star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Сергийка :)
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сергийка :)  (Прочетена 8436 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7071

« Отговор #25 -: Юли 31, 2007, 21:37:04 »

уф, сега се сещам за едни човали с обувки на майка ми от преди 30 години (на тавана на село седяха) .... Като бях на 15 си умирах да се навирам в тях и да крача по плочките на двора. Обаче след година вече не ми ставаха, защото тя е дребосък и носи 37 номер .... Помня, че всички бяха на много висок ток ...
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #26 -: Юли 31, 2007, 22:43:09 »

Цитат на: "HappyHeart"
Блоу, аз не съм от братята, ама да те питам дали имаш някакви етажерки/библиотека или шкаф, в който могат да се набутат стари книги Lol

Нямаш грижи,сестро. Lol Имам едно като секцийка,в което в момента са ми книгите. В синьо и жълто е. Ще ти го снимам и утре го пращам на лична. Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
lioness
Newbie
*
Публикации: 8515

« Отговор #27 -: Юли 31, 2007, 23:23:02 »

Ох, Ели, от къде я спомена тази кутия със спомените  Lol
Тази кутия е ръчна изработка от моя приятелка. В нея съхранявам почти всички любовни обяснения, които съм получавала. Сега ги поразгледах и направо се върнах в ранния пубертет  Lol Кутията е буквално наблъскана с малки парченца хартия с ценни слова  Lol  Щях да снимам някое-друго листче, но честно да ви кажа ме е срам, пък и много грозно са писали младежите, та едва разчитам  Lol

Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
aaa
Newbie
*
Публикации: 973

« Отговор #28 -: Юли 31, 2007, 23:26:31 »

Лиони, имаш като моята клавиатура Big grin А кутията е много готина  Wink
Активен

Веднъж Малечко-Палечко станал кръводарител. Каква глупава и нелепа смърт...!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #29 -: Август 01, 2007, 09:59:05 »

Като казахте кутия и аз имам такава Smile Пазя си мили гимназиални неща там и направо умирам от кеф да видя как са се променили нещата от тогава.
А понеже в училище се бях запалила по гледанки и всякакви гадателства, си пазя и тефтера с такива простотийки, там имам и текстове на Металика, спомени, писани от приятелите ми, всякакви мили нещица и от време на време го вадя и приятелите ми се попикават от смях просто Smile
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2195

« Отговор #30 -: Август 01, 2007, 10:15:21 »

А сега текстове на Хулио Иглесиас имаш ли?
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #31 -: Август 01, 2007, 10:20:05 »

Ужасен си Cheesygrin

Даже в тефтера си имах ...табу...как се казваше, дето ти показва как се свири на китара Cheesygrin Та, бях се научила да свиря началото на Enter Sandman Cheesygrin
Ехх, хубави времена бяха
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2195

« Отговор #32 -: Август 01, 2007, 10:39:24 »

Табулатури.
Активен
amber4e
Newbie
*
Публикации: 490

the sea inside...

« Отговор #33 -: Август 01, 2007, 23:49:21 »

Аз освен любовните писма, си пазя и всички стари лексикони и направо се попикавам от смях като ги чета. Имам и разни стари касети, където сме си правили радио-шоу с приятелките ми от детство, както и сме измисляли историйки за еротичен телефон, много са смешни. А с една приятелка се правехме на конкуриращи се поп-фолк диви и си пращахме писма с уж изрезки от вестници показващи колко сме успели (всъщност ги рисувахме сами). Други такива луди като нас няма Smile
Активен

prosto-az_f
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #34 -: Април 13, 2008, 12:48:08 »

Аз пък много обичам да изхвърлям разни неща Big grinНемога да търпя нещо което не служи на никой да стой в къщи Stuartмайка ми и баща ми хич не обичат да хвърлят, само в краен случай го правят с големи мъкии  Lol Ако има някакъв спор и недават да хвърля нещо.. го хвърлям следващия ден като ги няма.. и те квито са шматки хич не забелязват или ако забележат викат малко и им минава. Та така в къщи е подредено и просторно  Stuart Smile
Активен
Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #35 -: Април 16, 2008, 19:06:53 »

Болна тема ми е това. Всеки път като се местим, всичко пристига в кашони. В момента в мазето имаме около 100 кутии от които поне половината са пълни с боклуци. Все си казваме с мъжът ми "този уикенд ще ги отворим всичките и ще изхвърлим каквото не ни трябва". Но уикенда винаги идва и си отива, а кашоните си стоят. Като дойдохме в Белгия отворихме малка част от тях и какви ли глупости не открихме - от военната униформа на баща му (носена преди десетки години) до старата и изгнила посуда, завещана от прабаба му... лошото е, че хем тия неща са за изхвърляне, хем мъжът ми не иска да се раздели с тях, заради сантименталната им стойност. Аз обаче съм голяма чистница-всичко изхвърлям без проблем. Например от детските и юношеските ми години само няколко дневника си пазя (добре, че са на български, та само аз си ги разбирам Cheesygrin) и една мини снимка на първото ми гадже.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Април 17, 2008, 10:28:12 »

А Ели, защо мъкнете всичко това? Защо не си оставите старите сантиментални неща в Щатите в къщата на техните, или у вас - да си стоят там, а вие кат обикаляте света да си носите само нещата, които ползвате.
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2332

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #37 -: Април 17, 2008, 20:31:55 »

И у нас е големия бардак,  Blink което по принцип много ме вбесява и не мога да се споразумея с майка ми... От време на време правя чистка в нейно осъствие след което тя едновременно полудява за някои изхвърлени неща и едновременно се радва че е чистичко и подредено. Моите дрехи са събрани в едно не голямо отделение от гардероба, всичките ми останали джаджи се помещават в собственоръчно направено от дядо ми бюро за започването на първи клас... въпросното бюро вече ми е леко ниско за да се ползва по предназначение и освен за шкаф за друго не става, но има огромна сантиментална стойност и когато се установя някъде да живея за постоянно неминуемо смятам да си го взема. В момента временно съм в  безкранйно малка натрапчиво бяла и чиста стаичка, в която освен най-необходимото друго няма. На моменти ми е некомфортно и неуютно, сякаш съм в болница... Rolling Eyes
За сметка на това умирам от кеф като съм на гости на новото ми гадже, където има какви ли не старинни джунджурии, които за него са голяма скъпоценност. Обожавам и пожълтелите графични рисунки окачени по стените изровени от кой знае какъв скрин, както и плакатите за разни важни за него събития (дори да са били преди години  Lol). Библиотеката му е нарастнала с един рафт за последната година, стария му компютър прашасва в ъгъла... и като го гледам такъв неизползваем ми става тъжно защото се сещам колко често миналото лято този компютър ми беше оправдание да му отида на гости  Lol
Не мога да не споделя как беше направена завеса на една от етажерките в килера - парче плат с "подгъв" който не е зашит с конец а е залепен с изолирбанд и дупки за закачване на завеската пробити с перфоратор  Lol Lol Така и не получих отговор на въпроса как ще се пере въпросната завеска  Cheesygrin Cheesygrin И в цялото това помещение, въпреки огромния брой потребни и не чак толкова вещи, царува една много нетипична за моите навици подредба, създаваща завладяващо уютна атмосфера, която мр кара да се чувствам сякаш съм си у дома, но в друг век... Wink
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #38 -: Април 18, 2008, 14:16:29 »

Боже Господи, Бизар, как така родителите на мъжът ми ще направят такава жертва заради нас? Blink Мъжът ми има една разглобена спалня в мазето на брат му (което е около 150 кв.м., и е полу-празно), заема точно 2 метра в ширина и 20 см. в дълбочина, и откак се помня не е спрял да ни подканва да си я вземем. Кво да ти обяснявам, просто. Имахме толкова хубави мебели, някои от които се скапаха тотално от постоянното висене по разни складове, ама какво да се прави. Ако чакам помощ от родителите на мъжа ми за каквото и да е ще си умра с чакането.
Активен

mariiche_17
Newbie
*
Публикации: 279

Ju$† uN!qU€ -_-_- $€n$a†!°n <<< $o $w€€t

« Отговор #39 -: Април 19, 2008, 12:29:44 »

И аз си пазя един лексикон и един мисленик абе много работи си пазя ама по 1 брой от всяко защото майка ми ме принуди да разчистя всичко ненужно или тя щяла да го разчисти хахах .. а и тя е луда на тема чистота подредено без излишни неща луда работа .. много е изнервящо понякога ..
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: