star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star за форума -тук
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: за форума -тук  (Прочетена 3950 пъти)
soni
Гост
« -: Октомври 08, 2006, 23:19:33 »

Така . Реших да я напиша тук тази тема че да може да има редакция .Че забелзах че във раздел "за форума" няма такава.
Аз лично , както се е и забелязало и в някои от темите свързани с форума, напоследък супер се дразня от тва - "няма редакция - има редакция" ,"няма триене,има триене". От това че Хриси в началото обясняваше как никак не  й се иска да е модератор и да изпълнява каквито и да е подобни функции тука , но ето че тя го прави.
Доста от вас си мълчат за това , както и за още доста неща свързани с форума и теми , които си залужават да се коментират , защото засягат всички тука...
Целта на този нов форум май беше да замести стария , а тук заради някакви си модераторски истории почнаха тъпите скандалчета.
Е извинявам се ама естествено че ще искам да си изтрия темата , щом тя може да ми навреди,въпроса е да си помагаме в личен план , а това , което остане като архив е раздела - любов , секс и контрацепция! - мисля че това е важното , а не някой да ми прочете личния проблем , който заради махнатата редакция не мога да изтрия.
Хриси ти ако си била или си модератор , администратор на форум , каквито и впечатления да имаш от други форуми , не разбра ли че тоя форум не е като ддругите.Различен е още от предишния розовия форум и в тва му беше чара .Поне за мен , а съм сигурна и че за още хора  , които си мълчат и не изказват мнение.Само защото случайно да не се заяде някой с него... (има и такива да и са ми го казвали по кюто,те си знаят кои са) ...
та някой в другия раздел предложи всеки да дава мнение и дали е съгласен или не за някаква промяна или нещата които се случват във форума..
Е няма да е лошо наистина да е така... Ако трябва ще пускаме гласуване , но аз съм за триене на теми и за редактиране на мнения .Казах вече защо.
Дори си помислих одеве че всички тия тъпотии и караници , които тръгнаха от темата на дита някак си ме отблъскват от форума.А той си е хубав, хората са хубави..
Е аз лично се надявам тия неща да спрат и вече всички да решаваме общо за форума - какво да има и какво не.
Но аз лично ако нещата продължават така ще спра да влизам .
Сега на това ми изказване не искам коментари от сорта на - кво като спреш или тем подобни,щото тва си е мое мнение.Не плаша никой , щото знам че има и такива хора , които ще си го помислят хаха дори знам и имената .Та да се застраховам Big grin
Вашите мнения ?!
Активен
bbz
Newbie
*
Публикации: 490

« Отговор #1 -: Октомври 08, 2006, 23:36:27 »

Цитат на: "sonianajack"

Е извинявам се ама естествено че ще искам да си изтрия темата , щом тя може да ми навреди,въпроса е да си помагаме в личен план , а това , което остане като архив е раздела - любов , секс и контрацепция! - мисля че това е важното , а не някой да ми прочете личния проблем , който заради махнатата редакция не мога да изтрия.

Дори си помислих одеве че всички тия тъпотии и караници , които тръгнаха от темата на дита някак си ме отблъскват от форума.А той си е хубав, хората са хубави..

подкрепям
Активен

img]http://tickers.baby-gaga.com/t/eleelesbk20050728_0_Us+is.png[/img]
Ena``
Newbie
*
Публикации: 89

« Отговор #2 -: Октомври 09, 2006, 00:19:57 »

В другата тема, много ясно си го казала, че не трябва да се взима форумът прекалено насериозно.
В стария, малко преди да го "закрият", условно за мен това стана, имаше една тема, където открито се дискутираше въпросът за правила, ред и т.н., които да бъдат въдворявани. Както и там казах, хубавото е, че тъкмо тези неща стават от само себе си.
Лично според мен, трябва да има опция за редактиране на мнения, поне аз, подвизавайки се из различните форумни пространства винаги я ползвам за редактиране на правиписни грешки. Не искам заради невнимание мнението ми да стои неграмотно.
Права си в случая, че не искаш някой да прочете за проблема ти и той да стане още по-голям, но съгласи се, че ни в клин, ни в ръкав (за теб е логично, но за другите - не ) да махнеш началото на една тема.
все пак, според мен, по този начин се обезмисля цялото писане на другите.
темите в раздел "секс и..." също съдържат лични проблеми и преживявания, бтв...
а това дали някой има по-големи права или не, не бива да е проблем, защото съм сигурна, че нито една от дамите тук не би искала да злоупотреби с тях и да ощети някого..
пък и има още една гледна точка, ако не искаш проблемът ти да бъде видян, просто го остави за лично ползване, все пак всеки, пишейки нещо подобно в интернет, го прави с ясното съзнание, че хората ще го видят...пък, вече кой и защо си е за негова сметка...
иии, след тези отклонения да обобщя - трябва да можем да редактираме мненията си.
а вече дали ще съсипваме цели теми оправдано или не, си е въпрос на лична преценка и лично уважение към съфорумното съсловие.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #3 -: Октомври 09, 2006, 07:40:44 »

Оф, ще кажеш, че ще изграждаме някакво тайно общество за оцеляване след атомна война. Сега свикваме съвета да решим кой ще прави секс и кой ще оправя леглата.

Нали това му било хубаво на стария форум - всеки да си прави, каквото си иска ...Какво толкова сте я сдъвкали Хриси не мога да разбера. Ами и аз да си отделям от недостатъчното време, за да хвърлям по едно око на форум, за който трябва да се грижа и като вляза, някой ми казва кого да изтрия и кого да махна ..еми остава и да не ми кипне и този някой, ако толкова му се модераторства - еми ето му и правата. Не защитавам Хриси, но тя пък си реагира по най-нормалния начин. Тя сама каза, че не иска да е модератор, затова, щом някой друг има претенции - отстъпи му ги на него, какъв е проблемът ?

И Соня, прави разлика между модератор и администратор ...модератор е човекът, който води тонът на разговорите в даден форум, поставя цензура и редактира мнения ...а аз не се сещам някой (освен задкулисно) да го е правил това.
Хриси е администратор, т.е. чисто технически се занимава с форума. И освен това каза, че това за редактирането на мненията е случайно и го върна обратно ...

И изобщо за какъв чеп я пусна тая тема така и не разбрах ...долу горе на всичките ти точки поотговорих и то само, защото съм чела мненията на Хриси/Емералд ...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #4 -: Октомври 09, 2006, 07:48:16 »

Искам и една вметка за въпросното триене да направя ...А тя е, че ти си единствения човек с подобна претенция тук.
Дали е глупаво или не, всеки вече си направи извода. Аз дори веднъж не успях да ти отговоря на проблема, само защото си беше изтрила мнението и ми стана доста тъпо, честно казано. Остана да ни събереш по 5 лв и да дръпнеш завесата, както и да е...

Идеята ми е, Соня, като те е страх от мечки, по-добре не влизай в гората. Повече от обидно е някой да ти е поискал помощта, но със срок ..- след 3 дена изтривам, повече коментари не се приемат.
Освен това вече наистина има редакция, така, че наистина можеш да правиш каквото си искаш, включително да си играеш с отзивчивостта на хората Wink
Активен

Tolkova_Sladi4ka
Newbie
*
Публикации: 646

lof Ico

« Отговор #5 -: Октомври 09, 2006, 10:26:22 »

Е немога да разбера... защо пишете нещо после го триете. Да не би да гоните някакъв рекорд за мнения ли...

Като не искате никой да го вижда ами за к'во по дяволите въобше го пишете  Confused  Confused

И все пак не е редно така, защото на някой казаното от вас може да му послужи за съвет и вие ако го изтриете ... какво става тогава.. но всеки решава сам за себе си ... аз просто си казвам моето мнение и не желая да го налагам Exclamation
Активен

I want to spend my lifetime loving you,Ico!
soni
Гост
« Отговор #6 -: Октомври 09, 2006, 11:34:00 »

е айде сега не съм само аз човека ,който има претенции към триене.
А щом съм сметнала да изтрия темата си , значи има защо.Пък чак се съмнявам да е имало обидени , айде са  Big grin  Тва е все едно като когато котанка си качи снимките и ги махна , същото е и с мойто мнение.Става въпрос за самоличността...
Ако някой толкова имаше претенции че съм изтрила тема или мнение пък да го каже на място в самата тема , за да му обясня какви са ми мотивите.Но се съмнявам че на някой толкова му е пукало.
Цитат
включително да си играеш с отзивчивостта на хората
като кажеш едно благодаря на хората , мисля че е досттаъчно.И също мисля че като кажа защо съм изтрила , те също ще го разберат.А не сега Хриси да ми излиза с тва.
И да казах че чара на стария форум беше  в това всеки да си прави каквото иска , е на тоя форум му липсва тоя чар   , поне за мене.
Цитат

Оф, ще кажеш, че ще изграждаме някакво тайно общество за оцеляване след атомна война. Сега свикваме съвета да решим кой ще прави секс и кой ще оправя леглата.

това пък да иронизираш беше напълно излишно.
Цитат
Хриси е администратор, т.е. чисто технически се занимава с форума. И освен това каза, че това за редактирането на мненията е случайно и го върна обратно ...
е в единия раздел не го е върнала.

Цитат
И изобщо за какъв чеп я пусна тая тема така и не разбрах ...долу горе на всичките ти точки поотговорих

сама си си отговорила  Smile

Значи може би аз виждам нещата по различен начин , който ме дразни.А щом за вас всичко това е в реда на нещата - ок !
От сега нататък ще се ограничавам в темите и мненията  , които искам да пусна .Защо все пак желая да съм анонимна. Ника ми го знаят прекалено много хора вече , а за да не обиждам вас като изтрия нещо , по добре да не го пиша.
И бтв ще си сменя ника (както казах много познати хора ми го знаят,че да рискувам да загубя анонимността си) ..

п.с.-ето бизар бамбина също добре е казала какво дразни в поведението на хриси. :
Цитат
E, Хриси, мисля, че поне можеше да се допиташ до съфорумистите ти относно редакцията.Все пак можеш да допуснеш граматическа, пунктуационна или смислова грешка, а след това трябва да напишеш едва ли не още 2-3 мнения с обяснения и поправки ..?! ?

Честно казано на мен ми се струва чисто своеволие и някак да покажеш, че го правиш, защото можеш ..  

Не си права.Не виждам никакво уважение от твоя страна към всички нас.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #7 -: Октомври 09, 2006, 11:47:36 »

Аз се радвам, че във форума взеха да се появяват малко по-смислени теми Smile
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #8 -: Октомври 09, 2006, 11:52:31 »

Май май наистина форума се взема прекалено насериозно и всеки е обиден от нещо, на всеки нещо му тежи... Мисля,че конфликта не е почнал от някакви си "модераторски истории", а от това,че някой просто показва друг за пример и изказва лично мнение. Аз въобще не виждам какъв е проблем честно казано.  Confused На мен си ми харесва всичко както е, защото не ми трябва, а и не искам нищо повече от това да прочета нещо и да дам мнение по въпроса.

Цитат на: "bizzare"
Освен това вече наистина има редакция, така, че наистина можеш да правиш каквото си искаш, включително да си играеш с отзивчивостта на хората Wink

Цитат на: "Ena``"
иии, след тези отклонения да обобщя - трябва да можем да редактираме мненията си.
а вече дали ще съсипваме цели теми оправдано или не, си е въпрос на лична преценка и лично уважение към съфорумното съсловие.

Да, и аз мисля,че трябва навсякъде да можем да редактираме мненията си,за да поправяме грешките си. На мен лично не ми трябва за нищо друго.  Колкото да не е коректно някой да трие мненията и постовете си, нека всеки има право на избор и свобода. Защото именно това е различното на нашето форумче.[/i][/color]
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #9 -: Октомври 09, 2006, 12:43:57 »

Цитат на: "sonianajack"
От това че Хриси в началото обясняваше как никак не  й се иска да е модератор и да изпълнява каквито и да е подобни функции тука , но ето че тя го прави.

Разлика между модератор и администратор има от земята до небето. И е добре да прочетеш и вникнеш в нея.

Цитат
Хриси ти ако си била или си модератор , администратор на форум , каквито и впечатления да имаш от други форуми , не разбра ли че тоя форум не е като ддругите.Различен е още от предишния розовия форум и в тва му беше чара .Поне за мен , а съм сигурна и че за още хора  , които си мълчат и не изказват мнение.Само защото случайно да не се заяде някой с него... (има и такива да и са ми го казвали по кюто,те си знаят кои са) ...

Да, била съм модератор на 2 раздела в друг форум. Била съм модератор и на всичките 24 раздела на форум. Била съм единствено момиче модератор в общество с много момчета и съвсем малък брой момичета. Определяла съм цензурата. Заформяла съм скандали. Налагала съм правила. Имала съм решаваща дума за решенията на екипа модератори и пред администраторите. Мнението ми се е слушало за избора нови модератори, за нови раздели, за промяна в структурата на форума и за промяна в правилата, за цензурата, за класифицирането на темите като смислени и безсмислени, като заслужаващи и незаслужаващи да останат в архива, за какво ли не още. И в същото време съм имала искрени приятелски отношения с форумистите там и се съмнявам, че някое от момчетата ще каже, че съм била некоректна и демонстрираща власт и че  нещо съм ощетила някого.

Ако ти искаш да ме наречеш такава заради избраната реакция към обвиненията на Дита, заради личната ми позиция по отношение на изтрирането на теми и мнения и заради желанието ми подобно изтриване да няма в темите обвиняващи и критикуващи мен, ами ОК , наричай ме и ме мисли за такава.

Ако си се почувствала засегната, че си дадена за пример, извинявай за това. А ако си се почувствала засегната от мнението ми за триенето на неугодни теми и мнения, не се извинявам, защото седя твърдо зад думите си и то не с ник, а с истинското си име. Мисля, обаче, че е кайно време да престанеш с обясненията защо си изтрила въпросната тема дадена за пример, тъй като никой не те е питал за това., тя беше просто демонстрация какво може да се прави с темите. Отчела съм личния момент в подобни писания и не съм отнела ничие право да се откаже от тема, която може да му навреди в живота извън форума. И именно заради това не разбирам нито защо продължаваш с дискусията, нито пък разбирам защо държиш да напишеш обвиненията си към мен и гръмките изказвания "другите си мълчат" там където можеш утре да се отметнеш от тях?!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16083

« Отговор #10 -: Октомври 09, 2006, 14:01:40 »

Моля ви се - спрете!
Активен

soni
Гост
« Отговор #11 -: Октомври 09, 2006, 18:45:54 »

az sym kazala , kakivoto sym kazala , nqma da se povtaqrm ve4e.
4ao ot mene
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #12 -: Октомври 10, 2006, 15:52:07 »

Оле Боже!наистина за чий беше тая тема и то в този раздел???

И не виждам какво може да ви попречат в извънфорумня живот мненията ви от онзи раздел,наистина?След като явно не могат,тогава защо се хабите да пишете,след като после ще триете???Соня,кажи ми защо,по дяволите????За да редактираш-ами Хриси има причина да иска да запази тези мнения,след като има такова условие-просто бъди по-внимателна като пишеш?Какво толкова??Кви са тея детски истории и опити за революции?Изкарахте Хриси ебати деспота и за пореден път търсите под вола теле!Все си въобразявате,че някой умира да засегне безценните ви права,сякаш си няма друга работа.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #13 -: Октомври 10, 2006, 16:06:06 »

Хриси, аз вчера следобед неможех да влезна и да пиша нищо във форума Shocked Реших, че нещо ви дразня и сте ме изфъчкали Blink Имаш ли си на идея, какъв е бил проблема? Писах на Дитка и тя нищо не знаеше Kiss
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #14 -: Октомври 10, 2006, 18:31:39 »

Цитат
Хриси, аз вчера следобед неможех да влезна и да пиша нищо във форума  Реших, че нещо ви дразня и сте ме изфъчкали.

хахахах, сладурана.......ей днес едно хубаво и забавано мнение да прочета  Cheesygrin
Активен
soni
Гост
« Отговор #15 -: Октомври 10, 2006, 19:11:34 »

za6to po dqvolite , vyiiii - ajde za po lesno - mi taka be , po dqvolite ! Big grin  ako te interesuva tolko imam icq pitai na nego  Lol  Big grin
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #16 -: Октомври 10, 2006, 19:24:47 »

Момичета, сигурно съм тъпа, но нищо не разбирам. Lol  Защо, се карате? Полудяхте ли? Мойте теми също са изтрите, но хич не ми пука. Smile  Хриси е права, че трябва да има някой, който да контролира нещата. Shocked Соня е права, че всеки има право на мнение.  Blink  Неможе ли да не се нападаме а по-цивилизовано да се решават противоречията Big grin Соня, нека всеки сам да пише какво му е мнението. 8) Лично на мен не ми трябва адвокат. Surprised Това все пак не е розовото ни форумче и да тъгуваме още за него няма никакъв смисъл. Аз немога да направя форум. Нищо не разбирам от компютри и затова съм благодарна на хората, които ни събраха отново заедно. Дали форума е розов или жълт няма значение.  Razz Това е нашето форумче! Стига сте се карали! Обичайте се!
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #17 -: Октомври 10, 2006, 19:24:52 »

Ne vijdam kyv ti e problema da si izloji6 dovoda,be maina!Nali za tva govorim,kak da ne ni interesuva??

Kak taka v ICQ?4e tam ne moje da se redaktira!!!
Активен
soni
Гост
« Отговор #18 -: Октомври 10, 2006, 23:02:39 »

katerina vuob6te ne si mi originalna , ako takava se stremi6  da izglejda6 s tva za redakciqta v q-to Tongue ti go pokaja tam  ,a ? Big grin
A az problema go kazah hilqda puti , ako ne moje6 da 4ete6 kaji na nqkoi da te nau4i! ili drug da ti pro4ete! aide 4uparo , maina!  Cool Thumbup
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #19 -: Октомври 10, 2006, 23:04:41 »

Цитат на: "лошото_момиче"
Хриси, аз вчера следобед неможех да влезна и да пиша нищо във форума Shocked Реших, че нещо ви дразня и сте ме изфъчкали Blink Имаш ли си на идея, какъв е бил проблема? Писах на Дитка и тя нищо не знаеше Kiss

Цъ, нямам идея. Кажи ми по кое време и дали ти е дало някаква грешка, а аз утре сутрин ще се логна на сървъра (че не съм на моя компютър сега и само прелитам) и ще погледна в логовете дали ще открия причината.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #20 -: Октомври 10, 2006, 23:09:24 »

Беше следобед, сутринта си пишех без проблем. Някъде около 14ч., след като си напиша ника и паролата  и влизах във форум без теми. Незнам дали ме разбираш. Аз нищо не разбирам. Няма начин да съм объркала нещо, защото го правя по 20 пъти поне на ден и не съм имала проблем.  Kiss
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*

« Отговор #21 -: Октомври 11, 2006, 12:28:25 »

Ами погледах, ама нищо конкретно не измислих като причина. Има няколко опита за логване, което в началото ме наведе на мисълта, че си сбъркала паролата или потребителското име. Ама в такъв случай пък щеше да ти се заредят темите. А това ми изглежда странно. Или нещо се е счупило в заявката така че не са се пратили логин данните, или нещо се е счупило при връщането на отговора за потвърждаване на логването.
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #22 -: Октомври 11, 2006, 12:30:39 »

Благодаря за вниманието!
Важното е, че сега всичко е наред Smile
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #23 -: Октомври 11, 2006, 17:47:17 »

Соня,ако не ти се е изяснила целта ми-тя е да престанем с глупостите.Не виждам къв е проблема в онзи форум просто да премисляш кво пишеш,след като нямаш право на редакция.Голям проблем!Кое ти е трудното?Тва не мога да разбера?
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: