star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Препоръчайте ми ....електроуреди :)
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте ми ....електроуреди :)  (Прочетена 32675 пъти)
PPP
Newbie
*
Публикации: 2666

« Отговор #50 -: Декември 16, 2010, 19:11:26 »

е, и аз за такава се бях навила, но я намаше в магазина и си взехме друг модел, пак с контейнер, лека, маневрена и удобна "Зелмер" 155лв. после ако я намеря в нета ще я пусна, благодаря все пак за мненията!  Kiss

ето я: http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&product_id=9083 дано и за нея чуя добри отзиви  Smile
« Последна редакция: Декември 16, 2010, 19:14:05 от PPP » Активен
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2761

« Отговор #51 -: Декември 16, 2010, 20:57:03 »

Вкъщи сме с Аристон-хладилник, печка, пералня и миялна, май ги водят клас "А",от 3 години някъде сме с тях, икономични са, но нещо не съм много доволна. Миялната не тръгна, оказа се, че има някакъв дефект в електрониката, беше в гаранция, оправиха го, но все нещо й има, един път изпомпва вода, друг път не. Печката- преди година се отлепи гуменият уплътнител на вратата на фурната, а сега са почнали да и падат едни метални кръглички, които са върху копчетата, а хладилника е уж стандартен-60/60, но нещо отвътре ми е малък, само пералнята е пушка.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #52 -: Декември 16, 2010, 21:11:13 »

е, и аз за такава се бях навила, но я намаше в магазина и си взехме друг модел, пак с контейнер, лека, маневрена и удобна "Зелмер" 155лв. после ако я намеря в нета ще я пусна, благодаря все пак за мненията!  Kiss

ето я: http://zora.bg/main.php?p=products&s_p=product_details&product_id=9083 дано и за нея чуя добри отзиви  Smile

Хаха, да, те като характеристики и цена са почти еднакви... И ние се чудехме коя от двете да вземем, ама на тая Зелмер й се изваждаше по-трудно контейнера за боклук... Незначителна подробност общо взето.. Айде със здраве да си я ползвате! Пак ли от Зора я взехте? И тази в Метро е по-евтина...
Активен

C’est tout!
PPP
Newbie
*

« Отговор #53 -: Декември 16, 2010, 21:20:23 »

благодаря ти, Мишел, да пак от Зора, щото ни е по-близко
еми, вече направих първото почистване, много съм доволна, а колко е депресиращо да виждаш колко боклук се събира не е истина  Lol с торбичките някак си това оставаше скрито  Rolling Eyes
Активен
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2094

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #54 -: Декември 16, 2010, 23:30:48 »

Аз съм доволна от  абсорбатора си, но е за вграждане Pyramis . Направо е дзвер 800 m³/h.И цената му беше изненадваща 350 лв. Фурната ми и котлоните са Bompani.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11264

« Отговор #55 -: Декември 17, 2010, 09:17:24 »

За електроуреди среден клас - Бош. Ние сега си накупихме на Електролукс (фурна и котлони), че бяха с яки промоции, и въобще не мога да се оплача. Абсоберът ни е на Фагор и е супер, но бих заложила на Фабер повече.

Абе за кухни - италиански и немски, като италианците залагат малко повече на дизайна, а немците на техничарската част.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7234

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #56 -: Декември 17, 2010, 12:05:26 »

Аз Бош ги имах за висок... МноУ съм зле значи.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11264

« Отговор #57 -: Декември 17, 2010, 13:08:59 »

И аз за висок ги имах, но разни по-вещи хора ми обясниха що е то висок клас уреди и че Бош били среден. А тези нашите в къщи били "бюджетни"  Lol
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #58 -: Декември 17, 2010, 13:38:35 »

Пфф, нали правих стаж в Бош (вярно, не в отдела за дом. електроуреди) та всичко в кухнята беше на въпросната марка - до този момент се бях сблъсквала единствено с тостера Бош вкъщи, който бе така добър преди няколко месеца да се самозапали... думи нямам.
Та абсолютни боклуци бяха миялната машина и хладилника, а бяха сравнително нови. Вярно, че това е просто една служебна кухня, но никога не бих си взела такива електроуреди вкъщи. В Германия Бош се продава добре, защото имат перфектен сервиз, според мен затова много хора плащат сравнително по-високата цена за среден клас - заменят дефектни уреди без всякакъв проблем, дори използвани такива, ако се наложи ремонт - само с едно телефонно обаждане безплатно идват до дома да вземат повредения уред като обещават поправка в рамките на 24 часа... ако всичко това се предлага и в България - ок, ако ли не.. според мен не си струва за цената...

И ние имаме абсорбатор Фабер, но тъй като кухнята ни е правена в далечната 2001-ва година, не дърпа особено добре, но това е заради модела... мога да кажа, че работи изрядно и до днес, без изобщо да е чистен през тези години... Даже лампичките му не са горяли  Smile
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #59 -: Декември 17, 2010, 13:53:24 »

тостера Бош вкъщи, който бе така добър преди няколко месеца да се самозапали... думи нямам.
Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol
Ю мейд май дей, жестоко направо!!!
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #60 -: Декември 17, 2010, 15:00:24 »

Бош, среден клас? Ноу уей.
А Фабер са страшни, наистина.
Прахото ни е Самсунг, много мощна, перфектна - няма пликове, глупости, директно изхвърляш съдържанието и слагаш пак контейнера.
Пералня и сушилня, само ти порепоръчвам, Ути, да са отделно. Зануси са добри.
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #61 -: Декември 17, 2010, 15:03:36 »

За пералня знам, че бест ъф дъ бест е Миеле. Моята е бюджетна Горенйе.
« Последна редакция: Декември 17, 2010, 15:07:45 от Galina_Dim » Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #62 -: Декември 17, 2010, 15:04:56 »

A, Горението са страхотни печки, между другото.
Активен
PPP
Newbie
*

« Отговор #63 -: Декември 17, 2010, 15:40:11 »

да и аз съм чувала само добри отзиви за печки Горение и на пролет най-вероятно такава ще си вземем, само че не съм виждала Горение за вграждане, но със сигурност има.
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 2900

« Отговор #64 -: Декември 19, 2010, 10:36:32 »

нашата е горение за вграждане ;) аз доволна ;) сега и плот сигурно ще си взема пак Горение..
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 14834

bizzetka

« Отговор #65 -: Декември 19, 2010, 12:55:50 »

Ее, Галче, значи Меглиото може да е Мелио, ама Миелето не е Миле, така ли Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #66 -: Декември 19, 2010, 14:05:12 »

Душа, в Меглиото има г, което не се чете, затова става Мелио, за което знам със сигурност. В Миеле-то г няма, не виждам на каква база е сравнението... Не съм и питала, де, може и Миле да е правилно. Катето да каже, тя е с италианския Smile
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 12975

A believer

« Отговор #67 -: Декември 19, 2010, 14:19:40 »

Miele е немско, затова се чете "Миле" Stuart
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #68 -: Декември 19, 2010, 18:13:23 »

Lol Е, това обяснява всичко, наистина, няма нищо общо с италианското Мелио.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #69 -: Декември 19, 2010, 18:20:34 »

Не бе, не че има,  просто се пошегувах, че не се произнася Миеле, невърмайнд.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #70 -: Декември 19, 2010, 19:17:52 »

А, зацепих, отпосле, ама на. Никога не съм го чувала произнесено, в интерес на истината, четох по форуми като си купувах пералня. Даже не знаех, че е немска, сериозно мислех, че е италианска.

А какъв ужас беше като купувах пералнята... егати, колко много неща били важни в една пералня, направо имах тридневни душевни терзания. С две ръце хваля Горенйето (което може и да е Гаренйе, ама нейсе, да не издребнявам).
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

bizzetka

« Отговор #71 -: Декември 20, 2010, 09:39:16 »

От Краси знам, че преди и Сименс са произвеждали перални Миле (били са един завод или нещо такова). Т.е. същото качество, на не толкова висока цена. Ама не знам дали и сега е така. Иначе той е влюбен в някои определени електроуреди, но аз не мога да преглътна в момента такъв лукс. Любимата му миялна на Сименс, сме я заменили с подобен модел АЕГ и сме доволни, макар да има някои доста дразнещи неща (свързани с дисплея, нищо кой знае какво, а и се свиква).
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #72 -: Декември 20, 2010, 13:09:30 »

И АЕГ ужасно много ги хвалеха из форумите, така че компромисът си е на място според мен.
Активен

Velina
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #73 -: Декември 21, 2010, 12:49:48 »

Повечето ми уреди са на Бош и Електролукс. Уърпуул също не са лоши, мои приятелки имат от тях и са доволни.
Активен

during Christmas miracles happens...
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2304

« Отговор #74 -: Декември 29, 2010, 14:57:52 »

Един път и аз да попитам - сокоизстисквачка за чист сок ми трябва - не за пюрета.
Предложения?
Активен

В тази тема работата стана умерена вменяемост и скромна адекватност
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: