star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте игра
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте игра  (Прочетена 51235 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« -: Септември 27, 2007, 10:49:39 »

много се чудих къде да пусна темата, ама нещо не ми се връзва с раздел "Препоръчайте ми", за това реших да е тук.
Търся си интересна игра Smile стратегия ... нещо от рода на Empire Earth, че тя взе да ми омръзва. Гледам в каталога на арена, има много игри, но нищо не ми говорят. Искам да не е само с пуцане, а да има възможности за развиване, строежи, събиране на ресурси, такива неща .... Преди години бях попаднала на една "рицарска", но не мога да се сетя как точно се казва и съответно не мога да я намеря.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Септември 27, 2007, 10:53:12 »

WOW играла ли си?  Cheesygrin
Сега мъж ми играе една нова, подобна на WOW, ама й забравих името. Иначе аз се бях зарибила по CSI-3 Dimensions of Murder, много ми беше интересна, ама са малко нивата. И аз си търся нещо зарибяващо, но за сега цъкля само на онлайн игричките из разните сайтове  Rolling Eyes
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #2 -: Септември 27, 2007, 10:56:10 »

Ти си луда....Тоя път направо те признах Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #3 -: Септември 27, 2007, 10:56:29 »

мммм, не ми харесва WOW, иска ми се нещо по-реално ;) Имам си Broodwar, но и той ми писна вече.

Цитат на: "bizzare"
Ти си луда....Тоя път направо те признах Smile

моля не се изказвай, ако не можеш да помогнеш  Tongue  Tongue  Tongue
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #4 -: Септември 27, 2007, 11:01:42 »

Ама аз искам да ТИ помогна Smile Недей да играеш игри Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #5 -: Септември 27, 2007, 11:03:05 »

Бизар, как е Bubble пъзела  Lol  Kiss
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #6 -: Септември 27, 2007, 11:10:04 »

Цитат на: "Pupi"

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

спрях се на Rise of Nations, мисля, че ще ми допадне, макар че е старичка. И все пак чакам и за други предложения ;)
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #7 -: Септември 27, 2007, 11:10:50 »

Това не го разбрах  Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #8 -: Септември 27, 2007, 11:11:49 »

Като се върне мъж ми от лекции, ще го питам какво игра. Имаше нещо Age of нещо си, не мога да ги запомня тия игри  Lol А пробвала ли си Flat out, с колички е, и само се блъскаш и трошиш  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #9 -: Септември 27, 2007, 11:24:54 »

Като се върне мъж ми от лекции, ще го питам какво игра. Имаше нещо Age of нещо си, не мога да ги запомня тия игри  Lol А пробвала ли си Flat out, с колички е, и само се блъскаш и трошиш  Cheesygrin

Age of Empires .. може и нея да пробвам
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #10 -: Септември 27, 2007, 11:26:33 »

Да, и аз бих те посъветвала съвсем същото Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 27, 2007, 11:29:25 »

Мне, не е Age of Empires.
По-късно ще ти кажа, че сега съвсем са ми избягали от главата  Rolling Eyes
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 27, 2007, 11:29:32 »

Цитат на: "Fei4ka"

и аз искам да посъветвам много хора да не слушат поп фолк  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #13 -: Септември 27, 2007, 11:32:27 »

Цитат на: "angel_sin"
Цитат на: "Fei4ka"

и аз искам да посъветвам много хора да не слушат поп фолк  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Намекваш ли нещо Mad  Razz  Lol

Знаеш много добре, че беше в кръга на шегата, защото аз бих посъветвала всеки: ШСИ ПРАА КОТ СИ ИСКАМ БЕ ЕЙЙЙЙЙ.
Демек: ДА СИ ПРАВИ КВОТО СИ ИСКА. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Иначе, че за мен игрите са безсмислица си е мой проблем, нали 8)  Tongue
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #14 -: Септември 27, 2007, 12:05:43 »

LineAge II и Archlord. Спред мъж ми втората е по-хубава.  Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #15 -: Септември 27, 2007, 13:18:07 »

Аз ще ти кажа,мани ги тия стратегии.Играй Undying,стара,ама хубава.Едни ми ти чудовища,едни ми ти мистерии,пуцане си има,магийки си има.Блаженство.

Анатема!Ши играем докато мога все още да държа мишката!!!
Активен
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #16 -: Септември 27, 2007, 13:24:52 »

Добрия стар Heroes е великолепна игра! Само ако се захванеш се риготви за безсънни нощи и големи сенки под очите. Иначе е много яка.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Pupi
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 27, 2007, 13:33:16 »

Не ми говори за Heroes, че едва изкретах попредната сесия. Мани я тая игра, тя е като наркотик  Mad
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #18 -: Септември 27, 2007, 13:38:37 »

Което смо говори колко е хубава. Аз затова я предуперих да се подготви за безсънни нощи ако я захване.
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #19 -: Септември 27, 2007, 20:38:57 »

с мъж ми разцъкахме Rise of Nations ... с общи усилия разбихме компа и играхме повече от 3 часа  :o като гледам май ще играем още  ;D ;D ;D
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #20 -: Септември 27, 2007, 20:55:46 »

Age of Mythology  Cheesygrin Като Age of Empire, само че с митични същества и богове, на мен ми е много интересна поне. От една година мрънкам на брат ми за нея и най-сетне, като си взех лаптоп, си я инсталирах
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #21 -: Септември 27, 2007, 22:14:16 »

Age of Empires и Age of Mythology -готини са
Cossacs 1 & 2 - пак същото,за войните в европа в периода 14-18 век
Pharaoh-лично на мен ми е много любима,по малко се грижиш за войската,повече гледаш да развиваш икономиката и града.Пък и перспективата да стана фараон винаги ме е блазнела.
Яле,като си толко отворена на тема чудовища,признай си Sillent hill или Resident Evil играла ли си,м ? Или по новата Obscure ;)
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Септември 27, 2007, 22:37:30 »

Pharaoh-лично на мен ми е много любима,по малко се грижиш за войската,повече гледаш да развиваш икономиката и града

ей това е за мен, падам си по строежите и събирането на разни неща повече, отколкото по бивките ;) ще се изпробва скоро, мерси Smile
Активен

belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #23 -: Септември 28, 2007, 17:48:54 »

Sven  http://zamunda.net/details.php?id=56148 Това не е стратегия, но е супер забавно:) Ти си черна овца. За да те пуснат в следващото ниво, трябва да опънеш всяка овца или овчарско куче (като преди това го зашеметиш с кокосов орех). За ритник в дърво с цел събиране на кокосови орехи и за опъване използвай спейс. Ктрл май беше за скок.
http://zamunda.net/details.php?id=82242 Тази ме зариби последно време. Не съм фен на филма, но игричката е много добра :Р Коства ми 1 безсънна нощ.
Активен

Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #24 -: Октомври 17, 2007, 18:12:56 »

отчаян от това че нищо не ме заинтригува в последно време,почнах да свалям поголовно джитките от замунда в обратен ред *от най-отдавна качените насам.
От последните две страници си запазих *демек не изтрих след 5 мин игра*следните заглавия :
Pool Of Radiance - РПГ с красива изометрична графика.Използва системата D&D в някакъв леко преработен вариант.Сбъдва мечтите ми да съм орк и да бия мощни тупалки (2001)
Undying - мноу ужаси,мноу гадове,мноу йекшън.Една от любимите джитки на Ялето,имайте в предвид колко точно извратено заглавие трябва да е  Big grin 3D first-person shooter в който освен пушкала използвате и магии.
Графиката е прилична,даже добра за допотопната 2001-ва година.Навремето доста безсънни нощи изкарах пред монитора с тази игра,сега обаче едвали ще имам нерви да я мина цялата.
Lord Of The Rings : Return of the King - яко биячка,яко екшън.Цялата дин-
амика на баталните сцени от филма се пренася на монитора.Особено гот е ако имаш джойстик или геймпад.Лошото е че ако се напънеш се минава за 2 часа от началото до края.годината е 2005-та ако се не лъжа...
Aliens vs. Predator 2 - поредната касапница.Можеш да играеш или с Хищника,или с пришълеца,или с човек.Последния вариант не го препо-
ръчвам,защото в тази игра ние хората не ставаме и за чеп за зеле.Пак ми се струва че Ялето беше казала че я кефи играта.
Kult - Heretic Kingdoms - рпг,отново изометрично,отново по системата D&D.Единствената от джитките която не съм играл още когато е излезн-
ала може би защото е на някакви самоуки издатели.Приятна и зарибява
ако си фен на приказните ролеви игри.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: