star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star 4estitooooooo
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 4estitooooooo  (Прочетена 19241 пъти)
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« -: Септември 09, 2006, 23:19:48 »

Rolling Eyes  4udeh se dylgo vreme kakvo stava s foruma,dopkato nqkoi ne me svetna za noviq Smile Poneje nqma nova tema re6ih da napi6a AZ purvata Smile E, da vi e 4estit foruma Smile Cunkam vi vsi4kite i pi6ete,6toto ina4e iztupqvam ot skuka!!!
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #1 -: Септември 10, 2006, 01:40:20 »

Ето ме и мене и пишете на кирилица котенца. Дано всички се съберем пак или поне колкото може повече.
Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
Emerald
Newbie
*
Публикации: 30

« Отговор #2 -: Септември 10, 2006, 01:43:11 »

Welcome Smile
Активен
6u6inka
Newbie
*

« Отговор #3 -: Септември 10, 2006, 01:44:36 »

На тия глупаци, които бяха създали форума ни, им писах, както сигурно всеки от вас, но нали се сещате, че никой не отговори.
Активен

Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #4 -: Септември 10, 2006, 01:45:05 »

Пиленцата ми те:) И аз съм тукааа!Да ви е честит форума и от мен!Мисля,че сега вече знам колко много означавате за мен,след като за малко не ви затрих:))
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #5 -: Септември 10, 2006, 01:46:08 »

Аз не съм, щото не се сетих мейла.

Между другото бутам малко по дизайна, ако нещо не се покаже, да знаете, че до секунди ще се оправи. Ама това това момиченце нещо не мога да реша колко голямо го искам Smile
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8333

« Отговор #6 -: Септември 10, 2006, 01:51:48 »

?????? ?????? ????, ?? ????? ????? ?? ???????? ????????? ???????????  Rolling Eyes
 Exclamation ?? ????? ?? ???? ? ???? ????? ? ??????????? ?? ???  Exclamation  MrGreen
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #7 -: Септември 10, 2006, 01:57:43 »

?????? ??? ???, ???????????? ?? ??? - ??? ????????? ???...
??????????? ?? ? ????? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ????????? Cheesygrin

????? ????? ?? ???????? "???????????" ??????? ????, ?? ?? ????????? ???? ??????? ????? ? ?????? ???? ????? ???? ?? ???? ?? ???????? ???????? ????? ?? ???? ?? ?? ????, ? ??? ??-????? ???? ???????, ????? ?? ????? ????????? ???????????.
Активен

Emerald
Newbie
*

« Отговор #8 -: Септември 10, 2006, 02:07:57 »

?? ????? ?????, ?? ??????, ?? ????? ?? ???? ? ???? ????? ? ??????????? ?? ??? ??????? ??????????? ?? ? ????? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ?????????  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin  Cheesygrin
Активен
6u6inka
Newbie
*

« Отговор #9 -: Септември 10, 2006, 02:12:23 »

Dita,  ?????? ?????? ????, ?? ????? ????? ?? ???????? ????????? ??????????? (???? ???? ?????) ????? ?????? ? ??????? ?????? ????. ???? ???????, ????? ?? ?? ????????? ?? ???? ????? (????? ???? ?????????) ?? ? ????? ???????. ????????? ?? ???? ?? ????? Oops
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #10 -: Септември 10, 2006, 02:18:15 »

Oops
?????? ?????? ????, ?? ????? ????? ?? ??????? ?? ???? ?? ????? ????. ??? ?? ????? ???? ???????? ?? ?. ??? ????? ?? ?? ???????? ? ???????? ??????? ????? ??????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?? ? ??????? ????, ?? ?? ????????? ???? ??????? ????? ? ?????? ???? ????? ???? ?? ???? ?? ???????? ???????? ????? ?? ???? ?? ?? ????, ? ??? ? Oops
Активен

6u6inka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Септември 10, 2006, 02:19:57 »

?? ??? ??????? ??????????? ?? ? ????? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ?????????Smile
Активен

aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #12 -: Септември 10, 2006, 02:29:30 »

???? ????? ???? ?? ???? ?? ???????? ???????? ????? ?? ???? ?? ?? ????, ? ??? ??-????? ???? ???????, ????? ?? ????? ????????? ???????????.
?? ?????
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
6u6inka
Newbie
*

« Отговор #13 -: Септември 10, 2006, 02:30:38 »

?????, ???? ????? ?? ???? ? ???? ????? ? ??????????? Smile
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #14 -: Септември 10, 2006, 02:39:27 »

?? ? ????? ???????. ????????? ?? ???? ?? ???? ???????????? ?? ?????????????? ?? ?????? ??? ???, ???????????? ?? ??? - ??? ????????? ???...
? ???????? ?? ?? ? ??????? ????, ?? ?? ????????? ???? ??????? ????? ? ?????? ???? ????? ???? ?? ???? ?? ???????? ???????? ????? ?? ???? ?? ?? ????, ? ??? ??-????? ???? ???????, ????? ?? ????? ????????? ???????????.
????? ?? ??? ??????? ??????????? ?? ? ????? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ?????????
Активен
Emerald
Newbie
*

« Отговор #15 -: Септември 10, 2006, 02:43:18 »

???????? ??????? ????? ??????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?? ? ??????? ???? [_img_ ] link [_ /_ img_],  ???? ??? ??????????????
Активен
aaa
Newbie
*

« Отговор #16 -: Септември 10, 2006, 02:44:44 »

??????? ?? ??? - ??? ????????? ???..." ?? ??????? ?? ???? ?? ????? ????. ??? ?? ????? ???? ???????? ?? ?. Smile ??? ????? ?? ?? ???????? ? ???????? ??????? ????? ??????? ?????? ?? ?????? ?? ?? ???????? ?? ?? ? ??????? ????, ??-?? Smile Smile
Активен

6u6inka
Newbie
*

« Отговор #17 -: Септември 10, 2006, 02:44:52 »

?? ????? ?????, ?? ??????, ?? ????? ?? ???? ? ???? ????? ? ?????? ??? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ?????????
Активен

aaa
Newbie
*

« Отговор #18 -: Септември 10, 2006, 02:48:31 »

Lol "???????????" ?? ??? ??????? ??????????? ?? ? ????? ??? ?????? ? ?? ????? ????? ?? ?? ???????? ? ????????? .... Shocked
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #19 -: Септември 10, 2006, 12:28:12 »

Аз нещо не мога да си сложа аватар :( Не знам къде е проблема. като се опитвам да си сложа и ми се изписва - "Адреса, който сте въведи не е валиден" и не мога да разбера какво е това. Ако някой има някаква идея да казва. А иначе пак ще се опитам ;)
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #20 -: Септември 10, 2006, 12:43:06 »

В полето трябва да напишеш само линка, без img-то отпред и разни други неща в квадратни скобички. Само това се сещам като възможен проблем.

Между другото, като се логнете отбелязва ли ви новите теми?
Активен

Dita
Newbie
*

Sakura

« Отговор #21 -: Септември 10, 2006, 12:45:12 »

На мен ми ги отбелязва. Сиренцето се зачервило. Lol Засега нямам никакви проблеми.
Хриска, много ти благодаря за усилията. Да знаеш, че ще върнеш много усмивки. Cheesygrin
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #22 -: Септември 10, 2006, 13:09:16 »

Здравейте мацки и аз като всички вас многоооооо се радвам че отново се събираме тук.
ГОЛЯМИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ХРИСИ
Aз имам доста имейли и сега се захващам да разпращам още писма Cheesygrin
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13243

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #23 -: Септември 10, 2006, 13:15:48 »

Ех, Хриска, без теб щяхме да умреме от скука! Да знаеш, много съм ти задължена! За мен, ти направи ЧУДО  Tongue
Активен

6u6inka
Newbie
*

« Отговор #24 -: Септември 10, 2006, 13:29:01 »

Да, наистина Хриската заслужава много благодарности Smile Цунки:)
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: