем ПС2, може и да се кротнем малко.  Confused Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #98 -: Октомври 17, 2008, 11:07:18 »

Ох, не знам.. аз така зверски съм се зарибила пак, чее... като остана сама в офиса по принцип нямам работа и се чудя "сега защо не си донесох играта тук?"  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #99 -: Октомври 18, 2008, 19:16:52 »

Вие всички сте откачени Cheesygrin
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #100 -: Октомври 19, 2008, 11:47:15 »

Точно това си мислех да кажа и аз. Болееест. Я кажете някоя дебилна игра от типа на Марио да си я играя в работата.
Активен

Моето име е Любов.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #101 -: Октомври 19, 2008, 11:52:32 »

Е какво пречи и Марио да си играеш  Lol
Иначе горещо препоръчвам Bubble Puzzle, всякакви версии има и е много зарибяваща. А същo и Peggle  Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #102 -: Октомври 19, 2008, 11:54:32 »

Не знам дали мога да си го изтегля от нета и дали го има за комп въобще...аз мисля!!!!

Мерси, че ми отвори очите, Пупиелке!
Активен

Моето име е Любов.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #103 -: Октомври 19, 2008, 11:59:18 »

Има, има.  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #104 -: Октомври 19, 2008, 13:44:28 »

От както гледах трейлъра на wizard-a много, много, много, ама много ми се играе новото Диабло. Сега остава само да почакам още година-две.  Lol
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #105 -: Октомври 19, 2008, 13:51:49 »

Ето днес е един хубав ден няколкостотин елфа ( джуджета, гноми - изберете произволни добри магически създания, да умрат )
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #106 -: Октомври 19, 2008, 18:32:23 »

Точно това си мислех да кажа и аз. Болееест. Я кажете някоя дебилна игра от типа на Марио да си я играя в работата.
На мен любимата ми игричка за работа е Diner Dash. Много хора зарибих с нея, а откакто я намерих, излезе 4-та част даже.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #107 -: Октомври 19, 2008, 19:31:19 »

На мен любимата ми игричка за работа е Diner Dash. Много хора зарибих с нея, а откакто я намерих, излезе 4-та част даже.

restaurant rush ... вече една седмица я играя всяка свободна минута, мъж ми се побърква  Lol Lol Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #108 -: Октомври 23, 2008, 06:39:59 »

Аз докато пътувах играх една руска-Зомби Шутър,и стрясках хората с нечленоразделни викове и ръмжене през целия път.Ама то пък много кръв,мама му дееба,целия екран почервенява и още идват.Как да не псуваш едно 5 минути.

ИСКАМ УОУ!!!Мъж е кисел,че не е играл 4 дена.Май ще се разведем.
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #109 -: Октомври 23, 2008, 11:47:28 »

Ако може поне на развода да ни поканиш,като за сватбата ни отреза Алино  Cheesygrin  Offtopic
Активен

Don’t feed the forum trolls
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #110 -: Октомври 24, 2008, 10:50:47 »

Аз си инсталирах Sacred 2 : Fallen Angel
Моля да не бъда безпокоен до 13-ти ноември, когато излиза новия Уоу.
След това и да ме безпокои някой, ще удари на камък  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #111 -: Октомври 24, 2008, 11:40:28 »

Много големи изисквания има тоя спъналия се.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #112 -: Октомври 24, 2008, 12:14:40 »

Ами аз съм с Celeron 3,2 Ghz
2 Gb Ram
GF 7300 256 ram

и си търчи като пич, нищо че е спънат Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #113 -: Октомври 24, 2008, 13:21:19 »

Recommended requirements for a fast and smooth-running game:

* Dual Core 2.0 GHz processor

* 2 GB RAM

* Graphics card with 512 MB RAM, DirectX 9.0c compatible, with Pixel Shader 2.0 support:

(nVidia GeForce 8800 GTS or ATI Radeon HD 3870 or higher)

* DVD-ROM drive

* 5.1 surround sound card (EAX 5.0 compatible, DirectX 9.0c [for XP] or DirectX 10.0 [for Vista] compatible), with surround speakers or headphones

* Mouse with mouse wheel

* 25 GB free Hard Drive (HDD) space

* Microsoft Windows XP (32 / 64 Bit) with Service Pack 3 / Vista 32 / 64 Bit) with Service Pack 1

* DirectX 9.0c (included with game)

* Optional: DSL modem or network card for multiplayer games.

Сигурно новото Диабло няма да има такива изисквания. Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #114 -: Октомври 24, 2008, 15:35:02 »

сега, ти изискванията ли четеш или на какво съм я подкарал Smile

И инсталацията пише че иска 20 геги, но истината е :

12,1 GB (13 024 218 919 bytes)

Тъй че, не им вярвай много много ;)
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #115 -: Октомври 24, 2008, 15:59:49 »

Такава фрапантна разлика бях виждал и при някоя друга игра. Май Татйтъна беше.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #116 -: Октомври 26, 2008, 12:08:39 »

Тайтъна така и не успя да ми се хареса.

Играх там до ... 10-то ниво докарах три героя, да видя дали с различен геймплей няма да е по интересно, и я заебах.

Липсва му живеца от диабло  Lol
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #117 -: Октомври 26, 2008, 12:12:34 »

И то си е хак'н'слаш рпг. Аз бях набарал няк'ъв бъг на Тайтъна, съвсем случайно го отрих, и можех на един левел да вдигна колкото си искам скил точки.  Cheesygrin Само дето го открих чак в последния 'град' на втората трудност.  Lol

Аз си изтеглих една стара пуцалка сега - Armed and Dangerous - и една нова - Dead Space. Втората не съм я инсталирал още, ще пиша като събера впечетления от първата. Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #118 -: Октомври 26, 2008, 14:30:37 »

Аз съм изключително вдъхновена,че си намерих Халф лайфа Финал,ама явно много съм запустеняла с тия игри напоследък.Ебати как да и трясна 7 гига и откъде да изскочат,като цапнах Sacred,WOW и The Lair.Някой да иска да ме спонсорира за новичка машинка?
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #119 -: Октомври 29, 2008, 10:08:54 »

Само хубави неща мога да кажа за Dead Space. Брутален космически horror-survival, нещо между Doom 3 и Resident Evil. Но пък не е за хора със слаби нерви.  Lol С играта върви и бонус ДВД, на което има едно филмче, прелюдия към играта. Има го из тракърите.
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #120 -: Октомври 29, 2008, 14:09:44 »

Салсито, и аз сега дилема - да продължа с спънатия или... Fallout 3 ... инсталирах го колко да видя дали ще ми тръгне, че ако има същото въздействие като 2-ката преди десет години...
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #121 -: Октомври 29, 2008, 19:01:28 »

Не съм играл нито един от Фолаутовете. Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #122 -: Октомври 29, 2008, 23:40:42 »

Салсеро, приятелю мой, ако това не беше дамски форум, сега щях да те соча с пръст и да ти се смея  Shocked
Моля те, поправи тази грешка в геймърската си култура колкото се може, по-бързо Smile
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #123 -: Октомври 30, 2008, 01:37:56 »

Абсурд. Първата сигурно няма да тръгне заради проблеми със съвместимостта(с което може и да се преборя, все пак бях подкарал Дюн 2 на ХР), но дори не искам да си помислям как ще изглежда. Виждал съм какво представлява играта и просто не ми допада. Smile
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #124 -: Ноември 13, 2008, 19:22:42 »

На мен не ми е спешно сега. Имам още лвл да вдигам Smile Тъкмо за Коледа ще си направя подарък  Cheesygrin Иначе да.. голяма краста си е Smile
Паячка, вие на кой сървър бяхте?

Местя тук, че Бамбуча ще ни нареди след малко  Razz
На Нептулаг сме. Едно време всички познати там започнаха и нямаше как  Lol

Само ми е интересно български сървър кога ще направят, доста сме  Confused
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #125 -: Ноември 14, 2008, 09:29:28 »

Че то има бе... Емерис си е направо наш Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #126 -: Ноември 19, 2008, 02:24:46 »

Е не е наш, има и разни румънци, византийци, има и шведска гилдия... Rolling Eyes
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #127 -: Ноември 04, 2009, 16:54:33 »

Е ся запуках тая AION,много повече ме зарибява от тъпия WOW,анатема!Даа,даа!!!
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #128 -: Ноември 04, 2009, 17:27:44 »

Кефи те да си пърхаш насам-натам, а?  Lol Отгоре ли живееш, или отдолу?
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #129 -: Ноември 10, 2009, 11:46:31 »

Па знам ли,като гледам на земя съм,Mage съм,ама още съм ниво 13,че нямам време да пукам,мъж си направи няколко героя и пука по цели нощи.
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #130 -: Ноември 10, 2009, 12:00:33 »

Те са два народа там. Едните живеят на горната половина, другите на долната. Тия долу са си като нормални хора, а тия горе са едни сини с четини, нокти, рога и т.н.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #131 -: Ноември 10, 2009, 12:03:24 »

Ми не съм синя,ама бия към лилаво,де да знам,казах ти,Mage съм,а и не ми даде право на избор де,хммм,ама крилата са ми много яки,добре ли е.Ти за колко си я купи?
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #132 -: Ноември 10, 2009, 17:13:01 »

Значи си нещо такова и играеш на горната половина от света, т.е. си от ашмодеанците(асмодеанци може би). Аз съм играл само на опън бета тестинг-а, не съм си я купувал. И ми звучи странно да не ти е дало избор на раса.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #133 -: Декември 05, 2009, 20:22:28 »

Мдам,нещо такова съм,ама по-хубаво.А не ми даде избор,защото мъж вече е избрал и то си върви по неговия герой.Късам им гъзовете,ей!!!
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #134 -: Декември 06, 2009, 10:48:22 »

Але Кларк, как може да сквернословиш ? Айона съкс, истината е WoW Smile
Иначе, като за тебе игра е Manhunt 2  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #135 -: Декември 06, 2009, 10:56:27 »

Да бе,да,тоя тъпанарски WOW,мани го,сега кръв серат,защото се зарибяват по Ейон-а.

Като за мен игра е Left 4 Dead. Lol
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #136 -: Декември 06, 2009, 12:14:04 »

Ейон-а ще си остане игра от средна класа, с 1-2 милиона играчи, както беше и с лайнейджа преди това
в момента в който се наситиш на, не мога да не призная, страшно красивата графика, разбираш че игрицата не струва.
In Wow veritas
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #137 -: Декември 06, 2009, 20:17:06 »

Не знам,не мисля така,Лайнейджа едно и две бързо каталясаха,най-малкото не можеха да смогнат да си отворят нови сървъри навреме,най-елементарното.В момента,според теб,какво повече има Wow level 80 oт Aion level 50 и какво предлага,че да е веритас,меритас?Че е стара,стара е,че са  ветерани,ветерани са..и не знам защо мислиш,че ще е само до 1-2 милиона играча.Само в Корея,където е първо пусната и в Китай имат над 2 милиона по данни от преди 4 месеца,при положение,че в Usa да речем,я launch-наха много по-късно. Да не говорим,че с протекцията за акаунти са на много по-високо ниво,няма кой да ти phish-ka акаунта през 2 минути.И именно wow геймъри се прехвърлят към aion,не обратното.

А и WOW е MMOPRG игра,която е вече добре смазана машина,просто не предлага нищо ново,поне за мен.Патчове,не патчове,не ми е интересна толкова.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #138 -: Декември 08, 2009, 16:34:23 »

Але, Айон-а е едно към едно открадната от Wow - нека с това да да започнем.
Куестове, класова система, билд, пвп.... да продължавам ли ?
И има най-лошата черта на батковците си от лайнейдж ( чак пък 1-2 години... още се съпортва, значи към 5 години стават ) - а именно, крайно стерилен свят, в който нищо не се случва. И ти можеш само да гриндиш и гриндиш, и гриндиш Smile
Геймърите се прехвърлят от Wow в Айон, за да видят нещо ново. Пък и втората няма кой знае колко фенове, че да почнат да бягат.Това обаче е дежа ву.
Както беше и с Lord of the rings online. Или с Age of Conan, тогава цели гилдии се чупиха от Wow...за месец-два... После им минава и се връщат Smile

p.s - протекция на акаунта ? защо ли не познавам нито един играч останал без акаунт, който не се е правил на разбирач с спийд хакове, непозволени адд-они и купуване на злато от сайтове ? Пък като е баламурник човек,и за Y-gi-oh онлайн могат да му гепят акаунта...
Ах и да, повярвай ми, Manhunt 2 е игра като за тебе. Не се подвеждай по заглавието, не става дума за лов на любовници Cheesygrin
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 16:40:16 от Garfield » Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #139 -: Декември 08, 2009, 18:07:19 »

Добре,не познаваш,в България колко хора играят,че и не познавал и изобщо докато бях в България,никой не се затърча да ми краде акаунта.Тука по цял ден отбивам phish атаки,че то батъл-нета праснаха,що народ изпопищя,че им налазиха кредитните карти.И изобщо това с акаунтите си е башка-работа,изобщо не го подценявай.И няма нищо общо за чийтове и злато,че то 1 милион е 2 долара,големия хак.

Ти пък куестове,класове и прочие било откраднато,все едно WOW-а са измислили да има мисии и куестове,стига и ти,все едно детето ти нападнах,като домакиня си Smile.

Ами погледни го от тая страна AION-a  е launch-нат края на 2008 и то в Азия,където колкото и да се смеем,са си баш геймърите,досега има над 4 милиона събскрайбъри,то тия цифри не стават само от любопитство.Най-малкото,че имат още много да развиват,да добавят,да подобряват,ако ми кажеш,че при пускането си на пазара WOW можеха да стъпят и на малкия пръст на Ейона си режа главата на геймър.
И изобщо Aion има много по-добър геймплей,графики-мрафики,пълна костюмизация на героя,къде другаде мога да си направя перфектните гърди за героинята,при пивипи-то аз не помня да има и трета страна,която да се меси,това пък е още по-дивашко.На всичкото и отгоре имаш крила!!!Плюс въздушни битки,плюс ненатрапчивата музика,плюс,че си оправиха лага за минимално време,плюс,че не ти иска мощна машина да я подкараш игрицата с неснижени настройки,плюс по-голяма креативност на мисиите си,плюс,че класовите характеристики са така подбрани,че не можеш да срещнеш  два еднакви играча в един сървър,плюс,че ако ми кажеш,че air battle ниво 45 не те изприщва и не ти се изпотява басейнчето под носа,аз шапка ти свалям.(Тук е моментът да кажа,че така умрях,че даже не видях кой ме уби).И изобщо пивипи-то в Wow-a умря,умря,като започнаха да buffing класите.

Аз изобщо не казвам,че например Ейон-а ще отвее WOW,това си е невъзможно,просто,защото Уоу-а си е една от добрите MMORPG игри,но вече не е толкова атрактивна и привлекателна.Повече от 5 години е на пазара,губи играчите си,защото доскучава.Дори и Катаклизма,който кой знае кога ще дойде,какво?Ще дигне до 85-90-то ниво,в началото пак бъгаво и лагаво,после какво колко още експанжъна трябва да се пуснат,не можеш до безкрайност да поватярш едно и също.Всъщност можеш,ама пак казвам-доскучава.Това е една мнооого добре смазана машина,която знае как да управлява пазара,но за мен не е толкова атрактивна.В началото уау,дигнах левъл до 38,доскуча ми,с новия експанжън от миналата година,играх пак,стигнах до 80 и какво...ми не ми е интересно.

И кой левъл си на Ейон,на бета ли го игра?

Играх Manhunt-a на Wii-то,ама го продадохме:(
« Последна редакция: Декември 08, 2009, 18:10:31 от aleto » Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #140 -: Февруари 06, 2010, 08:37:58 »

Един приятел като чу, че в Айон ще се хвърчи, и заяви - Аз няма да го играя това. С три измерения едвам се оправям, пък сега като има и четвърто...  Lol

Аз вчера доцъках F.E.A.R. 2. Много й се накефих на тая игра. Единствения й недостък е бруталната линейност, но пак си е много добра. Сега ще подкарам Маss Effect 1, та като се прибера да мятам двойката евентуално.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #141 -: Февруари 06, 2010, 20:42:36 »

М,то си е бая трудно понякога,щото хем следиш мана,хем ейчпи,хем и глайда,хем и серума си,хем и при мен животното,дето го влача,че и то колко лети.Ама сега вече как летя,като вихър съм,а най ми е драго,да натисна в ъгъла някой елиос,дето не си следи метъра и да го святкам,святкам,и той докато се усети,да му изчезнат крилата. Cheesygrin Boxer

Аз цъкам сега Хало-то.Страх ме,а и е трудно.Въх.
Активен
shroomy
Newbie
*
Публикации: 184

« Отговор #142 -: Февруари 06, 2010, 20:49:43 »

Халото е най-доброто шутърче с размер 700МБ, което съм играла в живота си. И така закачааа. Surprised Незнам как са събрали подобаващ геймплей и графика в тоя размер. Ще взема след сесията да го преиграя.
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #143 -: Февруари 06, 2010, 20:52:21 »

700 мб?

Аз за Halo 3 за xbox говоря.Не знам колко е де,щото кутийката сигурно е изгнила някъде.
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #144 -: Февруари 06, 2010, 21:01:49 »

А аз се сетих за доброто старо Halo за PC. Учудващо сполучливо творение за времето си и за размера си.
По-добре, че нямам Xbox...друг човек щях да стана  Cheesygrin (БГ прототип на Картман - дебело антисоциално човече) На мен такива екстри не ми се отразяват добре...лесно се закачам  Big grin
Активен
aleto
Newbie
*

« Отговор #145 -: Февруари 06, 2010, 21:34:29 »

М,на мен ли ми ги разправяш,спрян ми е акунта за Ейон вече трети ден и кудкудякам.
Активен
shroomy
Newbie
*

« Отговор #146 -: Февруари 06, 2010, 22:22:02 »

Затва никога не съм консумирала ММОРПГ.  Cheesygrin Там е истинската зависимост, а аз съм прекалено податлива.
Но пък ми са много едни такива..magical онлайн РПГ-тата...адски красиви и забъркващи.
Историйките, графиката (в частност Фен Арт-а, там много се раздават), геймплея.
Даже до леглото имам един огромен плакат на Aeon_The tower of eternity..като си го погледна ми става едно такова..хубаво (въпреки че самата игра никога не съм я играла). Ама нека, трябва да има Атмосфера у дома  Big grin
« Последна редакция: Февруари 06, 2010, 22:24:22 от shroomy » Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #147 -: Февруари 23, 2010, 09:32:52 »

Хуху, днес си доцъках Mass Effect-а. Раздавах го лош на макс. Няма невинен, няма цивилен, няма предал се, всичко минаваше под ножа. Всички ми се сърдиха, обаче накрая спасих всичкия живот на света и направих човечеството управници на вселената, че даже в бързината и опънах едно извънземно, нищо че се опитвах да свалям землянката.  Lol  Само дето я играх цялата игра на easy.  Lol  Lol В началото нещо не можех да й свикна и ме биеха като шкембе у дувар. После вече й свикнах, обаче ми беше яко просто да вървя напред и да мачкам.  Cheesygrin
Във втората игра можело да си импортнеш сейфа от първата. Забавно ще ми е да видя как ще се развият нещата, би трябвало да ме помнят какъв съм зъл.

А това много ми се ще да го играя.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #148 -: Март 24, 2010, 08:29:41 »

На какво си я подкарал тая машинъ?

Аз тука няколко дена поперях Call of Duty 2 Уелфеър Дрън-Дрън за ексбокс , ама ми писнА от армеени истории . Сега си взехме Dirt 2 ,много добра рейсърска, ама и тя ми писнА . Мъжки игри ще . Аз искам нещо да тупам,да тупам,ама да не ме е страх много и да ми е интересно . Надежди метнах на Prototype-a ,ама неоправдани .
Активен
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #149 -: Март 30, 2010, 20:32:23 »

Цъкай God of War. Може и направо от тройката да почнеш, че тя е за PS3, но няма да е зле и другите да ги изиграеш.
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #150 -: Май 17, 2011, 22:06:34 »

Значи РИФТ-а според мен е едно към едно с Уоу,много повече класи има де,някои са много интересни,но не ми стигна нерва,много тромаво ми дойде. В Ейон е истината,пробвай я сега има 7дневен трайъл,ако ти се играе нещо подобно.Не е тежка,графиките са добре,куестовете що годе бива,няма много да грайндваш,не знам с професиите как са,че не издържах.Виж и сайта,много увлекателен.
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #151 -: Май 17, 2011, 22:12:01 »

Ок, ще я дръпна да я пробвам.. Тцтц и тя платена значи... Аз пък Уоу не съм го плащала с левчета от не знам кога... Научих много лошо с голд и сега всички продавачи на карти са се покрили и ми е тъжно... Да не ме изкажеш на Близз, че ще ме баннат  Lol
После може да пиша още, че ми дадоха инвайт за райда  Cheesygrin
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #152 -: Май 17, 2011, 23:11:14 »

Хах, Кенди, много ти се кефя в момента Kiss

Аз доскоро играех на акаунта на един приятел, платен пък не го ползваше иии.. а бе липсваше ли ми уоу-еца. Само че машината ми е зле и циклеше яко, та залагах да си вдигна един поп на тоя акаунт, а не съм влизала в гилдии и да ходя по райдове.. което ми липсва също.. Rolling Eyes
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #153 -: Май 17, 2011, 23:38:45 »

Ами новия експанжън много добре върви към момента, нищо общо няма със стария - инстанциите са много по-добри, по-смислени, по-трудни. Има движение, трябва да мислиш повече.. вече не заспиваме на едно място по 10 мин.  Lol Само не съм доволна, че маговете много са ни нърфнали  Lol
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #154 -: Май 18, 2011, 11:56:00 »

Не стига че маговете са най-OP класа, ами и се оплакват  Razz
За warlock-ите какво да кажа, м ? Cheesygrin
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #155 -: Май 18, 2011, 13:04:53 »

Хах... може да сме най - ОП в пвп, но не и в пве  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #156 -: Май 19, 2011, 13:57:55 »

Не стига че маговете са най-OP класа, ами и се оплакват  Razz
За warlock-ите какво да кажа, м ? Cheesygrin

Melee-тата,дето ги млатят маговете винаги така казват.

И мен много ме дразнят,като почнат spiritmaster-ите били ОП,ала-бала,кво да направя,че съм добра. Cheesygrin
Активен
Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #157 -: Май 19, 2011, 14:01:05 »

А мда.. а лоците ни пък са топ дпс, особено когато имаме повече от един таргет... няма такива цифри, трябва да взимаме ачивмент, ако бием лок по дмг  Lol
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #158 -: Май 19, 2011, 14:14:09 »

В мойта игра,аз съм мас дпс-ще те гръмна,дори след като ме убиеш,ама рейнджърите направо те смачкват за по-малко от секунда,особено във въздуха. Летиш,летиш и пляс крилата ти ги няма и умираш като светла точка,а наблизо гледаш лък и стрели се хилят.
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #159 -: Май 23, 2011, 16:16:32 »

И в ПВЕ, и в ПВЕ...
Добре игран Arcane или Fire маг, лок-а може трудно да го догони, колкото и да помпа Seed Of Corruption+Rain Of Fire  Rolling Eyes
Ениуей, не го приемай като заяждане. В момента си разцъквам с маг-а и изобщо нямам против че сме OP  Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #160 -: Май 23, 2011, 16:40:58 »

eee omg, ще изровя логовете накрая Cheesygrin Особено след нърфа на ignite, не знам кое ни е ОП  Smile
Активен

aleto
Newbie
*

« Отговор #161 -: Май 23, 2011, 19:32:45 »

В ПВЕ съм връо аз,смисъл моя клас,групи като влизат в някви инстанции и ме заварят на половината път да излизам с усмивка Smile
Активен
Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #162 -: Май 24, 2011, 11:07:09 »

Дори няма да споменавам за Arcane Mage с достатъчно spell power, crit % и mastery, заклещил пръста си на Arcane Blast.
40k....54k....72k....80k....80k....87k.....и така докато останеш без мана, или не останат врази на екрана Tongue (пак казвам, играя с маг, няма нужда от статистики )
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #163 -: Май 24, 2011, 11:22:48 »

Е да, но в момента с този гиър и тези статистики arcane изобщо не ни върши работа, точно заради маната Smile Как да издържа близо 10 мин. битки, като до скоро едва връзвахме двата края и на fire Smile
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #164 -: Май 24, 2011, 12:53:28 »

Честно ли ?
Ако играеш ПВЕ само, не ти трябва Spell penetration, Resilence, може и малко Mastery да отрежеш, за да си сложиш Spirit.
Да, знам всеки ще ти каже, че Mage не ползва Spirit, ама на практика...
Малко ъпдейтване на Mage Armor умението, и ползването му вместо популярното Molten Armor също помага ;)
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #165 -: Май 24, 2011, 12:58:46 »

Нямам откъде да слагам нищо друго освен хит, крит и мастери... 17% хит кап, знаеш и на тоя гиър тепърва ще имам възможност да започна да трупам друг стат освен тъпия хит  Lol
http://eu.battle.net/wow/en/character/emeriss/allynna/simple
Така ми изглежда героя, играя само пве... то си личи  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #166 -: Май 24, 2011, 13:08:00 »

Ми...не е зле нито гиър-а, нито билда ( е има 1-2 точки в огъня, дето са на предимно пвп умения и може би биха били по-полезни другаде ). Не знам.
Какъв ти е rotation-a ? Smile
( защо си мислех, че играеш с поп/попадия ? )
Сега като погледнах, ти наистина си вкарала усилия в Molten Armor. 5% крит повече е доста добре, за кратки битки ( или ако си pvp нюкър ). Иначе, mage armor е доста по-добре. Нямаш мана=> не нанасяш щети, дори с капнат % крит Smile
« Последна редакция: Май 24, 2011, 13:13:39 от Garfield » Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #167 -: Май 24, 2011, 13:17:18 »

Не знам, винаги съм си била mage Cheesygrin
Ротацията, или поне как започвам - hard cast на pyro, Flame orb,  LB, FB, FB, FB, докато прокне Pyro Cheesygrin Combustion като всичко възможно е up за максимум дмг. Импакт само на аое.

А за 5% крит, то на нас огромна част от дпс ни зависи от тоя крит. И за игнит сега и за да прокне pyro... изобщо... + това, че нон стоп търчиш във всички посоки - а скорча се каства в движение, само с МА.
« Последна редакция: Май 24, 2011, 13:19:34 от Candy » Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #168 -: Май 24, 2011, 13:31:50 »

Добре де, всичко ми изглежда наред....  Confused
Ениуей, може би аз бъркам нещо Smile
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #169 -: Май 24, 2011, 13:59:04 »

Гарф, да не си придавам важност Lol, ама сигурно заради мен си се объркал - аз играя поп.

Бтв, акаунта дето играя пича пак си го плати, пак не играе и намазах Cheesygrin Та си направих един mage, да видя как е хавата. Дразни ме, че е на малко кръв и само търча наоколо, фрийзвам, стънвам, нам'кво. Попа затова ме кефи, слагам щита и не се занимавам Lol
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #170 -: Май 24, 2011, 14:06:50 »

Имам попче 14 лвл Cheesygrin  до толкова го изтърпях, супер много мре  Lol
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #171 -: Май 24, 2011, 16:05:19 »

Хе, а бе, има някакво неписано правило, че който играе поп му е труден mage-a и обратното. Поне такива наблюдения имам. Аз обикновено като си направя поп първото му умиране е след 60лвл и то заради някой алианс дето ме е издебнал без мана обикновено Lol Razz С mage-a досега (29лвл) умрях само 2 пъти, обаче си признавам, че ми е труден. Има толкова хиляди магии, че ставам разногледа, каствам нещо, започват да ми сетят някакви иконки. Направих го фрост и си мъкна с мен миньончето, добре че е то, много ми помага.

п.п.
Иначе попа е железен, направо изкъртва, честно. Няма да забравя по едно време супер много яха бъфнали друидите и един приятел ее, ше те скъсам, много съм силен, а-у - 4-5 дуела направо го помлях, после го беше срам Lol
Иначе mage-а доста ме зарибява, само трябва да свикна с факта, че не мога да си стоя неподвижно като с попчето, а трябва да им бягам, ако все пак успеят да стигнат до мен.. защото рядко успяват Demon
Активен

Candy
Newbie
*

A daydreamer...

« Отговор #172 -: Май 24, 2011, 16:52:49 »

С фрост нова и блинк, просто нямаш право да допускаш някой до себе си  Lol Иначе лвл се вдигат задължително на фрост Smile Не знам как е сега с новото дърво левелинга, но преди си спомням че взимах без проблем по 3-4 мобчета наведнъж  Cheesygrin
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #173 -: Май 24, 2011, 17:56:30 »

Левълинга пак е най-лесен с фрост, или ако правиш power leveling само от мазета, може и огън ( тъй де, безплатния scorch и прока за пиро ти стигат до към 60-то ниво да си 1-2 място по щети ).
Аз сега тъкмо започнах в нов сървър да вдигам маг, че има къмто 300 човека БГ гилдия... пък кат го вдигна, може и един лош pvp рог да направя  Rolling Eyes
Активен

Garfield
Newbie
*

Keep on rollin' baby

« Отговор #174 -: Юни 16, 2011, 13:02:49 »

Абе, това да играеш с Frost, но да помпаш враговете предимно с Arcane Blast е твърде имба в pvp-то
Замразяване....пляс, пляс, пляс, замразяване - пляс, пляс, пляс, 1-2 прокнати Ice Lance/FF bolt, евентуално Cone Of Cold, пляс, пляс,пляс...следващия  Lol
Активен

Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: