star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Защо?
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо?  (Прочетена 8701 пъти)
belladonna™
Newbie
*
Публикации: 3160

« Отговор #25 -: Октомври 11, 2006, 10:31:21 »

Знам какво е. Миналата година кучето ми умря и то по болезнен начин. А си бях с него още от дете. Гадно ми е и до сега. Единственото, което мога да те посъветвам е:нареви се едно хубаво, до преумора. И някой ден, след няколко месеца, си вземи друго куче. Знам, че на повечето хора това им звучи като изневяра. Но истината е, че ще помогнеш на някое кученце и ще ти запълни поне част от празнината.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6343

« Отговор #26 -: Октомври 11, 2006, 10:43:51 »

Миличка, много съжалявам за кученцето ти. Като ви видях заедно на снимката се разплаках. Мога само да предполагам как се чувстваш. Изживей болката си и продължи на теб. Знам, че сега за теб тя е единствена и незаменима, но след време ще свикнеш.

Поплчи си...ще ти олекне...

Никога не съм имала домашен любимец, защото с майка лекар и хиляди алергии....ясно е нали? Винаги обаче съм искала, особено след като станах по-голяма, защото разбирам, че кучо или котио са като твое братче и въпреки че не могат да говорят с глас с теб...те разбират и ти помагат....

Смъртта е нещо, което и аз не мога да приема. Загубихме близък човек прди 3 месеца, а аз още не вярвам, че не е сред нас...

Бъди силна, защото знам, че си такава!
Активен

Моето име е Любов.
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #27 -: Октомври 11, 2006, 10:48:25 »

оххх че гадно :(
и аз не знам какво да ти кажа, защото досега са ми умирали само малки животинки, като рибки, хамстерче, който не могат да се сравняват с куче и котка. просто не мога да си представя каква болка изпитваш в момента, аз само при мисълта че може някой ден да остана без моя чочко и ми става лошо  Cry
съвета ми е да бъдеш силна.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15860

« Отговор #28 -: Октомври 11, 2006, 13:04:54 »

Ето Перличке - Нерон ти подава лапа и ти праща една голяма близка! Razz
Такива сте красавци със Сири... Cry Но...в живота е така и смъртта е част от него...С теб съм, Нерон също, бъди силна!!! Exclamation
Активен

Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #29 -: Октомври 11, 2006, 13:09:33 »

леле, Феичка ама този кучо е такова мече мило..... Kiss  Kiss  Kiss
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #30 -: Октомври 11, 2006, 13:11:19 »

Жени, не искам да офф-топикирам темата на Пърли, защото е много значима за мен, но ако искаш да си говорим за пакостника и колко е сладък - заповядай в темата Моят нов домашен любимец или Голдън ретривър!
Активен

Mermaid
Newbie
*
Публикации: 5935

« Отговор #31 -: Октомври 11, 2006, 13:29:58 »

Благодаря нa всички ви, имам нужда да споделям с възможно повече хора. Сякаш ми помага съпричастността, която имате. Не мога да го трупам иначе ще експлодирам. Всичко съвпадна с това, че съм болна и съм си вкъщи и работя от тук. Иначе в офиса не знам как щях да стоя и да се сдържам да не заплача за моята Сирина.

Фейче, благодаря.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #32 -: Октомври 11, 2006, 13:33:35 »

Направо чувствам болката ти и място немога да си намеря, че няма как да я утеша...
Честно да ти кажа - благодарение на теб осъзнавам реално какво имам!
Активен

Mermaid
Newbie
*

« Отговор #33 -: Октомври 11, 2006, 13:55:03 »

Много ти е красиво кученцето, грижи се добре за него. То ще ти се отблагодарява ежедневно.

Аз тук гушкам котката, но тя е една опака и нещо не ме утешава много...
Активен

Жени
Newbie
*
Публикации: 395

« Отговор #34 -: Октомври 11, 2006, 14:22:25 »

Пърли, невъзможно е да се измисли утеха, след като е минало толкова малко време от кошмара, който изживяваш и настръхвам дори от мисълта, че си у вас и цялата тая тишина в апартамента.....дори след като някой позвъни на врата или по телефон, и чуваш само ехото от звъненето  :(  Cry Обикновено на някои хора им действа добре, ако разказват подробно за всичко онова, което изживяват - просто за да видят какво ще изплува от съзнанието им, да го преосмислят и....приемат! Ако ти си от този тип хора - тук е мястото, където можеш да говориш за нея и за всичко, което е свило душата ти на топка в момента....
Активен
Mi6enceto
Newbie
*
Публикации: 111

« Отговор #35 -: Октомври 11, 2006, 15:24:35 »

Пърли, съжалявам много за кученцето ти Cry
Знам,че много си го обичкаш ,защото аз имам кученце-болонка и знам какво ти е ,но бъди силна и не се отчайвай,мила.
Активен

url=http://line.world-of-love.ru][/url]
Обичкайте се
Tess
Newbie
*
Публикации: 1365

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #36 -: Октомври 11, 2006, 16:25:57 »

Включвам се днес, защото вчера не сънм видяла темата, за което искрено се извинявам! Докато четях сълзите ми течаха по лицето.... Наскоро загубих две прекрасни същшества! Котарак и котка :( Котаракът дори издъхна в ръцете ми :( Беше прекалено мъчително :( Мила,разбирам те напълно! Особено за куче, котките да не ми се сърдят, де :( С теб съм! да знаеш,че мъката ще поутихне, но си поплачи хубаво, помага макар и мъничко :(
Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #37 -: Октомври 12, 2006, 10:06:06 »

Включвам се със закъснение, защото нямах време за форумите няколко дни- само влизах и излизах...
Пърли, наистина съжалявам...На мен щеше да ми се пръсне сърцето като умря кученцето ми...И до ден днешен не обичам да говоря и да си спомням за това...За мен той е жив в спомените ми - все 1, че просто е отишъл на дълга разходка....
Няма друго куче, което може да го замести...Има просто други кучета, на които можем да дадем любов и дом....Всяко от тях обаче си е само за себе си - но на мен сърце не ми дава пак да започвам отначало :(
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #38 -: Октомври 12, 2006, 17:40:12 »

Мила Танче, изкренно ти съчувствам, защото знам какво е да изгубиш любимо животинче станало част от ежедневието ти и от теб  Cry  Cry  Cry Имах седем годишен котарак, който умря изневиделица, ей така съвсем без да очакваме, а уж си беше много добре Cry . Ужас, ужас... болката е голяма, знам. С теб съм макар и със закъснение... поради лични проблеми  Cry Гушкам те
Активен
Mermaid
Newbie
*

« Отговор #39 -: Октомври 13, 2006, 23:48:44 »

Ето и последният ми пост, за моята Сирина. Защото тя е жива в сърцата ни.

Благодаря на всички, които проявиха съпричастност, всеки един пост и вашата подкрепа означават много за мен.

Дита, моля те да заключиш темата
, защото дори и без моята муцунка, все пак животът продължава.

Sirina

in loving memory...

...R.I.P.
Активен

Stilno_f
Newbie
*
Публикации: 3531

« Отговор #40 -: Октомври 14, 2006, 13:19:11 »

Пърли извинявай,че пиша но и на мен ми стана много мъчно Cry толкова сладко куче Cry  Cry  Cry
Активен

img]http://img233.imageshack.us/img233/7523/adrianalimasmallphoto00rv5.jpg[/img]
[size=18]PASS:[/size][size=18]I`M NOT ALONE[/size]
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8888

« Отговор #41 -: Октомври 14, 2006, 13:55:26 »

Чак сега видях темата..Кучето е толкова сладко..Любимата ми порода...Представям си какво ти е :( Или май даже не си го представям..:( Съжалявам миличка...Не знам какво да кажа просто :( Гадно ми стана определено...уфффф
Активен

Dita
Newbie
*
Публикации: 3660

Sakura

« Отговор #42 -: Октомври 14, 2006, 16:36:35 »

Цитат
Pearly:
Дита, явно не си видяла темата "Защо?". Моля те да я заключиш. Нещо като акт за заключване на мъката ми искам да стане.Символично, но за мен има смисъл.

Мисля че това е достатъчно като причина за първото ми и единствено "модераторстване" тук. Надявам се никой да не се сърди.
Не става дума за модериране, а за човечност. Kiss
Изживяхме го заедно с Пърлинка. Нека заедно затворим тази мъчна страница.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: