star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star Четливо
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Четливо  (Прочетена 9556 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #25 -: Септември 12, 2006, 06:57:34 »

Хриси, честно да ти кажа не знам какво е ...аз не съм се занимавала, знам, че сестра ми се опитваше да си поддържа един phpBB форум, но и нея я няма в момента. Не е и задължително да стане на момента, обещавам да потърся информация как се прави и само да ти кажа какво да направиш ти, за да не те занимавам излишно.
Просто е дребно, но важно удобство при няколко подфорума и доста теми в тях - да си припомниш към кои да се насочиш.

А между другото това с разтеглянето на страниците забелязах, че става само в някои теми, не във всичк
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #26 -: Септември 12, 2006, 12:09:14 »

Това с разтеглянето става заради онези мноооого големи линкове с кешове от google. Ще мина да ги изредактирам и ще се оправят. Трябва да им се сложи твърда широчина на полетата и би трябвало да не прави така занапред.

А това за отбелязването, в кои теми е писал потребител, може да питаш, може и примерен форум да ми дадеш. Просто наистина се се сещам.
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #27 -: Септември 27, 2006, 09:36:40 »

Ако имаш въпроси по pppBB, свиркай- има кой да отговаря...
И 1 въпрос - може ли да сложиш КREDOR - за превод от латиница на кирилица...Както и опция "маркирай всичко като прочетено"...В смисъл като се кликне върху "Всички актуални мнения", после да има и опция  "маркирай всичко като прочетено", а не да се налага да се влиза по форуми, за да се използва опцията Smile И най-вече ако може изтривай тъпашките мнения на маймуница, че адски дразнят очите!
Мерси предварително Smile
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #28 -: Септември 28, 2006, 16:28:40 »

Може, другата седмица. Седи на десктопа ама сега съм нон-стоп заета.
Активен

Enti
Newbie
*
Публикации: 2074

« Отговор #29 -: Септември 28, 2006, 16:55:57 »

Хриси, имам сайт под ръка с емотикони, ако ти се добавят мога да го пейстна.
Активен

Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Септември 29, 2006, 16:08:51 »

Пусни на поща да разгледам.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: