star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Препоръчайте ми ....електроуреди :)
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте ми ....електроуреди :)  (Прочетена 147801 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17387

A believer

« Отговор #500 -: Ноември 20, 2017, 13:52:13 »

Месиш хляб? Shocked Много свободно време имаш Lol

Мечтая си за хлебопекарна, ама ще стана 200кг ако си купя Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16084

« Отговор #501 -: Ноември 20, 2017, 14:37:28 »

Ути, аз и мляко квася Smile
Меся хляб и квася ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Не купувам.
Често пъти тези процедури ми се случват нощеска Cheesygrin

И си оправям леглото Lol Шегувам сееееееееееееееееееееееееееееееееее.

Е, 200 кг. Айде сега...Кой ходи да муа мекици през събота Kiss
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #502 -: Ноември 20, 2017, 14:39:03 »

Е аз ако имам хлебопекарна няма да е само събота Lol Razz

Ти сигурно и дрехи си тъчеш Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Liliq
Newbie
*
Публикации: 616

« Отговор #503 -: Ноември 20, 2017, 14:51:06 »

Нямам хлебопекарна, но когато проучвах, понеже исках да взема на майка ми, добри отзиви имаше за тази на Тефал http://www.technopolis.bg/bg/Bread-makers/Bread-maker-TEFAL-PF610138/p/824779
В момента е доста пари, но когато аз я гледах, беше на промоция със 100 лв надолу, сигурно пак ще я намалят, а и черен петък иде Cheesygrin.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #504 -: Ноември 20, 2017, 15:05:33 »

Ти сигурно и дрехи си тъчеш Lol

Не, но си купувам от драни животни, държани в клетка 10смх10см Lol

Лил, мах 100 лв давам. Ще купя от ОЛХ нещо, ей така за пробата...Сигурно ще завърши на село при свеки...
« Последна редакция: Ноември 20, 2017, 15:08:32 от Fei4ka » Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2727

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #505 -: Ноември 20, 2017, 15:23:12 »

Щях да пиша за пекарната, ама видях един сламен човек.

"Сламеният Човек
Умишленото окарикатуряване на нечии аргументи с цел атака към карикатурата, а не към самия аргумент, се оприличава с издигането на сламен човек. Неточното представяне, изопаченото цитиране, погрешното тълкуване и прекаленото опростяване са средствата за създаване на такава заблуда. Аргументът на сламения човек обикновено е по-абсурден от първоначалния аргумент, което го прави лесна мишена и е вероятно човек да бъде примамен да защити този нелеп аргумент, а не оригиналния."

След като си казах - имам пекарна, обаче си седи неползвана, ще взема да я изтествам утре или други ден и ще дам отзиви. Иначе имам познати, които я скъсват от ползване и не биха се отказали от нея за нищо на света. По-конкретно като ватове не мога да видя сега, че малкият ме е натиснал тука Cheesygrin
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
kateto
Newbie
*
Публикации: 4303

« Отговор #506 -: Ноември 20, 2017, 16:22:11 »

Общо 4 купени - от най-евтините Аляска, перфектна работа върши.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #507 -: Ноември 20, 2017, 16:35:02 »

Всички ще станете дебели, само аз ще остана слаба. Фръц Lol
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6328

Усмивка

« Отговор #508 -: Ноември 20, 2017, 18:28:14 »

Има някаква тефал на промоция в Метро за 135лв
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #509 -: Ноември 20, 2017, 22:08:29 »

Фей, браво Smile Аз много обичам да меся и не бих си купила пекарна само, за да имам това удоволствие. А хляб почти не ядем, само на сандвичи и затова и не правя, че ми се струва, че ще удвоим излишно количеството на ядене Smile
Миналата година пък си правихме сирене, но пък махнаха млекомата и сега нямам лесен достъп до суровина.
Та така, де, поздравления, аз бих си месила Cheesygrin
Преди правех по 2 хляба и ги замразявах резервните.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #510 -: Ноември 21, 2017, 09:57:00 »

Не бе, Паяк, стигааа, майтапя се просто, разбирам и ти уважавам позицията, просто си мисля, че има милион неща по-важни, за които човечеството не създрява, та...нали.

Ох, Биз, мързи ме да ти кажа. Ако мога да цъкна два бутона и тя да си меси, втасва и пече...Ще е яко. Както с прахосмукачката робот Cheesygrin
Активен

bella
Newbie
*
Публикации: 687

« Отговор #511 -: Ноември 21, 2017, 10:21:10 »

Възхищавам ви се на ентусиазма! На мен не знам какво ми куца, обаче откакто работя на пълен работен ден, просто едва се справям с домакинството, като се има предвид, че с мъж ми всичко правим наравно. Вярно е, че последните два месеца имам супер много работа и често се налага да работя по 10-12 часа, ама едва смогваме - често поръчваме храна, прахосмукачка пускаме на 2-3 дена, на пералята през уикенда и стопявам лагерите .... А да седна да меся хляб, да заквасвам мляко, сирене да правя - абсурд.... То верно, че и домашни продукти нямам де, ама и да имах едва ли щях да стигам до там...
Тази година ще си поръчам на дядо Коледа прахосмукачка робот, даже дечко върви и повтаря какво искала мама  Lol Lol Lol Lol Та дайте отзиви. Имате ли опит с робота на Дайсън, сестра ми го има и много го хвали, ама аз сякаш тендирам към Румбата, хем е и малко по-евтин той. Тенк ю пийпъл!
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #512 -: Ноември 21, 2017, 10:38:52 »

С две ръце за китайчето xiaomi. Особено сега като пуснаха нов модел, старият е без пари, а върши същата работа като румбата. Бих взела новия модел, но е наистина нов и няма още мнения за него, иначе е и с моп
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 10:51:19 от utopia » Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #513 -: Ноември 21, 2017, 10:40:04 »

Еее, Белла, възхищение чак...
Ако си създадеш улеснения в живота с уреди и организация с хъбито не е някакъв подвиг. Сирене си е трудно и трябва бая мляко, но кисело мляко и хляб не е Бог знае какво. Аз за млякото си имам уред, за 30 лв от Лидл, и квася веднъж седмично в малки бурканчета, че не обичам да се куса един голям буркан с дни и всеки да рови вътре. Хляб правя за час. 30 мин замесване и втасване и 20 мин печене, 10 мин да дръпне и хапваме...

Аз имам ето тази китайска, бюджетна версия на робот, казва се Клийни, обичам я от сърце! И е 300 кинта от ОЛХ. Аз си пия виното, тя си чисти. Сега, ако измислят и нещо да бърше прах...ще се родя...Точно за това се замислих да роботизирам и правенето на хляб, но нещо още ми липсва вътрешна убеденост. Ще обсъдя и с мъжа, че не съм говорила с него по тази тема...
« Последна редакция: Ноември 21, 2017, 10:41:38 от Fei4ka » Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13715

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #514 -: Ноември 21, 2017, 11:49:53 »

Фей, те хората са го измислили - домашни помощници им викат. Пере ти, чисти ти, бърше прах и т.н.  Cheesygrin
Аз сериозно се плаша от обема работа, който ми подсигурява дву етажната къща. Хем сме двамата сега с мъжо, но мъкна прахосмукачката между етажите, навсякъде е мокет и е някакъв кошмар, боклучки, прах, коса. Като си дойдат децата, не знам как ще оптимизирам процеса.
Имам вкъщи мултикукър. Подквасва ми, отложен старт, поддържа топло яденето, рецепти бол. Обаче няма да има как да си го взема, за това мисля тук да си купя подобен. Страхотно улеснение е. И аз съм на мнение, че трябва да се възползваме от новите технологии и комфортът и улесненията, които ни осигуряват.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #515 -: Ноември 21, 2017, 12:01:58 »

Фей, те хората са го измислили - домашни помощници им викат. Пере ти, чисти ти, бърше прах и т.н.  Cheesygrin

Да, ама първо трябва да се разведа... Razz Не дава Девата да наемам човек за тези цели Rolling Eyes Караме се жестоко и затова съм затворила темата.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #516 -: Ноември 21, 2017, 12:24:36 »

Домашна помощница е супер, ама не е достатъчно веднъж седмично, затова и роботче.

Пупи, какво ще правите с котката?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13715

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #517 -: Ноември 21, 2017, 12:44:06 »

Ути, котката още в средата на октомври я подарихме. Нали имахме сериозни проблеми с хигиената й и напикаването из целия апартамент. Та и без това бяхме взели решение, че ще я подарим. Взе я една мила и добра жена и се гледат много добре. Скоро ни праща снимки, щастлива изглежда гадинката и има кой да й обръща внимание по цял ден, без да прави поразии. Smile
Мисля повече да не си причинявам приключението домашен любимец.
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #518 -: Ноември 21, 2017, 14:16:38 »

И правилно! Ех, да имаше добри женици, на които да подаря нашите котки Rolling Eyes
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4303

« Отговор #519 -: Ноември 21, 2017, 14:27:58 »

Фей, моето е същото - ама марката му не е ли Ilife Smile То си го пише отгоре ;)
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #520 -: Ноември 21, 2017, 14:30:18 »

Според мен така му е името на домашния любимец. Аз бих го кръстила Тошо. "Къде е Тошо? Я викни Тошо да изчисти" и прочие.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #521 -: Ноември 21, 2017, 14:34:23 »

Да, Паяка позна, така го кръстихме ние с Цвета Lol
Тошо не става. Баща ми е Тошо, а синът ми Теодор Lol Някак си неловко ще е Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #522 -: Ноември 21, 2017, 14:38:06 »

Нашият се казва Дъсти, Ади умира от ужас и току ревне Дудииии Lol

Ако ви кажа, че гугълвах имена за роботчета, ще ми повярвате ли Lol Lol Lol
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1899

« Отговор #523 -: Ноември 21, 2017, 15:25:36 »

Нашият се казва Дъсти, Ади умира от ужас и току ревне Дудииии Lol

Ако ви кажа, че гугълвах имена за роботчета, ще ми повярвате ли Lol Lol Lol

Кажи ми за тоя Дъсти - събира ли пo-големи парчета катo пясък oт котешката тоалетна? Бях гo загледала, ама другарят ми се муси, че е китайско. А пък кoтките самo разнасят стърготини oт тоалетната из цялото жилище. Понякога пo два пъти на ден прахосмуча и oбирам пo пет пъти с метличка. ПиснА ми!
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #524 -: Ноември 21, 2017, 15:28:47 »

Събира! Трохи, косми, силикон от тоалетна. Наистина се справя фантастично, ако искаш ще ти снимам какво събира в рамките на един ден. Единствено съвсем в ъглите не може да почисти идеално. Има апп-че, пускам го от телефона, умен е, рядко се заклещва някъде (обикновено се затваря в банята, докато чисти зад вратата), прави си карта на апартамента и оптимизира с всеки ден обикалянето му. Говори на английски и апп-ът вече е на английски. Абе, родих се, казвам ти. С две ръце препоръчвам.
Активен

Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: