star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Часовници...
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Часовници...  (Прочетена 12264 пъти)
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 13701

« -: Септември 26, 2007, 11:19:26 »

Носите ли часовник?
Защо да или не?
Какъв?
Какви харесвате?
Повече необходимост или аксесоар?

Кой ви харесва:
цък
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14791

bizzetka

« Отговор #1 -: Септември 26, 2007, 11:55:23 »

Ами да, дисплея е само със звездички, без цифри. Много обичам така, изчистено. Предния ми часовник нямаше нищичко на дисплея и винаги са ми се чудили как го разпозавам. А на мен не ми трябва точен час до секундата, а ориентировъчно. Почти не мога без часовник, имам нужда да знам как се движа, защото малко или много ми е разграфен деня и ми е супер неудобно да си вадя телефона всеки път. Освен това обичам да съм точна и спокойна и си го нагласям поне 5 минути напред.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 11026

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Септември 26, 2007, 12:00:34 »

Часовници обичах едно време. После започнах много да ги губя, или пък ми писваха бързо и сега имам около десетина в шкафа. Любимият ми е един розов, подарък леля ми, от Америка. Много си го обичах, ама го счупих, и сега събира прах. От както имам GSM, не съм носила часовник. Нали си имам винаги под ръка телефончето  Wink
Иначе ми допадат всякакви, ако щеш с камъчета, сини, розови, черни, големи и малки. Но определено по-нежните, а не тия спортните, които ми седят на ръката като белезници.
Иначе една от най-странните причини, поради коята не нося часовник, е че ми се обрива ръката. Пробвала съм с кожена каишка, титанови нам си кви..., златни, сребърни, не става.  Unsure
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 6592

« Отговор #3 -: Септември 26, 2007, 12:20:56 »

и аз преди много носех часовници, но може би повече от 8-9 години не съм слагала такова чудо на ръката си....всъщност, вече трудно издържам каквото и да е на ръката, за това не нося и гривни (а много харесвам). Единственото, което изтърпявам е един любим ластик, но той е наложителен заради косата ....
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #4 -: Септември 26, 2007, 13:52:55 »

по принцип не нося часовници , обичам тези , които стоят като бижу Smile и май си падам по големи , арогантни , фрапантни Smile нещо малките , колкото и да са изискани не ме грабват - въпреки че има сладки модели на пиер карден Smile
тотално фаворити са ми радо - търся мил и състрадател човек , че много ги копнея ,  който да ме дари с един такъв Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
aaa
Newbie
*
Публикации: 968

« Отговор #5 -: Септември 26, 2007, 14:29:55 »

И аз не нося часовник. Не съм носила и по принцип особено много, а имам няколко в нас, които си стоят просто. Имам един голям розов, спортен и като съм облечена подходящо си го слагам някой път ама по-скоро като украшение, а не толкоз за часа. Имам и един, два, които са нещо като тоя на Бизар - по-скоро пак за укарса, ей така отколкото да си гледам часа. Рядко се сещам просто да погледна, но ми харесва как ми стоят някои по-нежни и изчистени модели. Ако съм облечена с по такива дрешки може и да сложа някой хубав часовник, ама само ако се сетя  Rolling Eyes  Cheesygrin
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #6 -: Септември 26, 2007, 14:31:53 »

Цитат на: "TinkerBell"
по принцип не нося часовници , обичам тези , които стоят като бижу Smile и май си падам по големи , арогантни , фрапантни Smile нещо малките , колкото и да са изискани не ме грабват - въпреки че има сладки модели на пиер карден Smile
тотално фаворити са ми радо - търся мил и състрадател човек , че много ги копнея ,  който да ме дари с един такъв Smile

1 към 1 ; Само имам една молба (с една разлика) - ако го намериш тоя милия човек с даренията, прати го насам, плийс, харесала съм си няколко модела на роберто кавали   Cheesygrin  Lol
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #7 -: Септември 26, 2007, 14:36:15 »

къде си ги гледала тия на кавали Smile
нямаш грижи за милия човек , само ако се забави много дълго при мен - незнам , дали ще му остане много - зависи колко е състрадателен  Lol
а харесват ли ти гривните - кожа със злато ( бяло и жълто най добре )
в дилема съм аз дали да си купя такава или някаква яка висулка Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Септември 26, 2007, 14:47:13 »

Ами на тези, на кавали им точа лиги и по сайта, и по витошка на 1-2 места, като гладно сомалийче преглъщам пред витрините   Lol Мерила съм няколко и като си ги гледам на ръката - примирам от кеф. Пу, мн ми отиват, мамка им !   Cheesygrin

Цитат
а харесват ли ти гривните - кожа със злато ( бяло и жълто най добре )

Ми звучи перфектно, особено варианта с платината (може би, защото аз жълто злато не не нося) .Комбинацията с кожа е убийствена, много си падам по такива неща  Stuart Спопред мен, води класацията пред висулката  Cheesygrin
Активен
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #9 -: Септември 26, 2007, 15:08:24 »

аз не обичам нито само бяло , нито само жълто , винаги микс Smile
къде по витошка - да видя , дали и на мен ще ми отива  Lol
Активен

FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #10 -: Септември 26, 2007, 15:14:30 »

Луд на шарено се радва  Big grin
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 26, 2007, 15:18:13 »

Амиии няма начин да го сбъркаш магазина, отпред витрината е пълна лудница  Lol Смиъл едни лъскави красоти  Wub От дясната страна се пада, ако си се запътила към НДК; има най-вече часовници, прикрити около камъни, пухчета, кожени гривни и все хубави работи  Cheesygrin Предупреждавам, че меренето им води до обесесивно компулсивни сънища с присъствието им на ръката ти Lol
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #12 -: Септември 26, 2007, 15:19:18 »

Maybach... Love eyes Страшен им е часовникът. Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin

Така. Часовник в момента не нося, защото си нямам Unsure
Гледам си GSM, но Бизар е права, че е супер неудобно Razz
За това искам часовничеее :(
Освен това...часовникът е много готин аксесоар, според мен.
Така че скоро се надявам да си избера и аз нещо. Cheesygrin  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #13 -: Септември 26, 2007, 15:19:42 »

Аз първо си бях харесала един модел на Swatch, страшно ми хареса, но имах известни резерви, защото го харесах на едно момиче. Все пак тъкмо се навих да го взема и продавачката ме разубеди, като каза, че е модел на 4 години и толкова популярен, че продава по 1 бр от него всяка седмица.

Ако го намеря на картинка ще ви го покажа.

Едит:

Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #14 -: Септември 26, 2007, 15:31:07 »

На Swatch си бях харесала много този

Оф, те пък излизат всичките - на 8-ми ред, втория, бял с камъчета

Бизар, много е красив, но е по-задължващ, предвид, че е в бяло-черната гама. Wink
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #15 -: Септември 26, 2007, 16:30:23 »

Цитат на: "FroZen"
Луд на шарено се радва  Big grin

Фроу , а диамантите знаеш ли колко са шаренки - блестят  в цветовете на дъгата и ти говорят закодирано чрез светлини  ....  бляс бляс бляс  Lol
Бамбина , сетих се кой магазин имаш предвид Smile бившата валентина , сега и аз не съм сигурна как се казва Smile
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #16 -: Септември 26, 2007, 16:31:56 »

Нали знаеш колко ме дразниш и защо, пък тръгнала и да ми говори с цялата си наглост  Razz
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 26, 2007, 16:32:36 »

котенце , ама защо с лошо  Kiss
Активен

FroZen
Newbie
*

« Отговор #18 -: Септември 26, 2007, 16:34:48 »

Грррррр  Crazy
Активен

Serendipity
Newbie
*
Публикации: 255

« Отговор #19 -: Септември 26, 2007, 16:42:13 »

Ето го моя часовник:
http://img146.imageshack.us/img146/143/watchqf1.jpg
Много си го обичам, от Disney World ми е. Не се вижда много на снимката, но е с картинка на Йори. Най ми харесва от обратната страна, пише "Disney time works" и някаква картинка.

Той ми е от година и нещо, преди също съм носила часовници, но само с кожена каишка, защото съм алергична и от металните ми се изрива ръката...

Принципно винаги съм с часовник, много мразя да си гледам телефона за часа.
Активен
gunavara
Newbie
*
Публикации: 1504

« Отговор #20 -: Септември 26, 2007, 16:44:48 »

Носите ли часовник?   - Да
Защо да или не?         - Защото винаги се чудя колко е часа Smile
Какъв?                       - Seiko
Какви харесвате?       -  Candino, Rolex
Повече необходимост или аксесоар?  - 50/50 Smile
Активен

www.xes.bg
------------------------------------------
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3721

...dreamer...

« Отговор #21 -: Септември 26, 2007, 17:20:44 »

Цитат на: "bizzare"
Ами да, дисплея е само със звездички, без цифри. Много обичам така, изчистено. Предния ми часовник нямаше нищичко на дисплея и винаги са ми се чудили как го разпозавам. А на мен не ми трябва точен час до секундата, а ориентировъчно. Почти не мога без часовник, имам нужда да знам как се движа, защото малко или много ми е разграфен деня и ми е супер неудобно да си вадя телефона всеки път. Освен това обичам да съм точна и спокойна и си го нагласям поне 5 минути напред.

и аз съм същата!  Stuart
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4312

Влюбена в живота

« Отговор #22 -: Септември 26, 2007, 17:23:17 »

Освен това обичам да съм точна и спокойна и си го нагласям поне 5 минути напред.

И моите винаги са напред, дори когато не съм ги нагласила нарочно  Stuart
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

private dancer

« Отговор #23 -: Септември 26, 2007, 18:54:57 »

Откакто имам телефон не нося часовник.И сте прави,че е бая неудобно всеки път да се вади телефон..като че ли тва е една от причините,поради които започнах да закъснявам...Сега обаче трябва задължително да се снабдя,защото ми се налага да меря пулсове и няма как...

Не съм много фен на кръгли часовници,харесвам правоъгълни,изчистени и ми се ще някаква кожена каишка.Още не съм започнала да оглеждам обаче.
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 3948

« Отговор #24 -: Септември 26, 2007, 19:20:14 »

Обичам часовници. Едно време не можех да ходя без часовник, но когато ми откраднаха часовника във втори курс спрях да нося. Просто исках си моя, много си го обичах. По-късно си купих почти същия, но не го чувствам добре, затова много рядко го нося. А откакто не нося съм станала много неточна... Сега мисля да си купя нов. Който ще бъде не само удобство, а и аксесоар. А като цяло харесвам изчистени часовници, стрелкички и никакви ненужни цифри и означения.
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #25 -: Септември 26, 2007, 19:32:25 »

Часовници харесвам...но на чужда ръка. Аз не понасям часовници, а и са ми крайно задължаващи. Ако трябва да нося часовник, трябва да имам около 150 чифта, за да се чувствам добре и да си ги комбинирам с останалите дрънкулки. Мисията невъзможна.  Lol
Предпочитам обиците.  Cheesygrin
Скоро си пренареждах бижутата и умрях от кеф като ги разпилях всичките дрънкулки на леглото си.  Cheesygrin
После се накичих с цели три колиета за собствено удоволствие и се чувствах като рапарлар.  Big grin  Lol
Искам поставка някаква за бижутата си, нещо като в бижутерия, че иначе стават на една огромна топка, която разплитам по 15 минути.  :(
Събирам предложения за импровизирана поставка за бижута.  Big grin
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #26 -: Септември 26, 2007, 19:36:42 »

има големи кутии за бижута - с отделения специално  за обици , пръстени , колиета Smile
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #27 -: Септември 26, 2007, 19:41:05 »

Цитат на: "TinkerBell"
има големи кутии за бижута - с отделения специално  за обици , пръстени , колиета Smile

къде? че аз нещо все не мога да си намеря точно подходящата.....
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #28 -: Септември 26, 2007, 19:41:47 »

Имам две такива.  :( И пак колиетата ми стават на леш. А и понякога се отнасям небрежно и в бързината не ги разделям.  Red face Реших проблема като отделих колиетата в отделна кутия, но пак същата работа - топка. Red face
Искам нещо със закачалчици - всяко да си е отделно.  Red face
Засега само едно подобно видях, но то имаше едва 5-6 закачалчици, които са ми недостатъчни.  :(
Уви, не мога да си измайсторя сама, иначе щях да си направя някаква поставка.  Lol
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #29 -: Септември 26, 2007, 19:42:26 »

Дити,забий си пиронче и си окачвай колиенцата Tongue Ако висят няма да се оплитат.За обичките обаче незнам.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #30 -: Септември 26, 2007, 19:47:02 »

аз всеки комплект уж си го слагам в отделна кутийка , а за които нямам кутийки си ги слагам в тия малките торбички които се затварят като им плъзнеш единия край..или пък като ги прилепиш едно към друго...( абе не знам дали ме разбрахте) ...иначе имам няколко големи кутии ама...най-голямата ми всичко е на една преграда...което е пак същия хаос.....а другите с повече прегради за по-малки.....
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #31 -: Септември 26, 2007, 19:55:34 »

и аз си имам 2 пълни кутии , обмислям и куфарче Smile
Дита , еми то за поставка можеш , ако си сръчна да изрежеш от картон , с отзад поставка , като аз снимка , облепяш с кадифе и си ти - отваряш магазин Smile
дълго , като шия , и после рамене Smile
абе незнам дали обеснях правилно Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Септември 26, 2007, 20:00:23 »

Цитат на: "Dita"
Искам поставка някаква за бижутата си, нещо като в бижутерия, че иначе стават на една огромна топка, която разплитам по 15 минути.  :(

Същата история е и при мен. Unsure
Решила съм проблема като съм нависила колиенца по цялата ми полица и из цялата стая Unsure  Unsure  Unsure
Който влезе първата му реакция е: КАКВО СТАВА ТУК Rolling Eyes
Обаче това, което остава в общия кюп пак се оплита - обеци, пръстени, гривни...За това сега съм предприела "разделяй и владей" и съм сложила пръснените в отделна кутиика (една сребърна подарък от приятеля ми), обеците във втора и малкото гривни се валят без кутия по полицата....
Трудна работа е подредбата на бижута! Rolling Eyes

В индииските магазини има едни малки дървени шкафчета с по няколко чекмедженца, различни на големина. Струват ми се идеални за бижута - в най-голямото герданчета, средно - обеци и най-малко - пръстени! Wink
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #33 -: Септември 26, 2007, 20:03:46 »

Моята подредба се състои в 3 кутии-една за сребро,една за злато и една за разни цветни бижута...колиетата,които не се събират в кутии съм ги увесила,където сваря...не бих казала,че цари особен ред и особено едно тънко и доста дълго златно синджирче ми прави големи проблеми...разплитам го с една игличка и няма да казвам колко време ми отнема....
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Септември 26, 2007, 20:10:12 »

Моите бижута, всички са в собствените си отделни кутийки и така хем ми е подредено, хем красиво, хем удобно. Друг е върпоса ,че имам шкаф с кутийки,  Lol , но определено е по-добрият вариант.
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #35 -: Септември 26, 2007, 20:16:36 »

На мен на тоя принцип ми е бельото Cheesygrin
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #36 -: Септември 26, 2007, 20:17:12 »

Аз първо си бях харесала един модел на Swatch, страшно ми хареса, но имах известни резерви, защото го харесах на едно момиче. Все пак тъкмо се навих да го взема и продавачката ме разубеди, като каза, че е модел на 4 години и толкова популярен, че продава по 1 бр от него всяка седмица.

Ако го намеря на картинка ще ви го покажа.

Едит:

За пръв път го виждам, но е много симпатичен. Хваща укото и наистина ще да е много популярен.
Не нося часовници, защото ми се обрива ръката. А кожените каишки бързо ги скапвам от слагане и махане.
Преди време имах един, но беше главно аксесоар, но една вечер на един купон пийнала 2-3 водки се развихрих ръкомахйки на терасата и той падна на една козирка и се разпльоска. Това беше последния ми часовник. А вече съм на злато и сребърните часовници не ми вървят.
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11150

« Отговор #37 -: Септември 26, 2007, 20:27:30 »

Дит, на мен веднъж толкова ми писна от заплетени бижута, че хванах един чук и забих гвоздей из целия си шакф, от вътрешната страна!  Lol  Не го препоръчвам, защото е твърде касапско, но пък бях толкова доволна от резултата, че си накупих цял куп нови бижута, за да си ги закачам по гвоздеите!  Lol  И все пак, това беше на соц мебели... Сега не бих си и помислила да си дупча новия гардероб за 3 бона...  Cheesygrin  Вече прибягвам до метода на Бамбина, макар че мястото изобщо не ми стига....

Колкото до часовниците.... преди бях абсолютна мания. Харесвам часовници и то много. Спях с часовник и се събуждах от време на време да гледам колко е часа. Много лош навик е това да си гледаш часовника. И така, един ден много скъп за мен човек ми каза, че се чувства ужасно скучен, непотребен и излишен, понеже постоянно съм си гледала часовника и съм искала да избягам. На секундата го свалих. И от тогава, 6 години вече, не съм слагала часовник на ръката си и се чувствам прекрасно и много повече господар на времето си!  Cheesygrin
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #38 -: Септември 26, 2007, 20:47:48 »

Цитат на: "Bambina"
Моите бижута, всички са в собствените си отделни кутийки и така хем ми е подредено, хем красиво, хем удобно. Друг е върпоса ,че имам шкаф с кутийки,  Lol , но определено е по-добрият вариант.

Откъде толкова място?  Lol  Lol  Cheesygrin Да не ти напомням за изгубения гребен и намерените парфюми.  Lol  Big grin
Мястото ми е кът. Просто...не стига.  :( Преди няколко дена направих почистване - основно. Поизхвърлих някои неща, намерих си уж "загубени", подредих. Сега не смея да пипна нищо, че е така подредено и красивичко.  Big grin
Нямам място за много кутийки.  Unsure

Вижданията ни за поставка за бижута са сходни Тинк. И аз си го представям облепено с кадифе.  Big grin Да е красивичко и мекичко за бижутцата ми.  Big grin  Stuart

Още една причина да не нося часовници - ужасно ми е неприятно някой постоянно да си го зяпа, ще кажеш, че иска по-скоро да избяга. А понякога не се усещаме как си зяпаме аксесоарите, без да влагаме смисъл или да ги "виждаме".
Преди, когато носех часовник, поглеждах периодично към него, но не за да видя колко е часа, а по навик.  Smile
Сега се научих да усещам времето и се справям горе-долу. Колкото да имам представа.  Smile
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #39 -: Септември 26, 2007, 20:54:57 »

на един великден баща ми беше поканил някакъв негов колега у нас на гости - руснак , възрастен дядко - като врабче , много мил , за да не е сам в хотела .
та след вечеря пием по нещо , кекс  - а у ... и баща ми само си гледа часовника - аха да стане време да тръгнем към църквата ... Smile
и тоя човек супер притеснен - през 5 мин рипва от дивана - иска да си ходи , неудобно му е , червен ..
ние стой бе , стой , баща ми пак си погледне часовника и ония рипне
докато се сетим да му обясним на миличкия що следим времето  Lol
та да се успокои
Активен

Serendipity
Newbie
*
Публикации: 255

« Отговор #40 -: Септември 26, 2007, 21:19:14 »

Аз си имам ето това за обички и герданчета: Smile

http://vikolya.com/images/uploads/102peach.jpg

Не събира много, но е супер сладко и ми е по-скоро за украса. Smile
« Последна редакция: Септември 28, 2007, 22:54:16 от Serendipity » Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11150

« Отговор #41 -: Септември 26, 2007, 21:31:27 »

Преди, когато носех часовник, поглеждах периодично към него, но не за да видя колко е часа, а по навик.  Smile
Сега се научих да усещам времето и се справям горе-долу. Колкото да имам представа.  Smile

Абсолютно! Много често ми се е случвало някой като види, че си поглеждам часовника, да ме пита за часа, а аз изобщо идея си нямам! Неадекватна работа... Това е като гледането ми на телевизия - винаги имам някакъв супер съсредоточен във филма вид и точно след няколко секунди питам "Тия за какво си говореха, че не ги слушах?"...

Серендипити, извинявай, ама ако имам такова нещо в къщи, ще се самоубия!  Tongue
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 7213

Just Married!

« Отговор #42 -: Септември 26, 2007, 22:18:31 »

Аз също много харесвам часовници и обмислям да инвестирам в скоро време, защото от година някъде нямам часовник. Ужасно трудно си харесвам - хем трябва да е едър, не някоя тънка каишка, хем да е нежен, ама и елегантен, но да става и с по-ежедневни дрехи, да не е изцяло метален, или поне да е със специално покритие да не ми се обрине ръката. Харесвам и с кожени каишки, но не искам да е черен, защото е прекалено стандартно. Цветните пък ще са много претенциозни. Абее.. Лоша работа с две думи.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3329

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #43 -: Септември 26, 2007, 22:23:47 »

Аз си имам 2 часовника и много си ги обичам.Единият го нося със сребърни бижута.Той е Casio, с черна каишка.Имам го от много време - сигурно от 5-6 години.
Другият е Swatch.Не успях да го намеря в сайта.Той е жълт и го нося със златни бижута.Взех си го миналата година.
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #44 -: Септември 26, 2007, 22:40:27 »

Да, бе, да  Lol
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #45 -: Септември 26, 2007, 22:48:44 »

Цитат на: "Mermaid"
Да, бе, да  Lol

Confused
Активен

A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #46 -: Септември 26, 2007, 22:48:57 »

Като бях 1ви клас на 1вият ми учебен ден дядо ми ми подари 1 часовник и аз  много си го обичах.След като този дядо умря, аз все се опитвах да го оправя този часовник , понеже не работеше.И не успях..  :(
Сега се опитвам да си намеря същия и няма и няма..
Искам да е с тъмно-кафява кожена каишка, кръгличък, самото кръгче(така да го кажа  Lol   Cheesygrin ) да е златно а на мястото на всяка цифричка да има по 1 малко малко камъче прозрачно.Беше много красив и сега издирвам такъв.
Нямам проблем за съчетанията с бижутата , понеже имам ужасно малко и не ги нося, единственото,което нося са едни златни обици и 1 златен пръстен и тях не ги сменям, така че проблема не е на лице.
Ако някой види някъде часовник по моето описание да свирка  Cheesygrin
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #47 -: Септември 26, 2007, 22:52:08 »

Цитат на: "Fei4ka"
Цитат на: "Mermaid"
Да, бе, да  Lol

Confused

Wink
Активен

djidji21
Newbie
*
Публикации: 16

« Отговор #48 -: Октомври 04, 2007, 19:36:55 »

Часовници харесвам...но на чужда ръка. Аз не понасям часовници, а и са ми крайно задължаващи. Ако трябва да нося часовник, трябва да имам около 150 чифта, за да се чувствам добре и да си ги комбинирам с останалите дрънкулки. Мисията невъзможна.  Lol
Предпочитам обиците.  Cheesygrin
Скоро си пренареждах бижутата и умрях от кеф като ги разпилях всичките дрънкулки на леглото си.  Cheesygrin
После се накичих с цели три колиета за собствено удоволствие и се чувствах като рапарлар.  Big grin  Lol
Имам една приятелка ,която също има мнг бижута и измисли следното: на едно блокче морска пяна заби кърфици и на всяка закача по едно колие Big grin.Не заема много място и е много удобно.
Активен

quot;Да обичаш значи да страдаш,да те обичат това е гордост.Да обичаш и да те обичат това е щастие!!!
utopia
Newbie
*
Публикации: 12769

A believer

« Отговор #49 -: Октомври 06, 2007, 23:37:00 »

Аз пък имах един часовник от 1ви клас, много си го обичах, но се развали и си купих друг. Фин, с камъчета, със сребриста каишка, прилича на гривна, отива ми на бижутата, защото нося само сребро. Страшно удобно нещо. Не мога без часовник, побърквам се Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6105

« Отговор #50 -: Октомври 12, 2007, 19:39:09 »

По случай раздялата ми с телефона ми(изгубих го/откраднаха ми го) мама ми подари часовбик от Фодил, на който много се кефя. За нещастие не намерих хубава снимка. На тази изглежда не особено готин...

Активен

Моето име е Любов.
A.I.
Newbie
*
Публикации: 593

« Отговор #51 -: Октомври 12, 2007, 20:23:51 »

Честито  Smile
И аз си изгубих/откраднаха ми плейъра и уж щяха и на мен да ми подаряват часовник...  Confused  Cheesygrin
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #52 -: Октомври 12, 2008, 21:47:31 »

напоследък много ги гледам
http://www.zenith-watches.com/scripts/getpage.asp?LangID=0&pageid=3_9_7
Активен

blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #53 -: Октомври 12, 2008, 22:41:57 »

Наскоро си взех този часовник и съм флюбена в него Lips

Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3329

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #54 -: Октомври 13, 2008, 17:51:25 »

И аз да се похваля с новите си придобивики.
2 часовника swatch  Smile Единият е златен (смисъл, жълт) и е перфектен за по-официално облекло. Другият е бял, много наподобява Валентино - то на Блонди - същата дебела каишка и стъкло отгоре.
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5136

« Отговор #55 -: Октомври 13, 2008, 17:58:17 »

Моя е на Paula Dominguin, но не го нося, щот не обичам много-много часовници.
Комплект ми е с дамска чанта и несесер
Активен

katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #56 -: Октомври 13, 2008, 19:48:43 »

И аз скоро си взех моя и го обожавам.Ето тук го има,но не намерих съвсем точният модел,тоест това е модела,но не е в злато,а е бял(така де с цвета на среброто Lol) и няма цифри,каишката си е бяла- http://www.tissot.ch/index_offer.php?c=eu&l=en Тва за мен е часовникът-мечта,не мога да повярвам,че успях да го открия сред всичкия кич и грозота...
Активен
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #57 -: Октомври 13, 2008, 19:51:42 »

Кате, не се вижда точно часовникът, но поздравления за избора марка.
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #58 -: Октомври 13, 2008, 19:52:46 »

Опа,голяма съм шматка-от колекшънс-моят е new helvetia
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5136

« Отговор #59 -: Октомври 14, 2008, 10:04:40 »

Ммм, много як
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #60 -: Октомври 14, 2008, 20:58:31 »

Аз пък съм фен на тези: http://www.zenith-watches.com/scripts/getpage.asp?LangID=0&pageid=3_8_2, но за Zanith парички май нямам...
На миш взех за РД Jaguar - много е доволен от него, а на мен ми е много красив... Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #61 -: Октомври 15, 2008, 01:07:35 »

Аз съм фен на Harry Winston, ама за сега ще мина и само с каталога им Big grin
Активен
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #62 -: Октомври 15, 2008, 10:34:04 »

Другият е бял, много наподобява Валентино - то на Блонди - същата дебела каишка и стъкло отгоре.

Виви, не е стъкло, а кристал и седеф.  Smile + алигаторска кожа, която докато се поотпусне така убивашеее..!
Активен
katerina
Newbie
*

private dancer

« Отговор #63 -: Октомври 15, 2008, 14:47:20 »

Докато си намеря моя се видях в чудо...Едно,че почти нищо не си харесвах,ами ако ми допадне някой кръгъл часовник-всичко точно,ама като си го сложа-няма такъв смях-много ми е тънка китката и толкова нелепо седи,че не знам-само кръглата част се побира,каишката или верижката не се вижда изобщо,ужас...Много ми харесаха само едни на Келвин Клайн-много големи и проски,леко извити,така че да обхващат китката,без цифри,с кожени каишки...много добре изглеждаха,ама не са за мен...
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #64 -: Октомври 15, 2008, 16:23:43 »

Аз реших и аз да се похваля милото какъв часовник ми взе за РД-то още, ама не мога да намеря картинка Unsure

Ето, ето намери ми го:

« Последна редакция: Октомври 15, 2008, 16:35:03 от bizzare » Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #65 -: Октомври 15, 2008, 16:54:23 »

Ууу,много е готян!И моя е Есприт,май съм го показвала в някоя тема.Много ми е точен,много го харесвам!Няма цифрички,само камъчета и ми е доста по-удобно,отколкото да си вадя телефона Smile

това е моя : http://www.dealsdirect.com.au/p/esprit-extravagance-white-gold-ladies-watch/
« Последна редакция: Октомври 15, 2008, 17:16:33 от cristall » Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #66 -: Октомври 15, 2008, 16:56:21 »

Бизи, много е симпатичен, много харесвах изгъзурчени часовнизци, и в общи линии колкото е по-шантав толкова повече ми харесва Smile
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 3948

« Отговор #67 -: Октомври 16, 2008, 10:15:16 »

Леле, Биз, отмъквам ти го. Лошото е само, че сигурно ще ми е голям, щото и аз съм като катерина с хипер тънка китка Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #68 -: Октомври 17, 2008, 04:36:14 »

Ох, часовникът на Блонд е уникално хубав... Wub уонт ит! Кристал и алигаторска кожа викаш, а...
Аз да си кажа, че вече трети месец си нося моя, което е постижение за мен и май знак, че ми е удобен и ми харесва... Whistling
« Последна редакция: Октомври 17, 2008, 04:38:40 от michelle » Активен

C’est tout!
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #69 -: Октомври 27, 2008, 05:03:20 »

Аз имам два часовника. Синият си го купих сама миналата зима след като приятелят ми ми подари комплект бижута със сини камъни. От както си го купих не съм го сваляла от ръката си - спя и се къпя с него. Розовият ми е подарък от баща ми от Лондон. Много си го обичам, но не съм го слагала от много време, защото не си отива нещата, които нося напоследък. Ето ги и двата:

Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7181

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #70 -: Октомври 29, 2008, 09:28:27 »

Мишел, остана и да не го носиш, та той изглежда свръхудобен.
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: