star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Препоръчайте ми ....електроуреди :)
Страници: 1 ... 21 22 [23]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте ми ....електроуреди :)  (Прочетена 147973 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17387

A believer

« Отговор #550 -: Февруари 07, 2018, 16:24:38 »

Абе направо го настройвай да си чисти, докато ви няма сутрин и така. Супер удобно е. Преди да излезем с детето вдигам всичко, за 5 мин става и после си чисти, докато ни няма. Толкова забравям за него, че даже понякога не му чистя контейнерчето и се усещам като си каже сам.

И аз се кефя на миещите, ама в общия случай само мажат, а не търкат, и няма особен смисъл.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1434

« Отговор #551 -: Февруари 07, 2018, 16:42:24 »

Нямаме животни, Ути... Ама имаме 3 етажа стълбище Smile та за там основно ми трябва
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13715

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #552 -: Февруари 07, 2018, 16:56:52 »

Биз, дай го това чудо насам. Искам да си улесня миенето на плочките и паркета на първия етаж, че ми втръсна всеки ден да бърша.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #553 -: Февруари 07, 2018, 17:07:41 »

Пупи, аз четох мн ревюта, освен да забършат прах, не стават ако имаш петънца итн.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #554 -: Февруари 07, 2018, 17:21:04 »

i Robot Braava Jet
Абе маха петна от теракота, тествахме го. Просто не е толкова умно като другата и трябва падчета да слагаш, пълниш вода, пък малко резервоарче. И не е автономно с док станция и тн. Ама въпрос на свикване сигурно. Ако ти е изпрахосмучено, да го пуснеш да си лъска.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7746

Heart follower

« Отговор #555 -: Февруари 07, 2018, 20:18:25 »

Леле, аз сигурно съм единственият човек в света, който е недоволен от робота и го плюе пред всеки, който попита дали върши работа  Lol Освен да се заплита в кабели, да се дави в котешки косми и да разпилява котешка тоалетна, друго не прави туй чудо моето. А ужким си е съвсем истинска оригинална Румба, вярно, базов модел и доста стар (6-7 години), но и за толкова не върши работа. Само ми събира прах и го подритвам, добре че ни го подариха и не сме давали пари за него, че щях да се изям от яд.  Rolling Eyes А когато ни го дадоха, гледах, че струва 600 кинта  Blink
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #556 -: Февруари 07, 2018, 22:43:03 »

Гледам, че роботопритежателите сме станали много. И аз си имам и съм супер доволна, но си има час на обяд, в който се пуска всеки ден да чисти навсякъде и у нас свети направо. Не ми е хрумвало да го пускам ръчно и в конкретни стаи досега. Ние нямаме малки предметчета по земята и е супер лесно и удобно. Само приложението му за нищо не става.
Единия ни килим е с ресни и малко ги е нарошил, но в крайна сметка ще ги отрежа в някакъв момент. Досега не се е заклещвал, веднъж се затвори само.
Има и опция миене, която никога не съм пробвала.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #557 -: Февруари 07, 2018, 22:44:49 »

Ами той моят се оплита в неща като връвчици на балони и усб кабели. Ако няма по земята, си е ок. И се затваря в банята, ма тва е, щото аз забравям да слагам стопера Cheesygrin
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #558 -: Февруари 07, 2018, 23:01:32 »

У нас е като в аптека, нямаме деца, няма животни и мъжът ми си събира двата чорапа заедно като ги хвърля в коша за пране Smile Ако имаме деца въобще не знам дали ще има приложение.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #559 -: Февруари 07, 2018, 23:15:17 »

Има, има, ехеее колко косми и трохи събира. Чудно е.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #560 -: Февруари 08, 2018, 08:25:53 »

То мисля основно за деца е приложимо Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4303

« Отговор #561 -: Февруари 08, 2018, 08:32:34 »

Аз съм супер доволна - обикновено вдигам дребните неща и го затварям в някоя стая. Иначе се отплесва нашето Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2332

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #562 -: Февруари 10, 2018, 10:03:17 »

Само аз ли мисля, че мога да взема малка ръчна прахосмукачка и да я връча на децата да чистят  Lol
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #563 -: Февруари 10, 2018, 11:55:01 »

Всичките ни легла, диванът и шкафовете са с крака. Нямам желание всеки път да се гъзуря и да размествам. Прахосмукачката си влиза и чисти. Децата нама как да свършат тай работа Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1899

« Отговор #564 -: Февруари 10, 2018, 12:23:03 »

Блек бери, ние имаме вертикална (не знаех, че се казва така), безжична, без торба на Дърт Девил. Еми не съм дoволна  Sad Имаме две кoтки, обира козината им дoбре, oбаче талажа oт котешката тоалетна не мoже да гo засмуче. Знам,че на Дайсън е мнoгo мощна вертикалната прахосмукачка, нo струва 1000€. Затова и аз съм хвърлила око на робот.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

syanna
Newbie
*
Публикации: 2332

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #565 -: Февруари 10, 2018, 16:05:35 »

Децата нама как да свършат тай работа Lol
Аз мисля основно за трохите след ядене, тъкмо да се включват в задълженията.
Тези Дайсън и аз съм чела, че са добри, обаче цената  Unsure Бери, от 2 години насам искам вертикална прахосмукачка, но като цяло отзивите са, че са слаби, малко време за раборта. Стандартните с кабел изобщо не ми харесват.
А под дивана не виждам как ще влезе робот, малко е разстояниетто, аз го местя веднъж в седмицата... Иначе и робот искам, особена като чета положителни коментари, но чакам да си намерим наше жилище и да обзаведа подходящо, може и да има смисъл тогава. Същото се отнася и за съдомиялна, искам да взема съобразен размер и модел спрямо кухнята, сега си мия на ръка...
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 16:10:39 от syanna » Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #566 -: Февруари 10, 2018, 17:04:34 »

Трохите са ми най-малкия проблем. Храним се само в кухнята, децата вече знаят да не разнасат из къщата храна. Обаче простирам вкъщи и навсякъде се сипе ситен и дребен прах. По-лошото е, че на втория етаж сме основно с мокет и всичко се набива в него. Нямам намерение да си тормозя децата и да ги карам да прахосмучат и да се навират под мебели. Пък и пускам прахосмукачката като излизаме, докато се прибера и е изчистила. Абе улеснение ми е. Пускам я и забравям за едното задължение.
Съдомиялна и сушилня са ми топ приоритет. Но като се изместим в нова квартира, тук няма къде да ги сложа.
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 994

« Отговор #567 -: Август 14, 2018, 14:45:49 »

Препоръчайте ми ръчна прахосмукачка от тези малките - искам да си чистя праха по мебелите.

Разбирам, че повечето не са много мощни, че някои стават само за кола, че някои ги продават без батериите ?? - изобщо, че да си купи човек такова просто нещо, не е много лесна работа  Rolling Eyes
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6330

Усмивка

« Отговор #568 -: Август 14, 2018, 19:38:25 »

Не става за такова нещо според мен. Наистина не са мощни. Аз остатъците на Боян от храна понякога трудно обирам. Имам Бош мисля. Има някакъв накрайник май за прах, но не съм го ползвала. Обикновената прахосмукачка изглежда сложно да я пускаш за такова нещо, но в пъти бих я предпочела заради мощността.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #569 -: Август 14, 2018, 19:44:17 »

Прах по мебелите с прахосмукачка не го виждам нещо
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 994

« Отговор #570 -: Август 14, 2018, 20:47:35 »

Ути, а ти с какво си чистиш мебелите от прах? С прахосмукачка е супер, но тя е голяма и тежка и не мога да я разнасям толкова често. Е, сигурно мога, де, ама ме мързи..., а тя наистина трудно стига до по-високи места.
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
Pupi
Newbie
*

« Отговор #571 -: Август 14, 2018, 21:26:51 »

И аз чистя с прахо-то, с накрайник четка. Мм държи, аз се катеря.
Но после бърша с мокра кърпа.
Вземи си робот, той сам ще се пази от ръба  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #572 -: Август 14, 2018, 22:13:23 »

Ми...с микрофибърна кърпа или с кухненска хартия и препарат. Не би ми минало през акъла да мъкна прахосмука по всяка повърхност.
Активен

Страници: 1 ... 21 22 [23]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: