star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Моля за съвет за грим
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля за съвет за грим  (Прочетена 1073 пъти)
pepsinka
Newbie
*
Публикации: 14

« -: Юли 30, 2007, 13:08:56 »

Здравейте момичета,след 3 седмици се омъжвам,но имам проблем с грима.Аз почти не се гримирам и представа си нямам какви гримове да избера за сватбата-сухи или мазни?Ходих при една гримьорка и честно казано,аз по добре ще се гримирам.Букета и изобщо темата на сватбата е светло оранжево и бяло.Грима ще го наглася,обаче какво червило да избера в случая?Аз съм със светла кожа и с руси кичури,трябва да се съобразя и с това.Моля ви дайте ми съвети,защото се притеснявам вече.Незнам какво да купя за да е всичко в тон,а предлагането е толкова голямо....
Активен
Sahne
Newbie
*
Публикации: 6741

« Отговор #1 -: Юли 30, 2007, 13:17:45 »

Цитат на: "pepsinka"
Здравейте момичета,след 3 седмици се омъжвам,но имам проблем с грима.Аз почти не се гримирам и представа си нямам какви гримове да избера за сватбата-сухи или мазни?Ходих при една гримьорка и честно казано,аз по добре ще се гримирам.Букета и изобщо темата на сватбата е светло оранжево и бяло.Грима ще го наглася,обаче какво червило да избера в случая?Аз съм със светла кожа и с руси кичури,трябва да се съобразя и с това.Моля ви дайте ми съвети,защото се притеснявам вече.Незнам какво да купя за да е всичко в тон,а предлагането е толкова голямо....
би трябвало да отидеш при добър гримьор и той да прецени с какъв цвят трябва да си.По принцип за сватби трябва лек грим , но изпипан , според мен недей се прави сама  Lol  Намери си добър гримьор и отивай на проби ;)
Активен

Don’t feed the forum trolls
blonde
Moderator
Newbie
*
Публикации: 5502

« Отговор #2 -: Юли 30, 2007, 13:17:47 »

Дай снимчица като за начало. Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #3 -: Юли 30, 2007, 14:45:34 »

Аз също ти препоръчвам услугите на опитен гримъор поради следните причини :

1) Поради важността на събитието грима ти трябва да е направен с качествени и дълготрайни продукти, които да не се размазват или избледняват бързо. Повечето такива са сравнително скъпи и според мен е по- изгодно да дадеш пари на гримъор, който разполага с такива гримове, отколкото да си ги купуваш всичките.

2) Според мен за сватбата ти е хубаво някой да има хубав и различен поглед за лицето ти - т.е. грима ти да е различен от обикновено. Някой 'страничен наблюдател' като гримъора би могъл да направи това, по-добре от теб, просто, защото ти си свикнала на своето лице и гримираш с един стил, най-вероятно.

3) Просто намери по-добър гримъор, от този, при който си ходила Wink

4) Ако все пак решиш ,че искаш сама да го направиш трябва да се съобразиш с това дали сватбата е дневна или вечерна, с цвета на кожата си , косата си и т.н.
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #4 -: Юли 30, 2007, 15:45:16 »

Само не си слагай оранжево червило  Lol

Избягвай тежка очна линия или наслояване на пудра или фдт. Най-добре на гримьор и задължително с проба.
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: