star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar за здрава коса
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за здрава коса  (Прочетена 171891 пъти)
Лора
Newbie
*
Публикации: 11291

« Отговор #600 -: Декември 15, 2008, 16:52:37 »

Мишел, ако е само от една седмица и си наясно с причините, защо не пробваш първо тях да премахнеш - да хапваш разнообразно, да намалиш стреса и ако до 1-2 седмици не се оправи положението да почваш с хапчетата? Иначе определено помагат Smile
Активен

TinkerBell
Newbie
*
Публикации: 2175

« Отговор #601 -: Декември 15, 2008, 16:55:18 »

Колко пара са тия анпакс
Бам - бам , а с копривата за какво мацаш ?!
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

"В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност."
Mina
Newbie
*
Публикации: 9192

« Отговор #602 -: Декември 15, 2008, 16:55:54 »

35 лъва са Анакапс.Аз пак ги пия  Unsure
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #603 -: Декември 15, 2008, 16:59:00 »

От няколко дни, откакто забелязах, че положението излиза извън контрол, се опитвам да се храня правилно и всичко останало. Стресът и напрежението няма скоро да преминат.. сигурно покрай празниците вкъщи ще има леко затишие...А хапчетата ги купих, защото днес се паникьосах! Ужасно е - за една седмица е видимо много по-рядка. Страх ме е до две седмици какво ще остане от нея. Да не говорим, че трябва да си пусна една кръвна картина, само остава някоя анемия да съм си докарала... Sad eyes
Активен

C’est tout!
TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #604 -: Декември 15, 2008, 16:59:54 »

твойта коса е много самодивска и буйна Smile
Активен

"Вярвам, че щастливите момичета са най-красивите момичета. Вярвам, че винаги ще има утре и вярвам в чудеса."

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14838

bizzetka

« Отговор #605 -: Декември 15, 2008, 17:02:22 »

И аз като Лора и в стил някоя листовка на лекарство, ще ти кажа, че хапчетата са само добавка към разнообразното хранене, а не го заместват. Трудно ми е да повярвам, че с такъв режим като твоя много силно ще се повлияеш от хапчетата, не знам и колко е полезно.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11291

« Отговор #606 -: Декември 15, 2008, 17:08:42 »

Ами те така или иначе са си хранителна добавка, соя и не знам си още кво, та няма да навредят.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14838

bizzetka

« Отговор #607 -: Декември 15, 2008, 17:13:38 »

Мисълта ми е, че не може да кара само на хранителни добавки и шоколад и да очаква да се подобри. Все пак косата е просто отражение на всичко, което и се случва в организма.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9192

« Отговор #608 -: Декември 15, 2008, 17:41:04 »

Беше. Напоследък пада на кичури. Аз си знам , че е от стреса и напрежението,което ми се събра, но тъй като няма как да го намаля в момента, прибягвам до Анакапс Smile
Активен

TinkerBell
Newbie
*

« Отговор #609 -: Декември 15, 2008, 17:54:31 »

Беше. Напоследък пада на кичури. Аз си знам , че е от стреса и напрежението,което ми се събра, но тъй като няма как да го намаля в момента, прибягвам до Анакапс Smile
ще го намалим стреса с 1во , 2ро , 3то и десерт Smile тия хора само цъфтят ,и се хилят , и мъже завладяват ... Smile имам една такава позната  Lol Lol Lol
а ти от какво се ядосваш , госпожа ?!
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #610 -: Декември 15, 2008, 19:46:16 »

Мисълта ми е, че не може да кара само на хранителни добавки и шоколад и да очаква да се подобри. Все пак косата е просто отражение на всичко, което и се случва в организма.

Не, то и моята мисъл никога не е включвала такъв вариант.. просто искам да спре по-бързо косопада и се надявам хапчетата да помогнат за това. Аз доста добре зная как трябва да се храни човек, просто има моменти, а в последния месец ми се събраха много такива, в които човек просто трябва да пренебрегне едно нещо за сметка на друго... Но днес успях да си хапна добре - закусих с плодче, за обяд си сварих броколи, изпекох си едно пуешко филе със сирене бри, поръсих орехови ядки. За вечеря преди малко си направих зелена салатка с ананас. Малко ми е тежко, но пък това ми е първия ден със закуска, обяд и вечеря от доста време насам и съм доволна...
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #611 -: Декември 16, 2008, 14:03:19 »

Вземи си хапчетата, помагат определено, няма смисъл да чакаш, можеш да си оправиш хранителният режим паралелно. Защото на анакапс им трябва поне седмица, за да заработят успешно, та така или иначе ще почакаш.

Тинк, копривата я мацах за по-бърз разстеж. Казвам мазах, защото малко ме помързява да я варя, да я прецеждам, да я чакам да изстине.. и прочее.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #612 -: Декември 16, 2008, 14:05:29 »

Взех ги още вчера Smile. Вече съм с 4 хапчета по-близо до целта...
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #613 -: Декември 16, 2008, 14:08:07 »

А така, малко може да ти се гади от тях, така че гледай да ги преглътнеш с поовече вода или да хапеш нещо малко, когато това се случи. Но е нормално. Знам, че не опаковката пише да се взимат с храна, но съм говорила със фармацефт, в Гърция, специално за този вид витамини, че най-добре се усвояват на гладно.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #614 -: Декември 16, 2008, 14:14:29 »

Аз си мислех, че само ми се струва, че ми се гади.. И миришат леко неприятно.
Витамините по принцип си ги взимам сутрин.
А ми стана интересно, че в аптеката ме попитаха какви точно искам - със соя или с нещо друго (изскочи ми от главата). В последствие се оказа, че вече има само едни със соя, аминокиселини, цинк и витамини. Преди явно е имало различни видове Анакапс? Confused
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #615 -: Декември 16, 2008, 14:17:01 »

То гаденето и миришкането го има при повечето витамини на гладно, няма как.
За различни видове в БГ.. не, навън може
Активен
una hada
Newbie
*
Публикации: 5224

« Отговор #616 -: Декември 16, 2008, 15:06:25 »

А аз, най-на края в събота съм на фризьор
Активен

ML
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #617 -: Декември 18, 2008, 12:00:29 »

Аз пък от скоро си правя маска с 1 с.л. тривитаминол, малко зехтин, 1 жълтък, и 1 супена лъжица мед. И съм много доволна, косата ми пада видимо по - малко.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #618 -: Декември 18, 2008, 12:18:35 »

Мажеш се с нея и седиш ли или веднага я миеш?
Активен

ML
Newbie
*

« Отговор #619 -: Декември 18, 2008, 12:34:06 »

Да мажеш се и седиш около 15 мин., ако ти издържат нервите, ако не по - малко, миеш и косата ти става като лъвска грива Cheesygrin, особено като имаш предвид, че тривитаминола се купува от ветеринарни аптеки.
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #620 -: Декември 18, 2008, 12:36:40 »

ветеринарни аптеки ли?
Да не стане така, че вместо лъвска грива да имам лъсното кубе?
Активен

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #621 -: Декември 18, 2008, 12:37:20 »

ще го намалим стреса с 1во , 2ро , 3то и десерт Smile тия хора само цъфтят ,и се хилят , и мъже завладяват ... Smile имам една такава позната  Lol Lol Lol
а ти от какво се ядосваш , госпожа ?!

Много смешно,ма сестро! Аз затова повече никъде няма да ходя с вас!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
ML
Newbie
*

« Отговор #622 -: Декември 18, 2008, 12:47:18 »

Няма страшно, всичко е изпитано и сестра ми си я прави, тя даже започна първа и ефекта е добър
Активен
una hada
Newbie
*

« Отговор #623 -: Декември 18, 2008, 12:50:56 »

Значи, ще взема да пробвам, ама ако ми окапе косата, ще трябва да сте съпричастни към положението ми и ще трябва да си обръснете косите. Ако не го направите, аз ще ви помогна  Wink
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #624 -: Декември 18, 2008, 18:02:13 »

Много сме писали за тия маски с тривитаминола, във форумите на бг-мама пък е страшно Smile
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 66   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: