star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Химическо чистене
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Химическо чистене  (Прочетена 4020 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« -: Септември 11, 2007, 14:16:59 »

Имам проблем-хич нямам опит с химическите чистения,а сега трябва да си дам едно яке,защото просто няма друг чалъм да се почисти,не че е нещо фрапиращо омазано,ама все пак.От велур е,тъмнокафяво.В магазина ми казаха да не се пробвам да го пера по някъв друг начин,освен в химическо.Питах в едно химическо,ама там ми казаха,че може да изсветлее 1-2 тона и не могат да ми дадат гаранция,че ще си остане същото...та искам да питам,който знае-всичките на един принцип ли са и щом в това си признаха,че ще изсветлее,ако в друго ми кажат,че няма-да им вярвам ли Confused Ако някой пък вземе и ми препоръча химическо в Пловдив-цена няма да има.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #1 -: Септември 11, 2007, 14:23:21 »

Ами само не разбирам защо правят догадки. Обикновено пробват на парченце от вътрешната страна, да сложат химикал и да видят как ще реагира плата. Поне на мен на една рокля така пробваха, казаха, че не става за химическо и я пуснаха в пералня. Ама техните са все пак професионални, предполагам, че има разлика дали ще си я изпереш у вас или там.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #2 -: Септември 11, 2007, 17:08:07 »

има разлика  в машините и в препаратите
Кате изсветлява велура със сигурност! Внимавй! Бизи е права да пробват с парченце.
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #3 -: Септември 12, 2007, 12:34:25 »

Ох,мерси...е кво да го направя,че да не изсветлее?Има ли друг начин да се пере...или всички велури са обречени?...
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #4 -: Септември 12, 2007, 12:39:01 »

Кво да те правя, ще ти помогна Cheesygrin
Най-доброто химическо чистене е в пресечката на светофара, който се намира точно срещу кино Лъки Синема на Гладстон. Химическото е на триста метра навътре в уличката срещу една градинка, която води към радиото и телевизияха. Зацепи ли от мойте "невероятни обяснения" къде се намира? Cheesygrin Обсужването е перфектно и няма да те излъжат, за да ти вземат парите. Диракно ще ти кажат става или не става Kiss
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #5 -: Септември 12, 2007, 12:43:53 »

Миси Kiss ...сега разбрах,че една съседка имала химическо,ще се допитам и до нея и ще го давам някъде,че в тва бахърско време май скоро ще опра до тази дрешка Smile
Активен
TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #6 -: Септември 12, 2007, 13:27:40 »

аз винаги съм била адски доволна от едно химическо до новотела
точно срещу селекта - сега не знам как се води Smile
мъничко , но много качествено и там казват - става ли или не
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Anika
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #7 -: Ноември 05, 2007, 21:11:48 »

Здравейте, момичета ,ако има някоя от вас от Бургас, никога не ходете в химическото чистене срещу Краставицата (бл. 77) в Лазур, забравих му името на химическото Confused. Ужасно е там, дадох си едно яке да ми го изперат и изсушат тъй като е с пух и немога в домашни условия, направиха  го на нищо, ластика беше разтегнат и пускаше перушина. Бях потресена, това яке го давах 2 зими тук в София на химическо и нищо му нямаше, обаче там ми го о****а. Нищо не направиха по въпроса.Cry Very mad Very mad Very mad
Иначе тук в София съм страшно доволна от това на Македония.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: